Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
21. nov 2006

hej kríže a včera ma skoro seklo, bála som sa vystrieť 😒 idem sa donútiť spraviť aspoň brušáky, bo pohlad na moje brucho je na zaplakanie.papa 😉

certica
21. nov 2006

Zavri oci 😀 k

expertka8
21. nov 2006

...babenky...dotaz do xudnúceho fóra...."Máte nejaké skúsenosti s prostriedkami na redukciu hmotnosti???" 😨 😨 😨

fafa
21. nov 2006

napr. Lipoxal a pod? Take nieco myslis?
😕

certica
21. nov 2006

expis, nevymyslaj, pls. 🤐

expertka8
21. nov 2006

...nevymýšľam...neuvažujem nad kúpou...len som zvedavá 😅 ...ako malé dieťa 🙂

viamka
21. nov 2006

maly ma rok prec a tiez sa necitim 2x vo svojej kozi. teda v takej kozi, co je vyplnena tukom. jaaaaaj, uz aby mi bola moja koza zase velka.
bez lecitinu nie je den. mal by pomoct mojmu mozgu a pamati, hoci ja svoj stav povazujem za beznadejny. okrem toho by mal vyplavovat "zle" tuky z krvy.
tri hodky pred fitkom L-karnitin, ale pozor! nekojim! 😖 samozrejme chrom.
dolezita je pre mna voda, voda, voda, o vsetko o com uz viete: pravidelne a male davky jedla, zelenina a bielkoviny al. cukry. vlaknina a rychlonatravitelne potraviny. nie sladke, a cokolada ano!!! nie alkohol 😉
dvakrat to uz vyslo, dufam, ze to robim naposledy 😝

expertka8
21. nov 2006

...viamka...ani nevieš cica aká som rada..že si sa pridala k nám..."anorektičkám" 🙂 😀

certica
21. nov 2006

Ten L-karnitin je ucinny udajne fakt len pred dobrou fyz.makackou.
Mimochodom medzi nami dievcatami...expi, na zvedavost trpim tiez a dooost (v urcitych oblastiach 😉 ). Mam taky miestami silny dojem, ze si moja krvna skupina 😕 😉
Ja som typ, ze si sem tam nakupim nejake tie blbosti a po dvoch rokoch zistim, ze...moja mila - po expiraciii 😉 😕 😀 . Myslim, ze sa u nas najde aj chrom, Beta karoten, zinok, selen, C long active, lactobacylus..., magne B6 a pod. to, len co si tak matne spominam 🙂 . Takze uz radsej nekupujem, ale ked mi zas najblizsie svihne, obohatim nasu domacu zbierku. Len kto to bude pozivat 😕

viamka
21. nov 2006

to vazne, alebo ironia? vies, ze mne treba vsetko polopate...
si ffftipna 😀 pri prvom +18 po dvoch rokoch kojenia nic a potom -22
pri druhom +20 po roku a pol -22 po prisahach, ze to uz nedopustim tretie +20 a teraz to daaaaam dole. aj keby traktory z neba padali, neprestanem, kym sa narvem do takej moooooooooc sexi ksielky 😝

expertka8
21. nov 2006

..certica..aj ty si AB pozitív???? 😀 ..aj ja mám pri Tebe taký ciťák..čo ciťák...hovorím Ti svoje "áno" 😀

...ty kokso...presne ako ja...nakúpim kopec blbostí..na ktoré sa potom po celú dobu pozerám a odhodlávam sa ...až kým nie sú po záruke 😀 😠 ...ale na takéto preparáty som sa zatiaľ neodhodlala...ak nerátam konzultáciu v lekárni..a suxé-maxi prehltnutie pri pohľade na cenu 😲 😝 😀

certica
21. nov 2006

viamka, v podstate drzis svoju hladinu. Vobec Ta obdivujem, 3 dietky.
A ja inak len vazne 😎 . Nie, teraz vazne, ziadna ironia, len holaaa skutocnost. Ja som proste v istych veciach nepoucitelna. No ale zabijem sa? 😀
Teoreticky ovladam snad vsetko, co by sa malo, kedy by sa malo, co co obsahuje atd. - mna to hrozne bavi, len ta prax u mna znacne zaostava.
Som maniacka na sladke, mucne vo vsetkych formach zitia a bytia. Esteze fakt nemusim veci ako vyprazane, slaninka, klobaska, salamiky, hranolky,...
My to zvladneme, neboj 😉

expertka8
21. nov 2006

...už je to tady!!!...už je to tady!!!!...máme holé ruce!!!..máme holé xladničky!!!...pardón...nexala som sa uniesť 17.novembrom 😀 ...ale to ma inšpirovala certcia..krédom...MY TO ZVLÁDNEME!!!

