Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
28. dec 2006

vzdy mi to takto fungovalo a mam 30 😉 (nie kg 😀 )

viamka
28. dec 2006

no, tak klobuk dole, aj ked asi sa to moc ovplyvnit neda!

viamka
28. dec 2006

a blahozelam k 3ciatke

tilly
autor
28. dec 2006

jaj, baby, tak ja sa snažííím, ale nejde to, keď sme teraz celé dni doma, ale aspoň zajtra vybehneme do rakús na výpredaje 😀 to bude terapia na nervy ako vyšitá 😀

bellasandra
29. dec 2006

j ja poctivo chudnem...ale nejak mi zas pribudli 4kg, neviem cim o je 😀

viamka
29. dec 2006

no co vzorne a chude? ako ste dnes nejedli a makali? 😀

fafa
29. dec 2006

Boli sme na silvestrovsky nakup...ale dnes som toho moc neskonzumovala...nejak neni cas 😖 ...

cat
29. dec 2006

čaute, ja nechudnem ale tlstnem, len žerem a už sa teším na silvestra ako budeme doma chlastať šampáňo 😀 ale od nového roka vám tu budem skuvíňať od hladu, navarím toho tukožrúta a bude 😀
idem pozerať tučkov na stv, kolko všetci pochudli 😲

viamka
29. dec 2006

fafa, na silvestra sa ai nakupuje lahko, nie?
chlast a nieco na chutovky, aby sa to pripadne lahko g... , keby sa to prehnalo 😝

fafa
29. dec 2006

Lahko, viamka...len trochu drazdia v tych obchodoch...sampus je a ideme skusat...mnaaaam 😝 neviete ako sa pripravuje homar???

verulka
29. dec 2006

cafte, baby ja nestiham sem teraz moc chodit...dnes sme boli na kolibe boli tam zvysky snehu, tak som behala hore- dolu kopcom 😉 ale potom sme boli na navsteve a tam mali take mnaaam kolaciky 😀 ja chudnem stale, len vysledky nevidno...Vo vypredaji som si odmietla nakupovat, lebo do leta by mi to bolo velke 😀 😀 . no kupila som si tenisky na cvicenie (adidasy za 850.- 😎)a teplacky, takze vybabva by bola 😀
cakam mrchu takze brucho ako keby som bola tehu...hmmm

fafa
29. dec 2006

Jej, vy mate sneh? Tu sa dnes oteplilo...take lyze by som brala...dufam, ze nas sneh pocka...ako hlasia?

viamka
29. dec 2006

fafa, homar je morsky rak a tak : hodit plavat do osolenej vriacej vody. ked zmeni farbu, je hotovy. 😉

cim cerstvejsi, tym viac masa a naopak. bohuzial to zistis az po uvareni. na hom maso sa davaju omacky, napr. fari, pikant, bylinne a pod. prilohy sa robia podla druhu omacky...

dobru chut!

mala lepsie?

fafa
29. dec 2006

Mala bez zmeny...dnes sme boli u dr...pokracujeme v atb + atb lokalne na prst...nechyrovali tu o ichtyolovej masti a ja som zabudla z domu zobrat...
a este dotaz...radsej krab alebo homar?

tilly
autor
29. dec 2006

to je zas všade ľudííí v obchodoch, no na zbláznenie...

sme boli tiež na silvestrovskom nákupe, takže dnes som skoro nič nejedla, len syr v ikea... doobeda sme boli v rakúsku, nakoniec sa vyplatilo ísť len do hainu, tam sme všetko nakúpili, malému overal za 15, bundu za 12, ja som si kúpila bundu za 70 😲 tá nebola zlacnená ☹ a muž si pokupoval tričká a blbosti... len sme zbytočne išli do brucku, vôbec nič tam nebolo, len bundy pozlacňované, dospelácke, ale ja som si nevybrala, detské bundy tam boli strašne drahé 30 a viac...

tilly
autor
29. dec 2006

hoďte si ČTčku!!! je tam u krausa jedna baba, ty kokso, to je postavička, hmmm môžem snívať...

fafa
29. dec 2006

...vidim ze v Rak. su uz zlavy v plnom prude...tu sa to rozbehne az v januari...my sme dnes boli aj na rybom trhu...vyzeralo to lakavo, len sme nevedeli, co a ako pripravit 😖

fafa
29. dec 2006

Inak, Tilly, CTcku dat nemozem... a neviem, co ty robis v tejto teme...to by som chcela vidiet postavicku o ktorej ty snivas...

