Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
1. jan 2007

viamka, vraj ocky-cocky-kontaktky 😎
ozaj co idete jest? ja dnes este tak na polotupo/poloostro 😅. Zajtra spartansky kruto 😲

fafa
1. jan 2007

Ex.. 😲
Mne sa nedari ani po novom roku...ani nie s jedenim, ale skor s pitim 😕
Zajtra uz otvaraju fitko, tak ma to dufam nakopne.... ☹

viamka
1. jan 2007

nakopnu ta ceny pernamentiek moja 😝

certica
1. jan 2007

ked si ju uz zaplatis... 😎 😝

viamka
1. jan 2007

no prave, tak potom musis ist aj kazdy den, ked sampion nehra a postazi.......... fafa, a uz ziadne pokusy s body pumpingom a pod. uz tvrdo makat!!!

certica
1. jan 2007

si ma viamka s tym pumpovanim zas pobavila-tiez potrebujem odpustit trochu pary alebo to bude tuk? 😕 😅

viamka
1. jan 2007

certica, chudnes alebo upratujes? nestiham 😝 😝 😝

fafa
1. jan 2007

Viamka, ta ma uz kopla v decembri...teraz uz len makat...
Kocky, inak co ste to tu za fitnes amaterky...ved body pump je aj u nas v NR...

certica
1. jan 2007

sem tam beham, obsluhujem a sedim tu aj na riti 😲 😝

viamka
1. jan 2007

fafa niektore zijeme v metropolach, kde este predavaju strojovu zmrzlinu!!! a sme stastne...............

cetica postav sa - calorie!!!

certica
1. jan 2007

ja sa na tej stolicke rytmicky pohybujem a je na koleckach 😀 , ale neboj, moc nenasedim

viamka
1. jan 2007

alebo fit lopta to riesi, ale ja ju doma nemam, ale mam ju v planeprave na tieto nocne seslosti.............

certica
1. jan 2007

fitloptu som isty cas praktizovala aj v praci, len dost neprakticke vzhladom k tomu, ze som vkuse vstavala a sadala, odchadzala, na zemi milion spiniek zo zosivacky atd. potom som presla na tuto bez operadla, aby ma to nutilo drzat chrbticu, byt vystreta a zbytocne sa neopierat

viamka
1. jan 2007

no nestras ma, fitlopta a spinky nie? som mala dojem vo fitku, ze to nieco vydrzi, a v supertelach som zazrela ine zadky na lopte, tak ma vyved z omylu...

certica
1. jan 2007

vydrzala, ale pre istotu. idem ja rychlo na ten bike 😲 😎

viamka
1. jan 2007

stastne kilometre..............

certica
1. jan 2007

tak vypravaj, prehanaj 😀

viamka
1. jan 2007

prave som dojedla super smotamovo piskotkovo ovocnu torticku na zelanie mangela urobenu...

po dnoch "zabite ma" som sa normalizovala a teraz takato recidiva!!!

mimi109
1. jan 2007

no ja som prave zjedla misku hranoliek 🙂

certica
1. jan 2007

viamka, ja som ju do seba cpala vcera a predvcerom na pocest mangelovych narodiek 😀 . navyse som robila dvojfareb.kombinaciu, takze aj granko v polke smotany 😝 , pouzite ovocko: kiwi, banan, marhule, piskoty klasika gulate 😀

mimi109
1. jan 2007

inak viamka aj my sme s manzelom dnes dorazili smotanovo piskotovu tortu,mnam, este ze uz je po sviatkoch a nastane ocistna kura tela 😀

viamka
1. jan 2007

vy opice a ja tu trnem ako ma - madam fitnes - zvozite a vidim, ze som proti vam cajicek!!! tak je to jasne!!!!!!!!!!!!! emjee, na chudneme sa zere!!!!

certica
1. jan 2007

viamka, dnes len jeden maly kusok - kukal na mna rano z chladnicky - ked uz tie sladke ranajky schvalujes 😀

certica
1. jan 2007

tusim bude nestatok smotany v obchodoch 😅

certica
1. jan 2007

nedostatok 🙄

viamka
1. jan 2007

certica, povedz precooooooooooooooooo ved ja sladke ani nemam rada!

certica
1. jan 2007

neviem, ale rozhodne zavidim

mimi109
1. jan 2007

moja mamina robi tu tortu z ovocnych jogurtov,lahodka 😀

viamka
1. jan 2007

suchy pagac je rovnako cal ako horalka. co mi teda zaaaaavidis?

certica
1. jan 2007

viamka pamatam : 1ks 50g = 1150KJ 😎 . a zavidim tu nezavislost na sladke a pagac mozem tiez, hranolky nastastie nie