Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
5. dec 2006

exp, tak toto nemam sancu cele precitat, jedine ze mi budes predcitavat. Zrovna sa zobudil krpec, tak balim a vecer sa chystam trochu pocvicit 😉

expertka8
5. dec 2006

...certica...nie že pri tom stratíš dyx??? 😀

...ešte niečo o alkohole 😉
http://wanda.atlas.sk/zdravie_a_chudnutie/vyziv...
http://www.vinoteka-vinaren.sk/clanky.php?sub=v...

lara1znk
5. dec 2006

Kocky, vy ste tu take scitane, aku dietu mi poradite pre mojho na vysoky krvny tlak? Cervene vino by sa nemalo velmi, vsak?

viamka
5. dec 2006

ex draha, trpi ta moja du? alebo prdkas na to?

fafa, kedy budu detailiky z pumpovania?

verulka, vitaj, maj sa, prijemnu zabavu a moooooooc ti drzim palceky 😉

certica, ako casto a kolko min sa vozis?

zuzu13
5. dec 2006

hmm expertka dobre sa to číta pri poháriku červeného vínka... 😀

cat
5. dec 2006

mám dojem že sa to tu úplne zvrháva...kua baby poďme naozaj chudnúť, bo ani sa nenazdáme a bude tu jar a na všetko bude neskoro 😠 A či ja môžem byť sama družina? 😀 😀

expertka8
5. dec 2006

..no to tá pravá napísala..cat 😠 😀 ...sa nerob cica..keď po nete rozdávaš recepty na torty..ktoré si už zmlsala 😀 😀 😀

cat
5. dec 2006

ale to som predsa musela 😀 veď by si svokra na mne zgustla keby tá torta nebola dobrá, joooj to by bolo 😲 inak sa držím, včera a dnes len ovocíčko, už mi aj brušisko odpuchlo 🙂

certica
5. dec 2006

No, dobry vecer vospolok 😎

cat
5. dec 2006

čaf čertica akú dáme diétku? Zajtra je Mikuláša, vhodný to dátum 😎

viamka
5. dec 2006

som tu tiez. v jednej ruke mam visu v cokolade a v druhej kolkiecko klobasky. mangel mi to podstrcil na degustaciu. toto je uz bulimia, ked mi je z toho na grcku, len ked to vidim? 😅

certica
5. dec 2006

cat ja nakoniec vzdy skoncim bud na ovoci alebo v tom horsom pripade na sladkostiach. Som jednosznacne cukrovy typ 😀

viamka z tej klobasy by bolo na grc aj mne, visna v coko neni moj top delikates, ale nepohrdnem, len bacha, nech Ti neodkusnem aj kus prsta 😀
a netes sa, diagnoza bulimia nepotvrdena 😎

fafa
5. dec 2006

caute, viamka, detaily z pumpu, vid strana dopredu...nerozpisujem...hanbim. 😕
inak cat, ta torta je aj na mna dost...a to mam parizsky krem na dennom poriadku, teda nie osobne...to by som si nedovolila 😔 ale vyzera super, musim kuknut ci tu maju vsetky suroviny a mala bude mat narodky, tak skusim...
certica, ako ? odcvicene????
inak body pump je tu definovany ako najrychlejsi prostiedok, ako sa dostat do formy...vyzeralo to zaujimavo, mali cely cas take cinky na chrbte, ale vraj uplne lahke a s tym cvicili....
este to presniejsie definujem, ked sa mi tam podari prist a aj odcvicit...t.j. zajtra-dufam....
my uz mame Mikulasa za nami, nam starym doniesol fajnove vinko...ked uz ex tak motivovala... 😀 😝

viamka
5. dec 2006

fafa poviem ti tajomstvo - lahke cinky neexistuju 😀

fafa
5. dec 2006

no to by si sa cudovala... 🙂

certica
5. dec 2006

toto tu je vazne seansa alkoholiciek 😀
fafa odcvicene, ale nebolo to do umoru a absolutneho zlyhania organizmu.
Ale snazila som sa na bicykli nie len vozit, ako podotkla nasa drezirujuca trenerka a la viamka, ale som si aj zaslapla do kopca a z kopca a do kopca..., no ale s tymi posilovacimi zalezitostiami som moc neprehanala. Ja inak nenavidim potenie sa, to je najvacsi problem, ktory mi brani pravidelne sa potykat s tymto problemom, ovsem mi je jasne, ze bez toho mozem ist do prdelky 😀 Komu, comu alebo kto chce..? 😀 😀

fafa, nabuduce si tam nechaj jedny tendže v rezerve-nemaju tam nejaky sejf? 😀

viamka
5. dec 2006

moj pohlad na mangela mal vysoku vypovedaciu hodnotu, lebo klobasu uz zjedol a visna je na tole ako vykricnik. mangel sa blizi ako panter, tak asi tu ani ta dlho nebuda

vyhodnotenie sutaze: 40%

posledna otazka: co je to srt metoda?

