Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

olianko
20. apr 2007

tilly pekne brusko 🙂 nasa Alex mala 3650g tak to sa na druhe tiez tesim 🙂

tilly
autor
20. apr 2007

no ja dúfam, že to druhé nebude tak veľké, okolo tých 3,5 kila by to bolo OK

verulka
21. apr 2007

olianko, chodime v uz a stvrtok, ale tento tyzden asi nepojdem, lebo v sob mam skusku a musim odovzdat 3 prace v skole a to ja musim makat po veceroch. Ale ten dalsi uz isto ficim
tilly, neboj druhy porod je ovela lepsi ako prvy- u vacsiny zien. Brusko si mala krasne. Pri druhom ale vzvykne byt skor a o kusok vacsie ako pri prvom tehu 😅 ale zato druhe tehu je o dost kludnejsie- uz si predsa skusena 😎 juj, ale sa tesim 😀 😀

tilly
autor
21. apr 2007

verul, chcem si rovno vybaviť cisársky... na čo sa trápiť a dopadnem tak isto...
len neviem ako sa to bude zas chudnúť, vraj po druhom sa chudne horšie...

verulka
21. apr 2007

tily, prve si mala cisarom? Ja by som to asi nespravila- lezala som s jednou maminou, ktora mala 1.cisarom a druhe za 2 hodky porodila. Ono porody sa fakt nedaju porovnavat...Ja som po druhom odisla na povodnej vahe s porodnice a potom som este aj zhodila- dvaja krpci to je trosilinku narocnejsie 😎 po tretom mi to uz neslo. Takze ja tvrdim, ze tazsie to ide az po tretom 😉

vendynka
23. apr 2007

A ja tvrdim, ze to zostava uz po prvom 😠 - ked som sa dnes videla vo vyklade v zeleziarstve, tak som mala 100 chuti miesto skrutiek kupit retaz a zamok na chladnicku 😠
Boze, kedy ja zas budem ako clovek 🙄 ? Keby som aspon bola tucna sumerne vsade! Ale ja to mam iba na riti a na nohach, no a pneumatika k tomu ako bonus ☹

lidka619
23. apr 2007

wendy, normalne si ma rozosmiala, aj ja to mám tak nejak rozložené ako ty, neboj nič - aspon vies, že nie si sama 😀 .

bobicek
23. apr 2007

pripajam sa do klubu "nesumerne rozlozenych" 😀 ja si pripadam ako sumo. aj oni maju stehna, rite a brusiska!! 😠
lidus, ako dietka? nejake vysledky? ja aspon neveceriam, ale zatial sa nic nedeje. 🙄

tilly
autor
23. apr 2007

ja by som tiež prijala byť trošku širšia hore... nad bruchom 😀

verul, uvidíme, domčo bol strašne veľký, tak musel ísť cisarom, lebo sa zasekol 😀 ale na čo sa zbytočne trápiť a potom to aj tak skončí na stole...

emjee
23. apr 2007

baby tato tema ma "vytaca" 😠 😀 drahy dnes kupil tlakomer a ta manzeta debilna mi ledva obciahne ruku 😠 rozmyslam, ci mi pomoze, ak zrusim tuto temu 😀 😀 😀 asi nie ☹

tilly
autor
23. apr 2007

emjee, nieeee, ale mala by si sa viac zapájať 😀

emjee
23. apr 2007

tilly ides zajtra na stretko? pozicias mi dominika a budem ho nahanat 😀 a dam mu aj polku z mojej pizze (moze take?)

tilly
autor
23. apr 2007

😀 tak za domčom by si sa nabehala, na stretko, neviem, som nakapatá, mám brutálnu nádchu, tak ešte neviem 😔

emjee
23. apr 2007

tak skore uzdravenie, najlepsie do zajtra 😉

tilly
autor
23. apr 2007

dík, posnažíme sa, len sa bojím, aby to domi nechytil

emjee
23. apr 2007

a vy uz pracujete na surodencovi? 🙂 super 😉

tilly
autor
23. apr 2007

chceme začať na dovolenke, ešte by som si tú dovču rada užila, takže začneme niekedy v júli, ale ak sa zadarí skôr, tak sa nezbláznim 😀

vendynka
24. apr 2007

Tilly, jul odporucam - potom by to mohlo padnut na barana 😀 - a to su super ludia 😎

