Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
23. nov 2006

tak a teraz narovinu: milujem ta za to ako "vzdy trafis K po H", mozem, nie ked certica ... ma iny program 😵

expertka8
23. nov 2006

...bože...dnes nezaspím...vážne..a keď predsa..mám jednu neresť..rozprávam zo sna...ax jáj..ako to vysvetlím mangelovi..keď zo sna začnem šemotiť..."cert-ica-cica-vi-amka-jamka"...a mangel to poxopí..ako "cert do jamky"...no ako to len môže potom skončiť????

viamka
23. nov 2006

neries neriesitelne, povedal klasik. chcela by som ta pocut po vyplnani dan.priznania. a nie len ja asi...
teraz som to docitala. suuuuuuuuuuuuuuper 😀 😀 😀 je zarazajuce, ako moze pobavit cudzie nestastie, jaj nevidim cez slzy.

expertka8
23. nov 2006

...ja sa pre dnešok lúčim...zajtra ma čaká pracovný deň..a večer mexexe s mangelom v tej čínskej reštike 😀 ..s krédom.."na večné časy verná ryži" 😀
..dobrú noc...anorektičky 🙂

expertka8
23. nov 2006

...viamka... 😀 😀 😀 ...mangel je presne taký istý ako ja..takže Pán Boh pomáhaj..ak sa tí naši čerti podajú po nás...ale už padám "xudnúť"...mangel čaká...pááááá...a neplač 😀

viamka
23. nov 2006

ste chore, moj uz davno spi. budit? nebudit? 😕

dobru noc 🙂

certica
24. nov 2006

caaute moje 😎 . Dobre som sa hned zrana pobavila na vasu hajzliše/erotiše temu, niekedy lepsie nez sex 😕 ...dobreeee, viac uz neklamem 🤐 .
exp, dufam, ze sa Ti o nas aspon snivalo 😉 . Ja sa zvyknem zo sna smiat a nahlas 😎
viamka: nebudit, aj v spanku sa niekedy da 😕 😀

som zvedava, co dnes do seba zase nahadzem. Ozaj, vcera som mala jeden osmahnuty zemiak s vrstvou smotany. No bolo mi to treba? 😲

Krasny predvikendovy ten...den 😵

verulka
24. nov 2006

Cafte baby, viamka ja mam vecer ine povinnosti, na pc sa malokedy dostanem...Venujem sa inym cinnostiam 😎 hmmm, iked teraz BY som sa mala po veceroch ucit 😝
A teraz k mojmu cviceniu- bola to strasna sranda..Bolo nas v miestnosti 15 aj s cvicitelkou(ja som vsetko podprobne pozorovala 😀 ) Tri zienky boli na tom horsie ako ja, 6 nas na tom bolo asi rovnako(jedna vacsie brusko nez ja ,ale ritku mensiu a tak -rozne variacie ale priemer bol rovnaky) a zvysok boli chude baby, ale bez akehokolvek naznaku svalu. Ale znacoke tam boli iba 3-4, takze pohoda. Ale potom sa objavila cvicitelka a mne skoro oci vypadli 😕 , som zvyknuta na pevnu babulku, ktorej postava vravi- ked sa nebudes prezierat a budes fakt poctivo a pravidelne cvicit, mozno sa aspon zdaleka priblizis tej mojej postave...Take motivacne. No ale tato mlada babulka mala pozadie 2x vacsie nez ja (a to je co povedat), brucho nejake vyvalene a ruky take "obalene". Ja som nechapala. Cvicenie vobec nebolo podla mojho gusta- moc sme hopkali a toma nebavi. Orkem toho sa nedostavil ten pocit, ze ak do 10s neskoncime tak umrem a potom sa citim ako modelka. Teraz som akurat pocitila, ze to zacina byt zaujimave a ona ze uvolnime 😕 Hmmm, asi to bolo pre zaciatocnikov 😎 😀 iked ten uvod a krokove variacie boli mierne povedane narocne... Ale o 19,45 som bola aj s nakupom doma. Deti som navecerala, umyla a ulozila a venovala som sa polovicke...
Strava- baby ja so svojimi problemami som musela ryzu obmedzit. ale uz tyzden jem velmi dietne (az na tu pizzu)a hlasim viditelne zmeny(hlavne na nohach- uz len kupit vysoke cizmy, ktore zapnem cez lytko a mini a ideme 😉 )no som si ista, ze vaha mi nic pekne neukaze....
Cat, co je s tebou? Dlho si sem neprispela...Dnes mas tu stretavku? Ak jo, tak zelam prijemnu zabavu
Babulka, na teba myslim...Nab. tyzden diem opat cvicit.Isto sa dostatocne dlho predtym ozvem cez IP 😉

verulka
24. nov 2006

baby, to je strasna skoda,ze tu to vzdy zije az vecer...No nevadi aspon budem poctivejsie makat 😀

certica
24. nov 2006

ahoj verulka, neplaaac 😉 ! Ja tu dnes vecer tiez nebudem, nasi sa ponukli, ze si maleho zoberu k nim spat, tak sa po neviem akom predlhom case vyberieme s drahym niekam von. A tusim aj ex ma nejaku veceru 😉 .

