Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
26. feb 2007

certica, všetko naj Vikimu k meninám 😎
No baby čo je s vami?? ja sa nemám čím chváliť tak píšte vy 😀

certica
26. feb 2007

jeeej, dakujeme cat 😀
co sa danej temy tyka, tiez so mnou nie je prilis o com 😅

verulka
26. feb 2007

cafte. pridavame sa ku gratulaciam.
Ja som dnes uplne mimo, volali mi z vysnenej roboty a 14.3. mam posledne stretko a dozviem sa,kedy nastupujem 😀 😀 taaaak sa tesim, ze to vyslo 😵
A dnes uz opat poctivo cvicim...bike necham na vecer 😉

cat
26. feb 2007

verulka tak to ti gratulujem 🙂 ja mám dnes po cvičení, ohlásila sa mi na návštevu svokruška 😎

verulka
26. feb 2007

dakujem, mna zase obchadza kamoska migrena 🙄 😝

bobicek
26. feb 2007

baby, je to mozne, ja vzdy vecer menej vazim ako rano 😀 😀 😀 😀 😀 divne, nie?! 🙄

fafa
26. feb 2007

Verulka tesim sa s tebou..my dnes este oslavujeme, ale od zajtra si uz davam nejake zavazky...dufam, ze to pojde dolu...leto sa blizi...aj ja chcem vecer vazit menej ako rano..dajte typy... 😉

bobicek
26. feb 2007

fafa, ja tomu fakt nechapem. papam velmi malo, male porcie a snazim sa drzat delenu.... 😝 a totho, ake vysledky. 😀 pockaj, este ma daju do nejakeho labaku na vyskum 😀 😀 😎

tilly
autor
26. feb 2007

bobi a štítna žlaza je OK?

baby neviete o nejakom cvičení na DVD alebo videu, kde sa cvičí dance aerobic? alebo nejaké cvičenie na tanečnú hudbu, ten pilates je pre mňa strašne nudný, potrebujem sa vyskákať (aj niekde inde ako na mužovi 😀 😲 )

vendynka
27. feb 2007

Ahojte 🙂
Hlasim sa po prekonanych 40tkach 😝 - skoro som dusu pustila ☹
Necvicila som 10dni a mam pocit, ze vsetka svalova hmota sa pominula 😕
Ale zas tymi stresmi, co mi nahnali ohladom maleho zdravicka som schudla viac ako cvicenim 🙄 - moje krpate malo tiez 40tky a nesli zrazit nicim 🤐 - mali podozrenie na zapal obliciek, ale podla najnovsich vysetreni za tym vraj boli nase slavne 5ky (zubiska) 😨 No uzili sme si 😠 Dufam, ze dnes sa mi uz podari aj cvicit a postupne sa vratime do starych kolaji... 😀

Tilly, ved hod do googlu arobic a nieco to isto vypluje - mne sa zda, ze ked som zhanala pilates, tak arobicov bolo vsade plno 🙂
BTW aj pilates je dance, ale ten je na moj vkus dost krkolomny 🙄 Ja sa dost nabeham a vyskacem s malym 😅 - mne by sa pacilo uz len vecer zaparkovat na tom stroji, co Ta natriasa a vraj z toho chudnes 😀 - aspon to kamoska nahovara tym tucibombam, co k nej chodia na slander uz roky a nestratili zatial ani gram 😝

tilly
autor
27. feb 2007

vendynka, hodila som, len nemám čas sa tým prehrabávať, tak som myslela, že mi to niekto ulahčí

tilly
autor
27. feb 2007
miriam17
28. feb 2007

ahojte ktora z vas si uz kupila daaky caj na chudnutie ja soomsi kupila jeden nie ten 800 koruunovy aôe ten stal 20....a tak iba chem vediet ze ci mate dakto s tim skusenosti pri chudnuti ten je urceny na chudnutie...

tilly
autor
28. feb 2007

tak som si objednala carmen eletra erotic dance 😀 a hip hop, je to v angličtine, bez titulkov, tak si precvičím aj anglinu a možno sa naučím aj niečo erotické 😀

inak v tom net obchode si museli pomyslieť... objednávala som erotic dance a ehm "prírodopisný" film 😀

cat
28. feb 2007

no tilly, erotic dance 😀 😀
Ja idem dnes tancovať, je streda, bože či sa teším že vypadnem z domu!!!
Inak dnes som sa merala a už -5 cm mi odišlo z brucha aj bokov za 2 mesiace 😎

vendynka
28. feb 2007

Tilly 😀 😀 😀
Ja som si tiez spravila radost - objednala som si dalsi pilates (bol v akcii o 200sk lacnejsie) 😵 A segru som uz informovala, ze na narodky si prosim dalsi pilates 😎 Pomaly zo mna bude profiiik 😀
Ale priznam sa, ze dnes som este necvicila 😖 - ale uz som si zbastila odmenu = kupila som si 2 likerove spiciky (mnaaaaaaaaam) - zvyknem ich porazit viac, ale odteraz vsetko papam iba v pocte 2ks - to akoze 1 za Samceka (kedze este dojcim) a 2 za mna 😀 Za muza uz nepapam, lebo mal zas drze narazky na moje XXXLpozadie 😠

bobicek
28. feb 2007

cat, a aku dietku drzis, akosi stracam prehlad 🙄 ja mam brucho ako balon, citim sa ako tehotna... 😠 fuj, a to som mala na obed sojove kocky, zemiaky a zeleninu, teraz rajcinovu polievku... 😖 uz nechapem nicomu, asi zbehnem k endokrinologovi 😢

