Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
7. dec 2006

snilko sprav oficialne vyhlasenie pre tlac v akom si stave, aby som sa krotila vo svojich prispevkoch......... 😉

certica par dni zlepsenie a zase si spatna? z coho?

fafa
7. dec 2006

no dobre, certica, tak kapni...kolko to mas??? vorvanica, to je silne 😕 😕 😀

certica
7. dec 2006

V pohode, len som trochu v ráži 😉 😎 ...z maleho tentokrat, ziadna melancholia to nebude 😀

viamka
7. dec 2006

tak tu mame rubriku kto z koho?

snilko7
7. dec 2006

viamka nemam nič nové, dokonca som dnes rýľovala záhradu, dúfam že som tým neublížila potencionálnemu bábu, ak by náhodou bolo. a inak som len vytočená zo synáčika.

viamka
7. dec 2006

certica, co musi urobit skoro dvojrocne dieta u vas, aby to boli real nervy? inspiruj ma............ a prehanaj, aby som citovala klasicku.........

viamka
7. dec 2006

tak kto je este hin zo svojho baby?

snilko7
7. dec 2006

viamka dupať, vrešťať, hádzať sa o zem, znovu ti pozrieť do očí a zvresknúť, že sa trasú steny v dome 😠 😠

viamka
7. dec 2006

to ano, snilko, to je tak osem z desiatich bodov 😖

snilko7
7. dec 2006

absolvovali sme to pred pol hodinkou, mám to ešte čerstvo "v ušiach" ☹

snilko7
7. dec 2006

inak viamka aké sú tie zvyšné dva body???

viamka
7. dec 2006

chod este pokutrat v balicku, nieco sa tam isto najde pre dobru mamicku 🙂

certica
7. dec 2006

asi tak...
fafa, ja uz tu svoje miery par krat prevetrala...ale ked mam raz 9kg navyse oproti svojej vahe, rozhodne sa necitim naj 😉 (takze 50+9kg a 165cm)

snilko7
7. dec 2006

certica neuveríš ale práve si uviedla moje miery 😀 😀

viamka
7. dec 2006

certica, aktualizacia potesi ak ju nemusim robit ja 😀

certica
7. dec 2006

Inak ja mam pamat na cisla, takze v hlave sa mi priebezne aktualizuje 😀

certica
7. dec 2006

snilko nejak moc spolocneho zaciname mat, len mi nepovedz, ze som tehotna s tebou 😕 😅 😀

snilko7
7. dec 2006

certica ja ešte neviem či som, prečo ty si???

viamka
7. dec 2006

sa odreagovavas na tangach a tot jaaaj jake poznamky, pani cudnaaaaaaa, takych je nas viac, ver uchylacka

viamka
7. dec 2006

som chcela napisat ver uchylacke EEEE zase sa mi zadarilo ☹

velke prepac certica

certica
7. dec 2006

snilko tehu nehrozi 😎 , ja len ze mozne je vzdy vsetko 😀
viamka ja sa neodreagovavam, ja svoje uchylactvno netajim 😀 , len podla toho, co tam pisu ostatne si pripadam jak z marsu 😕 a neverim, ze som v tom sama 😉

barunka
7. dec 2006

asi začnem chudnúť aj ja, tu je tak veselo 😀

certica
7. dec 2006

ozaj viamka, este neviem identifikovat, ci som pani cudnaaa alebo čudnaaa...alebo ze by oboje v jednom? 😀 😀 😀

andrea.m
7. dec 2006

čertica tomu ty hovoríš vorvanica.pred otehotnením som mala 80kg pri výške 160cm 😉 teraz niečo povedz 😀 😝

viamka
7. dec 2006

certica, mne sa zadarilo, fak sorry ☹

jasne, ze nie si sama. ja spavam naholo skoro stale a ked si nieco na seba hodim tak mangel spozornie a samozrejme skontroluje co sa deje a zaseš som na holo..........

mam to okopcit na tanga?

snilko7
7. dec 2006

viamka 😀 😀

viamka
7. dec 2006

tebe certica nebudem vysvetlovat ci cudnaaaaaaaaa alebo čudnaaaaaaaaaaa, lebo v tvojom pripade je spravna ta varianta, ktoru si sama vyberies...... 😉

certica
7. dec 2006

andy, nejak sa to tu zaplna 😀 . Pocuvaj ma, to neni o tom, kolko kg, ale o tom, ako sa v nich a s nimi citis. A ja sa teda statne na ho... teraz, navyse som sa zacala aj potit, co predtym nebolo...

snilko7
7. dec 2006

barunka ty čo chceš schudnúť? Kosti alebo kožu? 😅

viamka
7. dec 2006

snilko dakujem, podpora sa teraz zide. mam pocit, ze so na neostane ani masny flak......... 😅

a to by nebolo zle, trochu "one fat"