Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

bobicek
6. feb 2007

sulamith
aj ja chcemmmm!!!!! 😖 mne sa nedari uz ani prd. 😀 😝 a prave mastim sladku vasen a potom sa divim 😢 😢 😢 😠 🙄

vendynka
6. feb 2007

Bobi!!! Len cvic a mozes aj pekne papat 😉 - ja som za mesiac zhodila 2kg len cvicenim - ide to pomalsie ako by som chcela, ale ide to a nemusim sa az tak obmedzovat - lebo dnes mam za sebou 2 obedy, 2 vecere a 4 cokolady 🤐 - proste zeriem od nervov (krpec neposlucha, tak kompenzujem 😕 )

vendynka
6. feb 2007

Sulamith co keby si nam kazdej darovala kusok Tvojho zaludka na transplantaciu 😉 ? 😀 - si robim srandu 😀
To je super, ze Ti to tak spaluje - tesim sa s tebou a v dobrom zavidim 😎

sulamith
6. feb 2007

juj dievcata,no ja ani neviem ako to funguje,ved ked to tak pojde dalej ta sa stratim 😀
Mne vzdy tak dobre spalovalo,no a teraz som sa musela trosicku prinutit a nastartovat svoj organizmus.Zacala som menej jest a cvicit.Ale v ni com sa neobmedzujem. Teraz uz naozaj toho na obed nepotrebujem zjest vela. "stiahol" sa mi zaludok a uz ani necvicim a spaluje mi to.... 😕 cudne ze?
prajem vam to vsetkym, to je dieta pre lenivych 😀

certica
6. feb 2007

sulamith, to by som prijala 😀 , ale aj tak si myslim, ze najlepsie spalovanie ma vendy - to kebyze spraskam take kvanta, uz ani neotvorim kvoli tukovym vankusom okolo oci 😀
ozaj suli, raz mas fotku, potom zmenis, potom nemas... 😕

vendynka
6. feb 2007

Certi mne spaluju momentalne nervy, co mi robi maly 😠 - nechce vobec jest 🤐 - tak jem aj za neho a pomaly aj za celu hladujucu Afriku 🙄 - vrrr (som z toho dost vytocena) ☹

tilly
autor
6. feb 2007

cat, sulamith, gratulujem, len tak ďalej 😉

inak, v pondelok som bola v aulandii a ani jedna mamička tam nemala nejakú super postavu... takže som spokojná, že nie som jediná slonica 😀 a nabudúce sa nebudem ani trošku báť vyzliecť do plaviek 😉

erika153
7. feb 2007

ahojte dievcata tak sa tesim ze tu musim napisat uz som schudla od porodu 16,5 kila a pokracujem este mi treba 7,5 kg schudnut tak mi drzte palce nech je to do leta úrec a nech ma prejdu zachvaty chuti na sladke ktore ma cez vikendy chytaju... 😅

erika153
7. feb 2007

omyl 17,5 kila 😀

pipo1777
7. feb 2007

Erika blahoželám a držím palce.ja potrebujem zhodiť tých 10-11kg a nejak mi tá váha nepustí 😝

vendynka
7. feb 2007

Tilly nehnevaj ma 😠 - ja mat Tvoje nozky a kminovy zadok tak zeriem o dusu 😀

vendynka
7. feb 2007

Erika a ako chudnes??? - cvics, ci mas nejaku dietu??? A dojcis???

vendynka
7. feb 2007

Pipo nelipnime tak strasne na vahe 😒 - potom nas to depce, ked sa jej nechce hybat 😠 - radsej sa zamerajme sa oblecko, ved aj na tom sa da citit, ci sa nieco deje 😵

erika153
7. feb 2007

nie doteraz som dietu nedrzala ale som pri malom nestihala velmi papat. ale teraz uz ani nekojim bohuzial takze idem drzat nejaku delenu stravu asi aby som este tych 7 kil zhodila do jari. a necvicim len co beham k malemu furt a ani nemozem este kedze som po cisarskom tak sa bojim.

