Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
7. dec 2006

a v zeleninke je bylinkove mslo? potom to ale nie je tvoja zeleninka, ale fuj zeleninka.

fafa, nemci maju aj tvaroh aj cottage aj fetu, dokonca viac sposobmi ochutenu. ani tu nemate?

expertka8
7. dec 2006

...certica...a koľko si pritom "vyplavovaní" odprevadila KG????..ty extrémistka...aj ty si sa podieľala na americkýx "dvojičkáx"???? 😅

fafa
7. dec 2006

fetu ano...to mozem??? sa mi to zda moc slane....

viamka
7. dec 2006

certica, anor piju litre vody!

viamka
7. dec 2006

fafa, to ako, ved je taka onicom feta, nie ta hneda - udena, alebo s morskou solou. pre teba je ta fuj bez chuti, max. ochutena bylinami, nie tazkym korenim...

expertka8
7. dec 2006

...babenky..poraďte...nejaký ľahký recept na rybie filé/nie vysmážané/ 😉
..viamka..ty špec. odborník na xudnutie... 🙂

certica
7. dec 2006

feta ovcia, ale tak ci tak dost tuku, ale super do zel.salatov. A take tofu, aj ked chutovo to nahrada cottage a inych syrom moc neni.

exp. teba som sledovala dnes, si tak obcas hodila nejaky ten link - citala som aj tu temu o masturbacii (niekedy nechapem, co vsetko moze byt povazovane za problem). dietko uz zdrave?
Ozaj odprevadila som tak 9kg 😉

fafa
7. dec 2006

ex, skus toto kuknut, mne sa to celkom lubilo...https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Ja milujem, kotany korenie na ryby a len na masle opiect....no ale to je tiez tuk...

certica
7. dec 2006

Akurat, ze ich mam znova na sebe 😅
file mam v mrazaku tiez 😅 ...exp. ked bez tuku, tak na vode 😅 . Inak made taku kombinaciu, ze so spenatom spominala...

viamka
7. dec 2006

expertka, urci si kategoriu: ked clovek nema chut a cas varit
.............................ked to ma byt zdrave
.............................ked to ma byt pre deti
alebo inak to okres 😉

fafa
7. dec 2006

viamka a co tak 3 v 1? to by bodlo aj mne.. 😉

viamka
7. dec 2006

pvie mi niekto o com je rec? ex vz. cert?

certica
7. dec 2006

viamka, odteraz sa zasadne drzim temy 😔

expertka8
7. dec 2006

..ďakujem..zjavne budem zasa "experimentovať" 😅 ..našťastie...doteraz sa nikto nesťažoval 🙂
...malý dnes nabehol na atb..obaja sa "pretekajú" kto lepšie..viac...častejšie zakašle...mám pocit..že celý deň len umývam riady..utieram sople...a čičíkam...preto sa tu ukážem len počas cik pauzy 😅
..už som sa dnes viamke sťažovala..že sviňuxa váha..zastala 😠 ...alebo je pokazená???...spravím rázny koniec...vyskúšam ako poletí z našej 13ky??? 😀

viamka
7. dec 2006

fafa, panvica alebo sklo - zemiaky od vcera na spodok, na to "zelenina lecoveho typu" na to file, mor sol, provensal byl alebo ine a zapeceme.

zelenina lecoveho typu = rajciny, paprika, cibula, rajc. stava al pretlak

viamka
7. dec 2006

ty si na trinastke a nechudnes? zabuni na vytah!!!!!!!!!!§

expertka8
7. dec 2006

..viamka..ta ty šalená???...s tým plným kočiarom a 12kg sloníkom??? 😲 😝

viamka
7. dec 2006

certica, ked sa budes drzat vyhradne temy, mozeme to tu skoncit. o com to potom bude, fakt o chudnuti? ☹

viamka
7. dec 2006

tak som myslela, ze len sama miesto steperu. ja som tak na vyske blbla, no nic, ja som zo starsej gen, vtedy fitka a pod. este v plienkach.

certica
7. dec 2006

viamka, si ma zas potesila a obstastnila takto na noc 😵 , idem to oslavit priamo do postele. Prijemnu debatu a bruuuu noc 😵
Cmuky cmuuuuk vsetkym 😉

viamka
7. dec 2006

babenky, tak sa mi zda, ze sem obcas aj niekto "novy" kukne a potom cukne. ci nie? ani emjee tu davno nebola a dnes by mohla, trosku sa tu chudlo........

viamka
7. dec 2006

ale aj chod, certica, nie ako vcera, si ma tu dohanala k sedinam. 😝

fafa
7. dec 2006

No ja byvam na 4 bez vytahu a divne mi po polroku chodenia po schodoch narastli stehienka 😀 zeby rychlokorculovanie???
aj ja odchadzam...pa zajtra...dobru noc a hlavne moc...

tilly
autor
7. dec 2006

expertka, filé nasolíš podravkou alebo inou vegetou najlepšie takou bez glutamanu, na masle osnažíš 4 na veľké plátky nakrájanú cibuľu,

do zapekacej misky naukladáš na spodok to nakorenené filé, na to opraženú cibuľu, zaleješ sladkou smotanou, do rúry tak na pol hoďku... hmmm krásne to vonia a so zemiakovou kašou je to mňam

fuj, som sa videla na fotkách, čo robil dnes muž na miki akcii, fuj, kak, ble, stehniská mám aj za tri... 😝 ☹ neviem, či som mala také blbé rifle, ale bola som dosť sklamaná, keď som sa takto videla... 😒

expertka8
7. dec 2006

..tilly...dík...vyskúšam...okrem tej smotany 😉 ..veď tu xudneme,ne??? 😅 ..alebo sa vlastne snažíme 😅

tilly
autor
7. dec 2006

snažíme, nesnažíme, dá sa to, keď máme dom plný čokolády??? 😀

ale od pondelka začnem na tvrdo 😀 😅

expertka8
7. dec 2006

..jasné...ako každý pondelok 😉 ..to je nákazlivé...a ja nemám proti "pondelku" vakcínu 😀

certica
7. dec 2006

tak som tu po kratsej prestavke zas na miniskok...ja uz takto pondelky zacinam asi 5 mesiacov 😅

tilly
autor
7. dec 2006

ach ho,

čertica, ja už asi rok 😅 ale od zajtra 😅

len teraz si chcem ešte užiť miki čokiny cez víkend

certica
7. dec 2006

tilly odporuc zn.