Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

tilly
autor
28. sep 2006

hmmmm bryndzáky, mňaaaam

ja som dnes kompletne poupratovala celý barák, teda okná som nechala tetuškám, ale zabrať mi to dalo, aspoň nejaký šport okrem behania za krpcom

peha
28. sep 2006

caute stihle kocenky
chcem vam pripomenut, ze ste krasne a stihle 😵
videli ste vcera na prime - tych tlustikov ? chlapik tam mal cca 160 kg, velke prsia a vobec fuj. no hrozne teleso, a co vsetko bol schopny pojest, ale potom sa uz snazil zhodit.
tak vam len chcem pripomenut, a to hovori aj moj chlap, ze ste krasne. a ze to kilo hore dole len pridava na krasnych zenskych oblinkach 🙂
ako spravna tehula lezim na gauci pri telke, a kukam ako v nej cvicia a chudnu 😀 ale nastastie ja nejako prirodzene jem zdravo a zeleninovo, takze aj ked vela papam, pribrala som zatial len 1,5 kg.

tak sa majte a pevne nervy a volu v spravnej zivotosprave 😵

cat
29. sep 2006

ahojte, ako sa držíme?
Peha, ja som zvedavá aj na slovenských tluštíkov čo pojdu na STV, bude to asi prvá reality show ktorú som ochotná pozerať 😀 a dik za milý príspevok 😉

jaja25
30. sep 2006

Davidko. Ja vypijem denne 5-7l vody, ale toho mliečka je akosi stále rovnako. Brala by som Tvoj problém s tečúcim mliečkom 😉

liana01
30. sep 2006

Caute baby.Ja mam tiez problem zhodit tych hnusnych poslednych 5kg.ked som to nezvladla cez leto tak teraz to uz mozem zabalit.a to boli plany.moja vaha bola 58 pri vyske 174 v poho bola som spokojna.POcas teho som pribrala 22 hrozne.Uz 16mes.sa snazim NO snazim mesiac potom zas ma to prejde a stale dokola.

jaja25
30. sep 2006

No to máš super. Ja som vážila 55kg a teraz mám 60. A tá váha nie a nie ísť dole. Aj cvičím a nič. ☹

liana01
30. sep 2006

jaja.Ved sme na tom rovnako ty 5kg ja 5.nechapem ta 5 je zacarovana.

maruska.m
30. sep 2006

jaja25, ja som tiez mala 54 kg a teraz mam 61, a nie a nie ist dole s tou vahou, ☹ ide to strasne pomali, som jak mensi buldozer...xi 😀 😀 😀

davidko
1. okt 2006

jaja25 to nieje tým kolko tej vody vypijem ale ako často si ju prikladám tým sa mi tvorí vačšia tvorba mlieka skus to aj ty 😉

verka
1. okt 2006

bre ranko babule....konecne mame doma internet a tak sa aj ja po dlhom case pripajam medzi vas....tiez potrebujem schudnut nejake tie kilecka, musim pokukat, co odporucate...
29.7 sa narodil maly Petrik, teraz ho tu akurat uspavam v kosi, je krasny, hodim zopar fotiek....

renca3
1. okt 2006

Ahojte, som dva tyzdne po porode a uz by som chcela co najskor zhodit to huspeninove brucho. Namahat sa cvicenim zatial nemozem, som po cisaraku a jest mi chuti aj za dvoch. Bodlo by tych 5 magickych kileciek. Uz si hovorim od pondelka zacnem s nejakymi lahkymi cvikmi, ale zatial neviem od ktoreho pondelka. 😉

jaja25
1. okt 2006

Davidko. My sa prikladáme každú chvílku, len v noci máme velkú prestávku. V noci papáme iba raz, alebo ani raz. Aj som sa snažila zobudiť ho, ale len sa prisaje a už spí. 😢

maruska.m
1. okt 2006

Ahoj jaja25,ktory den sa tvoj Filipko narodil?, moj tiez ma Tomasko 4 mes.3 tyzne?...

