Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

gabriella2
26. sep 2006

Ja som bola včera cvičiť, ale tá strava... Ale aspon po 17.00 už nejedávam nič. Cat blahoželám aj my sme mali výročie 18. tento mesiac tiež druhé. 🙂 Ešte len dnes sa chystáme ísť osláviť do reštiky na večeru takže ahoj diéta. Ale sľubujem že si dám niečo lahké. 😉

verulka
26. sep 2006

Gabriella, aj ja chcem nejest po 17. To mi asi nehrozi, lebo domov dojdem tak cca 7-7.30 a to aspon nieco zjest musim. Inak blizi sa mi mrcha- krce v bruchu, PMS, nervy.. a chut na sladke 😔 nuz co, budem sa snazit to nejako skrotit a ked nie, tak sa svet nezruti. Manzel ocenil aspon tu moju snahu 😉

tilly
autor
26. sep 2006

hmmm, tak ja som dnes cvičiť nebola, drahý odmietol strážiť malého, nestíhal... tak sme si aspoň inak zacvičili 😀

verulka
27. sep 2006

Jaaaj,no baby, kde ste? Tilly, tak ja cvicim pomaly denne a efekt ziadny (nielenze nechudnem, ale ani sa nam uz dlho "nahodou nezadarilo mimi)
Inak ja mam za sebou sladky den, v momente ked zacnem skripat zubami od zurivosti mimoj drahy nariadi zjest nieco sladke az kym sa neukludnim. to je moj PMS. Takze stravu neriesim, nadalej vsak trosku cvickam a jazdim na biku.
Som mierne napalena, lebo moj den je od 8 do 8 uplne nabity(v praci si sadnem fakt raz za cas)- rozvoz MS, praca, vyber krpcov, domov,von, domov,(medzitym kruzky) na nakup, navecerat, umyt, ulozit a venovat sa drahemu- To je moj den. Ako fakt miestami je to o hubu, ale ze by som z toho schudla? 😠 😠

cat
27. sep 2006

Gabriella, tak aj ja gratulujem 😉 my sme na večeri ani neboli, muž vedel že by som si asi aj tak nič nedala, so mnou pri diéte moc neni reč 😀 niečo robím zle, lebo sa cítim slabo ☹
Verulka, si dobrá keď ešte popri tom všetko stíhaš cvičiť 😲 efekt sa dostaví, neboj 😉

davidko
27. sep 2006

Dobré ránko baby, vidím že sa vaám darí 😉 verulka ja mám to isté celý den rozbehaný a večer som rada že odpadnem do postele,ale už aspon nechodím večer papať nejako mi to vydrží od tej šiestej do rána do šiestej tak uvidím ako to pojde dalej s tým cvičením nič moc ešte sa mi velmi do toho nechce aj ked už mam dvd pilates doma 😠

verulka
27. sep 2006

Davidko, ale ty mas oproti mne male babatko, takze casu este mas.
Cat, ja v efekt dufam uz strasne dlho a nic. Ale moj muz tvrdi, ze som teraz viac sexi ako kedykolvek predtym 😀
Diety sa u nas endaju nejako tvrdo dodrzovta, to ja nezvladam, ale vsak to je jedno, hlavne ze ma to tu s vami bavi...

davidko
27. sep 2006

Verulka a ešte jedno 5 ročne?

verulka
27. sep 2006

Ja som to mylsela, ze mas cas na chudnutie, nie ze mas vela volneho casu. Boze, to by som si nedovolila...Ani jedna mamina s lubovolnym poctom deti nema volny cas. To sme sa len nepochopili. Ja som 3 mes po porode robila vsetko mozne, len nie chudla. To by som nezvladla. Dufam, ze si sa nenahnevala, to bol omyl, a ze si tentoraz uz rozumieme 😀 😀 😀

davidko
27. sep 2006

verulka 😀 😀 😉

zabinka
27. sep 2006

Ahojte ! Tak ja prave bastim tuniaka s celozrnnym rozkom, tak mam trochu casu nakukunut aj na internet. S tou dietou mi to tiez velmi nejde. V nedelu som sa rozhodla, ze od pondelka idem na to a uz vcera som ju porusila. ☹ Ale aspon sa snazim neprejedat. S tym volnym casom je to asi u kazdej podobne. Rano vstavam uz 5.15 a som rada, ked si o deviatej vecer sadnem k telke. No dufam, ze cez zimu to bude trosku lepsie. 🙂

davidko
27. sep 2006

ahoj žabinka cez zimu bude skoro tma tak budeme toho stíhať menej 😠

zabinka
27. sep 2006

Hej, ale nebudeme mat tolko roboty okolo domu. Vies, mi trochu prerabame dom a teraz finisujeme s pracami, aby to bolo do zimy hotove. Aspon este stale dufam (aby som nebola prekvapena, ako to vacsinou u mna byva 😕 ).