Baby, vcera som si aspon s malym hodila par kilakov na biku, ale co dnes? To pocasie by uz mohlo byt milsie a nechat slniecko, nech sa relizuje 😕 Takto iba zeriem a o chvilu ma budu musiet premiestnovat zeriavom 🙄

lidka619
24. apr 2007

ahojte vsetci vospolok 🙂

-bobicek- u mna dieta nula bodov, zatial ani deko 😠 , začala som už normálne jesť, len po siedmej večer už nejedávam 😉 , ale túto nedelu sme mali krštenie, takže som sa totálne obžrala 😀 /sorry za výraz/ ale to nemôžem ani krajšie napísať 😅 . Takže dúfam, že sa niečo pomaly stráca aspon tým nejdením vo večerných hodinách. Len keby to už bolo dakde aj vidno, no nie????? 😅

krissy1
24. apr 2007

Ahojte baby ,tak aku to mate najosvedcenejsiu dietu?prosim help...som jak prasa a chcem sa vmestit do nejakych nohavic.... 😝 a nechcem ,aby sa moja dcera musela za mna hanbit uz od narodenia.ozzaj viete o nejakom dobrom DVD na cvicenie?vdaka 😝

verulka
24. apr 2007

krissy a kojis este? Od toho sa odvijaju vsetky dalsie rady...Osvedcenu asi ziadnu nemame, lebo inak by sme tuto temu mohli uzavriet. Ja makam pomaly denne, ale nejake uspechy nemam. Ale teraz mam fofry so skolou a robotou, ale bud. tyzden zacinam opat perne cvicit 😉 a som si ista, ze dcera sa za teba v zivote hanbit nebude 🙂 inak klido sa k nam pridaj- my tu nielen klabosime, ale sa snazime aj makt na sebe 😀

krissy1
24. apr 2007

ano kojim....tiez sa trocha hybem vecer...na ct2 o 19,50 cvicia a potom este pol hodku opakujem tie cviky....ale nijak nic nevidim.....ake ciky cvicis?ja to potrebujem na dvd,to sa mi paci,ked niekoho vidim.Medzi zeny nechodim cvicit,tie zvyknu len kecat a z cvicenia nie je nic

verulka
24. apr 2007

kriss, ja chodim aj cvicit, a poviem ti moc toho nenakecam- to nestiham 😉 mam aj jedno dvd pilates, ale ja nemam doma cas len pre seba- furt su okolo nejake poziadavky 😀 mam stacionar a ked nejdem von na bike s detmi, davam 20km...Inak cvicim rozne formy brusakov, na zadok z kalanetiky, na vnut. stehna stlacam take to V. tot vsjo- max 20min a aj to nie vzdy. Dnes som dosla domov po 19tej a to som od rana na nohach. Nakolko som mala maraton s dermi, dnes necvicim, ale drtim 😝 . Ak si zacala pomalicky, sa to zlepsi. Len bacha na mliecko- to je dolezitejsie ako stihla linia- tak sa vybodni na diety, proste papaj zdravo(to co malej nevadi) a potom sa do chudnutia vrhnes naplno. aj Vendy stale vravim, ze ona schudne (rychlo a podla svojich predstav) az ked maleho odstavi.

expertka8
24. apr 2007

..krissy...ja mam doma DVD od Zory Obxodnickej...http://www.zora.sk/cvicenie_7d.html 😉

krissy1
24. apr 2007

Ahoj expi...a popmaha?

expertka8
24. apr 2007

..krissy...myslim..ze ano..."stare" nohavice hovoria za vsetko 😀
..jeeee..ty si uz mamina..ako to strasne ubehlo 😅

verulka
24. apr 2007

exp a dietka fici?

krissy1
24. apr 2007

mala vynasa tie zlte dupacky.Aj dnes ich mala a vzdy jej z nich tak sexi vylezie noha🙂)aj ciapka mala uz premieru...
asi si to dvd objednam.Neda sa to niekde stiahnut?

expertka8
24. apr 2007

...verulka...vcera som porusila zakladne pravidlo kazdej diety....XXX Alkohol XXX 😅 😀 ...takze to neberiem az tak vazne... 😅

...krissy...stiahnut na nete???...keby sa dalo...nevyvalila by som prasule za DVD... 😅 ...ale niekde som sa docitala..ze jej individualny plan stoji 4000,-..co mna naaaramne pobavilo 😀 😀 😀

expertka8
24. apr 2007

..kris...ale ved ty este kojis...a zaradila by som Ta do kategorie "cerstvyx" mamiciek...nexces este s xudnutim pockat???