Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
18. dec 2006

Poznam. Brucho posilujes kvoli tomu, aby mala spodna cast chrbtice oporu. Inak kedysi som tiez chodila straaasne davno na cvicenia, aj si nejake dodnes pamatam, ale mne to bolo trosku site a mieru kvoli skolioze-take vytacania, zdvihania atd., natahovanie a vytahovanie sa....rebriny su na to dobre. A chodila som plavat prakticky denne. Najlepsie boli ale podvodne masaze, to je perfektne a nielen na chrbticu aj na nohy trebars

zuzu13
18. dec 2006

skolioza, hypermobilita tak to je moja dg 😅 takže vieš veľmi dobre čo to je. Tie cviky sú jednoduché a človek sa pri nich nezadýcha 😀

certica
18. dec 2006

zuz, tiez som flexibilna jak hovado, takze asi tod dovod existencie mojho zakrivenia 😀

zuzu13
18. dec 2006

aspoň vieme, že ju máme (tú chrbtovú kosť) 😀

verulka
18. dec 2006

cafte, ja si nemyslim, ze Vianoce a Silvester je o tom istom- teda aspon pre mna nie...Vianoce su uzasne sviatky, plne lasky a porozumenia...Uz roky si ich uzivam- darceky si dfavame furt, lebo ja nevydrzim cakat, na Vianoce len par- kazde dieta ma 5(aj s obleckom) + jedno spolocne lego. Muz ma tri a ja tolko, kolko si pobalim 😀 nakupujem si sama (viem, ze dostanem rotoped a este jedno prekvapko).
ja som asi divna,alwe ja sa tesim ku svokre- tam to je tak, ze dojdeme naobedujeme sa a potm ideme spolu von aj na 2 hodky, u nasich je to tiez tak nejako...
snazim sa u nas doma zaviest take ozajstne Vianoce (nie komercne sviatky) 😎
dnes mam velke bolesti, vysledky este ziadne...tak ani chudnutie (i ked moc toho nepojem 😒 )

viamka
18. dec 2006

babenky ahojte, som spotena a stastna................ 😀 dnes to stalo za to! k chrbtici: trpnu mi malicek a prstennik na lavej ruke. stale. je to z chrbtice, alebo uz moj koniec....

expertka8
18. dec 2006

..viamka..zavet..mas porieseny??? 😅

viamka
18. dec 2006

prdku mam, prdku dam

expertka8
18. dec 2006

..nie prdku..ale v tejto teme jedine..prdelku moja..prdelku 😀 😀 😀

fafa
18. dec 2006

Viamka objasni mi, prosim ta, tie "bezky"...ide mi to cim dalej, tym lahsie, tak zacinam pochybovat ci je to ten spravny stroj...ako to ma vyzerat?

viamka
18. dec 2006

ako bezky, jezisi, fafa, nie na vsetko je genialna odpved!

viamka
18. dec 2006

prepac, fakt prepac: skoro vobec teraz nespim ako fein mi leze z .... kazdej dierky!

este raz: vypada to ako bezky, nasuchnes tam nohy a rukami sa drzis tak, ze jednu mas vo vyske oci a druhuaz pri prsniku. ide noha a opacna ruka a cvici sa tym skoro cele telo naraz....

fafa, prepac, este sa opytaj, lebo neviem, co ta zaujima!

viamka
18. dec 2006

ja chcem, ex, nechat svojim pribuznim moralny testament! uz si o to pocula?

viamka
18. dec 2006

faaafaaaaaaaa, uz s tym cajom vcera som to pokydala, ze?

fafa
18. dec 2006

Viamka dnes stvaram velke cuda na tejto stranke...normalen sa divim...caj odpusteny....inak akurat mi robi spolocnost...stale mi je zima a to tu mame cez den asi 7 st...este aj v posilke mi bola...a keby ste vedeli aka je voda vo virivke, normalne takmer lad...nemaju absolutne ideu o com ta virivka je... 😠 asi to zreklamujem...

viamka
18. dec 2006

nato je predpisana teplota, nie....... u nas je to na stitku tej virivky aj s inymi udajmi...
malo by ist o uvolnenie, nie?

fafa
18. dec 2006

aj ja myslim, mne sa tam dnes rozdrkotali zuby, tak som isla radsej domov robit stromcek...oni to tu flakaju, resp. myslia si, ze su neviemako dobry a tu tomu nikto nerozumie...a keby ste videli jedno cvicenie, vola sa to body attack a spociva to v behani po obvode telocvicne a roznymi vyskokmi apod...ja si nieco take pamatam matne z detstva... 🙄

viamka
18. dec 2006

TV jurco? radsej zabudam ako spominam!

verulka
19. dec 2006

dnes nechudneme ci co 😕 😕 ja uz mam odcvicene (pekne som si makla- sama doma) a teraz sa drtim...

certica
19. dec 2006

ahoj verulka, ja tak striedavo striedmo a potom neodolam niecomu sladkemu, co som predcasne napiekla 😀 . Kedy mas skusku? Idem do sprsky a potom sa tu snad este zastavim 😉

fafa
19. dec 2006

inak vazne, nejak to tu pred tymi Vianocami redne...co sa deje?

certica
19. dec 2006

expi, mas fajn foto-a vyzeras tam schudnuta 😎

tilly
autor
19. dec 2006

ja som unavená, pôjdem s malým spať, len čakám na pána pracujúceho, aby dal malému pusu na DN...

verulka, závidím ti ten elán, čo máš do učenia, hmmm ja som taaak lenivá

verulka
19. dec 2006

ze elan 😎 to ani ne, kedze som to otvorila az dnes a zajtra 13.30 mam skusku...a aj vysledky z dalsej, tak drzte palce 😀 😀
fafa, nikto sem radsej nejde, aby sa nemusel priznavat...vsak neboj- rozbehne sa to 😀 😀 😀 😀

fafa
19. dec 2006

ved som aj chcela pisat, ci vycitky....
inak Verul dik, my sa chystame do BA az v marci najskor, tak mozes pripravit nejaky strategicky plan 😀 😀 a nam je jedno na kolko, mame tam kde byvat...

verulka
19. dec 2006

oky, vymyslim...to dojdes oslavit so mnou narodky 😀 😀 😀

fafa
19. dec 2006

ty si rybycka? ja mam doma dve...kedy si, prezrad cislo...teraz som uspala deti...a este to bude pokracovat, lebo mala odmietla plienku tak musim nejak potajomky, ked uz bude tvrda nabehnut a dat jej ju...ja som dnes moc nenachudla, ale ani nejak extra nehltala...zajtra idem do bazena, tak to hadam vyplavam...

tilly
autor
19. dec 2006

verulka, takže skúškové v plnom prúde, držím palce moc moc moc 😉

aj ja mám doma rybku, ale len jednu, pokiaľ nerátam tú z akvárka, tá je chudina tiež už len jedna 😀

verulka
19. dec 2006

tily. ved ty si chcela ist spat s malym 😉 tak bud este nespi alebo si zmenila plany 😎 fafa kuk ip

tilly
autor
19. dec 2006

chcela som ísť spať s malým, ale potom som musela prísť dole napácovať mäsko a už som zostala tu, ale idem už spať, lebo už mi klipkajú očiská 😀 brú