Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
6. okt 2006

Ja som najviac pribrala nie po tehu ale po skončení s fajčením. Okamžite sa mi spravilo brušisko aj stehná zhrubli a vlastne už 3 roky s tým takto bojujem. Do prčic, vyštudovať právnickú fakultu bolo pre mňa ľahšie ako zhodiť 2 kg!!

melory
6. okt 2006

ved toto ze ja som otehotnela a prestala fajcit a 10kg len ze clovek prestane s fajcenim,
10kg ze je zena tehotna a 10kg ze je pazrava a vysledok sa vidi hlavne po porode ze?

verulka
6. okt 2006

Cat, tak pocuj, tebe ani kebyze viem, tak info na kuru za 10tis nedam, lebo ty fakt mas postavu ok. Na vahu sa Vys.r a ak mas nejaku potrebu so sebou nieco spravit, zacni spevnovat, nic viac. Krpec je malinky, za par zacnete behat a uvidis...Sranda je, ze mne vela ludi hovori, ze vyzeram lepsie ako predtym. A 10tis investuj inak 😎 Ale bola v tom speci kura (cvicenie- nejake pristroje, jedlo atd) Za 1,5mes mala dole 20kg, ale je to cerstve a neviema ako to bude s jojo efektom. Okrem toho, ona mala z coho dat tych 20 dole, este by chcela 5 ,ale tie uz pojdu pomaly- ako nam...Zarucena dieta je ryz. kura, ale je to tazke (za mesiac mas dole 5-7kg).
Netraptime sa a usmievame sa na svet, vsak sme kocky- mamulky, neeee 😎

zuzu13
6. okt 2006

cat presne tento problém mám aj ja. Ako som prestala fajčiť tak som pribrala 12 kg a to som jedla menej, cvičila (fitko, korčule), no ale jediné pozitívum bolo, že vďaka tomu som sa stala tehu 😀

cat
6. okt 2006

no, niečo musíme vymyslieť, nejako sa zaprieť a naozaj začať pravidelne cvičiť, ja sa už k fajčeniu nevrátim nikdy, hoci ten pocit môcť si slobodne zatabačiť 😀 mi bude chýbať do konca života 😀 veď to poznáte, tie čo ste na tom rovnako 😎

cat
6. okt 2006

Idete teraz pozerať na STV tých tučkov? Ja som len zvedavá čo všetko im prikážu robiť aby schudli 😲 možno sa budem inšpirovať 😀

tilly
autor
6. okt 2006

ešte, že som sem kukla, inak by som na tých krásavcov aj zabudla, fuuuj, tí sú nechutní...

inak, včera hovorili, že bruško znamená nedostatok vitamínu B, tak sa možno zle stravujeme a ten vitamín nám chýba... lebo ja mám otrasné brucho, taký dobrý siedmy mesiac... inak nohy, zadok a tak sú celkom OK, mohlo by to byť aj lepšie, ale hlavne chcem dať brucho dole...

verulka
6. okt 2006

jooj, Tilly, my sme museli vsetci brat B preventivne a nejake zmeny na brusku som nevidela ☹
Prave sme u nasich a oslavujeme segrinu Bc promociu. Od 17.00 zereme a teraz sme presli na vinecko...Asi moc neschudnem, ale po celom nie velmi prijemnom tyzdni, sa konecne citim prijemne...A chudnut mozem aj zajtra...
Kattum, tak ako cvicko, kedy pojdeme?

tilly
autor
6. okt 2006

inak to super telo sa natáča tu u nás, preto nechápem, že tu máme len jediné fitko s aerobicom...

ten park a hotel krásne urobili, celé to nábrežie a hrádza sú pekne urobené aj ten most a tak, možno z toho niečo ukážu a v tom hoteli - v kormoráne sme mali svadbúúú 😀

cat
9. okt 2006

je tu nejak podozrivo ticho v tejto téme 😀 za 10 dní sa vážime, nezabudnite 😲

maruska.m
9. okt 2006

ahojte mne sa uz podarilo zhodit 1 kg ; 😀

melory
9. okt 2006

ja sa pridavam od aprila. 😀

cat
9. okt 2006

maruska.m si dobrá, ja mám 0,4 kg navyše ☹ 😢 dnes som jedla len jablká a hrozno, som na seba dobre naštvaná 😠 a spravila som 280 brušákov pred hodinou 😲
Melory, si v 16 tt a už myslíš na chudnutie? 😀 ja som vtedy mala neskutočnú chuť na palacinky stále 😀

tilly
autor
9. okt 2006

pridali nám cvičenie aj v pondelok huráááá, tak dúfam, že to stihnem aj zatra, aj keď to bude blbé, lebo step aerobic v pondelok a v utorok a cvičenie s detiskami vo štvrtok... je to zle rozložené...

