Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

tilly
autor
21. sep 2006

juj, ten výber vám závidím, tu je jedno jediné fitko s aerobicom a aj tam nie je klasický aerobic, ale len step a tae-bo... ten step bol super, fakt som bola totálka, úplne hotová, ale nevyhovuje mi čas... musím si pozisťovať niečo iné, len tu NIČ nie je, to je otrasné, pritom sme tak strašne rozrastajúce sa mesto, aspoň v kormoráne by mohlo niečo byť, tam sa teraz bude robiť to super telo...

kattum
21. sep 2006

no vidim, ze sme sa s fyzickou aktivitou celkom rozbehli. No len to jedlo, ja to vobec neviem obmedzit, strasne, take chutky mam. Snad od zajtra...

Ale robila som dobru lahku zdravu brokolicovu polievku pre seba i maleho, velmi jednoduchy recept, dam do temy recepty, odporucam!

tilly
autor
21. sep 2006

tak s tým jedlom, hmmm, suseda robila palacinky... tak sme sa napráskali 😔 a po šiestej večer 😔

tilly
autor
21. sep 2006

ozaj, som sa zabudla pochváliť, dnes mi v škole všetci hovorili, že som dobre schudla, tak sa teším 🙂

zabinka
22. sep 2006

Tak idem podat hlasenie aj ja, aj ked to nie je nic moc. Cez den je to s jedlom este ako tak, ale vcera som neodolala a "zlopsla" som s detmi chrumky. No a s tym cvicenim to mam teraz komplikované, lebo prerabame strechu a tak miesto cvicenia beham hore dolu na rebriku kazdy den az do tmy. Ale dufam, ze buduci tyzden to uz rozbehnem aspon dvakrat do mesiaca.

ervotoc
22. sep 2006

baby frcim na delenej a idem si mrknuť do teskáča zoralates

babulka
22. sep 2006

Ervotoc, aj ja som na delenej, zatial sa mi dari dodrziavat do bodky. Ja mam doma Zoralates DVD, je to super, al cvicila som to len raz, lebo pri malom sa to proste neda, zapnut DVD a cvicit. Takze vyhodene peniaze. Ale snad sa to v buducnosti zide.

tilly
autor
22. sep 2006

zabinka veď beháš po rebríku, to je tiež šport, nie? 😀

verulka
22. sep 2006

Ja dnes nic moc, teraz som cvicila a este hrala ping pong..A kedze je dnes den bez auta, tak jam som samo isla autom...Cely tyzden jazdim na biku a prave dnes nie (ale musela som odviezt z prace papier pre Ajku do zberu)
Jedla som tak vselijako, ale myslim, ze vcelku ok.
No ale coskoro zhresim, lebo aj dnes aj zajtra idem na party a tam sa asi pritrafi nejaky ten alkohol...Ale zase ja to vybeham 😀

cat
22. sep 2006

my sme dneska chudli s Boskou ako sme naháňali našich Zlobrov, inak bicyklujem po večeroch len mi odchádzajú sily, lebo nespíme ☹

verulka
22. sep 2006

Cat, tak spanok je prvorady- my sme vcera lahli o 9 vecer 😀 Mate dietky v krasnom veku, tak si ich uzivajte. A kde chodis bikovta? My casto chodime s krpcami od nas do Sadu JK, to sa aj ciastocne unavia (ja total)

jaja25
23. sep 2006

Tak chudnutie je téma pre mňa. Ja mám po pôrode ešte 5kg navyše. Mala som 7,ale za posledný mesiac sa mi podarilo zhodiť 2kg. Nechcem si dať diétu, lebo sa ešte dojčíme a bojím sa že prídem o mlieko. Čo mám robiť 🙄

cat
23. sep 2006

Verulka, ja mám stacionárny bicykel 😀 ale dnes idem konečne s kamoškou do fitka a pondelok sa idem zahlásiť na tie brušné tance 😉

jaja25-keď som zbadala tému BA-3, tak som sa potešila že konečne niekto z Rače, ale niee, škoda ☹ podla mňa ak máš len 5 kg navyše, kým dokojíš, budú dávno preč 😎

silvia13
23. sep 2006

😀 😀 😀

verulka
23. sep 2006

Ahaaaa, ja ze jazdis vonku. Ja som jazdila s Radkom od cca 11mesiacov. Sedel v prednej sedacke a ja som slapala aj so zatazou 😎
Dnes to je so mnou bieda- v skole bola bageta, 3kavy s automatu a malo vodz 😒 Musim to este dohnat...Ale vecer ideme s drahzm a kamosmi na pivo, takze vikend mi to opat kazi...Ale vsak do vazenia je este cas 😀 😀

tilly
autor
23. sep 2006

juuuj, prúúúser, kúpili sme nový gril, hmmm tak sme sa napráskali, že sme zjedli skoro celé napácované mäsko, čo som mala pripravené na zajtra pre 6 dospelých a tri deti 😀 a k tomu polku chleba a to všetko o siedmej večer, tak asi začnem od pondelka 😀 😀 😀 ale v utorok idem na 100000000% cvičiť (teda dúfam 😅 )

