Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
28. okt 2007

cafte, mne akosi chyba motivacia a dlhe zimne vecery si akosi neviem predstavit bez obcasneho vareneho vinka, v kliidku ked krpec zaspi 🙂
A este si aj hovorim ze teraz ked sa nosia hrube svetre tak ani nevidno tie speky 😀 Fuj, demotivujem vas, mali by ste ma vyhodit 😀 😀 no nist, idem kukat superstar, muz buchol sampus lebo ma prepadla chut na bublinky..
Tak nech sa aspon vam dari 😎 😎

kuko7
28. okt 2007

dagsty: si ma potesila touto milou spravickou....ja som zvedava ako pojdem rodit ja, ale dufam, ze maximum bude tych 14-16kg, ty brdo ale ved este necela polovica, nie? To uz nie je az tak moc 😀 To nejako vydrzkame 😉 Uz sa teskam, ked budem mamuskou aj ja a drobca si chytim do narucia....juuuj...super predstava 🙂
Inak chodievam aj pravidelne cvicit a aj som chodila pred tehu...cvicim v podstate kazdy den ale teraz od 20tt mi zacinaju aj vecer nejake chute....no neviem co to je, ale asi si mimi pyta nejake chutne mnamky 😀 😀 😀

anett1
28. okt 2007

ahojte 🙂 ajuska ahoj takže niesom sama z junoviek 😉 no ja mám tiez ten problém že nejako veľmi my chutí papkať a hlavne sladké ako my na začiatku nechutilo tak teraz sa neviem dojesť fuuuuj. no musím sa krotiť ale čo stoho keď uz som minule nechcela nič dať večer do ust a celú noc my išla prasknúť hlava čo narobím musím jesť no nie? ale dnes som sa postavila na váhu a som sa potešila neskutočne veeeeeľmi išlo dole ďalšie kilečko a už som schudla 21kg

dagsty
28. okt 2007

Tyu brďo, anett1. Si fakt dobrá...len tak ďalej. Ja , že dnes od obeda, len banán a tyčinky, lebo obed bol výdatný...hej, ale som "zožrala" 3 balíky tyčiniek , banán, jabko a večeru po deťoch...ach jaj... no pevná voľa - to je čo????????????
Ale od zajtra... tú vetu si hovorím každý, každučký deň večer...
Tak sa majte baby, idem spinkať, aby ma nepremohli nejaké chute, lebo drahý prišiel z práce a sa napcháva...provokuje... 😲 😲 😲 😲 ...a ja by som si tak dala..hmmmmmmmmmm 😉 😉 😉
Dobrú nôcku.....
PS: Už dávno som nešla spať so škvrkaním v bruchu.. ☹ ☹
Pozdravujem kuko7.. podľa toho ako vyzeráš, nepredpokladám, že budeš buchtička.... ale predsa pri tehu nie sú podstatné kilá...ale to každá maminka vie....pa.pa.pa....cmučky 😉 😉 😉

ajuskamimi
29. okt 2007

ANET tak to je super, tie zhodene kilecka, ja by som tiez potrebovala dat dole nejakych 20 kg 😲 az ma desi to cislo, ale pomaly sa do toho pustam. Ale je to tazke, lebo normalne ma vzalo teraz aj pecenie a skoro kazdy vikend nieco mnamky napeciem, ale aj to som si povedala, ze najblizsie uz nepeciem a najskor zjem zakusok az na Vianoce, ked mamina napecie 😠 no ale mozem za to, ze tu baby hadzu take dobre recepty?

Napr. teraz som robila pudingovu babovku od CAT. Ozaj CAT, bola fantasticka, len som ju asi nechala trosku dlhsie v trube, lebo bola nafuknuta nadherne a behom sekundy mi nejak trosku splasla, nie moc, ale trosku, ale na chuti a krase jej to neubralo, fakt super receptik 😀 baby, tiez by ste ma mali asi vyhnat, len provokujem, do kelu, pockajte, uz lepim usta 😀

DAGSTY ja sa tiez snazim obmedzovat v jedle, ale tiez niekedy vecer pridu na mna take chute, ze keby mi niekto spravil aj husacie hody o pol noci, tak by sa po tom vsetkom zaprasilo a vobec by ma nehryzlo svedomie. Tiez idem preto radsej spat skor, ako ma stihnu prenasledovat takeho hriesne myslienky 😀 ale potom tie rana su hrozne, zobudim sa ako keby som sto rokov nejedla, nechapem 😠 jo a este co sa tyka toho bananu, banany nafukuju a mali by sa jest iba doobeda, teda ak sa snazim schudnut, pripadne si udrzat vahu. To mam nastudovane uz davno, lebo tiez som chudla pred tehu a darilo sa mi 😉 tak snad sa mi bude aj od noveho roka 😠

