Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

bobicek
24. jan 2007

caute!
lidka, ako sa dari? aj ja som mala priserny hlad pri tejto dietke, aj som to nechala... 😠
verulka, dik za dobry navod... 😀 aj si budem predstavovat, ako sa neviem vmestit v obchode do siat... 😀 😀 😠
inak dnes som doatala navod na novu dietu:

Hyperproteinova dieta.

V skratke:

Ranajky: chlieb s maslom a sunkou, caj, ak si hladna, daj si biely jogurt , alebo tvaroh

Obed: Masko a zeleninu-vsetky druhy zeleniny (okrem zemiakov)
(Namiesto masa mozes pouzit vajicka alebo sunku alebo ryby)
Cestoviny, ryzu a zemiaky mozes jest iba na obed a maximalne 3krat do tyzdna!!!

Vecera:Masko a zeleninu

Dezert alebo olovrant: bud nejaku zeleninu alebo biely jogurt

Ovocie:Mozes iba rano

Chlieb:Mozes iba rano

Vela pit, ale co najmenej (alebo vobec) sladenych malinoviek a cukor je najlepsie uplne vynechat.

Tuto ak tobudes naozaj dodrziavat, schudnes 1,5 kg tyzdenne. 😲

nemam to vyskusane, ale kamoska hej a zevraj to fakt funguje.
inak mam taky pocit, ze to je vsetko na jedno kopyto...
😀 😝

lidka619
24. jan 2007

bobicek dari sa biedne! Som stále hladná, najhorsie je to vecer, a este ked vidim ako si mangel dá naschvál predomnou cokoládu a mne uz skoro sliny tecu - ale odolávam. Mám dole 1,5 kg za dva dni, tak je to super. Teraz mám ale strach zo zajtrajsej zubarky, tak mi drze palce, aby som to prežila

tilly
autor
24. jan 2007

ja som tiež stále hladná, baštím už aj šalátiky, ale vždy to potom zajem nejakou maximálne tučnou nezdravou hovadinou... 😒

lidka619
25. jan 2007

dobré ránko, už som hore, váha ukazuje o 2 kg menej, čomu som len rada 🙂 . Práve papkám jogurtík, a za chvíľu odchádzam na autobus - idem k zubárke. Už teraz mám brucha bôľ 😢 .

verulka
25. jan 2007

lidka, super, i ked mna velmi zaujima ako to bude tak o 2 tyzdne, ked prejdes na normalnu stravu 😉 Ak naozaj schudnes aspon 5 kg a vydrzi ti to mesiac, absolvujem tu kuru aj ja 🙂
Tilly, lubis caju? Ja sa nalievam cajami(ovocne nemusis ani duchutit, i ked najrafsej mam sipkovy z ozastnych sipiek 😉 ), mozno mam vyhodu, ze mi chutia a nemusim ich ochucovat. Dokonca aj tie na chudnutie mam rada.
A este denne zjem jeden grep a ten naozaj pomaha v odburavani tukov...Drzim palce

lidka619
25. jan 2007

verulka, dam ti vediet, len budem asi musiet pohnut zadkom, lebo zo zadku mi neschádza nič, ani zo stehien - to je môj najväčší problém. Takže asi idem na švihadlo, a na drepy, alebo viete dáky fajny cvik, ktorý zaberá?

- u zubárky som prežila, najbližšie idem 12.2. - to je tak, keď dlho kojím 😠 . Aspon ma máte na výstrahu, stačí kojiť do 1 roka - viac nie!!!!!

Mne sa teraz aj zuby pokazili, a ani dieťa neviem odučiť od cicy - no bolo mi to treba? 😠 😉

verulka
25. jan 2007

vsak to je otane ci pri dietach odchadza tuk alebo sa hlavne odvodnuje organizmus a pod...Na nohy su super vypady. Zadok cvicim take obyc. vselijake unozovanie a pod(okukane z body tonningu..). Drzim palce

vendynka
25. jan 2007

Lidka aj ja este dojcim svojho 17m ceckomila 🙄 - a k zubarke idem 15.2. - naposledy mi nasla 4 kazy, tak sa ide do nich pustit 😲 - budem si asi pytat celkovu narkozu, lebo inak to asi nezvladnem 😒 😅

vendynka
25. jan 2007

Cita to je super 😵 - a kolko si tak "nejedla"???
Aj ja este dojcim a snazim sa jest zdravo - obmedzujem take jedla, co sa mi lepia na ritulu, nozky, brusko 😠 I ked uz mam pocit, ze priberam aj zo vzduchu - na co sa mi muz rehoce, ze to nie je mozne, lebo vzduch maju aj v Afrike a aj tak su tam podvyziveni 😠 Asi tam maju ten vzduch iny 🙄
Asi jedine, ako mozno trosku regulovat vahu pocas dojcenia je pohyb 🙂 - kazdy den cvicim pilates 😵 - musim uznat, ze celulitidy je na mne podstatne menej a som pevnejsia, ale nemam pocit, ze by som sa stracala 😕