viamka
29. dec 2006

fafa, homar vrz. krab je len o penazenke...

uz vcera som polemizovala - sama so sebou a trosku s certicou - ze kto a preco tu chudne. dnes som jukla veulkine photo a deth. dalsia chudnutiachtiva, co vypada uz teraz super!!!

verulka, milucke slniecka!

tilly
autor
29. dec 2006

fafa, práveže ešte nie sú v plnom prúde, dosť ma tí aršlocháči sklamali... v jednom jedinom obchode sa oplatilo a aj to len pánske a detské veci a trošinku dámskych, hlavne roláčiky, ale tých mám dosť...

no, táto baba mala krásne vypracované bruško, bola to artistka, takže mala úžasné jemné svaly a bola nizučká, mne tých mojich 178 cm strašne lezie na nervy... a dííík 😉

viamka
29. dec 2006

tilly, ked sa tu naposledy hodnotila tvoja sukna, bola si jednoznacne za hviezdu, tak klud. iste slecna artistka nerodila a nema take peknucke dietatko ako ty, ci hej?

cat
29. dec 2006

tilly aj ja som na ňu len čumela a ticho závidela 😀 ale ona vlastne chúďa asi netuší ako chutia klobásky a podobné záležitosti 🤐

tilly
autor
29. dec 2006

áno, áno, dieťatko nemá a ani čokoládku asi nepapká... ale fakt mala krásnu, takú jemnú postavu, bola taká drobnučká, tvár nič moc, ale to telo... hmmm, ale asi by sa mi nechcelo tak makať... ona to má fakt vymakané, ale mala aj dobré kozy, kurnik, to sa nestáva často... mala takú súmernú tú postavu, ale čo, k pekným prsiam mi pomôže aj dobrý plastický chirurg a ostatné si po druhom - treťom dieťaťi odmakám 😀

viamka
29. dec 2006

tilly, najskor tie deti a potom ten sikovny chirug, nie?

snilko7
29. dec 2006

no tilly 😀 😀 môj manžel práve včera skonštatoval, že načo chcem schudnúť, keď sa "pracuje" na druhom bábenku, vraj mám počkať na ďalšie nadbytočné kilá a až potom zhadzovať 😝 A ja zasa tajne dúfam, že pri druhom dieťati to už nebude také dramatické..aspoň dúfam.....nooo ale ja sa už týždeň prežieram...arašidy, pečené mäsko a dneska manželík doniesol také skvelé klobásky, rýchlo som ich zavrala do špajze, aby nedráždili, len teraz tam nemôžem chodiť 😀 😅

cat
29. dec 2006

aale tilly, ja by som trebárs silikóny nechcela ani za nič ale vážne uvažujem nad tou formou liposukcie čo je teraz o nej písané v new čísle časopisu Zdravie. Spravia ti to bez narkózy, ambulantný zákrok bez rezov len vpichy hneď môžeš it domov, dva dni cítiš svalovicu a to je asi všetko. žiadny pooperačný typický stav. Vraj cca 30 litrov. Ak budem mať zvyšných 😀 , dám sa nato 😎 ale od januára tak 3 mes. chcem tvrdo cvičiť, mám stroje, vôlu, muž do toho ide so mnou, vždy večer keď zlobrík zaspí 🙂

viamka
29. dec 2006

vitaj snilko 🙂

snilko7
29. dec 2006

viamka vďaka za privítanie 😉

viamka
29. dec 2006

snilko, dnes a vobec cez tieto sviatky sa moc nechudne...
ale ponocuje sa veselo. 😉

tilly
autor
29. dec 2006

jasné, najprv tie odkojené deti a potom chirurg, aj keď ja strašne zle znášam narkózu, tak neviem, možno dovtedy vymyslia nejaké super podprdy 😀 nejakú obnovu push upiek...

snilko, hmmm klobásky... ale fakt sa ti teraz neoplatí chudnúť, to radšej menej priber...

cat, hmmm no ja nemám vôľu, tú by som teraz najviac potrebovala, hlavne na dokončenie tej debilnej diplomovky 😖