Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vendynka
12. feb 2007

Bobi vdaka za slova utechy 🙂 - ja to mam hned pod hlavou, takze mi to tlaci na oko, ucho - pekelne z toho boli hlava ☹ - celu sobotu som iba grcala 🤐 Tie obstreky mi to vlastne umrtvuju, aby som necitila az taku bolest 🙄 - ale zas nemozu mi dat toho tolko kolko by bolo treba, lebo este dojcim 😖 - takze sa snazim nejak prezit na vseliakych cinskych mastiach atd. 😕

bobicek
12. feb 2007

vendy, rob si teple zabaly... nahrej uterak na radiatore a priloz na postih miesto, vraj zabera... 🙄 drzim palec... 😉

certica
12. feb 2007

tu je tusim lazaret 😲
vendy, teplym vzduchom najlepsie - skus si to fenovat 😉

bobicek
12. feb 2007

aaa, vidis certi, to som zabudla, to mi radila aj pani sestricka 😲 a pomahalo... 🙄

verulka
12. feb 2007

no poriadny lazaret, nam zalahol aj tatino ma atb. Dr. nam vsak povolila od zajtra vychadzky, tak som cela happy 😀 drzte sa

tilly
autor
12. feb 2007

juuuj, preč z tohto lazaretu, nech niečo nechytíme 😀

skoro sa uzdravte, nech môžeme zase chudnúť 😀

ja som sa zas opila, tak idem triezvieť 😀 😀 😀

verulka
12. feb 2007

hmmm, tilly, tak to ti zavidim 😎 aj ja sa raz... 😉

vendynka
13. feb 2007

Achojte 🙂
... tak dnes som na tom uz lepsie - celu noc som stonala na elektrickom vankusiku 😕 Kokos a tie lieky, co beriem... - som z nich total mechom udreta 😅 - fakt oblbuju ako delo 😕
Ale ste zlate 😉 - dakujem za rady - ten fen skusim 😵

miriam17
13. feb 2007

aojte ktora z vas ma skusenost s bio-cla??..toto na chiúdnutie??je to dobre???

pipo1777
13. feb 2007

Ahojta.Miriam podla mňa žiadne bio cla a ani iné hovadiny ti nepomôžu schudnúť je to len reklama a kopa umelín.Radšej sa riadme heslpm CICA NEŽER 😀 😅

verulka
13. feb 2007

miriam, suhlasim s pipo. radsej tie korunky investuj do niecoho ineho. MKne sa volakedy osvedcil obyc. chrom- nemala som chut na sladke, ale len dovtedy, kym som sa nedostala do vacsieho stresu 😖 potom uz nepomohlo nic 😀 si mladucka, zober babulku do kocika a hajde von- denne chodievaj na co najvacsie prechadzky, vela pi a vecer si skus pravidelne spravit isty pocet brusakov. Mne to pri malej bohate stacilo a postavu som mala uplne v pohode 😉

miriam17
13. feb 2007

no ja robim brusaky 30rano a aj vecer...ale este nicc.. 😠

cat
13. feb 2007

Ahojte, tilly, aj ja sa ožeriem ako prasa, keď sa toto skončí, myslím keď malý vydravie. lebo som zrelá do Pezinka a rovno na cajlu v kazajke.
Verulka, ty to máš ešte horšie, bože,nech ti rýchlo drahí vyzdravejú 😎 Počuj, viem že od témy, ale je podla teba ok ak decko po ATB vôbec nechce niekolko dní jesť? /ani piť/..fakt som z neho zúfalá, veď skončí dehydrovaný v nemocnici..

cat
13. feb 2007

ešte: miriam, 30 brušákov je málo, ja robím vyše 300 každý deň od nového roka a stále nič. Vraj sa výsledok dostaví najskôr za 3 mesiace 😒 tak skús postupne zvyšovať kolko vládzeš, ty máš ešte moc malé mimi predsa..
Inak som schudla od 1.1. v páse 3 cm a v bokoch 3,5 cm, aspoň dačo 😎

andrea.m
13. feb 2007

cat ked nepapa to ešte neni také strašne ale nech pije čo najviac lebo fakt bude dehydratovaný

vendynka
13. feb 2007

Babulky, vdaka 🙂 - ten fen je fakt prijemny a je mi lepsie 😵 (a asi uz aj lieky okrem oblbovania zacali mat aj ine ucinky 😉 ) Dnes som uz dokonca aj cvicila 😎 Ale aj zrala 😕 - peciem ryzovy kolacik, tak co Vam budem pisat - ved som ho musela ochutnat, aby som si rodinu nahodou nevyhubila 😀

vendynka
13. feb 2007

cat pri ATB, ked dieta odmieta pit, tak sa odporuca tlacit don prevarenu vodu striekackou (nasilu) - pit musi, inak si moze ublizit na oblicky - musia filtrovat tie ATB (zostavaju v tele aj tyzden po dobrati) - skus mu kupit hrozienko a sprav mu stavu zriedenu s vodou - bude to sladkaste a lahsie sa necha presvedcit 😵 - mam to odskusane na mojom extremnom nezravcovi 😉

tilly
autor
13. feb 2007

my sme mali včera minipárty u susedov, prišiel im taký ujo robiť prednášku o zdravom stravovaní a ujo bol tučný ako prasiatko, tak sme sa na jeho počesť opili a žiaden hrniec sme si nekúpili 😀