lidka619
25. jan 2007

wendy-mne pri prehliadke zistila 4 kazy, ale medzitým mi vypadla dalsia plomba, tak mi ju chcela napravit, lenýe pod plombpu bol strasny kaz, bolo mi vidno až dreň, tak mi ho začala liečiť. Už som s tým zubom bola dnes 4-tý krát, zakaždým som bola cca 20-25 min., skoro som umrela, tak to bolelo, minule mi normálne prišlo zle - až na odpadnutie, tak len otvorila okno, dala ma do polohy ležmo a vŕtala dalej, prevrtávala kanáliky, vytahovala nervy, mohla mi už aj z hlavy vytiahnuť 😀 , som si pomyslela. Ale vieš aká som na seba hrdá? Pretože už len to je u mna úspech, že vôbec k tej zubárke idem, pretože sa mi stalo, že som bola objednaná a nešla som. /kôli strachu/. A tú bolesť brucha ani nespomínam, brucho ma bolí už deň predtým ako tam mám ísť - tak to je všetko 😅 😉

A to s tou celkovou narkozou myslis vazne????? 😀 😀 😲

vendynka
25. jan 2007

Nie to som zartovala 😉
Ja som tam nimule bola aj s malym 😝 - tak mi spravila iba jeden kaz, lebo uz jej tam demontoval dvere na skrinke a vyhadzal jej tam tie "sadrove zuby", na kt. ukazuje co a ako... 😲
No a potom jej zacal drapat vrtacky, tak ma prepustila a preobjednala 😎 - nabuduce ked tam pojdem, tak necham maleho s muzom (uz ho tamnemozem vziat, lebo budem mat tu ubohu zubarku na svedomi 😅 )- a kedze bude mat cisty vzduch, isto sa mi vrhne na zuby a chopi sa roboty ako sa patri a ja neviem, ci to zvladnem 😖 - mne je uz len z toho pachu na vracanie 🤐

lidka619
25. jan 2007

wendy - ten pach prekáža aj mne, ale bez neho to nejde. U nás zubárka robí počas jedného sedenia len jeden zub - a ten jej trvá 25 min. Je zase dosť pedantná, lenže to čakanie kým prídeš na rad.

vendynka
25. jan 2007

No, aj moja sa branila, ked som chcela, aby mi spravila viac naraz - nech to mam za jeden stres a za jedno strazenie divocka 😀 Ale zas jej to dost dlho trva - je az prilis precizna 🙄

lidka619
25. jan 2007

wendy, ale už dosť o zuboch, budeme diskutovať už len vo februári 😀, dovtedy nechcem o zubárke ani počuť, jasné?

kolko tvoj malký asi váži? Moja má len 11 kg, zdá sa mi to strašne málo, ale doktorka vraví, že jej je dosť, tak neviem - lebo staršia mi v roku mala 12 kg, potom už ani neviem kolko, a tento chrustik ešte stále nemá 12 kg, tak preto sa pýtam.

vendynka
25. jan 2007

Samco je sice chudy, ale dlhy ako tyzden pred vyplatou 😀 - ma okolo 13kg a velkost 2,5 rocneho chlapca 😉 - uz nosi cislo 108 😎
A to mi vela nespapa, stale ho najma dojcim, kedze papanie nie je jeho druh sportu 🙄 - teda ak neratam, ked do mna hadze jedlo - v tom je dobry = trafi ma, potvora 😠

bobicek
25. jan 2007

ahojte,
vendy, dobre som sa bavila na vystrajani tvojho samka 😀 😀 😀 chcela by som sa s nim chvilu pohrat, mozno ani nie tak pohrat, ako ho len sledovat. niekdey mi az rozum tuhne, ked vidim, co tie deti napada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale kazdopadne, je to fajn, mat tak zive dieta! 😵
a dieta? u mna uz nula bodov. 😠 skusam jest striedmo a malo. som zvedava, dokedy 😖

vendynka
25. jan 2007

Tak mi napada, ze by si nemala dcerky porovnavat - kazda je ina, i ked su obe Tvoje 😉
Tiez mam starsiu sestru a vzdy som bola od nej vacsia do dlzky aj do sirky 😀

vendynka
26. jan 2007

No co baby - dnes sa nechudne??? 😉
Poslusne hlasim, ze som ako kazdy den cvicila a k tomu som vygruntovala byt, takze fyzickej namahy bolo u mna dost 😵
Zas som robila muzovi palacinky (robim ich na 1000 sposobov, takze ich robim takmer kazdy den) - odolala som, takze ak priberiem, tak iba z ich vone 😕