anett1
29. okt 2007

ahojte no 21kg mínus je super ale verím tomu ze zachvílu tie kila pôjdu hore lebo som vkuse hladná a neskutočne len by som jedla a jedla musím sa preboha obmedzovať dufam že nepriberiem ajuska tak o tom pečení my niečo hovor môj manžel nechápe v živote som nepiekla nemal to kto unás jesť a teraz? teraz by som piekla každý deň tiež som si povedala že až na vianoce dám kolačik do pusi no ale asi ťažko lebo aj mama každú nedeľu pečie a stále my pošle pár kúskov ktoré su raz dva v mojom žalutku ale rozhodla som sa chudnuť pomaličky nemôžem priberať tak som zvedavá do kedy my toto vydrží inač pred minutou som zjedla šalat a rezeň 😀

kuko7
29. okt 2007

dagsty: buchticka som bola, ked som bola mladsia...potom som to trosku prehanala s nejedenim a tak a stala sa zo mna spageta a potom som presla na zdrave stravovanie a pravidelne cvicenie, co ma drzi az doteraz 😀 je to uz taky zivotny styl, lebo to naozaj potrebujem....pohyb a pohyb 😉 a uz sa tesim ako budem zhadzovat kila po porode....hura na korcule a kocik prd seba 🙂 😀 😀 😀

cat
29. okt 2007

ajuskamimi, aj ja som robila vcera babovku a chlapi mi ju zozrali 😠 😠
Zajtra idem do posilky lebo chcem trochu schudnut aj spevniet kym budem znovu tehula 😀

ajuskamimi
29. okt 2007

cat ja idem na dusicky domov a mamina sa nevie dockat, kedy im ju upeciem tam, kedze som ju cez vikend vychvalila do nebies 😀 a narobila im poriadne chute, ale budem sa snazit dat si iba jeden kusok, lebo klamala by som, ak by som tvrdila, ze sa ovladnem a nedam si ani stipku, je tak hrieeeesne dobra 😀

lefika
29. okt 2007

ze by som sa aj ja pridala k provokaterom? 🙂 zo vcera ostali spagety a ja tak rozmyslam s cim si ich dam a vtom ma napadne: granko! mnaaaam, takeee dobruckee boli! 😅

anett1
29. okt 2007

ja som sa pevne rozhodla ze idem chudnut lebo este takých 5 kg by som chcela dať dole no chcela by som dať aj 10kg ale to nemôžem prehánať budem rada ked dám este 5 kg dole takže žiadne sladkosti ani prejedanie len neviem čo porobím stými sladkostami čo mame doma manžel ich všetky nepoje ☹

anett1
29. okt 2007

baby tak ako pozerám na vase foto tak vy vôbec nieste tlsté 😒 ajuska však pri tom kočiku niesi tlstá kolko váziš? ja momentálne mám podotýkam ráno 😀 69,5kg a výška 165cm takže hruza a to som mala niekedy aj 59kg

ajuskamimi
29. okt 2007

anet ta fotka je dost stara, vtedy som vazila 64 pri 164 cm, ale vraj mam asi aj tazsie kosti, lebo vraj na tu vahu nevyzeram, no posledne dva mesiace som hrozne pribrala, az sa hanbim 😢

ajuskamimi
29. okt 2007

teraz som z vas asi najvacsia buchta, lebo aj ked sa zasa na tolko necitim, vaha ukazuje skoro 80kg, fuuuuuuuuuuuuuuuuuj to je skoro 100kg 😲 do kelu, az sa mi zaludok obratil pri tom cisle, fakt od dnes pre mna plati heslo CICA NEZER 😠 ved ja tym kilam ukazem, potvoram 😠

ajuskamimi
29. okt 2007

waw, toto, ze som ukazala na svetlo bozie svoju nehoraznu vahu, tak ma tak vypudilo, ze som hned skocila do detskej na orbitrek a vypotila na nom nieco. A po dalsom kojeni idem nan zas, sak ja tie kilaaaaaaaa zo mna vyprasim, cice tlstej 😀 priebezne budem hlasit uspechy ci neuspechy, drzte paluchy 😀

cat
29. okt 2007

ajuska, vobec nie si tlsta a mas male mimi, navyse kojis, neblbni, tych par kil zhodis aj ked prestanes kojit 😎 Moj krpec bude mat 2 roky, to je ine ako ked mas 4 mes. mimco, vtedy som tiez mala podstatne viac kil ale schudla som az po kojeni aby som si nevycitala ze som kvoli tomu stratila mlieko 😉

ajuskamimi
29. okt 2007

cat pevne v to verim, tiez to teraz nechcem prehanat, aby som nedosla o mliecko 😉 ale potom sa do toho pustim na plne obratky, teraz ale aspon tak mierne, lebo uz sa sama v sebe citim zle 😠

cigaretka5
29. okt 2007

ahojte dievcata, nie som este ani tehotna, ale ked citam vasu diskusiu neda sa mi nepridat. Kila navyse, tema ktora zivy nase mozgy asi kady den. Nie som nijak stihla a bola som poriadna vazba , mala som kila navyse , tak ze som pri svojeje vyske vyzerala ako stlp co podopiera most apollo. Neznasam knihy a clanky a uz vobec nie recepty akoze na chudbutie. Manzel mi ale raz jednu taku knihu doniesol. Preco francuzky nepriberaju. Jedna jedina zasada sa nesie celou knihou. Jedzte vsetko - ale pomaly a pred kazdym jedlom si polozte otazku ci na to mate fakt chut. Je to uplne jednoduche jedzte pomasly v malych davkach, kludne si dajte cokoladu, oriesky vsetko. Len si nedajte celel balenie. Sustredte sa na to co jete a zarucujem ze kila pojdu dole

