Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

maruska.m
19. okt 2006

Dnes je cas vazenia, vela zo mna toho nezislo dole, ale mam 60kg 😠 , este 6 kilecka a bude to super... 😉 , ako vy na tom stojite?

verulka
19. okt 2006

maruska no super, gratulujem..Ja sa odvazim asi az v sobotu u svokry.

gabriella2
19. okt 2006

...no tak ja neviem neviem ako to s tým vážením dopadne. 😠 Odvážim sa až večer vo fitku doma váhu nemáme 😀 teda dúfam že manžel dofrčí včas z roboty a budem môcť ísť cvičiť. Cvičiť chodím pravidelne no občas sa stane že nejdem keď nemá byť kto s malou čerticou. Ale čo mám robiť s tou stravou? Ach keby som variť nemusela. No ale navar a nejedz, dá sa to? 😨

zuzu80
19. okt 2006

tilly, verulka, dam na vase cenne rady a este pockam, ale po skonceni sestonedelia zacnem robit nieco s tymi mojimi roztrasenymi nohami a mega zadockom 😝 A po troch mesiacoch by som sa mohla aj na aerobne cvicenie vrhnut?

tilly
autor
19. okt 2006

gabi, ale papať treba, tak var nejako racionálnejšie, aj čertici to pomôže 😀

verulka
20. okt 2006

gabi, ty mi robis stresy, ked tak poctivo chodis cvicit 😉 Ale nie, ja ti len zavidim...Som zvedava ako dopadneme 😀 A co take varis? My mame vcelku v pohode jedalnicek, takze si nerobim problemy z toho ci jem ci nie...
Zuzu, podla mna mohla, len je otazne ci budes este vtedy vladat. Ak by to slo cvickaj aspon trochu doma (po sestonedeli) a uvidis. Vela bab si to pochvalovalo, no treba zacat pomalicky...Vsak do leta je casuuuuuuuuuuuu 😎

lidka619
20. okt 2006

Zienky nepatri to sice do tejto kategorie, ale zaujima ma vas nazor na to, ze by sa mali po roku života dietata ostrihat vlasky, aby mu pekne zhustli. Co si o tom myslite vy? Mam 1,5 rocnu dcerku, vlasky mame, ale jemnucke,tak mi poradte ci to mam skusit, ci nie. Diky

zabinka
20. okt 2006

Ahoj Lidka, maslim, ze na veku nezalezi, ale pravdou je, ze strihanim vlasky trosku spevneju. Aspon pri mojich detoch sa to potvrdilo.

verulka
20. okt 2006

lidka, ja som strihala este mimina- 6-10tyzdnove- nasli sme si system a bolo to. Oni boli vemi vlasati a mali potom potnicky. No ci im spevneli to netusim 😕

gabriella2
20. okt 2006

No baby s tým vážením to nedopadlo nijako slávne. 😠 Ale nepribrala som 😀 Verulka keď som začínala s cvičením kažký sa smial že ma to zachvíľu prestane baviť. Opak je pravdou. Keby som mohla chodím každý deň. Veľmi dobre sa cítim, som ohybnejšia a aj nejaké tie kilečká zozačiatku išli dolu. Teraz je to už horšie. Ja by som aj racionálnejšie varila ale manžel má rád tie nezdravšie jedlá. Ale držím sa a "nežerem" večer. 🙂

gabriella2
20. okt 2006

Kočky keď už sa bavíte o tých vláskoch, je normálne že moja 14 mesačná čertica má veľmi málo a slabulinké vlásky. Vyzerá ako 3 mesačné bábätko! A to ja aj manžel máme husté vlasy manžel dokonca kučeravé. 😕

lidka619
20. okt 2006

Tak ju idem skusit masinkou vystikat, uvidime potom vam dam vediet za daky rocik ci vlasky spevneli. 😝 Majte sa.

tilly
autor
20. okt 2006

gabi a nie je blond? lebo blonĎavé detičky majú málo a slabých vláskov

verulka
20. okt 2006

Tilly, moji su vsetci blond a vlasov sme mali hrozne moc 😉
Mama problem, svokre sa pokazila vaha- momentalne totiz vazim 43kg 😀 😀
Tak ja skusim u niekoho zohnat vahu (pripadne si konecne kupim) a dam vediet
Gabi, ono chodit cvicit a este k tomu pravidelne je uplne super. No mne to momentalne nehrozi, tak robim aspon trosku doma...Ja som vela chodila do tu uz spominaneho Pengymu (v BA) lebo tam bolo cvicko aj o 20,00. No mne by vyhovovalo este neskor. VLastne momentalne sa mi to vobec neda zaradit do denneho programu (kvoli praci), ale ked si zvykneme, tak zacnem.
Inak kukali ste super telo? Uz to neslo tak krasne dole ako min. tyzden...

