Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
2. feb 2007

este k tomu tak troch asistujucich chlapov a mozte ma fotit 😀

sulamith
2. feb 2007

😀 😀 😀
no tak ich zozen a skus to ...
a nezabudni dat fotku do albumu....nech mame priklad 😀

tilly
autor
2. feb 2007

a ja som dnes skoro nič nejedla 😀 za to zajtra sa nabagrujem, idem k našim 😀

vilki
2. feb 2007

ja som sa vykaslala na diety.kazdy den pol hodinku cvicim, ale uz som zistila ze diety u mna nemaju sancu 😀

vendynka
3. feb 2007

Ahojte 🙂 !
Hlasim 2 kg dole 😵 - vcera som sa bola vazit u nasich hned rano a nalacno 😉 - konecne sa nieco pohloooo 😵

pipo1777
3. feb 2007

Gratulujem vendy.Ja sa vážim v pondelok ráno. Mám za sebou druhý týždeň pravidelného normálneho stravovania bez sladkostí a prejedávania sa tak uvidím .Prvý týždeň -2,2kg.Dám vedieť 😅 🙄 😵

tilly
autor
3. feb 2007

ja som sa vážila a nič nové, stále 68 ☹ do kelu, takto to do toho mája nikam nedotiahnem...

juuuuuj a zajtra ideme na obed k babke, fuuu, to si viete predstaviť, čo to bude za obžerstvo

anika
3. feb 2007

tilly, mame rovnaku vahu,len si o par cm vyssia, ja mam asi 175, aj mna sa tieto kila drzia, ale ani sa necudujem, aj ked sa nejaky ces drzim, potom idem k mame alebo tete a oni maju vzdy nejaku mlsku, neviem odolat, ale co je horsie, ja sa tam na tie dobroty tesim 😠 , aj si ich vypytam 😝

tilly
autor
3. feb 2007

o tri cm, to je nič 😉
jaaaaj, to veľmi dobre poznám, tiež sa doma relatívne dobre držím, lebo lietam za malým a keď je pekne, sme celý deň vonku, ale akonáhle sa dostanem k mame, kde za krpcom behajú iný a ja sa len nacpávam... hmmm strach a hrúza

anika
3. feb 2007

ozaj tilly, poznas u vas Janku s malym dvaapolrocnym Tomaskom?

anika
3. feb 2007

a este som nieco chcela, nasa cvicitelka zaradila aj nejake pilatescviky, ja som bola z toho viac unavena, ako z airobiku a posilnovania 😉

tilly
autor
3. feb 2007

nie, janku nepoznám, odkiaľ je? (myslím štvrť)

anika
3. feb 2007

myslim, ze byva niekde v meste, hlavna

tilly
autor
3. feb 2007

jaj, tak to moc nepoznám, poznám len pár báb z mesta, ale skôr s menšími deťmi, alebo baby, čo chodia do babacentra, alebo potom od nás z nového mliečna

vendynka
4. feb 2007

Baby, ja jem normalne = dopujem sa cokoladou a cukrovym cajom o dusu (musim, lebo maly mi dava zabrat 🙄 ) - akurat, ze ked robim palacinky a kolace, tak nezjem viac ako 7ks 😉 (inokedy okolo 13-15ks) 😀 - no a prve kila mi odisli az po mesiaci 😕

anika
4. feb 2007

vendy, tak to mas ale super spalovanie, lebo u mna aj 7 ks vela, aby som nepriberala a chudla, tak ked uz nieco ako palacinky a kolace, rozhodne max2-3 ks 😒
a skoro som zabudla, gratulujem k minuskilam 🙂

bobicek
4. feb 2007

caute caute!
vendy, con gratulation ku zhodeniu dalsich tazkych kileciek 😵
pipo, to ako normalne jes, len vynechavas sladkosti? klobuk dolu! ja som prave dojedla dalsiu coko, taku 400g, podobnu ako studentská pecat 😠 no co ja za to mozem, ze nedokazem odolat? 😠 sak ked som bola mala, nasi ma ucili "vsetko spapaj, jedlo je drahe, nemozme to vyhadzovat..." a to mam doteraz 😀 😀 😀 😝
anika, pilates je o vytvarovani a natahovani svalov. je to super cvicenie! odporucam!!! 😎

vendynka
4. feb 2007

Bobi, tesim sa, ze cvicis - to je zaklad 😉 - len si coko pokojne daj, ak si to Tvoje telo pyta, asi vie preco 🙂 - ja som bez coko zuriva 😠 - aj ked som chudla v minulosti, vzdy aj s coko... - mohla som drzat akukolvek dietu, aj tak som papala aj coko a vzdy som zhodila 😉

pipo1777
4. feb 2007

Nebojte, až taká dôsledná nie som ale nikdy nejem napr,obed a hneď za tým čoko alebo koláč,ale počkám 2-3h a dám si kávičku a koláčik malííííí.a potom už len večera cca okolo 18-19h a treba dávať pozor aby ste po poslednom papaní nešli spať pozdejšie ako 3h,lebo budete hladné.

