Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
10. dec 2006

certica, co tak so srvitkou na ustach dnes komunikujes? 😅

viamka
10. dec 2006

lucinocka, tu je uz zauzivane pravidielko, ze sa primo prizname k vahe a vyske, alebo to aspon naznacime............. mnohe prispevky to potom stavia do ineho svetla.............. 😉

lucinocka
10. dec 2006

viamka: a co si tym chcela povedat? :D neskoro uz mne nedochadza :D :D

viamka
10. dec 2006

tak toto je vacsinou moja najoblubenejsia otazka - ze co tym chcel autor povedat............... 😀

v podstate nic, tak sa neplas............

ide len o to, ci mas z coho schudnut, lebo sa v tejto teme pohybuju aj chudnuce mamicky aj anorektcky aj bulimicky a pod. 😉

expertka8
10. dec 2006

...luci..ale dosť bolo toho anorekticko-bulimického divadielka...pri vstupe do nášho xudnúceho krúžku sa musíš identifikovať mierami typu "L".."XL"..."XXL" 😅 ...s pozdravom ..expert-vyšetrovateľ 😀

lucinocka
10. dec 2006

ne ne nesom ani anorekticka ani bulimicka.. netrpim sice nadvahou ale urcite mam z coho chudnut tomu verte.. a navyse mam stitnu zlazu spomalenu takze ten luxus ze si budem jest co sa mi zapaci a necvicit ja nikdy nezazijem :( je mi tazko povedat ci L ci XL lebo ja mam taku debilnu postavu ze do pasa som celkom tenka a stehna a zadok katastrofa .. takze sa trapim stale aj s mojou mamou..

viamka
10. dec 2006

ex, co sa stalo s piskotovou reklamou? tan nosanek, to mozem........

luci, poznam len jednu zenu, co je so svojim zadkom spokojna, a typujem, ze dnes vecer vyhra let´s dance.........
nepochybujem, ze je takych zien viac, ale vacsina je urcite nespokojna.......

expertka8
10. dec 2006

...viamka...piškótový šňupček som vymenila za "vzorku slovenskej stomatológie" 😅
..zadok???...no a???..pozrite sa na Lopezku..aké je kosť...a s akým zadkom 😝 😀 ...aj veľká r.. vie očariť 😉 😀

lucinocka
10. dec 2006

viamka: hehe ale musis uznat ze ma peknu prdelku 😀
ale ja sa vazne s postavou trapim od puberty..mala som 10 rokov a vazila som 85 kil a ono sa to uz nikdy nezhodi uplne..

viamka
10. dec 2006

kto vytvoril ten mitus o lopezke? 😠 ja keby som mala lop. r. tak na nej ani nesedavam............. bola by som spokojna - mozno - teda asi -..........

viamka
10. dec 2006

ex, my sme asi jedine, co nemusia titanic dvomi ocami, alebo ze by este ina diagnoza?, 😀 😀 😀

expertka8
10. dec 2006

..viamka...erotická scéna v Titanicu je už zaplavená..takže už nemám dôvod kukučkovať 😅
...takže sledujem "sééégru" a Odložený prípad 😉

viamka
10. dec 2006

no odlozeny mi usiel uvod a sa v to trosku stracam......... trosku......... ale u mna nic neobvykle ..............

expertka8
10. dec 2006

..viamka..kašli na úvod...koniec dobrý..všetko dobré...to je hlavné 😅

lucinocka
10. dec 2006

hehe mne tiez usiel uvod a tiez som dajako mimo teraz...

viamka
10. dec 2006

ja toto asi nemusim. jak ide o deti je so mnou trochu problem...........

