Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

babulka
20. feb 2007

Cat, Diamondovci su skoro o tom istom, ako Korinkova, len ta mala par stranove knizocky s prehladnymi tabulkamia veselymi prihodami, kdezto Diamondovci sa tazko citaju, lebo veeeeelmi vela okecavaju. Nasla som tu ich prvu knihu "ako si ovladat telo" a ked som dookola citala ako mi co hnije v zaludku (aj ked je to pravda, satci mi to na pochopenie napisat raz), zalozila som ich spat do police 🙂 Porovnavala som tu moju prvu s tvojou druhou a je tam len zoapr novsich poznatkov.

cat
20. feb 2007

to máš pravdu s tým okecávaním 😀 Tak teraz ťa ja poprosím požičať tú Korínkovú, možeš? 😎

babulka
20. feb 2007

Korinkovu nemam (mali sme ju doma v BB, ale zahadne dostala nohy, asi ju segra niekomu pozicala a nevratila sa), vsak vies, ze som ju zhanala, ale objdenala som si ju z Ciech, tak zatial cakam, mailom mi potvrdili, ze ju posielaju (teda obidva diely). zasady si pamatam, ale rada si to precitam este raz. Ked budes chciet zatial strucne zasady, mozem poskytnut, na uvod. Potom ked dorazia knihy, atk jasnacka ze tio ich posuniem.

certica
20. feb 2007

caute baby, po dlhsej dobe.
babulka, cat: som sa musela zasmiat, tiez som mala /a niekde este mam/ diamondovcov-takych 11-12 r. dozadu a dodnes mi utkvelo v pamati to hnijuce jedlo v crevach a prirovnavanie k ostatnym cicavcom a pod. myslim, ze to bolo zalozene na cas. odstupoch medzi jedlami podla druhu, ktore sa ako dlho travi a odporucali doobeda len stavy, ci ovocie, kedze vtedy zrovna prebieha faza vylucovania, aby organizmus vtedy nemusel energiu odcerpavat na dalsie zdlhave travenie...bla bla. no proste si to pamatam.

skratim to, babulka - ak nahodou budes davat nejake tie suhrnne zasady a la korinkova, prosim aj mne 😀. si to trochu ozivim a prisposobim a spravim vlastnu verziu 😅 dikes 🙂
a drzte sa 😉

tilly
autor
20. feb 2007

ahojte,

no zdraví sme, ale strašne sa hanbím, tak sa neozývam 😀 mám 2 kg PLUS!!! 😲 😢

mala som to trošku hektické, ráno som nestíhala jesť, tak som si to vynahradila večer a to je pre mňa smrť... ale začínam s rýchlou chôdzou s kočíkom, každý deň tak 20 min. a večer by som si ešte chcela hodiť pilatesa, len som ho požičala kamoške na napálenie, tak keď mi ho vráti... lebo cvičiť von nemôžem ísť, domčo má teraz také obdobie, že je stále zavesený na mne, nechápem, ale ani sa odo mňa nepohne... 😠

expertka8
20. feb 2007

...zdravím vás babenky...aha čo som našla a la Kořínková 😀 ..v každom prípade sa to číta viac ako pozitívne...hlásim -2kg 😉

O S.P.L.K., jež se stalo jednou z nejpopulárnějších "diet" (resp. způsobu životního stylu, jež vede k trvalému snížení váhy) v ČR, vyšlo několik knížek včetně kuchařek, a na základě nich se k Vám přidaly tisíce čtenářů. Jaký byl největší váhový úbytek?

Pokud je mi známo, nejvíce zhubla jistá Romana Mrázeková, a to z původních 120 kg na 70 kg, to vše za 18 měsíců. Váhový úbytek tedy činil rovných 50 kilogramů. Fotografie, které to dotvrzují, spolu s několika dalšími, kteří úspěšně upravili svoji hmotnost, jsou ke shlédnutí na www.splk.cz .

certica
20. feb 2007

tak ze by som najprv pribrala na tych cca 120kg a potom sup ho do minusov 😀
expi - takze celkovo si si kolko (-)? ...8kg 😕
idem maleho k spanku odprevadit (nie vecnemu 😅 😀 )

expertka8
20. feb 2007

...certica...este -6..a uz dosiahnem konecne "vahovy orgazmus" 😀 /zatial-6/

expertka8
20. feb 2007
certica
20. feb 2007

veru exp, ten tak casto nezazivam... 😀 ale o to vacsia slast nas caka (dufam) 😎

certica
20. feb 2007

len skoda, ze v tej kalkulacke neni okrem jogurtu nic z toho, co konzumujem 😀

expertka8
20. feb 2007

...našla som super kalendarik..na ktorom je perfektna tabulka telesnej vahy zeny podla veku a vysky...len ju svinuxu neviem najst na nete 😠 ...to som vam len xcela ukazat ake ste vsetky krasne...stihle.. 😉
..certica...dufajme..ze "orgazmus" sa dostavi v akejkolvek forme..nielen v tej vahovej 😀