verka
1. okt 2006

jaja25 co znamena kazdu chvilu?

jaja25
1. okt 2006

Narodil sa 5.5. Už budeme mať 5 mesiacov. Máš velký rozdiel medzi detičkami Maruska.m. Plánovali ste tretie tak neskoro?

maruska.m
1. okt 2006

Moj drobec 7.5...Ano planovali sme tretie babo, a som rada ze ho mam, je to celkom ine materstvo,celkom inaksie to prezivame spolu s mangelom,je to super, aj deti sa velmi tesia a Martinka mi vela pomoze... 😉

jaja25
1. okt 2006

Keď je hore o 7,00 o 8,00 o 9,00, potom zaspí, potom 11,00 12,30 14,00 15,00 potom zaspí, 17,00 a potom každú chvílu až do 22,00.

jaja25
1. okt 2006

To ja keď budem mať raz tretie, na pomoc mi zostávajú samí chlapi. To máš super, že máš najstaršiu dcérku.

verka
1. okt 2006

jaja tak to je ozaj kazdu chvilu... aj sa niekam dostanes von?

jaja25
1. okt 2006

Ano. Keď manžel príde domov, ideme so starším synom na ihrisko a tam toho menšieho kojím. Doobeda keď s nimi idem sama, tak po hodine musím ísť späť, lebo nemôžem malého kojiť a staršieho len tak nechať behať po ihrisku bez dozoru. ☹

tilly
autor
1. okt 2006

haloooo, ako pokračujeme? ja som mala v sobotu taký tréning, že som sa potom musela poriadne napapať, ale mám velikánsku inšpiráciu, kúpila som si kratučkú riflovú sukňu, tak musím byť do nej kočka 😀

verulka
2. okt 2006

Ja som na tom biedne 😒 Cez vikend som sa ani nepohla (skola) a vecer sme mali obrzurku a tak sme trosku popili(cerv. vinko), ale pak dosli na rad aj chipsy a pod. dobroty...Sice sme si na koncerte aj zaskakali, ale mna vcera prepadol taky hlad, ze som zozrala vsetko, co mi prislo pod ruku. Poobede sme sice co- to naslapali, ale vidim to blede...
Ja som si kupila teraz krasne veci v sekaci, a tie su elasticke (dobre aj teraz aj potom), cize nie su moc motivacne 😀

ninocka
2. okt 2006

verulka niekedy treba spravit hriech

verulka
2. okt 2006

😉 😉 😀 😎

verka
2. okt 2006

no babule my ideme v sobotu na svadbu, ale len na sobas a potom na obed...kebyze sa da za tyzden schudnut nejakych 5kg bez hladovky 😝 maleho kojim, takze ziadne extremy si nemozem a nechcem dovolit.no co uz....

verulka
2. okt 2006

Verka, kluuuuuuuuud, za chvilku zacnes este viac lietat okolo Petka a bude to lepsie. Si kratucko po porode, uzivaj si babo, setri sa, aby bolo mliecko. Na svadbe budes kocka, to je jasne a okrem toho 5kg navyse 2mes po porode je v pohode...Neboj, k cielu dojdes/me

cat
2. okt 2006

Babyy, za 17 dní ďalšie váženie- nezabudnite, tie čo ste v tabulke 😀
Svoje "úspechy" za víkend sem radšej nenapíšem, nechcem demotivovať ☹

verulka
2. okt 2006

vsak to, na to myslim a aspon sa motivuje. Sa hrozim, ze ostatne babulky budu mat krasne ubytky, a co ja 😝 😝

cat
2. okt 2006

verulka tak to sme dve 😀 a navyše dnes si idem kúpiť kostým na tie brušné tance a bude mi z neho vytŕčať hnusné slaninové ovisnuté brušisko 😝 tak mi treba keď sa neviem ovládať a žeriem 😠

verka
2. okt 2006

cat vsak co som videla fotky po porode, si uz bola chuducka 🙂 a tie babule co ste v tabulke, kazda chudnete podla seba, ci mate nejaku spolocnu dietu?