Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
29. nov 2006

jaj babenky nie len hlava sada pouzivat, a kultivovat, aj telo trba stimulovat. su mnohe sposoby 😀 , ale body building je jeden z najhorsich. 😒 mozno aj preto, ze je tak ako kulturistika vlastne vysmechom hladomoru..... 😢 viete kolko tie tela zozeru? a v akej kvalite?

viamka
29. nov 2006

asi prajem kolektivnu dobru noc. vcera som to nestihla 😉

fafa
29. nov 2006

viamka, vidim, ze mas riadne znalosti z fachu...tak sem tam nas pocti nejakym navodom...napr.mna zaujima kde mam najcastejsie cvicit, aby isli kg rychlo fuc...bez. pas, bicykel, vesl.trenazer, steper, alebo bezky?

tilly
autor
29. nov 2006

diétnu noc 😀

už sa fakt idem učiť, páá

viamka
29. nov 2006

tilly ideeeeeeeeeeees 🙂

fafa, v idealnom pripade aerobne aktivity len doobeda - si vypisala ty - su len na zahriatie svalovej hmoty a na zvisenie tepovej frekvencie s dlhsim trvanim. prve kalorie spalis uz po 20 min. ale zalezi kolko ich spalis za cely den a hlavne kolko ich prijmes 🙂

aerob. akt. by malo predchadzat aspon 10 min pretahovanie - ziadne svihy, len vytahy.

samotne aerob. akt. trvaju od 20 do 80 min, ak su v kombinacii s inym cvicenim. ak len samotne tak 2x 60 min.

po aer. akt. ide hned posil. najlepsie s lastnou vahou. cca 60 min. potom 20 min strecing. z toho, co si vybrala ty je ideal veslica, lebo je tam zapojenych, najviac svalov.

ja tu nechcem byt za buzika, ale ryza to fakt neriesi. neni tazke dat dole vodu, ale tuk.

viamka
29. nov 2006

bezky som az teraz zbadala - su rovnako dobre ako veslica. steper a pas - mrtvo od pasa hore, pokial sa tam nevrtis ako bill cozby. bicykel nieco medzi tym - zalezi ci len sedis a ci striedas zataze atd. bez predcvicovania alebo trenera je bicy zabity cas.

najviac zalezi, na com sa ty citis najlepsie. naco by si sa trapila na niecom co neznasas? 🙂

certica
30. nov 2006

dobre ranko 🙂
Pocuvaj trenerka, a co ked neznasam vsetko..? 😕 😀. Ale uplne s tebou suhlasim s tym tukom alias vodou. Ked je clovek sice chudy, ale malandravy, rozhodne to nema nic so zdravim a dobrou vizazou. No a ked mas svaly aspon masl rychlejsi metabolizmus. Lenze ja patrim skor do kategorie, co sa obmedzi v strave, ako pravidelne do zblbnutia cvicit. Ale asi je to aj otazka zvyku, navyku a zavislosti k cviceniu 😉

certica
30. nov 2006

A este jedne vec ma stve...ked sa dietologovia a pod. ohanaju indexom BMI a vobec neberu do uvahy podiel sval.hmoty a %tuku.
Len tak na okraj ma to napadlo, ja som od rana nejak v ráži (a to vazne ani kramy necakam 😕 )

ervotoc
30. nov 2006

oni sa neohanaju bmi,ved to je len vseobecne 😉 dietolog co já som videla,pocula sa ohana aj cholesterolom,...
len tak,naokraj ma napadlo 😀 😀 😀

certica
30. nov 2006

a vysokym tlakom 😀

cat
30. nov 2006

čafte, kua to včera na tej Prime, to bola absolútna hrôza!! ale závidím jej to neskutočné sebavedomie že "nemyslím si že jsem ošklivá ženská" 😀
Tilly tiež som pomyslela nato že aj moj pes sa stravuje lepšie.. 🤐

Inak, znovu som začala cvičiť a pojedám väčšinou jablká, kiwi, grepy..len dnes idem na trhy a viem že klobáse neodolám ale hovorím si že jedna ma nezabije.. 😀 😀

fafa
30. nov 2006

A ja ze sa tu konecne chudne!...a aj tu o jedle...nejak sa to zvrhava ako idu tie vianoce... 🙄

cat
30. nov 2006

no ja myslím že po vianociach tu odštartujeme 3.kolo v chudnutí 😀 pre zmenu s nejakou tukožrútskou polievkou??

