Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
8. dec 2006

no ved naschval som dala recept bez komentara a hen, sprda dostanem aj tak.

fafa, vsetky anorekticky chudnu na akciach a my sme doma s deckami. nie, ze by mi bolo zle, ale podme sa trosku polutovat 😢

fafa
8. dec 2006

Viamka, ja som sa proste na chudnutie narodila...ja kde sa pohnem, zmenim bydlisko, tam schody...doma 4 bez vytahu, tu 2 a este mezonet...no sak by som mala problem, keby som mala 52 😀 A tieto moje tri zivly... katastrofa 😝 musim mat zasoby, aby som ich stihala...

viamka
8. dec 2006

fafa, dala som si na tvoju pocest mini milku. presne 1/20. nech sa ti teda chudne...........

viamka
8. dec 2006

som inak myslela, ze budes viac tlieskat usami, ze PRO DIET. mna ocaril ten nazov viac, ako obsah........... 🙂

expertka8
8. dec 2006

..viamka...hoď recept na nejakú "lízanú labu" 😉

viamka
8. dec 2006

ex, wat´s go? sory placem, to si uz videla PRIBERAME!!!!!!!!!!!!! jukni plac so mnou. 😝 😅 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

viamka
8. dec 2006

chyba H a R co je na jednu vetu a na mna v tomto rozpolozeni akurat........

viamka
8. dec 2006

fafa si to videla? uplna deziluzia......... 😖

expertka8
8. dec 2006

..viamka..práve som tam prispela...bože..baby..ja jej tak závidíííím 😅

viamka
8. dec 2006

kokso fakt, ci tam bude dlho sama?

fafa
8. dec 2006

baby, netusim o com..ale ja som daleko... 😕

fafa
8. dec 2006

no uz tusim...nejak som sa rozpisala na IP...bola som out...

expertka8
8. dec 2006

..fafa..mám pocit..že ty by si sa mala pridať do vedľajšej témy.."priberanie"...že 52kg..to čo je??? 😝 😀

viamka
8. dec 2006

u mna brutus. alebo temicka dopadne ako chudneme, alebo ju tu mame raz dva. tot moje nie celkom triezve typy. ale som na srot z toho... 😒

expertka8
8. dec 2006

..viamka..aj ty "závidíš"??? 😅

viamka
8. dec 2006

ex,ja viem, ze sa to casto neda citat: takze - fafa ma vo fr. kamosku a ona - 52. fafa nieco navyse.............

fafa
8. dec 2006

Viamka, dik... 😀

expertka8
8. dec 2006

..fafe by tu mal admin zakázať prispievať...môže sem opäť začať prispievať..len ak si kg sčíta dokopy s tou kamarátkou 😀

viamka
8. dec 2006

jasom si doteraz myslela, ze toto v zivote nezazijem a so z toho cela hin. Z A V I D I M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie problem pribrat. to je ovela horsie ako schudnut. a keby sa citila vo svojom tele dobre, nema potrebu to riesit. zavidim tu lahkost..... ten pocit je dokonaly. 😵 ja si to este matne pamatam..............

fafa
8. dec 2006

ex, dik aj tebe...ale 52-1989- ZŠ Topolova.... 😀 😀

expertka8
8. dec 2006

...fafa...prosím Ťa koľko xceš ešte sxudnúť..ty "pretučnelá"???? 😅

viamka
8. dec 2006

ex, dej eho co deti. sme doli s nejml. na kontrole a nalez sa nezhorsil ale ani vooooooooooooooobec nezlepsil a to trva uz mesiac a po tyzdni ked nic, tak krcne. mojko v utorok krv na imunogl., exem sa prudko zhorsil.......
najstarsi ok - dnes tie dielne pekne, vcera dve jednotky........

fafa, som myslela, ze uspavas, tak som dala info.............

fafa
8. dec 2006

ex este som len zacala...a asi 10...prijmam rady...

viamka
8. dec 2006

no, k teme: co zajtra varime svojim blizkym a co si z toho nedame? 😝

ex, rozplavalo to vase fle, alebo si varila.........? a jedla?

expertka8
8. dec 2006

..cicušky..dnes som navarila na víkend...naši si rozkázali ..knedlo..vepřo..zelo...jój...ale som sa naslintala..kým som dovarila 😅 ..ryžu som hltala do včera...musím si dať pauzu..lebo sa z nej poblinkám 😝

viamka
8. dec 2006

nastupuje rajcinova s?

expertka8
8. dec 2006

...viamka..na prečistenie som včera zhltla...feferónky..mnam... 😅

tilly
autor
8. dec 2006

to čo mám byť to priberanie??? to je čistá provokácia, nedajme sa!!! 😀

práve som zbodla dve kinder čokolády (nie celé, len tie dve tyčinky či čo to je)... a uvažujem, že si dám ďalšiu 😀

ja budem zajtra robiť kurací perkelt s haluškami prvý krát v živote... tak som zvedavá, či si objednáme radšej pizzu 😀 ale rajčinovú polievku snáď zvládnem, asi to nie je moc dobrá kombinácia, ale takto som to dostala rozkazom...

fafa
8. dec 2006

ja robim zajtra detsku palacinkovu party, som zvedava ci to prezijem so zdravym rozumom...

ja som si dnes kupila taku zeleninu na pare, mrazenu, tak na tom snad zajtra vydrzim 😝 ...
inak uz som na dobrej ceste, prave som odlozila maleho tanier, ostal na nom kus briosky s nutelou a ja som ho nezjedla 😅 ....to sa tesim.. 😀 😀

expertka8
8. dec 2006

..fafa..bravoooooooooooooooooooooo...klobúk dole 🙂 ...inak ..dojedanie po deťox..to je základná kríza ..ktorú je nutné prekonať..ak xce človek zhodiť...poznáte to...toto po malom/ej..zbodnem..nex môžem umyť riad...čo to tu bude sušiť???...a kilečká idú hore 😅