Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

bobicek
23. feb 2007

caute baby!
tak ako pokracujeme? mna trochu presla depka, drzim delenu a cvicim jak dabel 😀 tak uvidim vysledky, ale vazit sa este nechcem, bo ma to zas demotivuje 😠

verulka
23. feb 2007

ja tiez makam, teraz este docvicujem popri ukladani krpcov, tak s prestavkami...Vysledky sa tiez snad dostavia 😀 😀

certica
23. feb 2007

babky, pekny vikend 😎
my dnes spime bez dietata 😵 😀 necakane, tak obcas potesi. bicyklovanie prekladam na zajtrajsok...som len cez obed 20 pomalsich minutiek hodila a nic viac, do toho padli za obet aj coko polomacane piskoty opavia malinove 😅

snilko7
23. feb 2007

certica ty si ešte tu 😎

certica
23. feb 2007

snilko, vana napusta 😀

snilko7
23. feb 2007

jáááj tak to musíte mať takú jak my - tá sa tiež hodinu naplňa 😀 😀

tilly
autor
23. feb 2007

juuuj, tak skoré uzdravenie prajem

chorobu teda nechcem, fuj

a snažím sa, som zvedavá, či sa dostaví nejaký výsledok, lebo už to bolo zúfalé, snažím sa nežrať, hlavne sladké, ale môj muž je sviňa, donesie z tej naj naj cukrošky tie naj naj zákusky a na obed si nakáže omáčku s knedľou, no nezabi ho...

verulka
23. feb 2007

Tilly, ja uz som expert na snazenie bez vysledku...No ale moja kondicka je fakt dobra 😎 V pohode beham ako srnka po vonku. Dnes sme v sade JK hrali vyse hodinu futbal a normalne som nemala problema 😎
Idem uz asi na kute, zajtra skola 😝
snilko, certica ake nove fotos- normalne som nespoznala...Certi, uzi si to 😉 ja som dnes doma bez muzika, je na nejakej zurke, tak sa budem rozvalovat v postely 😉

katrena38
23. feb 2007

kattum, ja som chodila cvičiť 7 týždňov po cisaraku pilates k Coborke a časom so začala chodiť na aerobic, a v poho som kojila 12,5 mesiaca. neskáčeš,nepoužívaš činky a tak, ale inač fajn. pred cvičením som malého nakojila, aby som mala prázdne prsia a chodila som 2x do týždňa. netreba s atoho báť, len treba vedieť čo áno a nie.

bobicek
24. feb 2007

ahojte baby, tak ako? na mna sa dnes ta nasa vaha tak hrozne pozerala 😀 , ze som neodolala a vyliezla na nu. A? 1kg dole. 😎 sice neviem ako je to mozne 🙄 , bo po troch dnoch delenej akosi skoro? nie? 😲 dufam, ze tak pojde dalej! 😉

cat
24. feb 2007

gratulujem bobicek 🙂 ja mám brucho ako v 6 mesiaci, čakám červenú mrchu, jem čokoládu, som nervózna, no úžasný PMS 😠

bobicek
24. feb 2007

joj cat, nezavidim 😉 ale neboj, prejde par dni a budes opat fit! 😵

certica
24. feb 2007

cat, ja uz mam takmer po 😎 😀
inak som si dnes rano skusala moje lyziarske gate - minuly rok som ich kupovala (este o 9 kg lahsia 😅 ), vobec mi netrklo, ze ideme o par dni lyzovat a asi ich neobleciem - tak jasne, v pase nezapnem, nehrozi - som v tom jak jaternica v crievku ☹ , a to som si ich skusala na holo. este mam jedny, tie takisto nenatiahnem, takze posledna zachrana su muzove stare, nastastie ma dvojo. aj tak som ale nasrata - na seba samozrejme 🙄

snilko7
24. feb 2007

certica zasa nová foto 😀 😀

certica
24. feb 2007

snilko, ja večne nespokojna (ako tvrdi moj chlap a nielen on 😀 ) musim furt nieco menit - tak teraz prislo zrovna na fotky 😀

verulka
24. feb 2007

Certica, neboj lyziarske gate nebude tento rok treba- stacia aj rifle, vsak je teplo 😉 a tie mensie uloz do skrine vsak o rok(ak nebudes tehu) sa isto zidu 😉
Cat, mne prave mrcha konci nastastie...Dnes sa ledva hybem 😝 , ale bike este snad zvladnem. Kocky, neviete o nejakej dorej masazi? Potrebujem si dat rozmasirovat ramena a krk a nechce sa mi skusat nezname, ak mate nejake dobre tipy, tak sem s nimi- dakujem...