fafa
30. nov 2006

nad tou ja rozmyslam uz tyzden...pred vianocami, aby neboli take vycitky...nieco som schudla, nieco mozem pribrat 😝 ...a po vianociach, no to uz bude o inom...len nesmieme prestat cvicit, ked uz budeme papkat... 😀

cat
30. nov 2006

fafa, ja som ju jedla raz celý týždeň a 3 kg boli fuč. To sme sa dohodli 3 kolegyne aby sme to vydržali tak sme sa podporovali..je to dobré na rýchle schudnutie, trebárs na nejakú akciu ak sa chystáš.. ja si ju veru aj navarím 😲 /bléé 😀 /

fafa
30. nov 2006

Ved aj ja som si ju par krat robila, ale ked si spomeniem ako sa mi na trti den dvihol zaludok, ked som otvorila chladnicku....brrrr....no ale je to zarucene..ja som vzdy vydrzala tak tri styri dni, ale oplatilo sa...vzdy sa najviac tesim na ten peceny zemiak na druhy den, tusim...ten ma drzi pri zivote... 😀

cat
30. nov 2006

..inak je vela receptov, no ja ju robím takto:
500g kapusty
300g karfiol
170g mrkvy
1 petržlen
300g čerstvých paradajok
2 červené papriky
150 g bielej cibule
1 pór
olivový olej
petržlenová vňať
1 zeleninový bujón

a najviac schudnú tí čo ju jedia 3 x za deň, ja som dávala 2x a raňajky normálne, lebo ak tie vynechám, celý deň mi je zle ☹

ervotoc
30. nov 2006

mne stacilo ked som ju ochutnala-otec ju mal,blééé...myslim ze bez zeleru by bola lepsia aleeee jasne ma tam svoj vyznam... 😉
robim druhu davku guliek 😕 snad ju do vecera zas nevyžerem 😝 😝

certica
30. nov 2006

hod sem jednu gulku cez display 😉 alebo hned dve 🙂

expertka8
30. nov 2006

...no baby..veď vy si tu robíte obžerské párty..???...mňa drží nad vodou..či nad tukom??..hm..to je jedno...advent...do Vianoc som si dala záväzok..-4...včera ma vysmiali..že to nezvládnem...a just hej 😠 😉

certica
30. nov 2006

eeeexpp! -4 uz mas alebo este -4 do Vianoc. Lebo ja mam len -2 a do Vianoc mam v plane -6...ha-ha-ha 😎

expertka8
30. nov 2006

..certica...mám v pláne 😅 ...nex nežerem..MUSÍM..a aj zhodím 😠 ..lebo XCEM!!!
...aj ja som včera pozeral dotyčnú na Prime..s mangelom sme sa rozčuľovali..ako môže byť niekto taký nezodpovedný voči vlastnému zdraviu..veď mala silnú cukrovku...k okoliu...húlila pri tom malom dieťati..k deťom...keď skončili v DeD 😠 ..by som jej nalátala na holú prdel..a zjavne by som sa asi namakala nad tým množstvom zadnice 😀

ervotoc
30. nov 2006

kokso fakt teraz som pozrela par albumov tehuliek ,mne to pride skor..kto je chudší 😕

certica
30. nov 2006

ruky by si mala cervene 😀 . Ja sa musim odplizit... 😝

cat
30. nov 2006

ja taky, mimi je hore 😒

expertka8
30. nov 2006

..ervotoc..mi by sme si mali založiť vlastnú tému..kde by sme opísali tie naše tehu zážitky 😀 😀 😀 ..súvisiace so sloníkmi..čo sme nosili... 😅

verulka
30. nov 2006

cafte, ja az teraz a len na skok.
Jest sa ma najneskor 4 hodiny pred odpocinkom (takze neni dobre sa vyvalit po obede) grep by sa mal min 3hodiny pred spanim...Ja jem o 18,00 a nocnu kavu-- v noci bola o 00,30...
Ja som jedla vyse tyzdna tukozravu polievka, ale moc to nepomohlo(a to som bola poctiva.) Len sa este nepustajme z retaze tak skoro pred vianocami- ja chcem drzat do 23.12(vtedy budeme varit) 24.12 drzim cez den post, a 25.-26. si to uzijem a utrum 😉 So m nasrata na seba- videla som sa v prezliekacej kabinke 😝 kua, prec oje to velke zrkadlo take krute? 😀
Ex vianoce su tu hned a tie 4 kg sa mi vidi dost (aj z tvojich udajov), ako v pohode snaha je super, len nie je dobre davat si obr ciele...
Inak, certica, aj mojmu muzovi sa pacia velke kozy, ked som pribrata...
Idem makat (dnes mam aj pohovor) vecer tu opat nebudem ☹

ervotoc
30. nov 2006

no to veru hej.... 😀
😀
ale vieš co ja nelutujem,mam zdrave,vééélke bábo,ktore je vacsinou vysmiate od ucha k uchu,nepotrebujem mať doma maleho nerváka len za to,ze mama si odopierala jedlo a kade čo..len aby nemala faldy,špeky,šunes...za taku cenu?veru nie,to nie.. 😉

expertka8
30. nov 2006

..verulka..demotivuješ ma 😠 ...neva..aj tak Ťa mám rada 😀 ..držím palce na pohovor...

expertka8
30. nov 2006

...by ste sa zasmiali..keby som sem hodila foto..ako som vyzerala na Vianoce..a to som mala ešte 2 mesiace do pôrodu 😝 😀
..ja tiež neľutujem..dôležité je..že mám krásne ..zdravé dieťa...hoci aj za cenu toho kvanta kíl..ale čo ma nezabije..to ma posilní...a maminka bude čoskoro zasa "normálna" 😅 😀