Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
22. nov 2006

expi, v skratke asi tolko, ze ked tu desku pustis pekne zhora, tak ti nerozbije misu, ale pekne tempom slimacika macika pada dolu, aby mohla splynut s onou zachodmisou 😉

certica
22. nov 2006

No hadam aj depku, rano podam hlasenie, jak som prezila dnesnu noc sama v prazdnej kralovskej posteli 😔 🤐

expertka8
22. nov 2006

...to aby mangel nerozbil misu..keď docikal??? 😀

certica
22. nov 2006

...koksis, kto by to do tebe to...Keby len mangel, viki je mimoriadne ucenlivy 😎

certica
22. nov 2006

No ale zas aby mi nebolo luto, aj ta vrchna krycia doska fici na ten isty system. Takze ked vykonavam "sanitarne prace" tiez sa pokocham pohladom na ten vynalez, ha!

expertka8
22. nov 2006

..certica...foto si nedáš???..nex môžem o vás snívať 😀

certica
22. nov 2006

...na tom WC? Aku polohu by si si predstavovala moja? 😕 😀 😉

paska
22. nov 2006

no baby vás tu čítať hotova komedia 😉 😀 😀 😀 😀

expertka8
22. nov 2006

..najmä "štíhlo"...aby som neodbočila od témy 😀

certica
22. nov 2006

Babenky, ja asi fakt odchadzam do rise snov...bud mi odpusteneee, amen!! 😔 😀

certica
22. nov 2006

no moment, paska: psychicky sa pripravujes na svoje buduce posobenie v tejto teme? Byt Tebou, necham si to poriadne prejst hlavou, vid riadky vyssie 😀

expertka8
22. nov 2006

..paska..len si to prosím Ťa nenexaj prejsť hlavou ako Kurt Cobain 😅 😀 ...každopádne vitaj...medzi nami..vykŕmenými anorektičkami 😀
..certica...DN 🙂

paska
22. nov 2006

tak sem určite ešte zavítam a myslím že to bude dosť pravidelne 😀
buchta som bola a asi aj budem 😉

certica
22. nov 2006

...aah vsak este nespim. Ale fakt idem, lebo mi trvalo cca 7 sekund, nez som identifikovala to DN. Najprv, ze DNV navrhujes ako miesto stretnutia, potom ma napadlo, ze ci mam dlhe nohy a potom ze ci to neni nejaka obdoba IP 😀 😀 😀

paska
22. nov 2006

no ved hovorím komedia 😀

tilly
autor
22. nov 2006

baby, tá ryža, to je tuším niečo ako vtipná kaša 😀

no fakt, dnes to tu čítať, stále sa rehlím, ešte, že krpec spí, lebo by sa rehlil so mnou, človek sa v tom síce občas stratí, ale aspoň je sranda 😀

a ja som asi pribrala, takže začínam od zajtra na tvrdo, žiadna čokina, tortička, nič, len ovocko, no a samozrejme rizoto, čo mi muž dnes navaril 😉

fafa
22. nov 2006

Baby neviete mi poradit....mam tu jedno balenie Lypoxalu a neviem ako sa to uziva?? Kuknite do tych skriniek, ci nemate letak??? na nete som to nenasla...

expertka8
22. nov 2006

..fafa..neužívať večer pred spaním!!!

fafa
22. nov 2006

ty si genialna....dik moc....

verulka
23. nov 2006

Bree ranko, tak ako? Vidim, ze ste mali opat "plodny vecer". Ja som sa krasne drzala cely den,. ale o 5 som mala stretko s mladymi maminami a nazrali sme sa ako prasce 😅 a dosla som domov a lahla spat- bez cvicenia bez sexu, neodmalovana...dnes mam v robote kg rajcin, takze o stravu postarane 😀
A strie ja nemam 😎 takze neporadim...

certica
23. nov 2006

rajcinky, dobra vec...ja mam rada v lete take zo zahradky cerstvo odtrhnute este nasiaknute vonou a chutou slnka.. 😵
...takze spät do reality - dnes mam na programe jablcka a pred par sekundami som dojedla spinach 🙂

expertka8
23. nov 2006

...babenky..ja vyrážam na prexádzku s malým..cestou sa stavíme pre malú..a v obxode..takže o posilňovanie mám zasa postarané 😉 ...

..verulka...s tým sexom..100 bodov 😀

..certica...tešíme sa na pokec na večer..držte sa cicušky 😉

certica
23. nov 2006

pocuvaj expi, ja som citala, ze: držte si cicušky 😀 😕

expertka8
23. nov 2006

..no veď..cica...kočka..sexica...ženská na zjedenie...skrátka cicuška 😉

certica
23. nov 2006

tak uz prosim Ta makej, kym nezajde slunce v dusi...
Ale dikyyyy 😎

kenkoska
23. nov 2006

zienky, poradte mi, prosim. Zacala som s oddelenou stravou, mam vymysleny supis obed na vikend, neviete, kde sa zaraduje kukurica? je to hlavna rastl skupina, alebo zeleninova podskupina? nemam tu so sebou ziadnu liter a na nete som to nenasla 😠

verulka
23. nov 2006

kenkoska- ja popravde netusim co sa pytas, ale som si ista, ze ti neviem poradit
Ja idem dnes na 18.15. cvicit, tak som zvedava...Zase tam budu tie pipinky nahodene a ja- obla v neznackovych teplakoch 😀

kenkoska
23. nov 2006

verulka, nic si z toho nerob, ja tiez uz pol rocka beham po svete v teplakoch, nechce sa mi kupovat si tie velke veci, ved uz za chvilu mi zas budu dobre moje stare male veci 😀 😝, no a tie pipinky maju znackove veci ale nemaju krasne deti 😉

verulka
23. nov 2006

To ja viem, len oni nevedia, ze tie deti mam ja 😀 ...a neni nad dobre teplaky 😎 ja uz marne cakam- do starych veci sa proste nikdy nedam (ale kedze od mojej 16-tky sa mi aj trosku zmenil vkus a styl to nie je velky problem)