tilly
autor
27. sep 2006

tak ja som si dnes nedala veterníček, čo mi muž priniesol z cukrárne a večer sme hrali so susedmi vonku volejbal, keď nás tak sledoval niekto nezaujatý, tak si asi dobre ťukal na čelo 😀 sme ukradli deckám loptu a hrali sme sa a deti na nás len čumeli, asi nechápali, chúdiatká naše 😀

cat
28. sep 2006

Taak čo cice? Dnes tu nikto nie je? Čo ste mali ráno pri posteli steny obkúsané čo sa vám snívalo o klobáse?!? 😀 😀
Ja sa prelievam vodou ale necvičím lebo krámy. a diétka-no celkom sa dá, až na malé prehrešky, akože 1 kúúsoček čokolády, namiesto celej, už aj to je pokrok 😉
Na zajtra mám v pláne pstruha na zeleninke- mňaam 😎

verulka
28. sep 2006

Jaaj, ja kolabujem. Brucho mam ako tehu, nervy v kybly. Jem co pride (snazim sa aspon zdravo) ale obrovske kvanta...Cakam mrchu kazdym dnom...Som na kolaps, take mam uz krce (treti den)...Potom to vsetko dobehnem, ale zase o mesiac sa situacia zopakuje.
No bola som vonku a dala som si iba mindu, takze aspon za nieco sa mozem pochvalit 😨

artinka
28. sep 2006

Ahojte! Ja sa tiež snažím zhodiť popôrodných 5Kg,....ale nedarí sa. Akú
rokmi a skúsenosťami overenú diétu to držíte?

cat
28. sep 2006

ahoj artinka, nijakú diétu, len nejeme sladké, vyprážané a niekto tu aj drží delenú stravu..lebo iba nejaká krátkodobá diéta nemá zmysel 😎

Verulka, aj ja mám brucho ako tehu, dnes som to dostala ale ja aspon nemávam kŕče ani bolesti 😒 a vypila som dnes 5 litrov vody, aby som nežrala. Skúška ma čaká v nedelu- to sú hody v Čunove a my sme pozvaní švagrovi, jeho žena vždy chystá tak 4 chody, ach jaj..

verulka
28. sep 2006

ja som dnes dostala do seba max 2l vody...Ach, jo na mame to tazke..

cat
28. sep 2006

máme veru ☹ ja mám hlavne problém s pitím, musím sa nútiť. Tak si nalievam do pollitráku a rátam ich aby som vedela kolko som vypila 😀

verulka
28. sep 2006

lenze mna dnes normalne napinalo cely den...Nastastie uz je lepsie 😝 dnes som dokonca sla autom do prace, bola som nevyspata a mrzuta. Uvidim zajtra...

artinka
28. sep 2006

Tak toto poznám. Celý mesiac sa ako tak držím ale keď to má prísť tá príšerná
chuť na sladké - to sa nedá.

cat
28. sep 2006

zajtra moja mama varí brynzové halušky, asi pôjdem z domu kým ich nezjedia 😀

artinka
28. sep 2006

Tiež bývame s našimi a moja mama výborne pečie - to je pokušenie. Niekedy
odolám a neochutnám ani jeden, ale keď už skúsim pri jednom nikdy neostanem.

davidko
28. sep 2006

Ahojte ,cat to bolo dobré ja som včera slintala nad bryndzovými čo varil otecko v telke ale naštastie ma to hned prešlo

cat
28. sep 2006

artinka ako veľké máš bábetko?

artinka
28. sep 2006

Ja mám detičky dve. Jedna má 4 roky a druhá 11 mesiacov.

davidko
28. sep 2006

Ja som začala tiež viacej piť ale zistila som že nemožem lebo potom mi tečie z každej strany viac mliečka len čo si pomyslím na malú 😀

cat
28. sep 2006

11 mesiacov- noo, skoro ako my 😉 myslím že ešte sa okolo nich nabeháme s chudneme 😀 ok, idem na bicykel, papa zatimm, držte sa 😎

cat
28. sep 2006

ešte- davidko, si dobrá že si odolala tým bryndzákom, ja neviem či sa mi to podarí 😀