Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

gabriella2
14. aug 2006

Aj tebe. AHOJ 🙂

ervotoc
14. aug 2006

tie ranajky,do poslednej bodky hej,je to tak,podla seba viem,aj kilečka idu hned lepsie dolu šunečky,už len to cvičenie..aaaach jo,ja ale rada peši chodim,hm a dosť rychlo...hlavne so svokrou.... 😀 😀 ona je maleho vzrastu tak za mnou šprintuje,,,vlastne ja tym prispievam k jej zdravej kondičke? 😀 😀

nikolasko
14. aug 2006

Ja mam možno štastie alebo dobré spalovanie ale po pôrode mi neostalo ani kg.asi môžu za to tie prebdené nôcky

expertka8
14. aug 2006

..ja som prvé 3 mesiace skoro vôbec nespávala...môj manžel za týždeň sxudol 6kg..ja som týx 6kg sxudla až za mesiac 😒

ervotoc
14. aug 2006

ja som nespavala a pribrala,bo som nevedela ani co su ranajky,obedy,rychlo do seby práááskla,no a kilča boli hore 😀

gabriella2
14. aug 2006

No baby ja som dneska hotová celodenné behanie za malou a hodinový aerobic ma úlne zmoril. Dnes sa cítim mimoriadne unavená...

expertka8
14. aug 2006

..gabi..tak šup šup do postieľky 😅 😀

sunny6
14. aug 2006

Teda babule,vy mate pekne zdravy jedalnicek,to ako dokazete??? 😕
Moje ranajky-slaninova buchta,alebo 2 toasty zo syrom,alebo toast z volskym okom a na tom tony postruhaneho syra 😀 ,potom idem do prace-vratim sa okolo 3,kym daco navarim su aj 4-a to zjem za cely tanier-pekna slovenska porcia -ako pre vola 😀 no a vecer,snacky-ovocie,jogurt,sendvic,kolacik,coko,cipsy,alebo len pohar vina-zalezi ci ma vecera zasytila 😉
bohuzial necvicim,ale robota je pre mna ako 4 hodinove fitneska,lebo som na nohach a makam-mozno pre to tie velke ranajky 😝 a sem tam plavanie a beh za drobcom :-
Strasne by som chcela zacat chodit tancovat [flamenco]ale momentalne nemame nikoho k malemu,a muz stale robi nocne,no dufam,ze po case aj na to pride 😅 😵

expertka8
14. aug 2006

..sunny..tie *horalské* raňajky sa mi nexce veriť 😅 ..vôbec sa Ti to neukladá 😀 ..jak to deláš čeče??? 😀

gabriella2
14. aug 2006

Tak babenky ja to balím!! Dobrú nocku 😔

sunny6
14. aug 2006

ale uklada ex,niekedy to vydno menej,niekedy viac,ale ako som pisala,robota je drina,a drahy mi niekedy tiez da zabrat 😀

verulka
14. aug 2006

Wow, to cumim- 3x cvicit..To mi asi doma neprejde. Ja si sice zacvicim vecer, ale niec moc. Lenze momentlane je moj den dost nabity, nakolko som s krpcami a len vymyslame vylety. Ja denne bicyklujem, beham za nimi(a to je fuska- oni na bikoch al. korculach a ja pesi 😕 ) ak je teplo tak 2x denne chodim na drazdiak plavat. Cez den si moc nesadnem- iba ku kave. Ranajkujem a furt nic. Ked mi pred rokom brali mandle, tak som 10dni pomaly nic nejedla a vysledok temer ziadny. Moj ciel je ist konecne pod 60. Teraz mam tych5 navyse. Nie je to nejaky extrem ,ale nejde mi to ani za svet. No takto ostat nechcem. Teraz sa musim sustredit na to brucho....Mne hlavne chyba nejaky "hmatatelny"vysledok, ktory by ma motivoval.

sunny6
14. aug 2006

verulka,kukala som tvoj album,krpci vyzeraju na dobrych certikov tak sa musis nabehat 😉 a ty vyzeras ze si stihlucka,po tych detoch ,,WOW,,klobuk dolu 🙂
ja som na diety nikdy nebola,zacala som vzdy v pondelok a skoncila v pondelok vecer 😀

verulka
14. aug 2006

Sunny, ale bohuzial len vyzeram...Asi to na tri deti nie je zle, ale mne sa to veeelmi nepaci. Ale ja viem svoje nedostatky pred oklim prerobit na prednosti 😉 takze vela ludi oblaafnem, ale nase obr zrkadlo nikdy 😖

tilly
autor
15. aug 2006

hallloooo, čo sme dochudli? 😀 tak ja som sa dnes úplne nádherne držala, na raňajky som stihla ledva jeden chlebík so syrom, na obed len polievočku a trošinku rybky so zemiačikmi a šalátikom a dve zmrzlinky, dobré nie? iné som našťastie nestihla... dnes dal teda dosť zabrať, zas sa postretával so všetkými kočkami od susedov a len za nimi behaaal a ja za ním 😀 a vy ako?