bobicek
21. feb 2007

cau baby, taketo slova ma vzdy dostanu a pomahaju mi! 😔
babulka, tak idem asi aj ja skusit delit... 😅 a ak budes pisat tu korinkova, tak aj mne, prosim, dakujem 😉
cat, nie som z ba, ale nebol by problem pricestovat, nie je to az tak daleko od nas... 🙂

pipo1777
21. feb 2007

čaute babenky tak tá dietna kalkulačka je asi pokazená 😀 podla nej vraj chudnem 😖 😅 škoda že tam nie sú sladkosti kolko kg?! 😀 to by som ináč dopadla 😨 Ja mám za minulí týždeň dole dalšie pol kilo a tento týždeň prevádzam rýchlu chôdzu s kočíkom denne cca 1-1,5hod.Dám si discmena maličká spinká a idéééééš.Niektoré mamičky kúkajú keď už popri nich prebieham po 5krát 🙂 Tak sa držte a vydržte všetky a chudnutiu zdar .

verulka
21. feb 2007

cafte, tak mna prepadla mrcha, ledva sa hybem. Dokonca som pouzila vytah.
Babulka, ja ziadne jednozlozkove diety neuznavam, pekna vyvazena strava. Delenu som nikdy neskusala, ale vcera som sa bavila s kamoskou, co robi v modno casopise a tam su vsetky take kocky. Ta kamoska je tam kratko a tak zistuje ako to vsetky robia: zaklad je delena strava, totalne su zorientovane vtom, ze co kedy treba(napr povecierku, kde sa pilo, treba zjest iste potraviny, aby sa organizmus detoxikoval apod) + raz tyzdenne cvicia( zvacsa taebo alebo spionning- najlepsi efekt). Takze na tom asi nieco bude.
Vcera som bola s jednou kamoskou na obede v restike a dala som si iba salat(sice obrovsky) a bola som na seba neskonale hrda, ze som nepodlahla pokuseniu 😀
Podla vselijakych vypoctov mi vzdy vyslo, ze chudnem. Ja mam fakt vcelku slusny vydaj energie a mierny prijem (teda dnes som zhresila, inak by som asi vrazdila). No ale vsak zaslapem na biku 20km a bude to ok. Inak 2 hodiny som rano behala po petrzke, tak ma aj nozy bolia.
Vsetkym schudnutinkam gratulujem 😵

cat
21. feb 2007

bobicek ale v tom studiu je to program na 2 mesiace, treba chodiť 2x tyzdenne a makat, stravu poradia. Ja som tam chodievala pred aj po tehu a vzdy som super schudla nie len na kg ale hlavne v cm, no krava som prestala potom cvicit a bolo to spät. teraz by som zase sla, ale nemam pri malom kedy, staci ze stredu chodim tancovat.
mrk na www.studioestetika.sk - ale menili stranku, no mozno im uz funfuje.. 😉

sulamith
21. feb 2007

ak chcete vediet aky je vas body mass index tak tu nahliadnite 🙂
http://www.sportujeme.sk/bmi.html

sulamith
21. feb 2007

tak teraz sa presvedcite ze mozno ani jedna z vas nepotrebuje chudnut 😉

cat
21. feb 2007

hm podla takých tabuliek by som bola v norme aj keby som mala 70 kíl 😀

verulka
21. feb 2007

to je fakt 😉 o tom sme sa tu uz raz bavili, ze aj ked nam milion ludi povie, ze nepotrebujeme chudnut, tak pokial nebude pocuit spokojnosti v nas, tak tato tema nezanikne. Ficim na bike( prestali mi krce, musim to vyuzit) dnes vdaka kinder maxi king ma cak 20km 😝 papa

tilly
autor
21. feb 2007

verulka, už zasa mrcha??? to znamená, že aj ja za chvíľu budem mať... 😒

ja som si dnes dala 20 minútovku rýchlej chôdze s kočíkom, normálne ma bolia nohy, to znamená, že nemám absolútne žiadnu kondičku... 😝

tilly
autor
21. feb 2007

ja mám BMI 22,1 a to som pred 4 rokmi mala 18... (BMI, nie rokov 😀

babulka
21. feb 2007

Verulka, presne, delena nie je zlozita, ked uz si v tom doma. Ja aj ked nedrzim delenu, podvedome si vyberam alebo varim jedla z delenej, je to aj kvoli pocitu po najednei, kedy som syta, ale nejde mi rpasknut zaludok a nemam tazoby. Takze ono je to ako zivotny styl. ked chces schudnut, dodrzaivas presne pravidla a fungiuje to )u mna ako nic ine), ked nechces priberat, jedavas "normalne", ale ked sa da, vyberies si podla delenej - napr. v restike masko a zeleninovy salat.

certica
21. feb 2007

ked uz spominate mrchu, pridavam sa do klubu 😝 😀

snilko7
21. feb 2007

certica 😀 prečo nejdeš radšej do našeho klubu 😀 musela som podpichnúť 😉

cat
21. feb 2007

aj čakám mrchu, preto mi je tak malátne.. ale radšej 10 mŕch ako ďalší zlobr 😀

certica
21. feb 2007

snilko, momentalne som v uplne inom klube, sem som len odskocila 😀

snilko7
21. feb 2007

certica ja ťa sledujem 😀 😎

certica
21. feb 2007

tak do toho, snilko 😀