certica
24. feb 2007

verulka, tak presne toto potrebujem aj ja - plecia, krk, medzilopatkova oblast... zatial sa na mne realizuju len moji 2 chlapi, je to super, ale chcelo by to odbornika.

verulka
24. feb 2007

no aj mne sa prave realizoval ten moj, ale mam to tvrde ako beton. Proste uz potrebujem akutny zasah...

babulka
24. feb 2007

Verulka, ja viem reflexnu masaz, ako vravi moja svokra (ktory mimochodm nerada chvali cokolvek 😉 ) mam zlate rucicky. Tak ti mozem zajtra rychlo premasirovat krk a siju, ide to aj cez oblecenie.

verulka
24. feb 2007

jeeeej, to by bolo skvele, ja privitam cokolvek 😉 a hned ta ozbijam aj o rady ohladom tej delenej 😉 tesiiiim

pipo1777
24. feb 2007

Ahoj ahoj Vidím že niekto chudne 😨 A nekomu sa nedarí.Ja sa zajtra vážim a mám strach 🙄 .Uvidíme.Tento týždeň som nabehala s kočíkom tuším aj 50km 😉 😀 Ale aj som toho pojedla jaáááááj a kolko.Ale keď ja pri tej rýchlej chôdzi tak vyhladnem.... 😒 Verulka ten aerobic na tej škole to sa tam ako dá dostať dnu?ja som tam bola síce poobede akože na prieskum a tam boli zatvorené dvere a boli tam zvončeky.No ale bola som kuknúť v pengyme pri bille tuším je to strečnianska tak asi tam pôjdem na nejaký bodyforming a aerobic.Ozaj nechodí tam niekto,že aké to tam je?

tilly
autor
24. feb 2007

ja som tááák nasr. na seba, hrúza, celý týždeň celkom fajn, stále na nohách, a dávala som si pozor, čo jem a dnes... celý deň sme lietali po obchodoch, takže tiež šport a nežranie, ale doma ma čakali zákusky a ja som bola tak hladná, že som zožrala dva 😠

fafa
24. feb 2007

No baby, ja som sa vcera postavila na vahu po dvoch mesiacoch a zistila som, ze to nie je take zle ako sa to javilo...ale prestala som cvicit, tak sa to dost prejavilo na mojej postave, napriek celkom uspokojivej vahe...asi budem musiet nieco zacat robit...len to pocasie by mohlo byt normalnejsie, planovala som behy a korcule...

viamka
24. feb 2007

bez na ip 😀

tilly
autor
24. feb 2007

tak počko má byť u nás celý týždeň otrasné 😠

babulka
25. feb 2007

Verulka, akurat pisala Cat, ze Robino je zas chory, takze do Petrzky nedojdu ☹ Takze pojdeme len my dve s drobizgom am prida sa aj Ena, predtym jej este zavolam ze o kolkej. ta reflexna je zachvilu, a ta delena tiez, holt je to velmi jednoduche. My chodime von ked sa Matik zobudi, co byva okolo druhej, chytro nieco zbodneme a bezime von, vzdy najneskor o tretej sme pri Drazdiaku. Moze byt?

verulka
25. feb 2007

Neva, snad priste...Cat, skore uzdravenie polovicke zelam. Babulka, my sa vidime 😉
Tilly, neblazni 2 su pohoda, neries to. Dolezitwe je, ze si davas pozor a robis nieco pre seba. Vysledky sa raz dostavia
fafa, tesim sa, ze si opat prispela 😀
Pocko, nebojte uz coskoro bude jar,my sa vratime z lyzovacky a zime skoncila- najneskor tyzden po 😎 uz som to vybavila 😀 😀 😀
Pipo, na strecnianskej som este nebola. Mne sa to nepaci, tak chodim na Wolkrovu...ALe mala by som skusit aj sem, nakolko to mam blizsie. Na tu Holicsku by si sa mala dostat pol hodku pred zaciatkom cvicenia. Tento tyzden zacinam chodit aj ja , ale asi doobeda na pol 9 kym nemam deti doma

kattum
25. feb 2007

Verulka na pol 9 do Pengymu na Wolkrovu, alebo kam? Ak bude mamka doma, mozno by som sa pridala. Zajtra alebo v utorok prideme do BA.

verulka
25. feb 2007

na wolkrovu, tam byva o pol9 bodytonning. Budem rada, minule nam to nevyslo. kuk ip

verulka
25. feb 2007

no co baby, ako ste ustali vikend? Ja nic moc- vcera som zgruntovala koplet bytik aj som cvicila. No potom dosla vecer navsteva a odisla o pol4...Dnes som si povedala, ze bohate staci prechadzka...Idem spat a zajtra pekne bike, cvicenie...