Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
1. apr 2007

cafte, tilly, ja si ta volim za svoj zvor- ako by som chcela schudnut...
vendy, ja bikujem- v sobotu po skuske som bola na hradzi(asi 2 hodky, ale nic ma neboli 😒 ), potom zurka a dnes dospavanie 😀 ale v podstate som jedla iba obed. Som leniva si varit a nakupovat 😀 tak mozno nieco zhodim.

tilly
autor
1. apr 2007

verulka, takže ideš priberať??? 😀

arabeska
1. apr 2007

tilly a kde maju tu naj zmrzku? 😵 my xodievame ku tibajovi do biskupic alebo do luznej.tak daj aj ty typ 🙂 ja som teraz za zmrzkou uplne poblaznena 😀

tilly
autor
1. apr 2007

v šamoríne 😉 ale aj u tibaja je dobrá

anika
1. apr 2007

babyyy, tak tu zmrzku z biskupi som mohla, to bolo nieco, to sa lizalo same, mnam, mnam, sedem kopcekov/to boli casy 😀 😀 /

arabeska
1. apr 2007

a dke tam v samorine?mne byvaju svokrovci v miloslavove takze to mame kusok tak pojdem vyskusat 😀

verulka
1. apr 2007

tilly, ak to znamena dosiahnut take sparatka nozicky tak hej 😎 ako sa inak citis, uz sa normalne hybes?

tilly
autor
1. apr 2007

a najlepšiu zmrzku majú v biograde 😀

arabeska, rovno v centre, teraz je to tu také vynovené je jedna ulica taká najkrajšia a tam je taký ružový dom a tam je cukráreň a tam 😀 jak hotentot, ja viem, ale inak to vysvetliť neviem 😀

nehýbem sa normálne, stále chodím nahnutá dozadu s vystrčeným bruchom, takže vyzerám na taký dobrý siedmy mesiac a brutálne ma bolia kríže 😲 a okrem toho, že mi zakázali naťahovať malého, tak ho stále musím zdvíhať, nosiť, vláčiť, ťahať... som zvedavá, či mi tie stehy aj vydržia... že špáratká nožičky 😀 a čo tá prdel a brušisko??? to hlavne to sprosté brucho, toho sa asi nezbavím a teraz ani nemôžem posilovať... a ešte také tie faldy dole na chrbte, no fuj, hnus kak ble

idem si ľahnúť, už sa to s tými krížami nedá vydržať

Dobrú noc

vendynka
3. apr 2007

Tilly a co za stichy mas??? 😕
Mne krpec teplotuje od zubov 😖 - co by sa este dalo vydrzat, ale tie zvukove doprovody 😠 a vlacenie ho 24h/den na rukach 🙄 - takze dnes som zozrala uz 2 pixlu nutelly 😕 - a to som ich kupovala, ze spravim coko kolac a palacinky 😅
No mozem ja zrat tukozravu polievku 😝 - ved tolko tukov, co pozeriem s nou ona chuta nestihne zo mna vyplavit ani keby to fakt malo fungovat 🙄
Verulik, ja rozmyslam, ci mam byt krpavcia mat a nechat maleho v horuckach s muzom a ist dnes na spinning 😕 - ale asi to nedokazem, cely cas by som musela telefonovat domov... 😖

vendynka
3. apr 2007

Tilly napadol mi barter 😀 - vymenme si nohy a prdelky! Ja Ti schudnem a vysportujem brucho a Ty mi z tych mojich barokovych stlpov sprav srncie labky 😵 Beries??? 😀

miss
3. apr 2007

Baby ja som leniva cvicit 😝 chcem este tak 5 kíl dolu a spevnit telo, už som si kupila aj Clarinol na chudnutie, ale aj to som lenivá brať 😎 😀 vraj to ma vyznam brat pred cvicenim, schudli ste od L-carnitínu niektorá?

tilly
autor
3. apr 2007

vendy, šikulka si ty 😀 dobre si to vymyslela, ja mám denne také kilometre, že s nohami fakt nemám problém
vyberali mi znamienka, také nechutné, hlboké 😝 dúfam, že sa z toho nevykľuje nejaká rakáčka 😲 bojím bojím

vendynka
4. apr 2007

Tilly, neboj - aj segre to robili a vsetko bolo OK - aj u TEBA BUDE 🙂
A beham aj ja, ale nejak to s mojimi barokovymi stlpmi nic nerobi 😠

Miss ja este dojcim, takze nic take som neskusala 😕 A asi by som ani nic take nebrala... Mne cvicko nevadi, dokonca mi na to muz dava priestor 😉

