Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

roasha
5. okt 2007

neboj lefika schudneme,momentalne sme tu asi len my skalne,tak sa budeme drzat,ja ked dam dole tie 3kg,tak budem podporovat ostatne.chudnutiu zdar" 😉 😉 🙂 🙂

roasha
5. okt 2007

ozaj,este ma napadlo,ked som robila v BB,pocas splnu sme mali pitny den/vtedy vaha zlezie o 2kg/,tak najblissi spln nezabudnut. 😉

katka432
5. okt 2007

babule aj ja by som rada schdla.zacala som drzat tu 90dnovku ale no nevydrzala som. 😅 no skusim daco ine,snazim sa po 6nejest,ked to dodrziavam tak po tyzdni mam trochu spadnute brucho a -pol kg ked nie viac a aj sa lepsie citim,ale potom sa zasa rozpapam a som spet ☹ takto to ide stale dokolecka dokola.
roasha,a kedy je najblizsie spln???to je tak ze v ten den ked ma byt vecer spln sa pije iba voda???

expertka8
5. okt 2007

🙂

expertka8
5. okt 2007

...predpoved na dnes 😉 ...vasa rosnicka ex8 😀

Lunárny kalendár - mesačná fáza pre 5.10.2007 19:00
Mesačná fáza

Posledná Štvrť
Posledný spln nastal: 26.9.2007 večer
Najbližší nov bude: 11.10.2007 nadránom

Luna prechádza do nasledujúceho znamenia 7.10.2007 doobeda

Luna ubúda: vylučovanie, výdaj energie, použitie síl, detoxikácia, upevnenie
Ideálny čas na zbavovanie škodlivín, detoxikáciu a očistenie organizmu. Pite veľa čajov, či navštívte saunu. Masírujte si hlavne tie časti tela, ktoré zodpovedajú znameniu, ktorým práve luna prechádza. Diéty sú obzvlášť účinné, pretože v tomto období toľko nepriberáte. Dodržiavajte príjem tekutín, vaše telo sa veľa potí a vysušuje. Dobré pre pranie a čistenie, či na operačné zákroky (fázy uzdravenia sú kratšie). Keď sa rúbu stromy na drevo, je to lepšie robiť počas týchto dní, inak by sa do dreva mohli pustiť chrobáky.

certica
5. okt 2007

tak rubat stromy, to je celkom slusna fyz. aktivita, aj negativnu energiu clovek vyrube 😀

expertka8
5. okt 2007

...tak ja idem na to drevo...zima sa blizi 😅 😀 😀 😀

certica
5. okt 2007

no utekaj dievca, mozno stretnes mrazika 😀

katka432
5. okt 2007

ex8...no ty si teda expertka 😀

certica
5. okt 2007

kto nepozna ex, o vela prichadza 😀
veeelmi rada by som sa k vam pridala, ale vidim to az na maj lasky cas, rok 2008 😀

snilko7
5. okt 2007

tak ja musím tiež prispieť, po troch rokoch som si dneska obliekla svoje obľúbené nohavice 😅 normálne som teraz po druhom pôrode schudla už na 58 kg a to som išla rodiť so 73 kg....sama sa čudujem, kam tie kilá zmizli 😅 😎

certica
5. okt 2007

sak som ti hovorila snilko 😀 , ja sa tiez na to tesim, ked uz stresy, nech aspon kila ubudaju. mimochodom, tiez mam teraz 58 😒

snilko7
5. okt 2007

tak potom čo chceš chudnúť 😲

katka432
5. okt 2007

certi,tak ty si v tehu,no gratulujem...
inak babi,aj ja som po porode bola chucia ako predtym,ale ja rada papam sledke a dako som to zasa presvihla,tak chcem byt aspon taka ako po porode 😀

snilko7
5. okt 2007

katka ja mám tiež rada sladké a teraz mám na sladkosti nejak moc chuť, ale malá to zo mňa asi vycucká, lebo má líčka jak škrečok 😀 😀

katka432
5. okt 2007

ja mam teraz 72 a po porode som mala 68 ak sa mi nepodari ist na 63 tak aspon 65 by som chcela 😀 moja vyska je 179 takze myslim ze by to potom bolo akurat

certica
5. okt 2007

snilko ja neviem, na mne je to asi nejak blbo rozlozene, ale ty pri tych istych velkostnych udajoch vyzeras ovela chudsie. tak mam asi viac tuku a ty svalov 😉
kati, dakujem. ja detto, som vyslovene na sladke zatazena a niekolko mesiacov po prvom porode som mala o 3 kg menej ako pred tehu. o nejaky rok aj nieco som vsak dost pribrala a uz mi to zostalo 🙄 , tak teraz zacinam tehu so 6 kg naviac a je to citit 😝

katka432
5. okt 2007

he tak aj malu ucis na sladke mliecko hehe .

certica
5. okt 2007

tak ja mam teraz chut na vsetko aj to, co som predtym absolutne nejedla, napr. maso

katka432
5. okt 2007

certi,tak to ti verim,ja som 8mes po porode a mam vsetko spet a citim sa strasne tucno 😀

verulka
5. okt 2007

ja len idem kuk, ze co tu robi certica a snilko 😀 , expertka predava tare velke veci, takze ta je uz tez ok.
Certica, ty ma uz netoto, vsak som videla foto a tam sa chudnut nema co...
Ja sa pridam az dokojim 😀 😀 😀 dovtedy bude moja pohyb. aktivita kmitat okolo 4 deti cele rpazdniny 😅 uz sa tesim a vyhlasujem, ze dvojdielne plavky nosit budem 😎

certica
5. okt 2007

ja sa citim taka tazka, jak prirazena k zemi 😀 . mam 165cm a ked som mala tych 50-51kg, bolo mi tak akurat.
snilko, treba obalit nervy 😉

certica
5. okt 2007

verulka, fotka je len fotka. ved vo stvrtok uvidis 😀 , sa laknes 😲

certica
5. okt 2007

inak, ja by som veru aj toto.. 😀

expertka8
5. okt 2007

...baby....raz som niekde čítala, že optimálna váha ženy by mala vyť o 110 menej ako je výška....hm....takze ak meriam 168cm...moja vaha by mala byt 58kg??? 😅 ...riadna haluz...a kao skvely vtip na piatkovy vecer 😅 😀 😀 😀

katka432
5. okt 2007

ved babo si pita vsetko mozne,tak mu to treba dat,certi 😀
verulka,pri 4detickach tie kila taak strasies,ze uz nebudes musiet chudnut ani ty

verulka
5. okt 2007

to isto 😎 to ty budes cumiet ako vyzea tehu brusko v 10tt 😉 jamam pomaly o 10kg viac nez ty 😒

certica
5. okt 2007

exp, hej toto je stara znama zalezitost, ale vies ze nie su kila ako kila 😉

expertka8
5. okt 2007

...verulka....ty mas taku skvelu kostru...ze po porode budes vo forme ryxlostou svetla 😉 ..stavme sa???.... 🙂