Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
21. nov 2006

...aj ja odxádzam do dimenzie..kde nikdy nie som hladná 😅
...dobrú noc všetkým 🙂

viamka
21. nov 2006

cipsiky som si nedala, len provokujem. nechaj tie pukance, ani na ne nepozri 😒

expertka8
21. nov 2006

...to neboli pukance...xrumky..cica...ale už idem...

viamka
21. nov 2006

a ze lecitin, no ha ha 😀

certica
21. nov 2006

Najprv ma tu takto namlsate a potom sa ide spat, uff!! No ale dobry napad, idem sa oddavat svojim predstavam a snom 😉 😎
Cipsy do kosa!!!
pekne sny 🙂

viamka
21. nov 2006

baby a co tak zdravy sax s troskou fyzickej namahy? aj to su kalorie, nie?

ex, nezabudni vybavit, co si slubila

certica
21. nov 2006

viamka, ja uz pomaly ani nic ine nerobim 😉 😀 .
Tusim sa nas musim odstartovat, takze: raz, dva, tri,...a sup do postele!

zuzu13
22. nov 2006

ahojte "anorektičky" 😀
expertka, pre pokoj uvádzam váhu:
pre tehu: 82 kg
tehu: + 12 kg
po pôrode 1 tt: -14 kg
teraz: 80 kg
a ide to ďaleeeeeeeeej 😀 , joj taká som sexi...
ešte 10 -15 kg dolu a som ako ................. 😅
a zabudla som výška 170 cm 😝

zuzu13
22. nov 2006

ale som chválenkárka, že??? No čo zabijem sa keď som šťastnááááááááá???? 😀

certica
22. nov 2006

zuzu, my sa tesime s Teboooou 😉

zuzu13
22. nov 2006

aj ja sa teším a dúfam, že potom nezačnem zase priberať nadzvukovou rýchlosťou 😅

ninocka
22. nov 2006

zuzu sikovna si. a to ti islo vsetko dole hned po porode

certica
22. nov 2006

No my to tu nedopustime 😎

verulka
22. nov 2006

Cafte, tak ja vzhladom k hormonom mam uzasnu srandu z vahy- jeden den mam +4, o tri neskor -5 a podobne...Som zvedava na kt. hranici sa to ustali...
Cat, ty si sa pytala s chrbtom? Rehabka je super, okrem ineho si oddychnes. Ja som krpcov nosila vela, nakolko odkedy sa naucili chodit, bol kocik pase a nie vzdy boli ochotni slapat. A ktomu mensi nakup(nikdy nebol pod 3 kg). Doteraz mam siroke vypracovane ruky- casto sa ma pytaju ci som plavkyna 😀
Ex, pripravky som nepouzivala- vlastne raz som dostala tie co sa davaju pred cvicenim. Ale ak chodis cvickat, tobolky netreba.
Mozem vrelo doporucit bike- ja som si kupila ked mal Radko 10mes aj so sedackou vpredu a v to leto som slusne zhodila, ale to boli hodiny jazdy(2xdenne na kupko a spat a vecer este do sadu JK, co bola pri krpcoch aj 3/4hodky). V lete mi to vzdy pekne vytvaruje nohy- mozem nosit aj mini 😎
Ja cvicim taku malu zostavu kazdy den- ale najnovsie hned ako dojdem z roboty, lebo vecer sa musim ucit.
Dnes som si dala na ranajky bebe dobre rano s kavou a mam nakupeny ryzovy chlebik a rajciny. Doma si prihodim ryzu...
Kocky a neabudate na grepy?
Pls, mozete mi este raz polopate vysvetlit ako je to s tym octom...diky

certica
22. nov 2006

ahoj verulka. A to sa vobec daaa? Myslim tie 1-dnove vykyvy vahy.
Grepik mam jeden v chladnicke, ale malokedy ma napadne si ho dat, skor v kombinacii s inym ovockom, ked robim vecer pre vsetkych taku velku ovocnu misu. Aj ked grep je vraj najlepsie ovocie pri chudnuti...
Ten jablcny ocot...o tom sa jednu dobu dost popisalo, ja len tak laicky viem, ze priaznivo posobi na creva, precisti ich pekne a myslim, ze pomaha vyplavovat usadeniny na nom. A to ze sa napomaha spalovat tuky neviem presne ako, mozno ich na seba naviaze nejaka latka, ktoru obsahuje. Pre mna je podstatne, ze by to malo fungovat. A ked som ho uzivala rano s vodou, do 5 minut som bola na WC 😉