expertka8
10. dec 2006

...viamka...sladkéééééééééééé sníííííííííííííííčky...moa...však ty vieš...čo iný nemusia 😀 😀 😀

viamka
10. dec 2006

dobru noc a dobre moc ............. sa vyspi

verulka
11. dec 2006

cafte kocky, mne vcera cely den nesiel net 😠 tak dohanam 😀 namiesto ucenia 😅 ...ja uz vyse tyzdna necvicim (kvoli bolestiam) a zacinam sa akosi nafukovat... nuz co narobim, ked sa inak neda 😅
inak ja na vianoce az taky problem fakt nemam- krpci nenechaju polenosit, nepeciem a navstevy absolvujeme za 2 dni. Mohlo by cez sviatky nasnezit a hned by som mozno aj nieco zhodila 😉
Viamka, ja som si az teraz uvedomila, ze mas tiez tri dietky- skvele!!!! 😅 😉

certica
11. dec 2006

cafte a+b+zbytok...napadla ma uzasna vec - zacinam chudnut 24.12. 😀 😀 😀 . to budem zarucene sama, cize originalny zjav 😎 😀

pipo1777
11. dec 2006

tak ak zvládneš vianoce na diete tak blahožalám. 😅 alebo si si to predsavzala práva s najedeným bruškom? 🙂

certica
11. dec 2006

pipo, praveze s prazdnym 😀 - v tom case a danych suradniciach 😀

zuzu13
11. dec 2006

certica to je "brutal" chudnúť na Vianoce 😖
ale aby si nebola moc hladná hodím ti inšpiráciu na super jedlo. Plnená paprika zo sójového mäsa. Je to super. Ja to doma robím už dlhšiu dobu a nik na to ešte neprišiel, že tam nie je normálne mäso 😀

certica
11. dec 2006

zuzu, ja maso ani nemusim 😉

zuzu13
11. dec 2006

ani ja ale keď ostatným navarím, nevyhodím to predsa z taniera...aj keby mi to neuškodilo 😅
chcela som dať len inšpiráciu 😝

certica
11. dec 2006

ved ja to ocenujem a vdaka za tip 😀

verulka, zlati su ti tvoji blondaci 🙂

zuzu13
11. dec 2006

😎

viamka
11. dec 2006

verulka, blahozelam k poznaniu............... presne to zodpoveda mojim vyjadrovacim schopnostiam............. 😝

som bola dnes na tom nestastnom body pumpingu........... babenky, bez strojov a nadoraz.......... myslim ze na strojoch dosiahne priemerny smrtelnik ten isty efekt s mensou namahou.......... asi tak....... fafa, lutujem ta, no mne to nesadlo boh vie ako, ale prosim 😉

zuzu13 mna by to tvoje sojove tjomstvo zeujimalo........... 🙂

certica, sorry ale nie si originalna, s tym vianocnym extremizmom: my s mangelom sme trosku okresali tie slovenske zvyky - ryba ano, ale nie vysmazana, salat ano, ale z cerstvej zeleniny a druhy ovocny ako dezert, vianocne pecivo ano, ale nie zakusky atd. nie nasilu, nam to tak proste vyhovuje a kopec ludi nad tym kruti melonom...............

cat
11. dec 2006

čafte, jasné že nemám čas vás čítať čo všetko ste tu popísali, ja len že včera som zas total zlyhala, bééékala som pri Titanicu s vínom v ruke 😀

Tuším jediná komu sa z našej tabulky podarilo schudnúť je Boska. Dnes som bola u nej, má o 6 kg /!/ menej. Kua kua, beriem si príklad a po novom roku pôjdem aj ja nato!!!! 😀

certica
12. dec 2006

viamka, ja uz od vysky nejak cez vianoce nejedavam okrem sladkeho, ale teraz nemyslim len 24.12., ale cele sviatky vratane silvestra atd. 😎 , my sa tiez neprepchavame, akurat moj mangel musi mat aspon niektory den majonezak 😀 . Ja milujem akurat kapustnicu, ale zasadne vyberam vsetky klobasky, maso atd.- to by som do seba nedala, tu rybu tiez len na prirodno a potom moj jediny hriech su tie sladke drobnosti, ktore priebezne sem tam dzobnem.
som sa zas zbytocne a nezazivne rozkecala... 😅