Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
21. nov 2006

zuzu13: dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! 😉
baby, jablcny ocot rano na lacno s vlaznou vodou (odporuca sa aj s lyz.medu) je dobra prevencia zapchy, okrem ineho...

expertka8
21. nov 2006

..certica...ako ide pitie kapustnej vody??? 🙂

certica
21. nov 2006

expis, co bolo to bolo, dost bolo... 😝

expertka8
21. nov 2006

😀 😀 😀 ...H2O vážne robí zázraky...ja vôbec nie som hladná...ale smadná 😀

certica
21. nov 2006

Ja som bola vcera vecer jak kobyla 😝 😀 . Uz som bola tak zufala, ze som sebe aj mangelovi spravila nejaky mix capuccina a nescaffe, a to podotykam, ze ani jeden z nas kavu absolutne nepije. Zasoby mam len pre navstevy. Samozrejme ma to odvodnilo este viac 😝 😝 😝

expertka8
21. nov 2006

..certica..ja sa ešte "spolieham" na 40-dňový pôst pred Vianocami 😔 🙂

certica
21. nov 2006

To mame este 40 dni? 😀 Tak v tom pripade nestracam nadej 🤐

expertka8
21. nov 2006

..veru máme...dokonca s duxovným podmazom..takže si skutočne vstúpim do svedomia...kilá presuniem na druhú priečku...a dúúúúfam..že nesklamem 🙂

certica
21. nov 2006

exp pocuvaj, normalne mam abnormalne problemy Ta tu prenasledovat po jednotlivych temach, tusim z toho schudnem...ved aj citanim, pisanim spalujes kalorie, hmm?

expertka8
21. nov 2006

😀 😀 😀 ...zámerne prxám 😀 😀 😀 ...ty máš riadnu výdrž...skutočne výstižný nick...certica... 😀

..vyxutnávam posledné minúty..kým sa drobec nezobudí 🙂 ..potom sa tu ukážem len večer..zase pôjdeme pre dcéru do školy..to sú 2 xôdze...takže spájam "príjemné" s užitočným 😉

certica
21. nov 2006

Vdaka.. 😎 .
Inak gratulujem k tym 2 kileckam, ja som vytiahla tu moju a musim srdervuco skonstatovat, ze som neschudla ani len cele kilo. No nech ziju digitalne vahy!!! 😀 Este ma napadlo, ze tych 10dkg bude vrstva prachu...ha, ale som to vykonstruovala.
Tiez sa zaverom tohto listu na nejaky cas lucim. Paaa

tilly
autor
21. nov 2006

fiiiha, zuzu týždeň po pôrode na pôvodnej váhe, zááávidííím 😀 pekne to celej rodinke ukáž, aká si kočka

exp, veď hlad je prezlečený smäd 😀

tá chôdza, to je fajn na chudnutie a ešte lepšia je chôdza s plným kočíkom (myslím dieťa + nákup), to je posilka...

certica
21. nov 2006

tilly,... a do kopca...jak u nas 😉

expertka8
21. nov 2006

..ervotoc..skvelý článok...priam xrumkavý 🙂

tilly
autor
21. nov 2006

certica, tak to som fakt šťastná, že nebývam v kopcoch, čo sme pôvodne chceli stavať v limbachu, by ma porazilo, naši tam bývajú a tam sa nedá ísť ani na prechádzku...

expertka8
21. nov 2006

...splnila som dnes predpísanú normu...veľké dieťa v kočíku...pod kočíkom veľká školská taška...a nákup z Billy...a rýxle tempo...lebo malý xcel strááášne jesť...a potom že načo vyhadzujem praxy na aerobik??? 😅

certica
21. nov 2006

My sme mali na dnes nejaku normu? To treba zahlasit minimalne den vopred 😎 😀 .
Tak ja ked to zratam: cca 6kg kocaar + 15kg moje vlastne dieta + 2kg nakup, to vsetkov v extra rychlom tempe, ako vzdy. Ludia, ja pomaly kracat ani nedokazem, to ked ideme na prechadzku aj s manzelikom, zahlasi: tak a konske dostihy mozu zacat 😀 😉

verulka
21. nov 2006

Cafte- baby gratulujem k kvelym vysledkom
Katum pir kojeni by som s ryzou neblbla...Na to je este cas.
Inak aj ja som mala po 2porodoch povodnu vahu hned, ale po 3. nastal zlom a to som mala vtedy 21 rokov. Hmm asi to s vekom velmi nesuvisi
Ja beham ako dabel uz vyse 8 rokov...v zime chodim rano aj poobed eautom, ale inak nakupy, krpci a tak. Na jar opat na biku do prace a spat. Ale na toto uz mam kondicku, to moje telo povazuje za normal, takze nechudnem. Dnes som jedla 2 jogurty, 7mandarinok a bagetu 😀 Ale moc som nepopila 😒 idem to dohnat 😉

sulamith
21. nov 2006

joooj,verulka tak to mas super,sice ja sa tiez nemozem stazovat.Povodnu vahu sice nemam,ale uz by som ju ani nechcela...len trosicku zostihlit pas ...to by bolo ono...

certica
21. nov 2006

baby, zrovna robim ryzu. Je sice uz pokrocily cas, ale som hladna jak... ja som mala 2 jablka, 2 mandose, 1 jogurt, par kuskov sus.marhul a klasika 2x 1,5l flase vody. Jaaj, este mini chlebik so syrom.
Co sa mojej kondicky tyka, chce sa mi miestami plakat ☹

sulamith
21. nov 2006

...treba si zatancovat pri dobrej hudbe.... 😀

certica
21. nov 2006

sulamith, to robim denne aspon pol hodku a castokrat este aj s krpcom na rukach 😉

sulamith
21. nov 2006

jaj,tak to si dobra 🙂 ,tak potom treba zacat surovo 😀 sportovat(zeby som zacala aj ja?alebo teda vratila sa k sportu?)...len keby bolo kde nechat malu..

certica
21. nov 2006

Ake sporty mas na mysli?

cat
21. nov 2006

baby tiež sa vám stáva že po celom dni s dieťaťom /moje má 10 kg a stále sa chce nosiť/už jednoducho večer nevládzete cvičiť? Ja sa napr. teraz keď krpec zaspal cítim ako prejdená parným valcom, nenormálne ma bolí chrbát a cvičiť jednoducho nevládzem, až mi je do plaču 😠 😢

certica
21. nov 2006

No mne sa skor nechce s cirej lenivosti. U mna skor plati, cim viac aktivity, tym menej unavy a cim viac nicnerobenia (ako napr. teraz sediac pri PC), tym som skapatejsia. Len teraz dost dobre nechapem, preco tu sedim 😀 , uz aj s malym na nohach.
Viki ma 15kg a sama si ho pytam na ruky, lebo uz nema az taky silny zaujem ako kedysi a normalne mi to chyba. A chudaka ho kazdu chvilu cmukam a otravujem, aby mi dal pusu 🙂 , zatial neprotestuje...

certica
21. nov 2006

inak cat, ake bolo Tvoje dnesne menu? Teda nieeee ze by som Ta kontrolovala 😀

cat
21. nov 2006

certica, ja som dnes dokopy nič nejedla, len nejaké 2 jablká, nič ani obed ani večeru..nestíhala som a nie som hladná, ryžu mám v chladničke, tá si ma tam počká 😀 zajtra idem s tou chrbticou doktorke a budem chodiť do rehab.centra na masáže, inak zle skončím ☹

certica
21. nov 2006

A kde Ta boli? Krize,... Mna zvykne medzi lopatkami. Na rehabilitacie chod, to je super vec.