Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
17. dec 2006

dobre rano dievcata a zeny 😀

viamka, kolaciky fajn - dala som tam vsetko mozne, akurat stacilo takych 9-10min.piect. Inak este viac mi chutili v surovom stave 😎

v tescu sme nakoniec boli, ale co som nechapala, nikto pri pokladni a to boli normalne nejake 3h poobede. Len sme tam nechali cely majland, tiez sme nemali strategicke zalezitosti ako persil, plienky a pod.

certica
17. dec 2006

verulka, v tych krojoch su super 😎

certica
17. dec 2006

ozaj fafa, akych pribinacikov? 😉

fafa
17. dec 2006

Certica vanilkovych...a zas sa na mna usmievaju...ale odolavam...co nespravis pre deti 😀 😀

vendynka
17. dec 2006

Krasne ranko ;)!
... dnes idem k nasim a tiez sa odvazim odvazit 😲 - doma vahu nemame, aby ma neprovokovala 😠
... od odnes sa zacinam krotit (je pekny datum 17.12. 😉 ) a po 25.12. zacinam na ostro 😎

BTW Tilly, ak Ty mas nad 60kg, tak ja potom budem mat aj dobrych 70kg 🙄

sulamith
17. dec 2006

certica,tak ako si na tom s cvicenim? Uz vydrzis "len 10 min.?"
Inac s mojou vahou to je tak,ze kazdy co ma stretne mi povie ze vidiet ze som pribrala, a to niektori ani nevedia ze som bola tehotna 😀 .Pretoze pred otehotnenim som vazila 47kg 😅

certica
17. dec 2006

sulamith, ti poviem pravdu, ze odvtedy som to neskusala 😀 , ale dobre, ze si mi topripomenula 😎

sulamith
17. dec 2006

ani ja som to uz naskusala,len asi tri krat.Ale neviem ci som to tu uz nespominala,najradsej cvicim na fit lopte(brusaky a kadeco),pretoze si setrim chrbticu 😉

certica
17. dec 2006

ja mam chrbticu vcelku "dorasovanu", fitloptu potrebujem kupit mensiu, inak mame ju nafukanu a zabera pol izby 😀

sulamith
17. dec 2006

a aj cvicis?

certica
17. dec 2006

skor sa na nej s malym blaznime, hovorim, potrebujem s mensim priemerom, aby so malo efekt

vendynka
17. dec 2006

Baby a co cvicite???

sulamith
17. dec 2006

vendynka,ja hlavne brusaky na lopte,potom otocka a chrbatik.Ale najradsej mam tanec.Este si aj teraz niekedy obujem tanecne topanky a tancujem,ale citim ze nemam taku kondicku.To by chcelo poriadne treningy ako kedysi...

vendynka
17. dec 2006

Sulamith ak si kedysi sportovala (tancovala) - tak sa Ti chudne omnoho lahsie 😉 - lebo mas svaly... Ja mam iba "mlandravinu" 🙄 - a tu sa snazim aspon trosku rozhybat na orbitreku 😎 - ale muzik mi vravel, ze uz je to lepsie 😵 - aj ked mam podozrenie, ze to povedal iba preto, lebo som mu napiekla 4 kolace a navarila oblubene menu 😉

sulamith
17. dec 2006

vies ked su muzi spokojni,teda dobre najedeni vtedy je vsetko ok 😀 ...
svalovu hmotu som teda mala,ale neviem ci je to tym ze som mala take pevna brucho(mozno preto),sa mi pocas tehotenstva rozdelili brusne svaly,alebo pretrhli.Ja mam normalne pozdlz celeho brucha dieru.Cvicit som zacala az 6 mesiacov po porode (ked som prestala kojit).A to som nemohla urobit ani 2 brusaky.....teraz sa musim pochvalit ze zvladne 50.
A co sa tyka mojho chudnutia,tak ja vobec nechudnem.Hned po porode odislo 5 kil,a tak to aj ostalo.No ved konecne vyzeram normalne 😅

tilly
autor
17. dec 2006

ja cvičím jediné, čo sa tu u nás v zapadákove dá - step aerobic, ale je to fajn, vždy idem polomŕtva domov a totálne mokrá, niekedy sa čudujem, že vôbec dokážem naštartovať auto 😀

vendynka
17. dec 2006

No ja este stale dojcim 😀 - takze cvicim s mierou... Ale musim priznat, ze pokial ide o papanie, tak si doprajem 😒 - som velmi nenazrana 😠