verulka
7. feb 2007

vitaj erika 😉 ja nehlasim ziadnu zmenu, som zavreta doma a cele dni lustim predskolacke casopisy a pod. zabavne cinnosti 😀 a ked konecne risko je ochotny pozerat nejaku rozpravku, musim aspon navarit a upratat. Neznasam byt doma s chorymi detmi 😠 . Hlavne to varenie ma zabija, vtedy sa mi tazko drzi dieta 😔

certica
7. feb 2007

ahoj verul, co ste chytili chripku? ☹ rychlo teda sa vyliecte 😉

cat
7. feb 2007

Tilly, ty a slonica? Ma neštvi, veď si ako prútik, by si mohla konkurovať tým supermodelkám.. 😎
Verulka, no ja sa za svoju váhu furt hanbím, tak sa nepriznám. Tým kokteilom neprikladám nijaký význam, hoci ich mám miesto večere. Podstatné je že každý deň cvičím, niekedy ak krpec dobre spí, aj 2x denne, hlavne niekolko sto brušákov denne a 45 minút na bicykli až zo mňa leje..ešte by som xcela zdvíhať lahké činky ale nemám čas. aj teraz už dobre meškám, letím na brušné tance, pa 😉

verulka
7. feb 2007

cat a to robis normalne klasicke brusaky? Niekolko 100 😕 😲 fuha, tak to ja zvladam max 100. Teraz rano (neviem na kt. stanici) cvicila sipeky nejaky super cvik na brucho, tak ho skusam- lezat na bruchu, rukami sa objimat, zdvihnut hlavu a hornu cast trupu a nohy 30cm od zeme a drzat( vraj max 20s- ja som dala 30s bez problemov) a opakovat 3x...tak je to rychle, nuz to cvicim.
Cat, ale ty uz sa za svoju vahu hanbit nemozes, lebo nam robis depky. Dufam, ze uz niekedy dorazis na stretko, aby som ta videla live 😉
certica- risko mal hnis. mandle a zacinajuci zapal priedusiek+chrapoty na plucach 😝 proste vsetko okrem chripky- tot u nas klasika

bobicek
7. feb 2007

caute!
tak, ja hlasim ++++++++2kg!!!! 😠 ale to mam z toho mojho zrania. akasi som prechladnuta, vsetko ma boli a tak, tak nevladzem ani cinku dvihnut, nie to este cvicit pilatesa 😖
baby, segranka drzala akusi dietu s koktejlami, mala to na ranajky a na veceru akysi iny, a schudla cca 10 kg!!! 😲 len si neviem spomenut co to bolo zac...
a plavaren? baby, ja uplne v pohode! mne vobec nevadi vytasit moje krivky 😀 v bikinkach... 😝 ked sa kukaju, asi zavidia 😀 😀 😀 😀 hlavne ze sme zdravi... 😉

certica
7. feb 2007

verulka, ale to je skor cvik na spevnenie chrbtice, tu ja mam nastastie vcelku dost (aspon nieco 😅 ). tak sa dajte dokopy, snad sa uvidime na tom stretku. radsej sa tam predbezne nehlasim, lebo nam to zas nevyjde...
bobicek, ja sa pravdupovediac ani nevazim. na oblecku zistim hned, ci idem dole s vahou alebo dolu vodou 😀

bobicek
7. feb 2007

certi, ja mam taky pocit, ze idem dolu vahou... 😠 cista hroza 🙄

cat
8. feb 2007

Verulka ajoj, ježkovi voči, ja nechcem niekomu spôsobovať depky, to radšej nebudem prispievať vôbec 😲
Počuj dnes úúplná haluška, sa mi s tebou snívalo 😀 že si s Andrejkou šla okolo nás a malá chcela pohladkať Brixa /vlčiak/ no a ja som jej to nemohla dovoliť lebo on je zlý na deti a rafol by ju. Potom som si ťa lepšie všimla a hovorím"ty si verulka z webu, že?" a potom som sa zobudila a začala smiať že mi asi šibe a budem tráviť menej času za PC 😀