hmyzulienka
24. sep 2006

Ja sa snazim schudnut {este 3-4 kg z 25 kg } uz 1,5 roka, ked sa narodil syn. Je fakt, ze som skusala znova a znova sa prinutit cvicit a jest menej, ale ked, napr. dnes vecer doniesol muz coko tortu, no odolali by ste? Dufam, ze to bude lepsie... 😅 😅 😅

gabriella2
25. sep 2006

No kočky, hlásim sa z povíkendového prejedania boli sme u rodičov, dúfam že chápete mamičkovská strava po obede zákusočky... Ale dnes končím... Začala som tým že včera večer ako sme dorazili domov dofrčal známi s tortičkou zo svadby som na ňu celý večer pozerala a s ťažkým srdcom som ju dala manželovi do roboty aby ju tam zjedli... ☹

gabriella2
25. sep 2006

A ešte som zabudla večer idem cvičččččít!!! 🙂

zabinka
25. sep 2006

Tak aj ja sa opat hlasim. My sme mali pracovny vikend, v sobotu sme mali na brigade 7 ludi, tak som mala pocit, ze cely den som nic ine nerobila len varila, umyvala riady, varila kavicku a vsetkych obsluhovala. Ale aspon som nemala cas mysliet na jedlo. V nedelu sme boli na oberacke, tak som sa riadne najedla hrozna. No a tento tyzden idem uz aj cvicit (dufam, ze mi do toho nic nepride)!!!

davidko
25. sep 2006

Dobré ránko tak ako sa vám darí chudnúť? 😉 vidím že víkendy by sa nemali počítať do tohto programu lebo asi každá sme sa prejedli nejakých koláčikov 😀

kattum
25. sep 2006

Dobre ranko, ja zacinam s dietou az dnes. Od 19.9. sa mi to nepodarilo, od dnes skusam delenu. Strasne, ked som sa postavila na vahu. To co som mala pred dvoma mesiacmi je prec a mam 2 kg navyse. Hamba. Hodte do receptov nejaky nenarocny recept vhodny pre delenu stravu.

babulka
25. sep 2006

Kattum, aj uz som "expert na delenu", ako som pisala, pred 10 rokmi (booooze, hrozne, ze uz 10) som prisla z USA ako balon, a delenou som zhodila za 2 mesiace 16kg. Teraz drzim delenu uz tyzden a vcera som mala o kilo viac ako pred tyzdnom. Tot vsjo. 😖

verulka
25. sep 2006

Tak baby, my sme boli cvera cely den na vylete a dala som si na obed len polievku a salat. Moji krpci jedli palacinky a ja som vydrzala 😎 Ale dnes je to uz horsie- som autom, zacalo ma bolet brucho- blizi sa mrcha a to je desne obdobie ☹ Brucho sa nafuci a vyleze von, musim zjest kazde rano aspon kusok cokinny(no casto je ten kusok doooost velky).No opat mam zo sebou iba ovocie, takze skusim to vydrzat a uvidim co vecer 😝
cvicit netusim kedy pojdem, ale aspon trosku makam doma

tilly
autor
25. sep 2006

jee, no už je zas pondelok? 😅 a ja mám ešte napacované mäsko, no nič, večerať bude len tatino a domček a pes 😀 už si dám pozor, hlavne po tom včerajšku, no celý čas sa mi "huba nezavrela" 😅 a zajtra idem cvičíííť, hurá,

inak jednu vec nechápem, ako môže byť v tak rýchlo rozrastajúcom sa meste ako je šamorín byť len jedna posilka s aerobicom, s miniatúrnou miestnosťou, kam sa zmestí tak 15 báb... normálne uvažujem, že si otvorím aerobicové štúdio, ale potrebovala by som k tomu niekoho, kto sa tomu rozumie...

verulka
25. sep 2006

Tilly, to by nemal byt problem zohnat babulku co tomu rozumie..Ale podla mna coskoro tam bude fitiek kopa. Vsetci sa spamataju naraz.
Babulka a co my s cvickom, kedy to spachame?

cat
25. sep 2006

tak ja som sa prihlásila dnes na tie brušné tance ale aj inak sa držím a nežeriem 😀 len teraz si dám vínko, muž otvára fľašu lebo máme 2. výročie svadby dnes 😎

kattum
25. sep 2006

Cat, gratulujem k 2.vyrociu. Ja som bola dnes cvicit, no delenu stravu som uz porusila, dala som do polievky cestoviny a druhe jedlo bolo s masom.

melory
25. sep 2006

delena strava je super. teraz je hit 90-dnova dieta + knizka ktora sa da kupit a vraj je super.

tilly
autor
25. sep 2006

verulka, no niekto by im konkurenciu urobiť mohol, ja si myslím, že klientky by boli, možno by sa mohla nejaká cvičiteľka spamätať a urobiť niečo v telocvični nejakej školy, veď tých je tu dosť...

my sme sa na večeru trošku nabaštili zas, ten gril, to je strašná vec... nikdy by som si nemyslela, že u nás bude mať také využitie, lebo doteraz sme ten klasický na drevené uhlie moc nepoužívali, ale tento lávový gril, to je iné kafe, tam ešte aj opečený chlebík inak chutí ...