verulka
22. nov 2006

baby este mam super typ na uzasnu polievocku. Do hrnca date varit kusok kurata bez koze a kusok ryby (my davame hociaku), osolit a nechat varit. Ked je to makke iba pridate nahrubo postruhanu mrkvu a kalerab do hrnca, prikryjete a odstavite. Zelenina ostane chrumkava a chutovo je to super. Ja si tam pridam este pomlete feferonky...Je dietna, rychla a nam velmi chuti

certica
22. nov 2006

exp, urcite pride s nejakymi webkami 😉 😀 . Ja sa nateraz musim rozlucit. Pa
verulka, bebe dobre rano mam najradsej coko a orechove 😉

zuzu13
22. nov 2006

ninočka, čuduj sa svete išli kg dolu samé hneď po pôrode. Keď som sa vážila 6 deň po pôrode mala som dolu 7 kg a do 3 dní bol dolu zvyšok(5 kg), no a za ďalší tt - 2 kg.Sama tomu ešte neverím. Ale ako všetky píšu je naozaj dôležité piť. Nakoľko nechcem prísť o mliečko, tak pijem o 106 a možno preto to ide dolu rýchlejšie. Papám normálne ale menšie porcie, nakoľko nevládzem. V nemocnici som si asi na to zvykla. 😅

ervotoc
22. nov 2006

jé expi mne bratranci z Danska priniesli skvele syry a mnam mnam čokoladu aj suuuuuper dzem pomarančovy,,inak je tam draho ☹

l karnáš je super,ked cvičite,lipoxal funguje ,nápoje hej,ale ked si uvedomiš že vlastne nič neješ 😀 bodaj by nefungovali,spalovače tukov zo šport.obchodov su fajn doplnkom a na nejake ti-chi 😀 😀 😀 či zazracne pilulky z časakov mozete zabudnuť,su to vyhodene prašulky,kamoška mala snad vsetky a ked si prečitaš zloženie-to ti vyčarim v kuchyni aj ja,asi tak 😀 kupila si aj stroj na cvičenie...hehe či ho nedolamala 😀 teta mala zazračne naušnice 😀 zázračna bola na nich akurat tak cena 🙄
mala som kamosku čo mala niečo na predpis a zhodila 14kg,no poznam aj chlapika co pribral...takze je to velmi rozne,,,stale je to len a len doplnok a bez usilia....

expertka8
22. nov 2006

...dobrú xuť k obedu anorektičky 😀

...jój..ale vás tu rada vidím 🙂

..zuzu13...dík...za rozpis...hneď budem kľudnejšie spávať...cica..zaxvíľu Ťa na ulici nespoznám..ani keď do mňa narazíš s kočíkom 😅

..viamka...nezabudla som..včera večer som sa s NÍM rozprávala...sme v poradovníku..žiadosť je zanesená..takže teraz už len počkať 😉

..verulka...cica jedna..ja stále nexňapem..čo ty robíš v tejto téme...to je pre mňa záhada Blair witch 😀

..certica...ja už som naliata octom...a čudujte sa so mnou..dnes ďaľšie kilo dole...som v riadnom šoku... 😲 😀

..ervotoc...dievka moja..ty ma nenavádzaj na takéto hriexy z Dánska!!! 😅

zuzu13
22. nov 2006

exp. neboj ja do teba narazím a predstavím sa 😀

expertka8
22. nov 2006

..kľudne mi tykaj... 😀

zuzu13
22. nov 2006

to fakt môžem??? Jéééj SI zlatá

expertka8
22. nov 2006

..no fasa..drobec sa už zobudil..takže sa ideme napapať..resp malý..ja sa napijem 😀 ...a večer vás prídem juknúť..cicušky 😀

zuzu13
22. nov 2006

no si zase pokecala.... 🙄

expertka8
22. nov 2006

..no zasa si sa tu ukázala 🙄

zuzu13
22. nov 2006

1:1 stav vyrovnaný 😅

lidka619
22. nov 2006

ahojte - ja som satan pokušiteľ, prave som pridala par chutných kolačikov na vianocne pečenie medzi RECEPTY v podtitule vianočné kolačiky - nemrknete sa? Ved vianoce sa pomaly blížia a treba mysliať aj na pečenie, a ak má daktorá dáky super receptík, budem rada, keď pridáte. Inak aj mne by patrilo trochu zhodiť /takých 8-10 kg/ , ale počkam do buduceho tyzdna, lebo tento tyzden ma cakaju 3 oslavy - a skoda by bola, keby som nic neochutnala 😀

expertka8
22. nov 2006

..nevedela so..že súperime??? 😀

zuzu13
22. nov 2006

lidka už som kukla, určite pridám aj ja. Na Vianoce zvyknem piecť vždy okolo 10 druhov koláčikov, takže bude z čoho vyberať.