verulka
13. feb 2007

cat, jedlo nemusi ale pit ano- cokolvek by mu chutilo(aj ochutene) alebo nasilu. No neboj sa, zvladnete to. Mne mali vzdy vypili obrovske kvanta vody- vdaka tomu sme pri vsetkych tych atb(a stym spojenych nekonecnych hnaciek) nemuseli ist na infuzky.
Cat uz som sata davnejsie pytala, to robis normalne klasicke brusaky 😕 300 😕 to by som nezvladla. A co by som ja dala za -3cm z bokov al. stehien 😢 to je skvele, gratulujem 😵
Miriam, toto je beh na dlhe trate, ale do leta stihas 😉
My uz inak ovela lepsie. krpci total zivi. Ja sice este necvicim( bojim, ze sa mi to vrati), ale snazim sa pekne zdravo papat. Teraz doberam HA a bud. tyzden ma dojst mrcha- a ked pride, tak idem do toho naostro 😉

bobicek
13. feb 2007

tilly, tak toto bolo perfektne... 😀 😀 😀 hlavne, ze zdrava vyziva 😕

miriam 17, ja mam bio cla booster doma. papala som doobeda 2 kapsle. neviem, ci to pomaha, ja som to kombi aj s vlakninou. no a samozrejme bola k tomu dieta, cvicenie. 😉 ja chudnem pomaly 😠 , a dlho nevydrzim 😠 😠 , tak si myslim, ze to je zbytocne jedenie takychto preparatov 🤐 ( u mna). teraz nechudnem, a ani to nejem... mozno raz, ked sa zas naser.... 😀 😝 😀

vendynka
13. feb 2007

Tilly aj my sme na takom boli a muz to uzavrel, ze vyzera rovnako pupkato aj bez drahych hrncov 😀 - vraj mi treba zhabat aj tie standardne hrnce, co mame, a ked nebudem mat ako varit, nebude sa u nas ani zrat a zacne sa chudnut 😀

pipo1777
13. feb 2007

No čaute teda 300 brušákov,,, 😨 ta ja robím iba tie krátené ale tak nanajvýš 100.Gratulujem k výkonu 😅 .Ja radšej kočík Miška a hajde von 1-2h doobeda a 1-2h poobede.Trochu sa krotím v tom jedle a za minulý týždeň -600g dole. Takže pomaly ale isto

tilly
autor
13. feb 2007

vendy 😀

inak aj ja mám najradšej pohyb s kočíkom, len domča v ňom už neudržím, on chodí najradšej po svojich 😀

verulka
13. feb 2007

no tych malych kratenych robim cca 300(i ked teraz nie) ...hmmm, aj ja by som prijala nejaky ten kocik- najlepsie pre mna a deti by ma tlacili 😀 tilly, mne krpci, hned ako zacali chodit odmietli kocar a krasne zaslapalai( na svoj vek), vsetko nam dlho trvalo, ale co uz. Takze kocarov som si velmi neuzila...snad si to raz vynahradim 😀 😀 😀
puipo, kazdy ubytok je dobry a treba sa z neho tesit a my ti gratulujeme 😉

pipo1777
14. feb 2007

Moja ešte nevie tak normálne chodiť len pri stole sa postaví a skúša takže ešte chvílku a aj my kočík asi odložíme 😝 😀 A vonku chodím s ňou až ked má ísť spať 😅

cat
14. feb 2007

ahojte, verulka ďakujemm, hrozno malo úspech, inak tlačíme doňho aj čaj, sú to strašné scény..
Tie brušáky ja striedam normálne, krátené, do strán + na tom stroji čo som dostala od Ježiška + nejaké cviky na brucho od Pilatesa, to všetko robí cca počet 300 😎 a na spodné brucho je dobré si lahnúť na zem, ruky dať pod zadok a dvíhať hohy hore a dole /ale nepoložiť medzitým na zem/, toto som po sekcii najprv nezvládala ani 10x, dnes už oovela viac..
Tilly a vendynka, tie vaše včerajšie príspevky nemali chybu 😀 My sme inak kúpili sakra drahé hrnce od firmy AMC, aj také "pekelné stroje" s tlakovou pokrievkou, ale je fakt že sa tam napr. mäso spraví za pár minút a je to zdravšie ako tie staré babkine kastróle 🤐

vendynka
14. feb 2007

Cat ved to je ono 😀 - nasi to kupili a je to dobre, uznavam 😵 - ale najlepsie na tom je, ze nam v nich musia varit nasi 😀 😝 😀
BTW to hrozno som Ti poradila ja 😕 Ale aj ja dakujem Verulke, ze je - je to pokladik 😵 😀

vendynka
14. feb 2007

Baby, ktora mate problemy s bruskovou michelinkou, tak odporucam kalanetikovske brusaky - vysledok sa dostavi uz po mesiaci 😵 - mam to odskusane na sebe 😀
Len ja mam teraz dost problem s tou hromadou koze 😠 - ako sa jej zbavit??? - mi to visi aj z gati 🙄

bobicek
14. feb 2007

ahojte! vendy, ake su to kalanetikovske brusaky? 😕 ja mam problem aj so stehienkovou michelinkou, mas nieco aj na to? 😀 😀
a chcem sa spytat, baby, vy sa nebojite varit v tych tlakovych hrncoch? ja ked vidim susedu, ako z toho vypusta vzduch vonku a ako to hrooozne syci... 😕 😕 ... neviem neviem 😲

vendynka
14. feb 2007

Bobi ja v nich nevarim - my sme si radsej kupili auto a nasi hrnce 😀 - pre nas to bol velmi vyhodny biznis, lebo nam v nich musia varit nasi 😉 = v nedelu sa k nim vzdy nasackujeme na obed 😵
No a na stehna nemam nic, lebo tie mam aj ja o 3 cisla vacsie ako zvysok tela 😠 ☹