vendynka
28. feb 2007

... boze ja tu temu "jak pribrat" ani nemozem citat 😖 - hned by som s tymi babami menila - ja by som nemala problem sa za tyzden vykrmit 😕
Preco neexistuje transplantacia tukovych buniek??? - bola by som ochotny prvy darca 😵 😀 😎

verulka
28. feb 2007

cat super, gratulujem. Ja som vcera spachala uzasnu vec- poobede som lahla s muzom a detmi o pol5 a "pozerala" tarzana 😀 samo, ze som zaspala do pol9 a potom od cca stvrt na 10 do rana 😎 moj muzik je poklad- sice ziadne cvicenie, ale aspon ma prestala boliet hlava. Zajtra idem cvicit rano a potom balim, nakolo odchadzame necakane uz v pia 😉 vobec sa mi nechce, ale zase aj lyze su pohyb 😀
vendy, zalozime biznis- darovanie tuk. buniek= my schudneme a ine zeny sopravime stastnymi 😀

vendynka
28. feb 2007

Verulka, platiii - uz len nahovorit moju segru nech zmeni specializaciu (z neurologie na plasticku chirurgiu) 😀 😝 😎

tilly
autor
1. mar 2007

jeee cat, super, aj ja chceeem, kokso 5 cm z brucha juuuuj, to by som chcela a 5 cm z bokov, hmmm, to by som bola kočíca, 😀 teraz len priberám a nervačím, asi budem mať zas krámy 😝

verulka
1. mar 2007

ja som sa dnes vazila...a nic ☹ 😢 uz mam z toho nervy. Moj muz povedal, ze ja neschudnem na vahu uz nikdy, lebo moje telo sa pripravuje na stres. obdobie, tak udrzuje stabilnu vahu 😀 mna ide slak trafit 😠
teraz som sa zmerala a idem davat pozor, ci aspon z objemu nieco mizne 🙄
a tiez sa s vami lucim- odchadzame uz zajtra a vratime sa v pia al. v sob. Takze menim stacionar za lyze 😀 Vobec sa mi nechce...Ale uz balim a ide to vcelku rychlo 😉
uzite si to tu a schudnite aj za mna 🙂

newyorkgirl
1. mar 2007

juuj babule ako vas tak citam aj by som sa pridala k vam, bo ten pohlad do zrkadla... lenze stale kojim a tak sa bojim akosi zacat cvicit, stale si vravim, ze pockam kym skoncime, ale neviem, ci to nebude az do 1 roka Nikolky a tak dlho to isto nevydrzim... ked som bola v USA, este min rok a nebola som tehu, tak som chodila do fitka, ktore su tam supis a hlavne na pilatesa... chcela som sa vas spytat, aj si vzajomne tie cvicka napalujete? ci nie? a kde ich nakupujete na akych www strankach? 🙂

matar
1. mar 2007

ahoj: ja som sa strašne dlho nemohla zbaviť kilečiek po malej a potom som začala chodiť na "indoor cycling" alebo tzv. "speening" a môžem to vrelo odporučiť. je to zábava a kilečka padajú priam náááádherne. ale už som skonsčila, lebo pre tehotné to nie je dobré. takže teraz čo som schudla zas priberiem.... a stále dookola. ale fakt odporúčam, kto má možnosť, neváhajte 😀

verulka
1. mar 2007

matar a kolko si dala dole? Ja sa stale chystam ,ale mam strach tam ist ako novacik 😖 sa bojim, ze to nezvladnem 😝 ja by som potrebovala take pre zaciatocnikov 😎
NYG, v pohode ak vladzes mozes cvickat...Ja mam dvd iba jedno od Vendy. Ja som sa snazila chodit niekam von- robila som nieco pre seba a aj som vypadla z domu. 😉

matar
1. mar 2007

zhodila som 8kg za 5-6mesiacov, ale našťastie bez jojo efektu. u nás boli aj hodiny pre začiatočníkov, ale ak nie,neva, pojdeš svojim tempom a postupne budeš pridávať ako budeš vládať. je to zábava (vlastne jediné cvičenie pri ktorom som vydržala 🙂 )

cat
1. mar 2007

bobicek už nijakú diétu nemám. Len jem a nežerem 😀 a pár dní som už necvičila, odkedy je starý chorý. Nervózna som jak pes, meškajú mi krámy! 😢 🤐 Kriste, hádam nejsom tehotná, to jedine že by duch svatý 😀 ale nie,keď pomyslím že aj Tomáško je výsledok prerušovaného sexu, tak možné to je 😒 Ak je to pravda, nájdete ma v Pezinku u Pinela v kazajke☹

Vendynka, ja som tému "ako pribra" ani neotvorila, v rámci zachovania duševného zdravia. alebo pre slepú závisť?? 😀 😀

bobd
1. mar 2007

matar, ja idem prvy raz zajtra, sa tesim... 😵 len dufa, ze nebudem mat svalovicu... 😀
cat, ani ja som neotvorila tu temu o priberani /ani napisat to nejde/ 😀 😀 😀 😀

vendynka
2. mar 2007

matar a co je to za cvicenie??? - este som o tom nepocula, ale ved niet divu, kedze posledne 2r. pocuvam iba o plienkach a o dudlikoch 😝 - moj slovnik sa nebezpecne zuzuje na onomatopoje 😎

vendynka
2. mar 2007

Ozaj, Verulka - mas ma na svedomi = moj pilates je zajaty u Teba a na mna sa lepia speky 🙄 😀