Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

olianko
15. máj 2007

ahojky 🙂
tak mam uz za sebou druhy den bez sladkosti 🙂
neviem co sa stalo , mam na sladke chut ale este sa dokazem ovladat 😀
...tu lastovicku si zozeniem aj ja ked prestanem kojit 😉

martulanr
15. máj 2007

oli aj ja uz len cakám a zdá sa mi ze mám slabé mliečko uz lebo býva chrustik nacucnutý aj pol hodinu a potom za hodinu zas

olianko
15. máj 2007

tak aj Alex chce niekedy za pol hodinky ale niekedy pekne vydrzi aj 4hodiny.
no ved uvidim ako dlho este budem mat mlieko, zatial je ho dost

martulanr
15. máj 2007

Oli skúšala si už jesť citrusi?

olianko
16. máj 2007

martulanr este som neskusala ale taku mam chut..taky dobry stavnaty pomaranc..mnaaam
inak som tri dni nemala sladke v puse a ....mam -1kg 😀

cat
17. máj 2007

tak ja som lastovičku ešte nezohnala 😀
a čo vy ostatné??
inak, mam za sebou prve meranie v tej Barónke a po 8 cvičeniach mám v bruchu o 5,5 cm menej. Tak som sa vytešovala že som doma zožrala celý balík gumených medvedíkov 😀

bobicek
17. máj 2007

cat 😀 😀 ale kazdopadne ti blahozelam, neboj, ja som citala v nejakej mudrej knizke, ze z macikov sa nepribera 😝

verulka
17. máj 2007

cafte, ja som lastovicku nezhanala, zato som naslapala 20km na biku, 200brusakov a este aj ritke som dasla zabrat 😉
cat gratulujem

martulanr
17. máj 2007

gratulujem babule ja zatial nič dnes som sa postavila na váhu s tým ze sa cítim schudnutejsia ale bol to iba pocit 😠
verulka chces sa znicit?

olianko
17. máj 2007

cat gratulujem 🙂
ja to pojdem skusit v septembri ked bude mala vacsia 🙂

anvi22
18. máj 2007

ahojte..lastovičku som zatiaľ nezohnala ani ja, ale zajtra idem na nákupy a jednu zastávku si spravím aj v lekárni..na nete som sa dočítala o tomto čaji, vyzerá celkom sľubne (síce všeko vždy vyzerá ako zázrak)..tie, ktoré môžete pridajte sa 🙂

verulka
18. máj 2007

martula, ja a znicit 😀 to asi ani nejde 😉 bohuzial, ja makam ako fretka ale bez vysledku (asi to bude horm. liecbou). ale nevadi, ficim veselo dalej, aspon nejake to svalstvo budem mat 🙂

tilly
autor
23. máj 2007

babyyy, pomoc, dnes som si skúšala gate v jednom obchode a nenarvala som sa do Lka 😲 !!!!
kurnik, takááá hanba... ja neviem, či to bol obchod pre anorektičky, alebo či som taká slonica, ale XL som ledva zapla!!!!!!!!!!!!

martulanr
27. máj 2007

tilly neboj to bol urcite dovoz z krajín 3 sveta!

ivana123421
27. máj 2007

Pocas kojenia by sa moc nemalo cvicit, lebo pri svalovici sa vylucuje kyselina mliecna do mliecka a mliecko zhorkne a babatko ho uz nemusi chciet. Fitko asi nie je vhodne, skor odporucam Pilatesalebo nejake relaxacne cviky, chodza.

tilly
autor
27. máj 2007

martula, to bol dovoz z maďarska a tam sú riťaté ženy...

olianko
27. máj 2007

ahojky 🙂
tilly tak to bol zly strih alebo sa sekli v cisle 😉

tilly
autor
27. máj 2007

😀 dík, no dnes sa mi huba nezavrela...

olianko
27. máj 2007

no ja este aj teraz stale pcham do seba 😠

verulka
28. máj 2007

baby, ja som na tom super- ani jest nestiham. Mam vela roboty, tak jem fakt len ovocie a zeleninu 😉 ale cez vikend sme boli vo ZV o muzovej rodiny a tam sme si uzili pekne papanicko 😀 , ale zase bolo aj odst pohybu.
idem si trochu pocvicit, nech mam lepsi pocit 😎

bobicek
29. máj 2007

ahojte!
baby, neviem ci sa tu niekde debatilo o REDUCTILE, 🙄 mate s nim niekto skusenosti? 😲 diky!

cat
29. máj 2007

bobicek pochop že to sú len cocotiny všetko, reklama čo ti vytiahne prachy z vačku 😒 len nežrať a cvičiť, iná cesta neexistuje ak nechceš mať všetko naspäť aj s úrokmi ☹

expertka8
29. máj 2007

..cat...ty "cocos" 😅 😀 😀 😀 ...

ivulienka26
29. máj 2007

Ahojky baby ja som Lietajúcu lastovičku dostala od svokry..takže fajn a je vpohodke,dá sa to vydržať a nasadila som tiež tú 90dnovú dietku...a beh za malou je tiež super...

bobicek
30. máj 2007

cat, ty si sa nejak rozohnila 😀 😀 😀 neboj, ja to nechcem jest!!! 😝 len sa pytam, bo mi to "odporucila" jedna lekarka... 😲 😲

vendynka
20. jún 2007

Zienky kde ste vsetky zmizli??? Halooo anorekticky, uz ste vsetky vychudnute na kost??? 😕

tilly
autor
20. jún 2007

jasne vendynka, keď som si včera skúšala plavky v obchode, som skoro plakala 😖

vendynka
21. jún 2007

Tilly, Ty ked si plakala, tak ja sa mozem ist dat utratit 🙄
Ja som sa dala na 90dnovku 😎 - 4kg uz su dole a to drzim iba 15 den a obleciem o cislo mensie gatule 😀 - ale este mam pred sebou dlhuuu cestu k stihlosti 😖

tilly
autor
21. jún 2007

jej super, tak 90 dňovka zaberá?? paráda, len ja nemám pevnú vôľu...

no plakala som, ale dnes sa so mnou naháňal taký chlapec v aute, tak som si trošinku zdvihla sebavedomie 😀

inak, ak si pamätáte, čo som tu písala o tej riflovej sukni, že či ju môžem nosiť, tak som sa prekonala a nosím ju 😀

vendynka
22. jún 2007

Tilly ja mat Tvoju postavu, tak zeriem az ju nemam 😀
Fakt vyzeras super a nemas preco skryvat svoje ladne krivky 😉
Jeje, som si vsimla, ze uz mas v hlavicke aj SNZ 😵 - si trufas, cooo? - drzim palce, nech sa rychlo podari a je zdrave a krasne po mame ako Dominko 😵