Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

zuzu13
8. dec 2006

pridám zajtrajšie menu: Pečený bravčový bôčik, kapusta, zemiaky(knedľa by bola lepšia, ale minulý týždeň bola sviečková s knedľou), polievka kuracia

viamka
8. dec 2006

fafa, zabal ju do posr.......... plinky, lebo noc je este mlada, a brioska ta na dreze caka

ex, feferonkysa zuju, alebo hlcu.......... aj info, so v zivote nejedla

tilly, pozri hore aka som z toho bola pred chvilou hotova.......... 😝

viamka
8. dec 2006

zuzu13, varis alebo konzumujes uvedeneeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

zuzu13
8. dec 2006

aj jedno aj druhé a s veľkou radosťou...

viamka
8. dec 2006

ach

zuzu13
8. dec 2006

ach? 😒

fafa
8. dec 2006

Brioska je v kosi...som to poistila hned...Viamka co si ty o mne myslis... 😕 a posrate plienky uz chvalabohu u nas neexistuju 😉 nejako je tu casto frekventovana knedla...pisete si to?

expertka8
8. dec 2006

..robím si čiarky 😀

zuzu13
8. dec 2006

exp. koľko čiarok už máš???

viamka
8. dec 2006

knedla je na slovensku tretia potravina, v ktorej sa nachadza bakteria salmonely. dobru chut!

fafa, kam teda kadi lala? ty patris k fanusickam rychleho modelu oducanie, alebo ta boh miluje a mas sikovne deti?

tilly
autor
8. dec 2006

no, čo si to tu dovoľujú, provokovať nás tu!!! 😀 😀 😀
ja im dám návod na pribratie 😀

zuzu13
8. dec 2006

viamka aj v domácej knedli? To snáď nie...

viamka
8. dec 2006

babenky, toto su moje hriechy tyzdna: dve visne v cokolade, zmrzlina a milka. a to mame najhorsie tri dni pred sebou.

expertka8
8. dec 2006

..no jáj..viete ako sa super xudne so salmonelou???? 😅 ...mám odskúšané 😝 😀 😅

viamka
8. dec 2006

tilly dychaj!!!!!!!!!!!!

zuzu13, jasne, ze ano, ale zo vsetkych knedli nakazenych minuly rok bolo doma vyrobene len 1%.

fafa
8. dec 2006

ex, srandy bokom...hoci aj mna vcera chytali nejak creva, tak sa moje zle ja trochu tesilo...ale predcasne, nic z toho...
viamka, Lala sa uci od Samka, a inak boh ma miluje, ved sme dvojicky 😀

zuzu13
8. dec 2006

takže moje knedle sú mimo ohrozenia 😀

tilly
autor
8. dec 2006

exp nee, to necem naké chundutie, to budem radšej tučko 😀

ja mám knedle len na zadku a stehnách a na bruchu 😀 občas aj v bruchu a potom všade, kde som už napísala 😀 😀 😀

zuzu13
8. dec 2006

tilly ja mám tiež knedle na tele z každej strany a preto ich možno tak rada aj robím 😀 na obed

viamka
8. dec 2006

fafa, ked my sme dvojicky tak boh si z teba robi hnusnu srandu...

zuzu13,tvojich knedli sa to netyka, lebo ked varis rada, tak to musi byt dobre a dobre jedlo sa rychlo mina a nekazi. tvoje knedle su teda 100% z obliga.

fafa
8. dec 2006

Viamka, neruhaj sa....sme v chudnuti? 😖 preco provokujete knedlami, este sa necham uniest...a draheho v nedelu prekvapim...svieckovu som este nerobila 😝

tilly
autor
8. dec 2006

ja ich neviem robiť, tak hoďte nejaký ale fakt jednoduchý recept.... zajtra si ho prečítam, možno sa inšpirujem 😉

obaja chlapi mi už chrápu, idem aj ja, brúúú nôcku 😉

expertka8
8. dec 2006

..kto robí sviečku???...doporučujem pridať horčicu+škoricu 😉

viamka
8. dec 2006

fafa, jasneeeeeeeeeeee. vylepsim sa, citujem mojho klasika, ktory dnes pytal zilatko a som za pana nerozumela a ked mi vecer po citani hovoril, ze antilopa je africna koza s dikadielkami, tak som mala dost. a dotoho ze "priberame" a uz cakam, ze exnem. 😝

fafa
8. dec 2006

ex horcicu...to je dalsia kapitola, zboznujem a tu len ten dijonsky hnus...ja nasu plnotucnu(fuj, ake hnusne slovo) alebo kremzsku...poslete? ako sa vlastne robi svickova a existuje aj dietna svickova? 🙄
Viamka, to je aky pokladik, co ty chces exnut...a to co im citas o antilopach...to mozno preto tak skoro spia 😀 😀

expertka8
8. dec 2006

..fafa..Francúzsko musí byť krásne..už sa tam xystám od maturít...potom po promóciax...že vraj svad. cesta...a stále nie je čas...ale som doma vhlásila..kým neuvidím...neumriem!!! 😀 ...ale horčicu máte desnú..bléé 😝 ...ktorú Ti pošlem???..kremžskú...v kombinácii s oravskou slaninou??? 😀

fafa
8. dec 2006

ex,rovno ju dones...mas splneny sen a aj pre nas darcek k vianociam... 😀 😀

viamka
8. dec 2006

ex uz ta exkomunikjem. tu nemozes napisat slanina!!!!!!!!!!!!!!

fafa o zvieratkach citam, teraz sme v afrike.

ex skoricu kam?

viamka
8. dec 2006

fafa, chytis hov. maso do ruky a povies si, ach dalsia mrtvola v nasom byte

expertka8
8. dec 2006

..OK..tak teda nie "sla..tra ra ra"...ale to mäso obrastené tukom 😝 😀 ...OK??? 😅
...škoricu nakoniec...keď sa doxucuje..ale jemne...s citom...je dosť aromatická...my ju zbožňujeme do pečienky 🙂 ...a zasa to žrááádlo!!! 😀