Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
2. dec 2006

si kde bola? alebo si usla alebo to bola fakt rychlovka. kazdopodne dik, hned sa mi lepsie dyyyyyyyyyhaaaaaaaaaaaaa 😀

teraz bona note amigo 🤐

expertka8
2. dec 2006

...adios..amigos 😀

viamka
3. dec 2006

ahoj anorekticky, dufam, ze som prave nepokazila hru, "kto to dlhsie vydrzi" 😅

som na vas pysna, ze tak intenzivne chudnete, ze tu nie je ani kuk ani tuk. tak good night, goodies 😔

expertka8
3. dec 2006

...aj ja už som sa xcela opýtať..či cez víkend sa aktívne vitamínovo nexudne???...veď viete predsa...že k efektívnemu xudnutiu potrebujete vitamíny "P+C"=PC 😝 😉 ...a zasa xudnem sama ☹
...mangela som vyprevadila do Dánska..takže najbližšie dni xudnem s depkou... 😢

certica
4. dec 2006

dobre rano deturence moje 😲
ja som sa vam rozhodla, ze cez vikend trochu zjemnime, zmiernime a povolime gate...no a hned som spokojnejsia 😀

exp, keby ze mi pomahaju Tebou odporucane vitaminy, uz som priehladnaaa 😉 , ani rontgenom by ma nemuseli prezarovat 😎

viamka
4. dec 2006

vyzva pre vsetky anorekticky, bulimicky, ale hlavne sumo modelky: mohli by sme spachat netovu kolektivnu ritualnu ......... seslost a dat si spolu nieco hriesne dobre? dohodneme si cas, menu a sup, spolocne obzerstvo moze zacat. viete ako to myslim? 😀

co tak v stredu vecer sholer bomba nugat ice creme? 😅

prosim prezentujte sa, kto je za: ..............

😀 😀 😀 preco mi to nenapadlo skor? 😀 😀 😀

viamka
4. dec 2006

ex, vecer ma pockaj, dame jednu depresivnu spolu, mangel je v prahe. he - he 😀

certica
4. dec 2006

aj hned vcul a zaraz! Ja som mala vcera taku chut na ice cream, jak hovado. Potrebovla som schladit vnutro, som inak horkokrvna 😎

viamka
4. dec 2006

som vedela, ze sa chytis, sak sa to po tebe uz nedalo citat!!!!!!!!!!

nemyslim grama, ale ta letargicko pateticka depka, co ta chytila. 😝

cica, sustred sa na stredu, musis mat svetielko nadeje a nie vsetko hned a zaraz. aj ked tajne mozes trenovat a degustovat.......... 😀

fafa
4. dec 2006

No caute, toto baby moje, uz nevyzera ako chudnutie...zacina to tu byt brutalne...no ale ked myslite 😉 ...tak v stredu? 😀 😀

viamka
4. dec 2006

fafa, ani som nedufala, ze sa nepridas 🙂 😀

tak sme tri, kto este?

fafa
4. dec 2006

No ale pekne ste ma demotivovali..ja som to konecne vcera zacala brat vazne, a tot...svetly bod - streda...no ale zase nejaka odmena by bodla...len to chce kazdy den do posilky...a tu je take hnusne uprsane postelove pocasie... 😒 😔

viamka
4. dec 2006

fafa, toto fakt nie je podraz, ale sa pozri ako sa tu vsetky snezia, aj priznaju pribinacikove a ine hriehy a odnenou je len dobry pocit. ide len o trochu radosti pri tom odriekani.

certica
4. dec 2006

Stredu berem, vsetkymi dvadsiatimi (ruky+nohy 😀 ), drahy bude asi v Kosicoch streda/stvrtok. Inak Prahu mal v piatok. Tiez by sa mohli nejak lepsie zosuladit nasi chlapi, ked uz aj my take dokazeme 😎

certica
4. dec 2006

boha, zas tu niekto naraza na mojho jedineho pribinaka za poslednych 15 rokov

fafa
4. dec 2006

Viamka, ked zacnes o jedle, nejak ti skacu prsty...co je, abstacik??? 😝

certica
4. dec 2006

fafa, ja inak vzdy vsetko beriem akoze vazne, preto tu budem oxidovat min.2 roky 😉

fafa
4. dec 2006

Jaaaj, certica, u mna je to celozivotna tema....len raz to islo samo od seba...ale to nebolo s "kostolnym poriadkom"... 😝 takze ja som tu asi kym, nezrusia konika... ☹

viamka
4. dec 2006

fafa, mne takto rano trosku, ale len uplne malicko, nedocvakava a ani ex tu nie je, ze by mi vysvetlila, tak hod prosim napovedu: co mi ako skace? 😕

certica, to bol moj najsilnejsi zazitok v tom humusnom ryzovom tyzdni 😝 , tak na to neviem zabudnut. ale streda to isti............ 😀 😀 😀

certica
4. dec 2006

...tiez mi to islo par krat samo od seba 😉 ... Ja uz tu budem, ked aj len z recesie 😀

fafa
4. dec 2006

Babenky, odchadzam na nakup, poistim to tym ice creamom, keby som sa tam uz nedostala do stredy... 😀

viamka
4. dec 2006

oza, kto vcera vypadol n lets dance???

certica
4. dec 2006

namiesto sexu obzerstvo... 😕 Why not?

viamka
4. dec 2006

no, mne to fakt pise! 😉

hola, hola, praca vola.............. tak vecer 😎

fafa
4. dec 2006

Bezdeda....ale uz frcim...mam nieco kupit aj vam??? uz smaju super vianocne dezerty..nieco kuknem a potom sa "podrazdime".... 😀

certica
4. dec 2006

Uuuuuh! Slovo drazdenie ma vzrusujeee 😎 😀 😀 . A volaco kup, ja ti verim fafa 😉

fafa
4. dec 2006

wau, tolko dovery, az sa mi trasu kolena...dufam, ze nesklamem 😀 😝

certica
4. dec 2006

aj u teba to tak prebieha? s tymi kolenami 😀

viamka
4. dec 2006

fafa, v nemecku ked sme boli v zime na trhoch predavali pecene jablko obalene v cokolade na takej palicke. zahryzla si do krasnej cokoladky a vnutri horuce, vonave jabco. ked to u vas uvidis, cuchni si za mna 😉 a daj vediet...........

paaaaaa 😔

fafa
4. dec 2006

Ja si aj hryznem 😀 😀 😀