Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
28. dec 2006

dnes sa tu nechudne? a ja uz som zase disciplinovana a slusna a poriadna a uzastne chudnuca... 😀 alebo skor normalizujuca, ha! rajcinova stava je teraz zakled jedalnicka!
dnes som bola plavat a bolo tam niekolko vacsich zadkov ako moj, ale aj tak...

certica
28. dec 2006

aaaa, plavajuca viamka 😎 . Inak dobry napad, len keby existovali nuda alebo este lepsie sukr. plavarne aspon, kym sa nasukam do tych mojich plaviek. ja zacinam az v tom januari seriozne, tak sem radsej moc nepachnem

viamka
28. dec 2006

ale som ta tu s fafou nacapala... a kde somta to videla diskutovat? na hrackach?

certica
28. dec 2006

viamka, to bolo davno tie hracky nie? sice nejake pokracko sa udialo...trochu adrenalinu, ale uz myslim stacilo 😅 😀
mna na MK nacapat neni problem, len sa trosku vyhybam tomu chudnutiu momentalne. Uz ste doma fit?

viamka
28. dec 2006

konecne, ale bavme sa radsej o pocasi, nech to nezakriknem!

certica
28. dec 2006

OK - u nas mrzne, v jednej nemenovanej casti BA dokonca sneh 😎

fafa
28. dec 2006

Ja len na skok...chudnutiu stop minimalne do Noveho roka...inak uz je aj tu hnusna zima 😖

viamka
28. dec 2006

certica, co ten tvoj pobehajko, vonku kolko byvate? lebo nas vobec nachodi... v kociku spi vonku niekolko hodin denne v kazdom pocasi, ale potom ho peso uz nebravam...

viamka
28. dec 2006

fafa, ake stop!!! uz aj ty,

ako je to mozne, ze v blave sneh a u nas prd!

fafa
28. dec 2006

Viamka, trochu stop...ale snaha je...sme tu dve na devat hladnych krkov, tak mozno sa mi podari aj nieco spalit... 😀

certica
28. dec 2006

a fafa sa chytila, nejaky dobry cuch mas 😀
viamka, krpec tak 2 hodky denne aj to vacsinou na dvakrat, ale najvacsi horor je ho tam vobec dostat a presvedcit. Kolko razy ideme s revom, hlavne to obliekanie a pod. On sa rad vybeha, raz ideme s kocikom, vylodim ho niekde na ihrisku alebo rovno pesi a posledne dni sa tvari tiez nejak lenivo, chce sa nosit na rukach

certica
28. dec 2006

fafa, pridavam svoje sadlo-mozes dat hladnym krkom 😀

viamka
28. dec 2006

no ved nas maly bude taky maly ako tvoj az na konci leta, tak to sondujem. ach boze uzasna veta. niekedy by som mala lem citat a nepisat, ale poslem, aspon sa pobavite...

viamka
28. dec 2006

fafa, ako to vcera dopadlo, myslim skore!

viamka
28. dec 2006

certica, ja ta uz dlhsie podozrievam, ze ty nemas sadlo...

fafa
28. dec 2006

Dopadlo to zle...zase prehra...uz zacina priharat.. ☹

viamka
28. dec 2006

este jeden prispevok a mame temu : ako sa chudneme premenilo na viamka!

viamka
28. dec 2006

ou ou ☹ fafa

certica
28. dec 2006

viamka, ma ne...! som si dnes bola kupit mencestraky, skoro som odpadla v zrkadle, zial nieco nosit musim a boli v akcii 😀

certica
28. dec 2006

fafaaaa, sak som drzala paste, az sa mi nechty zaryvali do masa - na dlaniach zatial sadlo nemam 😎
inak viamka, ked chces niekoho upodozrievat, tak fafu - ta sa usvedcila uz len tymi svojimi nezno-ladnymi fotkami

viamka
28. dec 2006

certica, povedz cislo, lebo uz som jednu videla ako plakala v obchode v budke na prezlecko, ze sa nemarve do manchestrakov a ked som potom na ne jukla tak detska velkost!

mimochodom, mna to este len caka mam jedine oteplene gate a rifle z roku tri a ende. suuuuuuuuuuurne to musim doplnit. typujem, ze ma takyto nakup uvrhne do depresie a zaroven katapultuje k tvrdej discipline. 😅

certica
28. dec 2006

zas neni cislo, ako cislo 😎 . Ne, vazne - nie tak davno pradavno som nosila 36 a teraz som aj na 40 😅

viamka
28. dec 2006

no toto som chcela podotknut, ze som jukla teraz na fafin album a aktualna vianocna fotka ma sokovala!!! aspon podbradok a ovisnute lica kby tam boli. som cakala horsie veci... nakoniec zistim ze jediny tuko som tu ja a teoreticky tu machrujem a v praxi des!!!

viamka
28. dec 2006

ach az 40? 😀

fakt ma mozete......... zvolit za MISS SLANINA!

certica
28. dec 2006

pocuvaj moja krasna, ale ja nemam vysku 180 a pod. 😉

viamka
28. dec 2006

vies, namozeme byt vsetky modeky 😝

fafa
28. dec 2006

Baby, ma nastvete a pustim do eteru ine zabery...viamka, tak ja 40 a nohavice vylucne 42...a s tymi lalokmi si nebola daleko 😀 😀

viamka
28. dec 2006

neverim ti uz ani slovo! ale mala fak zlatucka pri tej torte. no nasi by ani jeden tak krotko na nu nehladeli... 😀

certica
28. dec 2006

nebudeme sa tu hadat, proste nie sme evidentne este so sebou spokojne, tak to riesime... 😉
Inak ja ked priberam, resp. chudnem tak na vsetkych castiach tela a to doslova aj do pismena. Takze tvar, ruky, chrbat, prsty, brucho, prsia, boky, zadok, nohy...

viamka
28. dec 2006

to si jedna z mala, certica, to ti davy mozu zavidiet 😉 nebude to vekom?