zajtra je den D 🙂 pripravte si zasoby!!!!!!!!!!!!!!

certica
5. dec 2006

viamka sorry, ale furt neviem, co mozem vyhrat. Bez motivacie ani krtko nehrabe 😅

verulka
5. dec 2006

cafte, konecne mam trosku sily a mozem sem skocit vecer...
Baby, ja mam dnes za sebou pekelny den- posr..o sa vsetko, co sa mohlo, ani adventne kalendare nemam ☹ ale nevadi...Ja ionak ani sladke nejem- cely den si nsim v taske kadejake dobroty a nic...
Certica nechces s mojich lytok? Ja mam problem zapnut cizmy, mam ich od tancovania pevne,ale velke...a ruky tiez nemusim riesit- mam cinky okolo 16kg a par kg nakupy, takze pohoda...
Cat- ja chudnem!!!! Nestiham citat debaty, tak iba splechnem, co mam nove 😅 inak som zistila, ze ked chudnem, tak mne sa ten tuk iba presuva z jedneho miesta na druhe 😠 normalne- schudnu nohy, priberu vnutorne stahna, padne bruhco narastie rit, prip. boky...Ale nevadi
ja sa zajtra mienim tyrat a nedat si nic sladke.
jedine s cvicenim mam problem- pekelne ma bolia krize a klby- chodim ako kacicka(alebo ako tehulkka koncom 9.mesiaca..) auuuu

viamka
5. dec 2006

super cena, ak mas tri spravne odpovede, das si zajtra tolko, koloko chces. ak das dve spravne, das si polovicku, ak mas len jednu, das si stvrtinu porcie zmzky. ak nemas ani jednu odpoved spravnu, budes sediet nasucho a citat, ako si my uzivame............. 😀

viamka
5. dec 2006

verulka daj trosku cecka a calcia 😉

nataliap
5. dec 2006

Ahojte babulienky.Ja som začala cvičiť PILATES,zatiaľ len s prstom na diaľkové ovládanie DVD,ale už teraz sa potím.Ale určite začnem cvičiť,pretože ako bývalá učiteľka telocviku by som chcela tú tukovú hmotu trocha zhodiť.Ale dôležité nie je, že máme byť modelky.Ale že máme krásne zdravé deťúrence a naše polovičky nás milujú,také aké sme,aspoň tej môj.Veď by skúsil hundrať, nonono.

certica
5. dec 2006

tak to budeme vsetci len cumet a chudnut, ooooh ake pozitivne 😎 😉
verulka, ja poskytnem trebars brucho, ty bicepsy, ex trebars nohy, viamka trepnem ze prsa, cat zadok....a bude z toho miss MK 😎

certica
5. dec 2006

Idem nahnat do postele terminatora 😝

viamka
5. dec 2006

toto su tie dve najznamejsie vyhovorky, natalip 😉

v kosicich ma pilates silne zazemie, kam chodis? teda budes chodit?

fafa
5. dec 2006

nataliap, hybaj het... ty nas tu demotivujes...toto som si hovorila dva roky...teda vdakabohu za tie zdrave deti 🙂 ale tie aliby...

tilly
autor
5. dec 2006

tak ja pijem vínko, ale asi si ho uvarím, lebo je hnusné... a tam hodím kilo cukru, jaaaj a že chudnime 😒 a už dva týždne som nebola cvičiť.. 😖

viamka
5. dec 2006

certica to bolo mega krute ................... ja uz tam dam foto, ale fafa by mala cosi navyse, nieeeeeeeeeeee?

viamka
5. dec 2006

certica, ale oci mam pekneeeeeee 😉

fafa
5. dec 2006

daj, viamka, bazi po tom moje ocko 😉 ale aj ja sa uz asi nejak vystavim...aby nedochadzalo k omylom 😖