emjee
9. okt 2006

neskusali ste niektora tu dietu od veronice? (na mojasvadba v teme cica nezer na str.24) ja som za tyzden dala dole 3 kilecka 😉 a som najedena a nemam chute na sladke 😉

cat
9. okt 2006

nie, mrknem ju zajtra 😀

vilkakatka
9. okt 2006

Emjee, uz som si ju prekopirovala a odzajtra zahajujem poslusne papkanie podla pravidiel 😝

tilly
autor
9. okt 2006

som to pozerala, na mňa je to príliš komplikované, ja to nedokážem, ani delenú stravu nedokážem dodržiavať, lebo variť zvlášť pre rodinu... hmmm ja som leniváááá, keby lenivosť nadnášala, tak tu lietam ako holubička 😀 😀 😀 ale mala by som niečo robiť, no skúsim si to lepšie preštudovať, možno nejaký mesiac by sa to dalo...

verulka
10. okt 2006

No musim to mrknut, ale ja som na tom podobne ako tilly...Ja ani netusim, ako som na tom. Mam teraz veeela problemov, takze uvidime ako to dopadne...No zato citim sa dobre, ozaj baby, nedojdete na to stretko?

zabinka
10. okt 2006

No moja kolegyna s tym zacina prave dnes. Nahovarala aj mna, aj som zvazovala, ale skonstatovala som, ze u mna je to nemozne, lebo delit stravu pre mna a pre ostatnu rodinu sa neda. Minule som nechcela vecerat a deti hned odmietli tiez. Tazko by som ich presvedcila, aby jedli nieco ine. No a muzika uz nepresvedcim vobec. Takze smola.
Inak my sme mali v nedelu hody, tak si viete predstavit ako som sa prezrala. Svokrovci nas pozvali na pecenu husku a kopu zakuskov a tomu som skratka neodolala. 😠

verulka
10. okt 2006

presne tak zabinka...Ja nemozem chudnut velmi cez diety, lebo potom si to odnasa moja rodina. Moj muz mi vyslovene zakazuje chudnut, lebo ked som napapana, som kludna 😉 Ale zase casom budeme moct zrealizovat aj tazsiu dietu 😀
Emjeee, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

expertka8
10. okt 2006

...ďalšia zaručená diéta...
http://www.moletka.sk/index.php?action=4

..PRAVIDLÁ DIÉTY 😀

Pravidlo 1.
Ak niečo ješ, a nikto ťa nevidí, neobsahuje to kalórie.

Pravidlo 2.
Ak zapíjaš čokoládu diétnou Coca-Colou, kalórie sú nápojom zrušené.

Pravidlo 3.
Ak ješ este s niekým, kalórie sa nepočítajú, pokiaľ druhí zjedia viac.

Pravidlo 4.
Jedlo prijaté pre zdravotné účely, ako kakao, brandy, hrianky alebo tvarohová torta, neobsahuje kalórie.

Pravidlo 5.
Ak pomôzes stučnieť všetkým vo svojom okolí, budeš vyzerať štíhlejšie.

Pravidlo 6.
Jedlo zjedené v kine napr. zmrzlina, popcorn, Talianska zmes a podobne neobsahuje kalórie, pretože je súčastou zábavy, a nie stravovania.

Pravidlo 7.
Polámané vianočné sladkosti neobsahujú kalórie, lebo tie vytiekli tým zlomom.

Pravidlo 8.
Veci zlíznuté z noža alebo lyžice neobsahujú kalórie, pokiaľ ste v procese varenia.

Pravidlo 9.
Jedlo rovnakej farby má aj rovnaký obsah kalórií.
Napríklad: špenát a pistáciová zmrzlina, huby a biela čokoláda.
Poznámka: hnedá čokoláda má univerzálnu farbu a môze byt použitá k náhrade akejkoľvek farby jedla.

Pravidlo 10. a posledné:
Obezita je choroba, preto je potrebné poriadne sa najesť, aby s ňou telo vládalo bojovať.

nikolasko
10. okt 2006

expertka super dietka,ja som už po2 mesiacoch po pôrode bola na svojej váhe a stále idem do mínusu a to doslova hlcem samé sladkosti všetko mi je velké a pripomienky môjho okolia a najme mojich rodičov ako som schudla ma už nebavia 😖

expertka8
10. okt 2006

..nikolasko...šťastná to žena...ja mám každé kilo dole..vyslovene "vymakané" 😠

cat
10. okt 2006

expertka 😀 😀
nikolasko, ach, aspoň raz počuť od okolia vetu : "tuším si schudla", to by bola paráda 🙂 😎
Ja som nahodila čisto ovocný týždeň, našťastie krpec nevníma čo ja jem a mužovi je to fuk..

nikolasko
10. okt 2006

je jedno či máš 50kg. alebo či80kg.dôležité je ako sa v tom tele človek cíti a ako to má rozmiestnené nie? 😉

cat
10. okt 2006

no veď práve, ja sa necítim dobre a vadí mi že v bežných obchodoch sa do ničoho nevpracem, skutočne, nohavice mi nesedia ani č. 42-niektoré.

Tlieskam tým módnym návrhárom čo teraz vykázali z prehliadkových mól kostry 😲

nikolasko
10. okt 2006

cat súhlas 🙂

nikolasko
10. okt 2006

ty brdo fúúúúúúúúúúúúj ☹ 😖