vendynka
26. jan 2007

... ehmm, len dufam, ze ste mi vsetky nepomreli od hladu ☹ 😀 - alebo ste uz hospitalizovane s mentalnou anorexiou 😀 😝 😀

verulka
26. jan 2007

neboj, vendy, to nehrozi, ja dnes mam za sebou par prehreskou, ale kedze pojdem spat asi o 2-3v noci, nebojim sa, ze by sa nieco ulozilo...teraz idem konecne upratovat...Mam za sebou dost perny den 😝 no uvidime, zajtra by som sa mala vazit, podam hlasenie 😎

lidka619
26. jan 2007

ahojte babulky, ako tu čítam, nejaké ste žhavé do upratovania, hlavne ty wendy. Ja som dnes neodolala palacinkám s tvarohom /zabite ma/ lebo som ich zožrala - 4 ks. A to vraj držím dietu. 😀 . Najprv som okoštovala len tvaroh, a ked som videla ako sa ostatný doma napchávajú, tak som si naložila aj ja. Mám síce dolu 2 kg, ale uvidím čo to urobí na váhe. Nejdem sa vážiť každý deň, skúsim v dákom intervale.
- verulka nepostrehla som, v akých intervaloch sa vážis ty?

bobicek
26. jan 2007

caute, tak ja skromne hlasim kilecko na vahe 😠 😠 ide ma roztrhnut, ale hovorim si, ze sa obalujem, bo ide velikaaaa zimaaaaaa 😀 😀 😀 😝 neviem co sa deje, ale zjem za dvoch... 😕 😕 nechapem, kam sa to do mna vojde... 😲 😲

cat
26. jan 2007

ja neprispievam lebo sa hanbím 😀 včera keďže sme dostali lístky na Novú scénu na 1.premiéru muzikálu Traja mušketieri, tak sme sa potom doslova obžrali na slávnostnej recepcii aj s mužom. tomu sa odolať nedalo 😀 tak, takto som ja dopadla a oddnes zase drezúra a diétka 😢 len dúfam že ma nezachytila kamera nejakej TV ako sa napchávam,lebo práve točili Smotánku a podobné "inteligentné" programy 😀

lidka619
26. jan 2007

cat, ale nemáš sa za čo hanbiť, ved aj ja som už asi skončila s tou mojou dietou - dnes som sa objedla palaciniek a este som aj pizzu robila, no nie som sprostá? A to som držala dietu 3 dni 😀

tilly
autor
26. jan 2007

cat, babka si zlomila ruku... ☹

verulka, v poslednej dobe pijem dosť čajov, hlavne nesladených detských ovocných 😀 strašne mi voňajú také čaje, že protizlobidlový a protistrašidlový, tie sú fakt výborné, aj domi ich rád pije, ale skúsim aj nejaký na chudnutie, len nie lietajúcu lastovičku 😀

cat
26. jan 2007

lidka, to nič, vždy môžme znovu začať a prehrešky sa aj tak dajú očakávať 😉
Tilly,bože a čo sa stalo??
Inak prosím ťa, kde dostanem kúpiť Protizlobidlový čaj?? 😀 😀 to je presne to čo teraz potrebujem!!! 😀

tilly
autor
26. jan 2007

cat, neviem, len mi segra volala asi pred hodinou, že sú so slavkou na pohotovosti, ani ona nič bližšie nevedela, chúďa babka, toto fakt nepotrebovala... máte v rači sneh???

inak tie čaje majú len také názvy, sú normálne ovocné a majú také obaly, ale sú fakt dobré na chuť a nie sú prisládzané...

tomi neposlúcha?

cat
26. jan 2007

inak ešte som vám chcela napísať že na tej recepcii som stála vedla skupinky dievčat čo vyhrali súťaž Miss SR /Šebestová a iné z Forzy/a ony len pokukovali to tom žrádle s vedomím že si nemôžu dať kvoli postave, maximálne zobali nejakú zeleninu, no lutovala som ich a nemenila by som 😀

cat
26. jan 2007

juuj Tilly, to mi je lúto ☹ nie, sneh tu nie je...
Tomi..no vieš, zase nespíme a cez deň má občas záchvaty zlosti keď mu v niečom nevyhovieme a predstav si že sa už aj praskol od zlosti na zem!! To asi Dominik nerobí,hm?

tilly
autor
26. jan 2007

cat 😀 ale je nám dobre, keď si môžeme dať...

domčo sa tiež hádže o zem, už sa ohádzal aj v kike aj v detskom kútiku, aj na ulici, najhoršie je, že on keď sa hodí, tak poriadne, nie len tak pre divadlo, on sa fakt aj doudiera a hlavne hlavu, teraz spadol, nechtiac, a má celé čelo modré...
inak, tiež na prd spíme, hlavne zaspávame, ale už to nemáme od zubov, keďže pre túto dobu máme všetky, 5ky vraj idú až po 2.roku