lidka619
20. okt 2006

jasne ze som pozerala Super telo, zaciatok bol uzasny, tento tyzden to islo pomaly dolu, ale lutujem tych cervenych.Sú mi sympatickejsi, ako modry. Uvidime, koho spomedzi seba vyhodia.Inac Katka je moja favoritka, velka sympatacka.

virginia
20. okt 2006

Musim sa rano odvazit. Ale tento tyzden som mala taky zravy, ze ani nemam chut ☹ . Zeby som si dala na noc prehanadlo a rano budem mat aspon o kg menej? Ale to by zas mal srajdu aj Simi a kedze je chorucky aj tak dost, tak budem musiet s pravdou von.
Ozaj dnes som ochutnala novu margot rozinkovu (celu!!!). Neoplati sa, lepsia je klasicka 🙂 .

tilly
autor
22. okt 2006

tak som sa vážila, po dobrom obede u našich s poriadnou porciou torty 😀 a 67,9kg, takže 68 😉

gabriella2
23. okt 2006

tilly nemá blonďavé vlásky také plavé ale ani nemá mať po kom blonďavé obaja sme tmavý. Neviem prečo jej nerastú vlásky. 😖

verulka
23. okt 2006

gabriella, ja som total blond a vzdy som bola, pritom obaja moji rodicia maju tmave vlasy (otec dokonca cierne) a aj tmave oci. Moj muz je tiez tmavy...A ja aj deti sme modrooky blondaci 😀 😀 a neboj vlasky narastu 😉

tilly
autor
23. okt 2006

virginia a čo je simimu?

verulka
27. okt 2006

Baby, tak som sa odvazila, ale na inych 2 vahach- na jednej 64 A NA DRUHEJ 65-z toho mi vychazda, ze sa nic nezmenilo....

cat
27. okt 2006

ja len..že ani sa mi tá tabulka neoplatí robiť, buď sme nič neschudli alebo tak 1 kg maximálne ☹ ☹ ☹ ☹

verulka
27. okt 2006

Hmmm, tak to je pravda, no ale nevesajme hlavy, ideme dalej...Neklesajme na duchu. Ja uz tyzden doma cvicim, fakt poctivo a dostala som uz aj par komplimentov 😀 iked nemyslim, ze objektivnych, ale potesili 😉

kattum
27. okt 2006

ja mam pocit, ze ssom veri i pribrala...
Prihlasila som sa na aqua-aerobic, v stredu idem na ukazkovu hodinu, strasne sa tesim!

kattum
27. okt 2006

U mna je pri stravovacom rezime najhorsie to, ze ak som vonku s kocikom a nestihla som sa naobedovat doma, tak si kupim nejaku drobnost a tak to ide skoro kazdy den... hrozne. Asi budem chodit von bez hotovosti.

tilly
autor
27. okt 2006

juuu, to sme na tom tak zle? ☹

ja som dnes zožrala, čo mi pod ruku prišlo, fuj, teraz je mi blbo, ble ☹
dnes som si skúšala pekné rifle, nezapla som ich v bokoch 😠 ale v pondelok dostanú väčšie 😀

kattum, to poznám, ja sa nestíham najesť, kým domi nezaspí, našťastie má teraz nový režim, že spí cez obed, ale predtým som jedávala dosť neskoro, ešte šťastie, že ma nechytilo nočné vyjedanie chladničky, to je výhoda poschodového domu, som tak lenivá, že sa mi nechce ísť dole do chladničky 😀

tilly
autor
1. nov 2006

tak, ja posúvam hranicu chudutia, chcela som 5 kg do Vianoc, teraz to posúvam na 8 kg do marca 😉

vilki
1. nov 2006

čaute baby, ako chudnete? mne ostalo po malom 6kg a neviem to zhodit.chodite niekam do fitka, cvičite doma alebo nejete sladké?ja som prave do seba napchala 3 palacinky...

hana033
2. nov 2006

vilki, no mne segra zaručene sľúbila, že keď bude mať drobec 8 mesiacov, tak sa vrátim na svoju pôvodnú váhu. I stalo sa, nič svetoborné som pre to nerobila. Ale ja jem fakt málo. Ak by som jedla 3x denne, už by som bola ako slon

verulka
2. nov 2006

No teda baby, to uz fakt nikto nechudne? Ja som momentalne bezdetna, takze sa snazime spalovat kalorie pri tej najprijemnejsiej cinnosti 😎 No neviem, ci sa to prejavi na vahe...