alexandra
29. okt 2007

cigaretka ma svatu pravdu.. 80kg som rodila, 7kg ostalo na sale, 72kg som isla domov, po 3 mesiacoch som mala stale 68, ale cez leto maly zacal chodit a ja sportovat a skoncila som na 58 🙂

lefika
29. okt 2007

cigaretka, ale ja pomaly jest neviem. moj manzel je taky, ze vsetko do seba suka straasne pomaly a ja sa na to nedokazem ani pozerat, nie este robit nieco podobne. ked som chodila do prace, bola som schopna obed v jedalni do seba hodit za 10 minut a este mi ostal cas na nakupy, aby som mohla z prace rovno domov. proste ja som vzdy jedenie povazovala za zabijanie casu, pokial som popritom nerobila aj nieco ine 😖

roasha
29. okt 2007

ahooooj kukucky.viete co sa mi dnes stalo?pridem do prace,a tam plnaaaa bananova krabica toriet,a kolacov!!!!!!! 😀 😀 😀 😀no tak si nedaj???.... 😅 😅 😅 u susedov bola svadba,tak nam doniesli,a este aj ich svatovci,no co vam budem hovorit??. 😀 😀 😀 a to doniesli len pre mna a svagrinu,no mozem zato ze nas vsetci lubia?.a este 2l vina,normalne sranda.... 😀 😀 😀 /ale vahu drzim/ 🙂 🙂 🙂

roasha
29. okt 2007

lefika,a ja tiez do seba jedlo hadzem,ako ty hovoris,pozerat sa na slimaka,aj by mi chut odpadla. 🙂 🙂

cigaretka5
29. okt 2007

dievcata hadzat do seba jedlo, to poznam robila som to roky, tym ze som sa trapila s vahou cele roky ako keby som sa bala ze ked budem jest pomaly priberiem. Ale dievcata nie je to tak vsetko zacina v hlave skuste rozmyslat nad tym co jete ako to chuti a ona kontrola ze zaludok je olny zablika velmi skoro. drzim vam palceky

anett1
30. okt 2007

ahojte babenky. no ajuska ja som tiez začala cvičiť lebo by ma asi no nie asi ale určite porazilo keby som naspäť pribrala ja potrebujem ešte schudnúť a nie priberať tak som začala robiť ráno a večer brušáky a cvičiť na steperi. tak som zvedavá obmedzujem sa v papkaní aj ked niekedy by som aj slona spapala ale krotím sa však musím ja som išla rodiť ako 90kg 😠 a to som mala niekedy aj 59kg z pôrodnice som prišla domov s 85kg a teraz mám 69,5kg. tak sa snažím dúfam že ma nechytí všežravka lebo ma porazí teraz už tak nejako konečne vyzerám chcela by som mať takých 63kg ako niekedy tak dúfam že sa tam dostanem

dagsty
31. okt 2007

Musím tu ihneď napísať...tak som sa teraz prejedla, že mi je na vracanie....fujjjjjjjj........ 😝 😝 😝 😝 😝
A včera som bola na 50- tke kolegovi a ani tam som sa neovládala.....dnes už nič, nič, nič...maximálne minerálku....ale to ešte uvidíme...pa.pa.pa.pa.pa.pa. 🙂

domeenika
31. okt 2007

anett1 to si pekne schudla.. ja som presne pripad ako ty.. som zhrozena ked si predstavim ze mam 88kg a to este nieje koniec.. hadam mi to pojde dolu tak pekne ako tebe 😉

hasleerka
31. okt 2007

anett1, super, že máš pevnú vôlu na chudnutie ... dobrý úspech, ak si schudla bez diet ... ja sa tiež obmedzujem v papkaní, aj ked občas uletím ... chodím aj na aerobic a asi začnem aj ja tie brušáky 🙂

anett1
31. okt 2007

ahojte no pekne som schudla ja viem ale ešte by to trebalo dať dole ja musím mať pevnu vôlu lebo sa cítim hrozne taká tlstá ked si predstavím aká som bola chudulinka domeenika neboj pôjde to dole raz dva možno necháš viac v pôrodnici ako ja su aj také čo tam nechaju aj 13kg ja som to štastie nemala haaslerrka ja sa tiež teším ked začnem chodiť na aerobic pred tehu som nan chodila

bobd
25. nov 2007

ahojte baby!
tak ako ide chudnutie? mate nejaky novy napad na rychlu dietu? ja sa uz nemozem na seba pozerat, a este ked si predstavim vianoce, rezne, medovniky, dobroty od vymyslu sveta... 😝 treba nieco zacat robit. a naj hned, ked mam odhodlanie. tak sem s napadmi a radami 😀

tilly
autor
26. nov 2007

hmmm vianoce 😲 😖