Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
5. okt 2007

snilko, ale vies, ze v horalka je tiez arasidova? 😉 tak radsej potom milu 😀
katka, ked mozem ja, co mam tiez februarove a este o 2 roky starsie.. 😀

snilko7
5. okt 2007

certica viem o arašidách, ale tam ich nevidno 😀 😀 mily som sa už prejedla a mätu nemám odvahu vyskúšať pri tejto mojej malej fajnovke 😀

katka432
5. okt 2007

snilko ja ked som kojila som papala polomacane...mnam,dovtedy som ich ale nelubila a este chkoladu ale bielu bo vraj by sa normalna nemala...ale ked nebola tak som jedla jedno cez duhe a nic jej nebolo,len asi bude taka maskrtna ako ja 😀
okk certi tak vas tam navstivim ale som tam nasla ze je to uzamknute 😖

certica
5. okt 2007

kati, jan.babatka 2007 II.
snilko a co taka margotka?

certica
5. okt 2007

ci zas moc cokolady? 😀

verulka
5. okt 2007

Katka, mate strasne zaujimave meno, take som este nepocula...
snilko, neboj- netvrdim, ze to bude lepie, skor si zvyknes 😅
Ex, no ale ja mam bonus aj pre tvoju Kristinku 😉 moju Ajku, pripadne aj Riska 😀
a co sa mojich nervov tyka, tak uz su zregenerovane a pripravene na dalsi utok 😎

katka432
5. okt 2007

to sme nasli v tej knihe s menami,strasne sa nam zapacilo,tak sme jej ho dali,ale neita ma smolu,ze nema meniny ☹

katka432
5. okt 2007

certi,dik,uz som sa zorientovala 🙂

camelotka
6. okt 2007

AHOJTE BABENKY, JE TU NIEKTO????

roasha
6. okt 2007

ahoj babula,asi iba ja,muz s malou vybehol von,tak tu oxidujem.ostatne zeny sa asi vikenduju.

lefika
7. okt 2007

ahojte, ako pokracujete? ja vcera ok, ale dnes som nevydrzala a za obet padol kus klobasy, a pol litra mlieka, ktore som si riaaadne osladila grankom😅 ale ved je nedela 😉 tak zajtra si to vynahradim a papanie zredukujem na nutne minimum

roasha
7. okt 2007

ahojky lefika,mi o tom nehovor,ja som bola normalne na seba nahnevana,ale zajtra som v robote,tak hodim zasa dietu. 😠

roasha
7. okt 2007

dobre lasky,tak sa drzme,bezim drhnut malej zuby/aj sebe/,ak zaspim s nou,rano bezime do skolky.

cat
7. okt 2007

cafte, s hanbou sa priznavam, prave sme dosli od svokry a ja som tam zozrala jej skvele kolace, 4 kusy ako take prasa nenazrane, je mi zo seba zle ake mam slabe ovladanie 😢 😢 a vcera som s kamoskou vypila sampus, jasne ze sladky. Fuj. Zhnusena som zo seba. Od zajtra do soboty do svadby zeriem iba ryzu. Nejem, zeriem, lebo to co som tento vikend predviedla je vykon hodny prasata 😠

snilko7
7. okt 2007

cat nebuď taká prísna na seba 😉

lefika
7. okt 2007

cat 😀 😀 😀
presne taketo uvahy som o sebe viedla, ked som tlacila tu klobasu 😀
ale berme to tak, ze zhresit raz za tyzden je ste v norme 😅

cat
7. okt 2007

snilko, musim, nechapem sama co som taka rozozrata 😒 podla expertky tych minus 110 to by som mala mat 57. Hahaha... 😢 sen..

snilko7
7. okt 2007

cat treba druhé bábo a schudneš....ja som teraz na váhe o ktorej som po prvom tehu mohla len snívať

cat
7. okt 2007

len Mati, ja som pri Tomovi mala obrovske problemy s kojenim a myslim ze ani pri druhom to nebude ine.. 😖 Ja som vahu pracne zhadzovala v odtucnovacom studiu aby som sa zmestila do starych gati, skor toto ma znovu caka 😢
Pri Patkovi si teda neschudla takto hned?

snilko7
7. okt 2007

pri Paťkovi som neschudla vôbec 😝 a o kojení sa radšej ani nebavme, už som si kvôli omu aj riadne poplakala 😔

certica
7. okt 2007

snilko, setri slzy na krajsie prilezitosti 😉
cat, podla mna je to pri kazdom dietati ine, tak ako aj kazde dite je vacsinou uplne ine. sama som zvedava, co za dozijem 😀

snilko7
7. okt 2007

no certica ja som po anjelikovi dostala malú čerticu 😅 😕

certica
7. okt 2007

to co som napisala? 😕 😅 ...coho sa dozijem...
no ved sa na to tiez chystam. ja viem, preco chcem zas radsej chlapa 😀

katka432
7. okt 2007

babule,vy aspon ze daku dietku mate ja sa nanu stale len chystam,stale si vravim zajtra zajtra a nic z toho len tlstnem 😠

fenrirka
8. okt 2007

baby chcela by som sa vas opytat kolko schudnem hned po porode,vahu babatka plus??Som v 28tt a pribrala som zatial 7kg,je to ok??

cat
8. okt 2007

fenrirka ja som v porodnici nechala 10 kg a so zvysnymi 4-5 som sa dlho trapila.
Tak dnes som baby zacala, rano tmavy rohlik, desiata jablko a uz mam v sebe 2 litre vody, na obed dam ryzu, aj na veceru, na olovrant grep a kiwu. A ked budete pocut v dialke vecer zavyjanie, tak to ja. od hladu 😀

katka432
8. okt 2007

fenrirka,ja som schudla 5 ale to je individualne
cat,drz sa!!!! 😀

sisa29
8. okt 2007

ahoj baby.este som tu nebola ale tato tema ma zaujala nakolko aj ja som s tych ktora musi drzat dietu.dostala som novy tip na dietu a fakt to zabera.ja som zacala vo štvrtok minuly tyzden a dnes rano som mala dole 4 a pol kila.ani si neviete predstavit aka som stastna vzdy som patrila k tym baculkam ale mozno teraz sa to zmeni.tak ak mate zaujem to rozobrat podrobne tak napiste

cat
8. okt 2007

sisa, jasne, napis prosim, ak si najdes cas 😉
ja som sa dnes drzala doteraz, len teraz mam pri sebe poharik sucheho sampusu, na nervy, bo som sa dnes dost vytacala. som zvedava kedy sa mi ryza sprotivi 😀

katka432
8. okt 2007

sisa,tak nam napis co je to za dietku...ved nenapinaj,aj ved tiez chceme byt stihle 😀
cat,mne ma nervy pomaha len cokoska 😉