verulka
8. feb 2007

cat, to bolo zo zartu, ty si jasna motivacia 😉 len si myslim, ze sa fakt nemas zo co hanbit 😎 Neopovaz sa prestat prispievat 😉
takze takyto jasnovidecky sen? 😎 no, mozno sa uz teda stretneme- niekde na Drazdiaku, prip. na stretku 😉 a kedze mam oboch chalanov chorych, budem iba s Ajkou 😀

vendynka
8. feb 2007

Bobi 😀 - to je super pohlad na vec 😎 - ked sa do mna nabuduce bude muz zas navazat, ze mam velky zadok, tak sa na neho oborim, ze mi zavidi aj rit 😀 😀 😀
Doteraz som ho vzdy na oplatku iba sprdla, ze otehotnel a ani sa so mnou o tom neporadil 😠 - a prave preto s nim odmietam ist k porodu 😀

bobicek
8. feb 2007

ahojte!
baby, dnes u nas vietilo slnko 😎 , a ako som stala pri okne a mala len nohavicky 😕 uvidela som tu hrozu na nohach... 😲 sama celula!!!!! 😠 😠 😠 😠 no hned som zacala pochybovat, ze sa este niekto v tych bikinach pozera na mna zo zavisti 😀 ty brdo, musim nieco robit... zeby zas dieta? 😖
citala som, ze mlieko pomaha k akne 😠 takze ta dieta pada... 😝 zeby zas 90 dnovka? ale ta ide pomaly...sakra, nepoznate nieco na tyzden s okamzitym ucinkom? ☹ ☹

pipo1777
9. feb 2007

Čaute dnes ste všetky mimo či čo?Komu sa mám pochváliť? 😖 😅 včera som sa len zo srandy postavila na váhu a skoro kilo fuč a to som 2 dni požrala sladkého až až.Asi to bude tými prechádzkami s malou vonku.Niekde som čítala že aspoň 3-4 krát do týždňa po 45min v aktívnom pohybe a chudnutie sa naštartuje. A písali tam ža prechádzky teda trochu rýchlejším krokom sú ideálne.Tak to skúšam.

verulka
9. feb 2007

pipo, super. Umna to bohuzial nezabralo. My chodime peso velmi vela a vzdy to tak bolo, ale vaha to ignoruje 😠
ja som tu, ale som chora, tak nejako som cvicenie a chudnutie vypiustila. I ked vdaka bolesti hrdla pijem iba caj a papam hrianky s cesnakom( je to sice chlieb, ale robim ich bez oleja) + ovoco a zelenina
tak sa pekne stazujte a chvalte dalej, nech mam co citat 😉 😀

vendynka
9. feb 2007

Bobi, mne pilates za mesiac dal celulitidu prec 😵 - fakt a to som jej mala strasne vela 😕 - len cvic dalej a nedaj sa odradit!!! Aj ja som mala taketo depkacske stavy 😠 a Verulka mi ich musela odhanat, cmuuuk Verul 😵

vendynka
9. feb 2007

Pipo ja sa denne nachodim ako otrok a to najma rychlo a s mojou vahou to ani nepohne 🙄 - na kadzeho zabera nieco ine, Tebe asi lepsie spaluje, co je super, tak sa tesim s Tebou 😀

vendynka
9. feb 2007

Baby, ja som mala vcera brulane zravy den ☹ - maly mi zas zacal po noci spievat a nechce spat 🙄 a ja som z neho taka dead, ze sa dobijam jedlom 😠 - vcera som pozrala 2 velke obedy (masko s ryzou), na veceru som zhltla polovicu zemiakoveho chleba s Majkou a vecer pri telke som este stlacila 7 palaciniek 😕 - keby ste videli mojho muza, ked zbadal ako zeriem, rozbehol sa do kuchyne a krical na zvysne palacinky "moje zlate idem Vas zachranit!" 😠 Pripomonam, ze vzdy spravim okolo 50-60ks a odkedy chudnem nikdy nezjem viac ako 7ks - takze hadajte kto "zachranuje" vsetky tie zvysne 😠
Dnes sa s vycitkami svedomia cpem iba jogurtami a zeleninovou polievkou 😅
Tento tyzden sa radsej nebudem vazit, lebo ma to moze demotivovat 🙄