vendynka
4. feb 2007

Pipo neboj, ja chodim spat poriadne napraskana 😀 - nemozem jest naposledy 2-3h pred spanim, lebo potom chodim v noci od hladu vyzierat chladnicku 😕 Alebo sa rano zobudim taka hladna az ma boli hlava 🙄 Ale aspon sa snazim napraskat "zdravo" = niecim, z coho az tak nepriberiem - napr. jablkom so syrom 🙂

bobicek
4. feb 2007

pipo, to ja mam zas ukrutnu chut na sladke po masku 😠 neviem si pomoct... akonahle zjem daco masite na obed, utekam do baru a uz aj suchocu papieriky 😀 😀
no a pred spanim ja jest nesmiem, bo potom mam take bludne sny... 😒 😕 😲

tilly
autor
4. feb 2007

ja nemôžem jesť pred spaním, lebo potom bojujem zo sna... 😀

fuj, mne je ešte stále zle, boli sme u babky a taaaak brutálne som sa nažrala, sorry za výraz, ale to sa inak ani nedá vyňadriť...

no a kúpila som si jablčný ocot, som zvedavá, či to aspoň trošku pomôže,
zatra idem s malým do auparku do aulandie, taaaak sa tešííím, len dúfam,že to zas nebudú mať zavreté ako v stredu 😠

verulka
4. feb 2007

cafte, no ja mam za sebou velku oslavu, aj vinecko bolo a dnes lavnostny obed...Citim sa ako balon, ale uz som si zacvicila a je to vyrazne lepsie. Ja som presvedcena, ze pri spravnom nastaveni ani prilezitostne zlyhanie vysledok vyznamnejsie neovplyvni...
vendy super gratulujem. Aj ostatnym.
Tilly ty neveasaj hlavu, pojde to aj tebe (ale isto velmi pomaly kedze v podstate nema co 😉 ) U mna zmena ziadna, ale to nic
cviceniu a chudnutiu zdar 😎 😀 😀

ariam777
4. feb 2007

hallo co sa tyka chudnutia, ja si myslim, ze ked nam v tehotenstve chuti, tak jeme, ja som pribrala 24 kg chodila som ako tank, ale samozrejme som to schudla, vsetko zavisi od vas od vaseho chcenia, teraz sa sustredte na babetko, aby bolo v poriadku aby malo vsetko co potrebuje v brusku mat a potom po porode sa budete koncentrovat na chudnutie, to pride samo, velmi zaujivame veci su aj na http://www.derproblemloesungsweg.de/forum/index..., samozrejme ak viete po nemecky

tilly
autor
4. feb 2007

verulka, všetko naj 😉

verulka
6. feb 2007

dakujem 😵

pipo1777
6. feb 2007

Ach baby som tak trochu sklamaná ,v pondelok po týždni stúpnem na váhu a ani gram som neschudla.Myslíte, že to môže byť aj tým,že som mala svoje dni?no nevzdávam sa pokračujem a uvidím.

cat
6. feb 2007

pipo, to je asi tým, hlavu hore, ono to pôjde.
Ja hlásim 3 kg dole 😎 😎 dnes som so strachom stúpila na váhu ale ok, ide to dobre, len vydržať..

sulamith
6. feb 2007

ahojte ja hlasim -1,5kg. a chcete vediet aku mam dietu? nijaku.Normalne jem pecivo a vsetko ostatne,oriesky,sladkosti a i. 😀
dobre co? Teraz ma asi vylucite z klubu 😅

verulka
6. feb 2007

sulamith, my ti iba budeme ticho zavidiet 😀
pipo, mne sa tu uz tiez dlhsie nehybe. Napr pocas mrchy sa este nafuknem...
Cat, tak uz napis aj sucasnu vahu...Este furt ficis aj na tych koktailoch?
Kazdopadne gratulujem vsetkym 😵