Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
8. dec 2006

..nie náš ocino dorazil v stredu...ale momentálne sa vytešuje na firemnom večierku...fafa..založíme tému.."Slamené vdovy"?????...tuším...aj viamka by sa pridala...

fafa
8. dec 2006

super..ja kazde dva tyzdne prispejem...ale uz fakt dobru noc, lebo normalne mam krce v prstoch...to moze byt? tak dobru 😉

expertka8
8. dec 2006

..fafa..ty padavka..tiež nič nevydržíš 😅 😀 ...DN 😉

fafa
8. dec 2006

no tak kto z koho 😉

fafa
8. dec 2006

ex, ale ty zahybas... 😉

viamka
8. dec 2006

helo, este som tu, ale .........

fafa
8. dec 2006

vstala z mrtych... 😲

expertka8
8. dec 2006

..nezahýba..ja čítať IP...a odpisovať..a myslieť na Teba...že si vyhrala..aby som Ti spravila radosť 😀

fafa
8. dec 2006

ako mi chces spravit radost ked sa tu motas...a este aj Viamka sem zaleti... 🙄 zajtra skusam tu zeleninu, je to aj u nas dostat,mrazena, vrazis do micro a za dve min papas...ze na pare...ked mne sa k tomu hodi smotana..ale len 15-ka, Viamka... 😀

viamka
8. dec 2006

babenky po 23.00 davame mliecko. 🙂 a castokrat, ked uz sme hore ........

expertka8
8. dec 2006

...čakám ešte na jednu IP..všáááááák viamka...a padám konečne do tej sprxy 😅

fafa
8. dec 2006

no deti sa budia, idem im vysvetlit o com je zivot...DN dufam, ze zajtra sa na vas mozem spolahnut...inak konicky ma oslovili, mozno skusime aj my...trochu opozdene, ale predsa 😀

viamka
8. dec 2006

fafa, na kone nie je nikdy neskoro, ale tie babenky, co ani zadok nemaju a styridsiatnicky co maju postavy 12 roc. dievcat, to chce naturu.

nezabudni na prilby, lebo to mas kazde dieta original, nie nahradnikov......

viamka
8. dec 2006

vsetky uz spite?

tak dobru a ja to hadam este pozehlim...........

expertka8
8. dec 2006

..."po" čo???? 😲 ..teraz???...tak teda DN

viamka
8. dec 2006

pohladkam manzelove kosele a detom nejake handricky................ takou teplou vecou a hlavne spreykom 😀

verulka
9. dec 2006

baby cafte...
chcem len oznamit, ze som videli Tily a ona rozhodne nemusi chudnut!!!!!!!Fakt je vysoka a stihla! fakt kocka 😎
ja zacinam od pondelka natvrdo s tukozr. polievkou, aspon do vianoc...fuj, a tie moje stehna. bleeee 😝

barunka
9. dec 2006

verulka a videli sme aj teba a môj manžel vyhlásil, že aj tá blondínka je teda poriadne vychudnutá, že aj jej musia dať deti zabrať... 😀 😀 tak čo chceš chudnúť????

viamka
9. dec 2006

verulka, kazdy pondelok je startovaciiiiiiiiiiiiii. co zaludok?

dakujeme, ze si potvrdila, co sme uz podla "suknovej" story zistili aj sami... 😉 a pritom ona tu temu zalozila!!!!!!!!!!!!!!!

verulka
9. dec 2006

barun, si si ista, ze videl mna 😕 😕 ale diky 😉
zaludok mi blbne pravdepodobne z hormonov 🙄 vyzera to, ze vsetko mam z toho...jajaj
a co vy, o com ste mali debatu? nechce sa mi citat, nejake pochvaly?

verulka
9. dec 2006

boze, mne hrabe- nie pochvaly, ale pokroky som myslela 😀

viamka
9. dec 2006

verulka, len pochvaly! a pokroky tiez..........pri vinku sme uplne jednotne, aj receptiky sa mihli.........

barunka
9. dec 2006

verulka, no jasné, že teba 😀 😀 😀

certica
9. dec 2006

cauteeeeeeeeee!! Ma tu nestresujte takto cez vikend navyse po party. Teda nie zeby som zavidela vase stihle postavy 😅 , ale...Vcera som celkovo moc nepozrala, zato som od noci do seba naliala nejake to vinco, tak bolo do rana vecelo, aj som si zaspievala (teda skor zahucala), vyrehotana 😎 a nevyspata. Tod v sumare certica 😉

som si vas v rychlosti prebehla, nejake knedle ste robili, aj recept od viamky som si zapisala do memory - kokso, dobre ste sa vykecavali...

verulka, stretko ako?

viamka
9. dec 2006

tak sa nakoniec ukaze,ze chude chudnu a anorekticky radia........

viamka
9. dec 2006

certica, nehoor, ze sa dostanes do civilizovanej spolocnosti a nejes? ako mozes? 😖

fafa
9. dec 2006

Caute, medovniky napecene... prechadzka z nami...strava dnes nic moc... ale zacina sa to nejak brutalne vyostrovat k veceru...chodim okolo tych medovnikov ako hladny tiger 😠

certica
9. dec 2006

no problem je v tom, ze ked sa nahodou dostanem do nejakej civili spol., zrovna som vo faze chudnutia 😅 , tak sa krotim, aby moj ohoz prezil bez ujmy na tele, cize vcelku. A neznasam, ked ma ma nieco tlacit alebo obmedzovat. Nastastie, najlepsia fun je vzdy po oficialnej poloformalnej casti, co sa deje uz v priestoroch hotela a tam je dovolene vsetko, navyse v domacom prevleceni 😎 . to je nieco pre mna 😎

viamka
9. dec 2006

som piekla aj ja linecke kolieska a strojcekove.

fafa, mas ten recept na strojcekove? strojcek - mlyncek na maso - na to netreba, ale super sa z toho "cesta" modeluje....... decka si to uzili a samozrejme sme to upiekli.......

fafa
9. dec 2006

Viamka nemam...aj my sme si to uzili...najprv muka vsade po byte...a ked sme vyzdobili, Lala zistila, ze ta cukrova poleva je mnam...tak par zlikvidovala..no cela mama!!!! ☹