emjee
15. aug 2006

tak ja som dnes nasr........ moja chudnuca doktorka mala dovcu posledne dva julove tyzdne, zacal robit az 31.7, no ale ja som medzitym 29.7 isla na dovcu a prisla som az 9.8 a hned k svokrovcom na vikend, no a tetus doktore ma zase dovcu od 14.8 do 27.8 😠 😠 😠 a teraz co ja budem robit?

ikke
15. aug 2006

emjee, chudnut 😉
tilly, a ty z coho chces schudnut? ved na stretavke si bola tusim najstihlejsia mamina 😕 😅

emjee
15. aug 2006

ikke a to je len tak si myslis? 😀 dosli mi tabletky 😠

tilly
autor
15. aug 2006

ikke potrebujem ešte takých 5 kilečiek dať dole 😉 ale nejako to nejde 😒

snilko7
15. aug 2006

Ahojky musim sa pridať aj ja ku skupinke "chudnúcich". Ja som mala na začiatku teho 54 pri 165cm a teraz mam 61 - 2 roky po pôrode a nie a nie schudnúť. A to sa nijak neprejedám a pri malom sa aj poriadne nabehám. Každý vraví že teraz vyzerám fajn ale ja sa tak necítim. Chcela by som schudnúť zo stehien a bruška, žial bezvýsledne. Nejaké triky poznáte?? 😉

ikke
15. aug 2006

no, mne v poslednej dobe k miernemu schudnutiu nechcene dopomohla trojdnova sr.cka 😝 ale tento prostriedok neodporucam 😔 😀

snilko7
15. aug 2006

Hihi, tak takéto poznáme aj my keď sme mali črevnú chrípku...žial schudnutie nestále, hneď jak sa ustáli preháňanie, nabiehajú kilečká naspäť ☹

emjee
15. aug 2006

tak ja som mala pred hak pri vyske 155 centi 63 kilo (nic moc ale furt lepsie ako to co mam teraz), vdaka hak (aj ked vacsina doktorov tvrdi, ze to nie hak, ale malo pohybu a vela jedla - nedaju si vysvetlit, ze ja vela nejem, skor malo) som mala 86 kil 😲 😲 😲 fcul som sa pomalicky za 4 mesiace dopracovala pod 80 🙂 este 2 roky takymto tempom a budem modelka 😀 😀 😀 a potom mozem ostat tehu a zacne to odznova 😲

tilly
autor
15. aug 2006

keby som poznala triky, tak túto tému nepotrebujem 😀

ikke, tak také nechcem, fuj, neznášam to ble 😝 😀

emjee
15. aug 2006

mne vsetky triky zlyhali, takze som to zobrala vazne a navstivila chudnucu doktorku 🙂

virginia
15. aug 2006

Tilly, nemusis chudnut, staci ked pride skuskove a mas znova par kg dole. Ja na kg schudnut nechcem, som davno na povodnej vahe, ale to brucho je stale blbe. A trosku chrbat by to chcelo zostihlit. Mozno raz.

snilko7
15. aug 2006

virginia ja som na tom tak isto, ja by som tiež nepotrebovala na kilá ale stačí na centimetre 😀 Teraz sa mi podarilo ani neviem ako v páse 2 cm a hneď potrebujem o číslo menšie šaty, ale z bokom a tých nešťastných stehien ani milimeter ☹

emjee
15. aug 2006

no ale to je nezaujimave pre vas, ktore chcete schudnut 5 kil a menej 😀

expertka8
15. aug 2006

..emjee..kedy plánujete bábo???..po škole??? 🙂

tilly
autor
15. aug 2006

tak jasne, že na cm je to lepšie 😀

a to skúškové, hmmm môže to dopadnúť aj tak, že nebudem zhadzovať 5, ale 8 kg 😠 ja skôr priberám ako chudnem, záleží od miery stresu a množstva práce a učiva