Ozaj, chystas sa zmenit cvicitelku? A vobec, nebola som to nahodou ja 😀 😀 ?
Co sa vazenia tyka, som si povedala, ze kaslem na to, zbytocny stres podla mna. Uplne stacia nohavice, hned viem, ci je dole viac nez 2kg alebo nie.

fafa
24. nov 2006

Verulka a kde si to bola cvicit? A ako sa to cvicenie volalo?

verulka
24. nov 2006

fafa, bola som v studiu RELAX, volalo sa to tusim body interval...su aj na nete. Este pojdem skusit klasicky body building/forming a potom sa asi vratim do mojho pengymu 😀
Certica, ani ja tu ako obvykle vecer nebudem 😉 uzite si vecer

certica
24. nov 2006

dakujem verul, ja som to manzelovi este ani neoznamila, ze sme vecer sami 😉

fafa
24. nov 2006

no Verulka, pytala som sa kvoli tomu, ze si minule spominala Relax...a teraz sleduj tu nahodu 😎 v Relaxe, za normalnych okolnosti cvici body interval moja svagrina, ale teraz je u nas na navsteve, tak ju zaskakovala ina cvicitelka 😀 takze ak sa ti bude chciet, este to behni vyskusat....ja som uz tam bola cvicit, precvicovala ona a bolo to super....tak skusaj, treba si najst cvicenie na telo, aby to robilo radost...tak drzim palce...ja som rada, ze je teraz aspon na chvilu tu, trochu ma "dokopala" do cvicenia, lebo ona bez toho nemoze...

expertka8
24. nov 2006

...ahojte babuľky..xýbali ste mi...tak som tu aspoň na skok 🙂

certica
24. nov 2006

expiis, nekecaaaj!!! 😉 Ja tiez skok sem, skok tam. Pocuvaj, tusim sa dnes vecer stretneme na tej chine..., niekde na pol cesty medzi MT/BA?

certica
24. nov 2006

Inak viamka, si ma dnes rano pobavila a k slzam dojala s tym samovolnym odklapanim dosky nahor 😀 . To ja by som rozhodne necakala 😎 (s tym curanim).
No a potom ze dobru chut 😕

expertka8
24. nov 2006

..certica tesim sa 🙂 ..uz mi prislo dieta zo skoly...tak z pokecu nic nebude..bleeee 😢 ..majte sa cicusky..cest praci...a robote pokoj 😀

viamka
24. nov 2006

sadim tu sama opustena, cely narod je dnes na chine? fakt som ina! ☹

mangel dnes priniesol, ze vraj z lasky, ZAKUSKY!!! no nezabijem ho? dala som si niekolko nervoznych koleciek okolo chladnicky a po zisteni, ze vsetky veceriate vonku som z kazdeho druhu odrezala maly kusok. nechutili mi, hura!!! teraz mame v chladnicke rozbrblane zakusky, ktore nebudu chutit uz asi nikomu. no nie som zlata? 😅

este k tej doske- mne sa tie prispevky objavuju nejak cudne. najskor nic a potom ked ja odoslem aj 3 ine. tak preto to nepochopenie. vacsinou nie som az taka natvrdla... 😒

budit nebolo treba, najmensi sa budi niekolkokrat za noc na mliecko takze, staci len pockat a tatko sa zmobilizuje. s obrannymi reflexami mojho mangela by som to rozhodne v spanku neskusala...

ako fain, ze si pisem sama so sebou ☹

snilko7
24. nov 2006

viamka som tu aj ja neboj...manželík si dole ukrajuje z údeného maska tak som musela utiecť, bo sa mi začali zbiehať slinky ☹

viamka
24. nov 2006

jezisi ja zakusky nie, ale masko 😝 😝 😝 anooooooooooooooooooo!

verulka
24. nov 2006

a prekvapko, som tu aj ja na skok 😉
Cely den som sa drzala, ale podvecer sme boli na vianocnych trhoch- a uz to islo- varene vinko, kuracia ciganska(esteze ma krpci o vacsinu obrali)...
Idem si trosku pocvickat...
fafa, tak to je skvela infoska- pojdem tam eyte raz skusit. Mne vyhovuje prostredie aj cas, len ta cvicitelka mocnie...
Krpci su ako na baterky, cely den na nohach a este sa im o unave ani nesniva...

fafa
24. nov 2006

vy uz mate trhy...zavidim...aj ja by som si dala taky fajny punc...mnam...tak vyskusaj a daj vediet ako sa ti pacila. Nech mozem kritizovat 😀 😀 😀

verulka
24. nov 2006

ok, budem informovta. Fakt si zelam, aby to bolo lepsie...
odkial si? a kedy vam zacinaju trhy? Mne je normalne veselsie ztoho vinka 😀

fafa
24. nov 2006

asi si aj my uvarime...my sme vo Fr... ale aj tu uz postavili nejake stanky, som zvedava co budu ponukat...ale slovensky punc to iste nebude... 😢 Inak sme z NR...ale tento rok nam nevyslo, aby sme vianocovali doma 😖 Tu su posliky brutalne drahe, ale svagrinka ma prinutila...ze ved budem setrit na strave 😀 😀 tak som sa do jedneho kukla a je tam super, tak si to asi dam ako vianocny darcek...je tam aj bazen a vyrivka, takze aj relax a vypadnutie z domu... 😉

verulka
24. nov 2006

jeeej, aj chcem bazen a virivku....Ale este radsej hned teraz -5kg 😀 😎

fafa
24. nov 2006

verulka, teraz budem osobna...ale vyzeras na takych 55 kg....je to real??? hod aspon nejaky interval...aby som sa zorientovala v akej kategorii sa to nachadzam.. 😎

viamka
24. nov 2006

verulka ideees. ja mam chorych chalanov a sopel, tak som doma. ale ti to prajem.
fafa daj si za mna jednu vyrivecku a nastav sa tak trosku na pravy bok. jaaaaaaaaaj to by som mohla denne.

verulka
24. nov 2006

fafa, zdanie pekelne klame, mam pomaly o 10kg viac 😎
Viamka, rychlo sa uzdravte...diky 😉

viamka
24. nov 2006

verulka IP