Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

tilly
autor
2. mar 2007

vendy, matar hovorila o spiningu...
ja som chcela byť zajtra za krásnu, ale budem za tučnú 😅 namiesto 67, mám 69 😢

matar
2. mar 2007

speening je cvičenie na stacionárnych bicykloch spolu s hudbou a s inštruktorom. je to dynamické a zábavné a hlavne účinné, aj keď makačka 😝
inak nechcem strašiť,ale svalovica príde po prvom (aj druhom) raze určite, ja som nemohla výjsť ani tri schody a to som mala celkom kondičku ☹
ale stojí to za to, ja som skúšala všeličo, speening ozaj zabral (teraz mi dosť chýba,ale mimčo je prednejšie)

vendynka
2. mar 2007

ahaaaaa - no fakt o tom pocujem prvy raz 😕
a kde to je??? - poznate nejake miesto v BA??? - mozno by sme sa mohli dohodnut a skusit to 😵
Matar, prepac, ale Ty (teda Vy s babom) nie - ale neber to v zlom 😉

bobd
3. mar 2007

zdravim vas kocky!
takze sa uspesne hlasim. vcera som bola na tom spinningu. poviem vam, ina makacka 😝 no tento druh sportu nie je pre mna. moje srdce to nezvladalo. 😠 s dychom v pohode, ale akonahle som pridala zataz, srdce sa mi vytrepalo na vylet do krku a bola som out. 😖 ale celu hodku som slapala na zatazi, ktora mi vyhovovala, tak som na seba hrda... 😎 inak sa tam bikuje po stojacky, striedavo sedis a stojis... 😵 je to zabavne... takze skusim asi aerobic, ci co 😀

anika, na kazdom stroji je "zachranna brzda" takze modriny v ziadnom pripade nehrozia 😀 😀 😀

matar
3. mar 2007

ahoj bobd, môžeš byť hrdá, že si zvládla celú hodinu hneď na prvý krát, to sa každému nepodarí 😀 a zo začiatku som si záťaž nedávala ani ja, to príde samo 😅
ahoj vendinka, ja to mám za vami tak 150 km a speening sa neodporúča tehulám 😢 ale dík

anika
4. mar 2007

bobdi, len to nehovor segre, ta by si pripadala ako posledne nemehlo, ze ona jedina sa vratila so spiningu s modrinami cez pol lytka ☹

bobd
4. mar 2007

cau anika,
neboj nepoviem 😎 ale mozno by bolo dobre jej to povedat, nech sa viac nezrani 😉

anika
4. mar 2007

ona tam uz nikdy nepojde 😀

bobd
4. mar 2007

je mi to jasneeeeeee 😀 😀 😀

matar
4. mar 2007

anika,aj moja mamina prišla prvý krát s obrovskou modrinou na lýtku,lebo si zle utiahla popruhy 😒 tak segra nie je jediná (ak ju to poteší). 😅
a nenechajte sa odradiť tým, že po prvom raze je to strach a hrôza. aj keď pravda je aj to,že speening samozrejme nemusí vyhovovať každému 😉

vendynka
5. mar 2007

Baby a kam na ten speening chodite???

bobicek
5. mar 2007

ahoj vendy!
ked si das do vyhladavaca spinning/alebo speening/ , malo by ti to daco vyhodit. viem, ze je v trnave, v senici, a urcite aj v bratislave.... skus pohladat. 😉

cat
6. mar 2007

ejha ale nám téma upadá, už aby sa vrátila verulka z lyžovačky 😲 ja mám mrchu tak necvičím ☹ práve som si prezerala www.medicomvip.sk, v poslednom štádiu zúfalstva sa tam prihlásim 😀

bobicek
6. mar 2007

caute baby, teda upadaaa...
nikto tu nechudne. aj ja som asi kilo nabrala 😠 myslite, ze pride zima a ja sa chystam ako zver? 😎 😀 😀 😀 😀 no, ale kamoska mi poslala 90 dnovu dietu-celu knihu skopy 😎 tak asi nabehnem na to... sak co ine mi ostava 😝

tilly
autor
6. mar 2007

vendy, aj v pengyme to robia...

upadá, upadá, ja nemám čas, už 10 dní mi to mešká 😀 asi sa zabijem 😅

aspoň sa snažím hýbať, ale zas som žravá, furt jem, stále vkuse...

cat
7. mar 2007

tilly, mne meškalo týždeň, napokon som zo soboty na nedelu použila osvedčený recept na roztiahnutie ciev a vychlastala som večer skoro celý Cabernet, muž sa len smial..ale pomohlo.

Dnes idem tancovať večer, nemožem vynechať keď nacvičujeme tú choreografiu ale cítim sa preto zle, lebo Tomáško má dnes meniny a ani ja ani muž nebudeme doma, ten je zas v BB na služobke☹ Ešteže má Tomi takých starých rodičov akých má..