certica
21. nov 2006

exp, ja som taka sialena, ze ja sa ani nenamaham konzultovat. Naco, ved kupim - zivot je zmena 😀 , len sranda, ze miestami vkuse preslapujem na mieste (co sa mojich predsavzati v oblasti zdravej vyzivy tyka).
Este okrajovo k tej skupine a svadbe: sklamem Ta, ale som len obycajneee
B pozitiv a rozvadzat sa zatial nejdem...aj ked nikdy nehovor nikdy 😕 . Ale vdaka za tento "neslusny navrh" 😎

viamka
21. nov 2006

ved prave, stalo to hnusne prachy, tak to doseba napcham! nechapem, ako mozete na to pozerat a nedat si. viem ze idem cvicit, tak sup do seba a pod...

daj si sladke, ale mnozstvo je dolezite a kvalita tiez! coko ano ale snizkym ob.cukru a tukov, aspon 60%.

a za kazdy sladky prehresok seria navyse 😀 cica

expertka8
21. nov 2006

...len nex toto nečíta mangel 😅 ...asi začne poxybovať o mojej orientácii 😅 ...ale nex...však si sama povedala...život je zmena!!! 😀 😀 😀

fafa
21. nov 2006

dievcence, ja sa k vam pridavam hned odzajtra 😉 ...rano ide prve CLA a uz sa v tom veziem...ja som zase naopak, kupim, skusim a vtedy sa nastartujem, ked som uz za to vyvalila prachy, nech to na nieco je...Zajtra ide s Cla uz aj posilka a pod...dufam, ze vydrzim...v lete sa mi podarilo dat dolu 10kg..a myslim, ze uz dobra polovica je spät 😠

expertka8
21. nov 2006

...fafa..to je dávka na mesiac..že???...určite daj vedieť...už teraz som "nadržaná"...................................na info 😀 😀 😀

viamka
21. nov 2006

odchadzam z tejto temy, stala sa kruto sukromnou erot temou

fakt mam chut na cipsy 😅

expertka8
21. nov 2006

..tak ja si idem pre xrumky...a čo som ja horšia???? 😝 😀

fafa
21. nov 2006

to mi fakt zabralo..len treba pri tom trochu makat...teda trochu 😝 no zajtra uvidim, na kolko je to davka... 😀 😀 ale, nie musim sa zatat, lebo viem, ze to uz raz islo...inak dik, konecne mam komplet recept na kapusticku 😀 to mi tiez zabera...ale ja som v "hnusnom" Francuzsku...ked tu je vsetko take dobreeeee...syrceky, pecivko, kolaciky...no nevyskusaj to!

expertka8
21. nov 2006

..baby..nezahlušíte túto fafu????...tak ja sa xystám spať...a zasa som že vraj strašne "smadná"...a ona tu začne so syrami...je toto možnéééé???? 😅

certica
21. nov 2006

viamka, vidim, ze sa rovnako zanietene ako ja venujes vsetkym moznym clankom o zdravom zivotnom style 🙂 . Fandim Ti, ze to aj dodrzujes. Nejak som tam este nedospela alebo len nachvilu...
To ja som minule mangelikovi nakazala, ze ked uz je tyzden v tom poondiatom Holandsku, nech mi donesie aspon poriadnu min.73% horku cokoladu. Doniesol 76% 😕 Zlaty, nie? Moja povodna idea bola, jednu mini tablicku denne, no a zozrala som ju v priebehu 2 dni (200g, pozn.autora).

expertka8
21. nov 2006

...poraďte mi..a čo má mangel doniesť mne z Dánska????..o 2 týždne odxádza...to už najvyšší čas...aby som začala písať zoznam..ne??? 😀

certica
21. nov 2006

Expi, o tyzden mam doma pravy origos Hollanida gouda. Steeesss?

fafa
21. nov 2006

no ved si este robim "predstih"...od zajtra uz nemozem...baby, poznate cokoladove fondue??? super vec...dnes som videla ten stroj na to v obchode, no neviem, neviem, ci s tou CLA este nepockam...

certica
21. nov 2006

Mne by sa zisiel nejaky poraadny bicykel, hmm?

expertka8
21. nov 2006

..čo..kto to je???? 😅 ...ste si aj potykali???...Zn. negramotná a ešte aj hladná ☹ 😀

fafa
21. nov 2006

....nakrajas ovocko: naj je mango, ananas, jahody, bananik (tato cast znie skoro ako dieta... 😀 ) potom si rozpustis cokoladku, najlepsia je Toblerone... namacas ovocie a ham ham.... 🙂 🙂 no ale uz dost na noc...dobru noc..zajtra sa ozvem, ci som sa dnes neklamala... 😀 😀 😀

certica
21. nov 2006

exp, nebezpecna to kombinacia...Ale ten bike mi do zoznamu mozes hodit 😉