Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
21. feb 2007

certica v akom inom klube si? Nieco mi unika? Ja uz teraz nemam moc casu behat po celom fore, tak vyhladavam stabilne temy+sem tam nahodne. Prezrad 😲
Babulka, musim sa do toho nejako dostat. Ja si myslim, ze iste zasady delenej dodrziavam. Ak by ste mali nejake recptiky(rychle, chutne, pri ktorych je jednoducha obmena pre zvysok rodiny) tak sup sem s nimi
Baby, to je super, ze nas mrcha prepada v tom istom case 😀 sme spriaznene na viacerych frontoch 😉 Inak ja by som ju v pohode ozelela na tych 9mesiacov....Snad tak o2-3roky 🤐
Akurat som zliezla z biku 20km splnenych. Teraz si hodim obedik( kedze mam strasnu chut na sladke, tak si dam uvarenu psenicu s ovocim- grep a jablko) a potom este zacvicim pilates( ak zvladnem kvoli mrche 🙄 )
ficime baby, pekne dalej. Jar uz klope na dvere a vrstvy oblecenia pojdu coskoro dole a nastane cas peknych saticiek 😉

verulka
21. feb 2007

bobi, ja som trosku hladala a nasla som to studio, o ktorom mi uz par ludi vravelo, ze je to ok http://www.kompliment.sk/

bobicek
21. feb 2007

cat, verulka, moooc dakujem, ste zlaticka 😵 😵 uz aj tam pisem maily... (len ta stranka studioestetika mi nejde otvorit 😠 )
verul, nevies aspon priblizne, kolko to stoji? 🙄

babulka, prosim ta, ak budes mat chvilu casu, hodis mi do ip, laebo aj sem, nejake recepty, aby ma to trochu putalo? 😉 dik.
idem cvicit...
pa

certica
21. feb 2007

ahoj verulka, dnes to bola len jedna taka speci tema na odreagovanie.
normalne ma ale zastihnes (odjakziva 😀 ) v januarovkach, resp. teraz uz januar. babatkach 2007 😉

som tusim aj zabudla zagratulovat exp. k tym 6kg dole 😎 a samoska aj vam ostatnym 😉 . ja nicht moc extra, ale vlastnou vinou (len -2kg), je to ciste v mojich rukach 😀 a voli...

verulka
21. feb 2007

bobi, nemam potuchy, ale vacsinou tam mas uvodnu konzultaciu zadara a tam sa vsetko dozvies.
Babulka, dnes som zohnala lenku korinkovu u mamy, tak budem studovat 😉
certica, co by som ja dala za -2kg 🙄 no nic, snad priste 😀 a inak, co ty kedy sa nejakym tehulkam pridas 🤐 😉

certica
21. feb 2007

verulka, ale ty sa snazis, mas to stazene a aj preto mas moj obdiv 😉
no ja som mesiac po vysadeni, ale chcem sa cela dat do formy, nejake zdrav. veci si doriesit, precistit telo a nejak zaciatkom leta snad aj nechame veci na prirodu 😀

verulka
21. feb 2007

budem drzta palce a konecne som nasla onu temu- pekne ste sa rozjeli 😉 Apropo, chystas nsa na stretko?

certica
21. feb 2007

nechystam, ideme vo stvrtok 1.3. hned rano na lyzovacku, tak si potrebujem pobalit, nachystat a tak., mangel bude este v stredu v robotke. ani som teraz neplanovala velmi, ked su same choroby u malych deti, ale na to dalsie stretko nam to verim vyjde 🙂

verulka
21. feb 2007

vsak aj my sme to zrusili, ideme 3.3. Alebo to hodime na ten Pajstun 😀 . V lete to uz bude super...

certica
21. feb 2007

viki mi zrovna priniesol flasu s vodou, som sa musela povinne napit 😀 , tusim mi sleduje pitny rezim 😎
a kam sa chystate? lebo mi sme v jan. mali termin vo vratnej (snehu nikde 😕 ), tento pondelok sme mali ist k jednemu muzovmu kamosovi byvat v okoli lipt.jana, tam to tiez nevyzera dobre a nakoniec mame ubytko na strbskom v normalnom byte, tak sa celkom tesim. nechceli sme hotel, radsej nieco komplet s kuchynou...

