Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
1. dec 2006

dame v pondelok, lebo chap ide do prahy. jaaaaaj sa neviem dockat na spolocny hulin.

expertka8
1. dec 2006

..Tvoj ide tata...aj náš tata ide v pondelok tata 😀

viamka
1. dec 2006

v pondelok 100%. berem lapik na terasku. a stylova moze mat holl

viamka
1. dec 2006

kokso gladiator to zase neprezil a ja vzdy tak dufam, ze tolko to uz hrali a stale nevie ako toho cezara porazit. tata ide na otocku.

expertka8
1. dec 2006

..ja do pondelku nejdem čakať...by som sa uslintala 😅 ...dosť..že nemôžem hltať čo xcem...ešte aj v tomto ma xceš obmedzovať???..ty ma nemáš rada..ja to dlabem...za 5 min. som tu.... 😀

viamka
1. dec 2006

jej mi docvaklo: tata ide tata a ja nepojdem cvicit. nemozem dat deti na adopciu koli mojmu velkemu po ☹

viamka
1. dec 2006

co tam vies robit 5 min? ja ju mam na pat slukov v sebe, ked abstinujem dllllllllllho - 2 dni napr. 😢

viamka
1. dec 2006

ja ta nemam rada? ja slintam aj budem a ty si das a ja ta nemam rada. sorry, logiku hladam.

viamka
1. dec 2006

kde si? na kube sulas? pojdem krmit a mame po s

expertka8
1. dec 2006

..som tu..júj..ale mi xutila 😝 😀

viamka
1. dec 2006

akaznacka tvrda, alebo... dlha?................ 😒

expertka8
1. dec 2006

...dlhá/ý..a mäkká/ý...to nie je boh vie čo 😝 😀

viamka
1. dec 2006

som zabudla: hladas este tal alebo na nete je to pase

expertka8
1. dec 2006

..mojko..padám do sprxy...veď vieš..som popoluška..a do polnoci musím byť v posteli...pekný víkend..zlatko 🙂

viamka
1. dec 2006

dru 😔

ervotoc
2. dec 2006

juchuuuu 😉

certica
2. dec 2006

caute anorektacky, ani som vam vcera nechybala...pchh! 😖 Odveci vecer aj noc, nevyspata som. Neva 😅
Expi, tusim sa trocha na verulku podobas - ty to tiez menis jak spodne pradlo 😎 😀 , ale super fotka..sa mi lubi, hlavne krpcov nostek. Dobry start, ked si ochotna sa podelit kvoli figure 😉 . Ozaj, aka znacka (tusim piskota ne?)
pekny vikend, mam tusaka, ze sem tak skoro niekto nepachne 😒

fafa
2. dec 2006

coby nepachol...sak vas sledujem, ale dnes je bieda...asi sa cez vikend rusi chudnutie..niekto sa tu ohanal segedinom 😲 ja dnes poctivo - trocha ryze, prsicka a omacka oncle bens.....bez tuku.... 😀 😀

tilly
autor
2. dec 2006

ahojky anorektičky, tak sa začínam učiť na ďalšiu skúšku...
včera som robila smotanovú tortu, mám napácované kuracie stehienka, k tomu budú hranolky pečené v trúbe, čiže bez oleja...

certica
2. dec 2006

aaale ste ma potešákovali, ze ste tu, hoc len elektonicky 😀 .

tilly nejak ta to ucenie zacina bavit 😀 . Smotanova torta na studeno, anoooo, to mooozem. Ake ovocko zvyknes davat? Hranolaky zas ja nemusim 😒

fafa, ty si vcera tusim blbla v posilke, co? Zacnem tiez, lebo uz ma to serinka. Mam doma sice aj nejake to nacinie, ako svihadlo, cinky, rotoped, fitlopta sa najde, dokonca je aj nafucana 😎 a mohla by som pokracovat do pondelka...Ale neni to onco, ked cvicis doma. Chce to zmenu prostredia. Len ked mne sa nechce samej chodit, som taky druzny typ 😀
tie prsicka by som si dala. Ja robim nejaku polievku 😕 , asi rybka bude a maly "o hlade" - vcera nam blvkal jak svadobny pes vecer a v noci, chudatko moje. aspon nedietujem sama 😲

fafa
2. dec 2006

Moja mala vcera "prehanky"...ale jej dieta nehrozi...ta zje za chvilu aj mna 😀 no ja do posilky chodim tak 1:1 kvoli "telu" ale aj kvoli kontaktu so svetom...my sme tu bez starych rodicov a aj bez akychkolvek ludi, s ktorymi by nase deti boli ochotne vydrzat, takze sme stale s nimi...a ja uz mam taku fajn ponorku 😠 tak som sa rozhodla, ze ziadne cvicenie doma, dala som si vianocny darcek a kupila pernamentku...a chcem tam chodit min kazdy druhy den...su tam stroje od vymyslu sveta, aj aerobic aj kaviaren..no co by som viac chcela...a este mam aj kamosku ktora sa ochotne pridala, takze super.... 😀 😀 😀

verulka
2. dec 2006

ahoj po skoro 24hodinovom poste/ kava,kava kava..som si dnes dala fidorku,aby som vladala ficat...vyzeram ako smrtka 🙄 skuska/ peklo, ak ma ten hore ma rad, moyno mi da ujo ya 3...spinkala som cca 4 hodky a to sa tak skoro do postele nedostanem 😝 ale ideme tancovat, tak ak neyaspim a neopijem sa, mala by som nejake kaloriu vytriast 😀

certica
2. dec 2006

verulka, ty teda dobre ficis aj co sa myslienok tu pismom hodenych tyka... Neboj vytancujes, vytrasies, spravis (skusku) 🙂 ...a trocha pokoja do toho.
Aku fidorku? Modru, zltu, zelenu, cervenu, hnedu...? 😀 Ja mozem, modru, zelenu, zltu 😎

fafa
2. dec 2006

Preco tu drazdite fidorkami?????? 😎

certica
2. dec 2006

fafa, ja rada drazdim, dokonca aj seba 😀 😀 Ej, ci by som si dala.. 😲

fafa
2. dec 2006

dala by som si hocijaku...len dodavka nejak nefunguje...poslete jednu????

fafa
2. dec 2006

tak dik...to ste teda pekne spoluanorekticky, ked nepodate pomocnu ruku...ja si tu mozem aj prsty zodrat a fidorka nikde...inak este aj taka Mila ujde...mnam uz sa tesim na februar 😀 😀

certica
2. dec 2006

fafa, kebyze mam doma fidorku (a na farbe momentalne nezalezi), davno ju rozleptali moje zaludocne kyseliny 😀

certica
2. dec 2006

ale uz chodim ocumovat milu, linu a sojovku - to su zasoby mojho draheho...zatial 😉

fafa
2. dec 2006

tak som rada, ze ich nemam v dosahu 😝 no kocky, odchadzam za kulturou, teda vlastne za pasivnym sportom...vyvencit deticky...inak prave som dopiekla susienky z ovsenych vlociek...zboznujeme cela rodina a znie to tak zdravo 😀 😀