certica
17. dec 2006

Ja mam tiez rotoped doma a potom tiez nejake brusaky, kluky a pod. Skor som ale taky typ, ze lyze, korcule...len keby sa ta lyzovacka dala praktizovat pravidelne. Mna to jednoducho musi aj bavit, inac nevydrzim, resp.sa nedonutim. Ale davam si zavazok, ze ked sa znovu navleciem do svojich plaviek, idem pravidelne plavat-nemozem totiz zohnat ziadne, co by mi fakt sadli (plavky 😉 )

vavka33
17. dec 2006

Aj ja milujem aerobick,neviem ci v tejto diere nieco bude,ale budem dochadzat do nr,aj keby som sa mala tam doplazit.A chcem skusit taebo,nemate niekto dvd s niecim takym?

tilly
autor
17. dec 2006

aj ja dojčím, môj malý je taký prísavník 😀 ale je pravda, že nedojčím tak často ako ty... a pokiaľ ide o papkanie, tak to som teda fakt nenažraná, dokážem sa najesť tak, že aj chlapi zírajú a potom sa strašne hanbím 😅

certica
17. dec 2006

Tak ale v tom pripade ti to dobre spaluje tilly 😉

verulka
17. dec 2006

dakujem za pochvaly...dnes sme boli na kolibe, potom hodim aj tie fotky. Nabehala som sa poriadne...Na obed bola tukozrava polievka, hneda ryza a pecene kura+ cvikla- dobre nie 😎 zlati, pojedli a nik neprotestoval. Od jeziska dostanem rotoped a segra sikmu lavicu na brusaky.
Vendy, ja zacinam chodit dvicit tu v petrzke, tak okolo 18.00 alebo az vecer, neboj dam ti vediet a zacneme makat natvrdo 😎
joooj, ja viem, ze sa opakujem, ale ja som mala brucho vcelku ok, az kym ma neoperovali 😒 potom som zacinala tiez 2 brusaky za den...Teraz robim max 50,ale hlavne cvicim s takym kolieckom a robim take "kalanetikove"mini brusaky.Ale zatim bez efektu 😠

certica
17. dec 2006

verulka, to koliecko som tiez kedysi skusala tusim u kamosky-dobre na ruky, paze, ale na chrbticu mi to moc nesmaklo 😀 . Vcera sme navrtali do chodby velke zrkadlo, nooooooo...o motivaciu viac 😎 😀
Ja som dnes zjedla len nejake 3-4 keksiky A La viamka 😀 , jablko a trosku kur.prsicok na sampionkoch bez nicoho 😕

verulka
17. dec 2006

certica, mna caka kybel tukozravky, nakolko z roznych dovodov, som nedodrzala tu dietu. Skusim aspon tento tyzden (po-pia) je to aj ocistna kura pred sviatkami. idem si hodit pol litrak vody, 😝

fafa
17. dec 2006

Certica, dodrzala si do bodky ten recept od Viamky? Aj ja chcem skusit...lebo uz sa to tu zacina hemzit dobrotami a mam nejaky novy syndrom, musim stale nieco hryzkat...

certica
17. dec 2006

verulka, ja sa bez flase vody ani na krok nepohnem 😉
fafa, ja nikdy nic nerobim do bodky, ani v peceni 😀 , ale su lepsie nez hobbies. Dala som tam prevahu kokosu, aj nejake hrozienka a kandenz.marhule, par sekanych orechov a 100g horku cokoladu

certica
17. dec 2006

fafa, len mame novu trubu a pecie jak ďas, takze mi stacilo 9min. pri 170 😕

certica
17. dec 2006

verulka, tie stromy su krasne,ze?

verulka
17. dec 2006

no nadherne...baby, poslite mi recept do ip, posuniem to mojim dvornym pekarom...dakuujem

vendynka
17. dec 2006

Babulky, ja som s orbitrekom schudla 10kg po porode asi za 2-4 mesiace 😀 - slapala som po-pia 15min. a cez vikendy som si davala pauzu (lebo som este chodila do skoly, tak som sa cez vikendy ucila...) - takze z 32kg, co som nabrala, som 10kg zhodila porodom, dalsich 10kg orbitrekom a aj statnicami a so zvysnimi 12kg bojujem 🙄
No a kedze mne sa po porode nezavinovala maternica, tak brucho som mala v hroznom stave a kalanetikou som to za 2 mesiace ovela zlepsila = pokial som na lacno a stojim, tak je to OK - ale ked si sadnem, tak vyzeram ako "sarpej" 😕