erika153
21. feb 2007

zienky je mi do placuuu, som neschudla za posledne 2 tyzdne ani deko!! a pritom este stale drzim dietu. mam chut s tym seknut...dnes som neodolala a odvazila sa a to prekvapko ked na vahe nic neubudlo, hned som to zajedla keksami s cokoladou ☹

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

erika ja som neschudla ani deko už asi mesiac 😠 a to mám už kilometre v nohách z tolkých prechádzok a h..o z toho 😠

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

verulka inak ja som kompliment absolvovala pred 2 rokmi a zhodila som dokopy 38cm za 1 mesiac .. sa chystám aj teraz na jar 😉

certica
21. feb 2007

erika v istej faze vzdy nastane obdobie, ze sa chudnutie na chvilu zastavi. inak ja sa preventivne nevazim vobec, teraz cez vikend som sa asi po mesiaci. inak ja si dam kazdy den nieco sladke, nejak extremne to momentalne neriesim, proste nemam vhodnu vnutornu klimu a pohodu na to, aby som isla razne bez kompromisov do toho. neviem to vysvetlit, citim to tak. urcite sa nastartujem, lebo tlacim pred sebou este dost kil, ale nechavam tomu trosku volnost narozdiel od davnejsej minulosti

certica
21. feb 2007

kati, 38 cm kde? 😕 a ako...

nici
21. feb 2007

ahojte baby,
k tomu komplimentu, chodila tam moja kamoska a je to fakt dost drahe podla mna, to si radsej dam vybit zuby, aby som nezrala 😀 😀
tam sa plati podla dlzky a aj aky mate ciel na zhodenie. ona platila za nejake tusim tri mesiace 20 000 - ta suma je presna. 😒

erika153
21. feb 2007

joj sak ani ja som sa nechcela vazit a neodolala som lebo sa mi zdalo ze som lahsia a chcela som sa potesit a to sklamanie 😢 😢 katka co si absolvovala?? 😕 38cm za mesiac? super

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

ja som platila 10000 za mesiac a stálo to za to

certica
21. feb 2007

nici 😅 , to ta v podstate ta vlozena suma musi motivovat 😀 , takze nieco na tom urcite bude.

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

erika chodila som cvicit do komplimentu .. tam som schudla z velkosti 38 na 34

erika153
21. feb 2007

no tak taka velkost aj existuje?? 34? 😀 😀 plakat by som mala a nie smiat sa 😉

nici
21. feb 2007

certica vsak asi preto tam tak rychlo schudnes 😉 😀 motivacia nie je vaha ale penaaaze 😀 😀

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

ja teraz plačem, lebo dnes som urobila presne to čo som nemala 😠 zablúdila som do obchodu a skúšala nohavice velkosť č.40 🙄 a aj tak som v tom vyzerala ako jaternica

erika153
21. feb 2007

😀 katka vobec ti neveriiiiim 😀 caute idem spat aj s mojimi suneckami 😝

nici
21. feb 2007

katka hej, ta kamoska mi rozpravala, ako vas tam vazia presne na "g", meraju na "mm" a cvicite v takych sprostostiach, co vyzeraju jak keby ste boli v karantene 😉 😀

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

nici pre mna penaaze motivácia nie su 😉

nici
21. feb 2007

ja som tu minule niekde pisala v jednej teme, ze my sme si zo zaciatku, ked som chudla po porode s mojim muzom srandu robili: ze kupime macetu a osekame mi tie macety jak kaucukove stromy 😀 😀 by ma to menej bolelo, jak to, ze som si vtedy musela do huby odrhat 😅 😀
takze erika a katka hlavu hore 😀

k.a.t.k.a.
21. feb 2007

a ja idem spať s kolesom "nech sa neutopím" 😀

erika153
21. feb 2007

nici 😀 mna to boli tiez 😉 tak kati neutop sa v kilach 😎

nici
21. feb 2007

pre mna by urcite boli, by mi bolo luto, ze som tolke prachy vyhodila a nic by som nezhodila 😉