Keď príde Verulka, odštartujeme ďalšie /kolké už? 😀 / kolo chudnutia, ok?

tilly
autor
7. mar 2007

aj ja sa chystám na červené, mňam minule som si kúpila taký dobrý merlot... ale odstavila som malého, tak asi hormóny pracujú, robila som si test a je kráne negatívny 😉

a chudnúť už by sme konečne mohli začať, za dva mesiace idem na svadbu a dovtedy musím dať dole minimálne 5 kíl... ešte, že už nekojím, môžem si pomôcť nejakým lipoxalom alebo niečim, prípadne lietajúcou lastovičkou 😀

vendy, kde si objednávaš tie cvičiace DVD???

cat, všetko naj naj naj tomáškovi 😉

cat
7. mar 2007

dakujem tilly 🙂
kedy idete na svadbu? my 19.5. 😎 asi pojdem vo vreci ☹

expertka8
7. mar 2007

..diéta... 😀 😀 😀 http://ceknito.sk/video.php?id=8665

tilly
autor
7. mar 2007

5.5. a v čom pôjdem ja... hmmm to neviem, ale asi to bude čierne, aby to aspoň opticky zužovalo 😀

pipo1777
8. mar 2007

Expertka supéééér 😀 Ale mne to nehrozí asi začnem tému TUČNIEME 😅 kto sa pridá?Ja sa chystám cvičiť už celú večnosť ale stále sa tam nejak neviem dostať....nou koment.Gratulujem ak niekto schudol ja mám teraz mrchu a ma seklo aj v krížoch tak mám nervy a malinká mi dáva zabrať stále ju od niekial vyťahujem nonono vyslovím 10000000000000000000x za deň no veď to poznáte 😉

cat
8. mar 2007

pippo ja sa k tebe pridám do tej novej témy 😀 😀
A nervy mám tiež, ja keď poviem nonono tak sa mi malý hodí o zem. Velmi sa musím ovládať aby som ho nevylátala 😲 😢 inak je zlatý ale toto... 😖

Počkajte jak nás verulka zdrbká keď sa vráti zato ako "chudneme" 😀

tilly
autor
8. mar 2007

mne to už niekedy pripadá tak, že nehovorím nič iné, len nonono 😀

BABY, ale fakt už od pondelka na tvrdo 😀 😀 😀 😅

verulka
10. mar 2007

Tak som tu ! 😉 a ideme na vec.
My sme sa mali uplne skvele, ale nadmerna zataz a cerstvy vzduch vyrazne zvysil moj apetit 😖 tak som sa pekne vypapkala. Ja aj napriek nabitemu a energeticky narocnemu programu som pribrala ☹ , ale zase stalo to za to 😎
Vkuse sme lzovanie striedali s vyletmi a raz sme boli aj plavat 😉 ale kedze som necvicila a poriadne papkala, dost to citim.
Tak tema neupada a hor sa do dalsieho kola.
Vendy, vsetky DVD ma su mna pripravene- ale boli sme chori my, vy...Ale rada si ta vezmem na svedomie 😎 a spinning skusime na Wolkrovej v Pengyme kedy len chces 😀 ja sa chystam uz dlho, ale bojim...

tilly
autor
10. mar 2007

takže cicky nežereme od pondelka??? 😀

chlebíčky, šunčičky, syrečky... NEŽER 😀

teraz nás boli pozvať na tú svadbu, tak už sa do toho musím pustiť, sú to len dva mesiace, teda menej ako dva mesiace a ja musím dať dole viac ako 5 kíl...!!! 😲
v pondelok nabehnem na lipoxal, ÚŽ NEKOJÍM!!! 😀 😀

verulka
10. mar 2007

tilly, ja ma termin o 21 dni a ten nestiham. Uz lamem muza, ze nech mi predlzi termin- vsak na lyzovacke sa chudnut neda 😀
Ja sa zajtra vraciam k mojej rozsiahlej zostave cvicenia aod pondelka pripajam aj prisny jedalnicek. Dnes som zaviedla aspon pitny rezim 😀
Dominik sa odstavil sam alebo si to ty zariadila. To znamena, ze mozes rozbehnut aj prudku dietu?

bobicek
11. mar 2007

vitaj, verul!!!
no konecne pevna ruka sa vratila 😀 ja som na vahe rovnako, ale musim ist dole, nasla som v obchode take tricko, dlzka pod zadok, len ked som ho natiahla, hruza pohlad. brucho, zadok... jak jaternica! 😠 😠 takze od zajtra sa ide na vec.
a aku prudku dietku chces rozbiehat? 😀 pridavam sa!
tilly, ja som pocula, ze dobry je aj reductil. 😕

verulka
12. mar 2007

Bobi- zeleninkovu. Uz sa da zohnat chutna zelenina, tak ficim- salatiky(hlavne vela rajcin). Uz mam plnu misu nasekanej zeleninky 😉