Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
9. dec 2006

fafa, take medovnicky napuchnute alebo ploche....?

fafa
9. dec 2006

Take ploche...a niektore sa aj nafukli... 😉 ale v kazdom pripade dobre...uz presli aj jednou navstevou a su znacne preriedene...to je taky rodinny recept 😀 😀 posli strojcekove....

viamka
9. dec 2006

posli medovniky, dnes som precitala asi 20 rec na ne, ale na kazdom som samo sebou nieco nasla.

certica
9. dec 2006

vidim, ze dnes leti kulinarske remeslo. Ja peciem na vianoce zasadne az par dni pred, nakolko by sa nic z toho nedozilo spominaneho sviatocneho dna 😅 . Vela zdaru 😎

viamka
9. dec 2006

3 bal zlaty klas /puding prasok na 0,5l mlieka/
250g HERA /maslo a pod./
300g hl. muka
120g p.cukor

vsetko dokopy pomiesas a vypracujes homogennu zmes ako plastelina. modelujes cokolvek a upecies na 170 stupnov. 10 - 15 min. nestmavnu, upecene vypadaju ako surove, tak ich pozri od spodku, ci uz su............

viamka
9. dec 2006

fafa, v ziadnom pripade to ale nejedz!!!!!!!!!!!!

viamka
9. dec 2006

certica, ja som to roky robievala od 22., ale sa tento rok akosi nemozem dockat......... s upratovanim sa tak neponahlam. aaaaaaaaach jaj.

fafa
9. dec 2006

certica, ja som to dnes zaradila do programu ako tvorive dielne...lebo by ma tu siblo cely den...ale aj tak mi skoro siblo...Viamka ja odlozim recept na buduci rok...tieto su hodne viac ako zaradit sa do radu 😉 plastelinu urcite vyskusam...

certica
9. dec 2006

Ja upratujem pernamentne, ale efekt nulovy, momentalne tak pod bodom mrazu. Vatove sparadka su po celom byte, aj v zachode tusim 😅 😕 . tak sa idem radsej venovat rodine a trochu to tu usmernit...samozrejme bez efektu 😲

certica
9. dec 2006

a keby len sparadla, uz aj kocky, pismenka, oblecenie...pomoooooc 😲

verulka
9. dec 2006

stretko bolo super,ako vzdy 😎 ...aj medovnicky sa tam rozdavali, ale kedze sa moje deti ako vzdy pekne ponukli, ja som si uz nevzala 😅
certica, ja zasadne na vianoce nepeciem 😎 ale ak dfam vypoved a nebude mi zle, tak mozno tento rok nieco spacham 😀 😀 i ked asi uprednostim nakup darcekov- pri tom sa nepribera 😉
viamka, vsak pri detoch sa ani neda upratovat- teda tak aby to malo aj vysledny efekt 😀 tak sa na to vyaksli hned a mas pokoj...

viamka
9. dec 2006

mam si ist zase naliat? mne zase nedocvakava!

ake sparadla usmernujes, certica ?

fafa, posles alebo neposles med?

viamka
9. dec 2006

ja myslim take upratovanie, ze mame 30 sek vsetko koser a sup si to pekné a cisté uzivame.........

fafa
9. dec 2006

co ti nedocvakava, ze nemas upratovat? 😀 😀 ale nespravime si punc???? ja som mala dnes chut, len nebol cas...fakt ich chces tie medovnicky? ale musis slubit ze neskoncia medzi ostatnymi, potom sa na mna urazia a ja este potrebujem jednu davku... 😒

viamka
9. dec 2006

fafa, necaruj a pis. urobiiiiim, mozno, asi, ked vyda, podla narocnosti, ingrediencii a neviem coho este.

este raz zasadna otazka. su ploche?

a este jedna. pekavala ich tvoja babicka?

fafa
9. dec 2006

a podla mna su aj celkom dietne...ako vsetko...podla mna... 😎

certica
9. dec 2006

ozaj viamka, dufam ze ma pochvalis: take 4/5 vienetty su este v mrazaku 😎 , a to si dal aj mangel.

Inak neviem, ci moj maly cita vase prispevky, ale zrovna niekde vystopoval mlyncek na mak (sama som ho prednedavnom hladala, marne 😅 ) a napodobnuje original zvuk ponorneho mixera 😀

verulka, to vcelku schvalujem, ze nepecies. Co si nespravis, to nezozeres 😀 . Len keby som nemala pecenia chtivu segru a otca 😒 😉

viamka
9. dec 2006

punc si nerob, je vysoko cal. alebo urob je vianocny, vonavy a zahreje. kedy ze sa to vrati mangel?

fafa
9. dec 2006

az zajtra po obede, je v Alpach, vraj je tam kopec snehu.... 😠 ozaj, recept na dobru cinu? ja to uz skusam asi rok a prd z toho... zajtra chcem prekvapit... 😀

certica
9. dec 2006

jeeeej, cina a pekelne stiplavaaa, uff to mozem. Som si dnes kupila extra silny chren, dufam, ze mi vystipe nielen vnutornosti, ale aj tuk 😀 😀

viamka
9. dec 2006

certica chvalit ta nemam za co, lebo si si mala dat veeeeeeeeeeeeeeeela zmrzky!!!!!!!!!!!!!!! party, spominas si?

ale nie chvalim ta, svedci to o tvojej vyspelosti, ze sa nenazeries ako.... pod hociakou zamienkou. striedmost je cnost. a s tou poslednou vetou nezartujem!

chvalim, chvalim, chvalim............. 🙂

certica
9. dec 2006

Juchuchuuuuuuuu! Uz mozem ist s pocitom blazenosti kludne aj spinkat 😎 . Dakujem, dakujem

fafa
9. dec 2006

Certica uz??? asi si fakt z formy... 😖

viamka
9. dec 2006

certica, telenovela?

fafa, napis mi aj vsetky detaily typu: nechame stat cesto............celu noc, zabudneme na to a uz to tecie po drese, lepi to jak .........., vobec sa to neda jest ak ............. a pod. 😀

fafa
9. dec 2006

inak baby, dik za tu cinu....a ze chudneme... 😠

fafa
9. dec 2006

kde je ex? ona by mi urcite nieco poradila... 😔

tilly
autor
9. dec 2006

fuj, ja tiež krámujem, takže som dnes prakticky stále jedla a malý so mnou 😀

a zas sme si uvarili vínko, takže sa mi točí hlava, 😝

viamka
9. dec 2006

tilly, aj ja kramujem a liecim sa skotskou..............

certica, vybicuj sa k tej cine, lebo kolektivne ohrozujeme chod fafinej domacnosti..............

fafa, napis z coho asi to chces: dary mora, zelenina, cestoviny alebo ryza, druh masa - hyd, ryba a pod. viem ja co mas v spajzi?

fafa
9. dec 2006

takze...kur.prsia a ryza...a nemam spajzu...ja som dnes takmer kramovala...zabudla som si dat HK - posun 6 hod...bude pruser??? 😲

tilly
autor
9. dec 2006

hmmm, zachvíľu tu založíme klub krámujúcich alkoholičiek 😀 😀 😀