Co je s Verulkou? Hadam nam neposla od hladu ☹ - Verul prid na tukozravu polievku, mam jej cely kotlik 😀

verulka
4. apr 2007

tu soooom, len nemam cas ist na net 😎 inak v praci vobec nejem- nestiham. Teraz som aj vela robila, aby som mala cez prazdniny volno. A inak sa flakam.
Baby, bola som v Auparku na taebe- Wow 😕 to bolo neuveritelne!!!!! Drahe ako hovado, ale zase clovek na zaciatku zvladne ist max 1x tyzdenne. Citim vsetky svaly, aj tie o ktorych som nevedela. Svalovicu mam aj v nechtoch. Ale nie taku, ze sa nevladzete pohybovat, taku inu. Citim kazdy sval, ale v pohode ficim. Bolo to uplne super. Myslim, ze to bol moj najvacsi energeticky vydaj, aky som doteraz zazila 😀 Wow,wow,wow
Apropo, uz od soboty som nevarila a do soboty ani nemienim 😎 papa v podstate ovoco, zeleninu, jogurty. Asi by som mala ist aj na nakup- ani tuto cinnost nevykonavam 😎
miss, neboj, coskoro si opat vo forme 🙂 ak nahodou nie, mozes sa k nam aktivne pridat 😀

vendynka
5. apr 2007

Verulik este ze to Tvoj muz necita, bol by sklamany 😀
Co to stoji? Ja by som sla tiez 😵

miss
5. apr 2007

vendynka- Lcarnitin je latka ktoru prirodzene vyraba telo, len niekedy v nedostatocnom množstve a vtedy sa nam ukladaju tuky 😅 na kojenie by to nemalo vadit možno tie farbiva co uzatvaraju tobolku, ale ked pekne cvicis tak v pohode 🙂

verulka- ved pomalicky je to ok, ale mam vyhrady najma k bruchu 😝 😅 ja sa tiež snažim nejest, ale casto neviem odolat biele pecivo som vynechala uplne, ale som maniak na cokoladu neviem odolat 😒

tilly
autor
5. apr 2007

tak ja asi s chudnutím úplne seknem, to sa nedá, zas susedia objednali velikáááánsku pizzu, no nedaj si, voňalo to na celú ulicu, k tomu vínko, čipsy, no na umretie a to potrebujem do 5.5. sa narvať do nejakých normálnych šiat... 😒

miss
5. apr 2007

tilly- ja viem odolat je tažke, ale co je lepsie mat dobrý pocit pred zrkadlom, alebo pri jedle? 😀 😀 tiež si neviem vybrat na nervy 😝 a co chystas sa vydavat?

tilly
autor
5. apr 2007

nie, ale idem na svadbu, to je lepšie 😀

no, ja neodolám, zožeriem všetko, čo nezožerie mňa a na toto bol super ten lipoxal, tak mi bolo blbo, že sa mi nechcelo jesť, takže od zajtra ho znova nasadzujem až do svadby 😀

miss
6. apr 2007

tilly- od lipoxalu je blbo? 😅 no to by som nechcela aby mi bolo blbo, mne by uplne stacilo keby som nemala take žrave manie 😀 😀 😀 😝 😅 vidis aj ja idem na svadbu mužovmu kamosovi ale to až v juni tak snad dovtedy budem ok 😀 no, ale dnes som s azmestila v obchodaku do vsetkých 38 tak snad do leta budem mat tých 54 kíl, len spevnit by mi telo trebalo, ale to musim na tom makat a nie sediet pri počítači 😀

zuzana_t
6. apr 2007

ahojte, poznate niektora THERMOFIT?

tilly
autor
6. apr 2007

od lipoxalu je mi na prd, lebo tam je strašne veľa povzbudzovákov ako kofein, guarana a pod. a ja ani nepijem kávu, takže pre mňa je to šok...

zuzana_t
6. apr 2007

tilly - mne bolo tiez zle z lipoxalu a nic som neschudla, ty aspon to?

tilly
autor
6. apr 2007

nie nie... a to som na lipoxal počula len samé chvály... preto som sa vlastne na to aj dala, inak týmto kravinám neverím, jedine chrómu, lebo ja som strašne na sladké, metabolizmus mám OK, potrebujem len prestať žrať, inak som OK

zuzana_t
6. apr 2007

ano, presne tak, prestat zrat 🙂 ale pizza, chipsy a kolaciky su mojeeeeeeee 😉

miss
6. apr 2007

tilly- aha tak to sa necudujem potom ked to obsahuje tolko latok vsak to musi dvíat tlak taký pripravok 😝 ja sa chrom bojim brat aj ked ho mam doma, lebo mne parkrat namerali nizku hladinu cukru a chrom este znižuje tak nemam chut odpadnut 😝 ale chrom je vraj dobrý zabijak chuti na sladke moja mama raz brala nejake tabletky s chromom a schudla nejake 3-4 kilá. Baby a teraz na velku noc je to o to horsie, že su lákadla na každom kroku 😝 ale dnes som odolala chlebíčkom nedala som si 😀 pekne suchar som jedla, ale cokolada bola 😒

vendynka
9. apr 2007

Cafte 🙂
Tak ja cvicim ako drak - pilates, spinning, chodime na biku od Antolskej az do centra a napriek tomu dojcim takmer plne 😕 - malemu to vobec neprekaza, za cecek by vedel zivot polozit 😝 Ani na mnozstve mliecka som si nevsimla ziadne zmeny 😎 Myslim, ze ked uz drobci papaju aj ine, tak sa uz cvicit smie 😉 Ale je fakt, ze svalovicu som este nemala a to sportujem dost 😀

verulka
9. apr 2007

tak ja sa musim kajat- na vsetko som sa vysrala. Za tyzden na ultra zdravej strave (samozrejme som nic neschudla) a dokonca piatkovom poste som to v nedelu a v po riadne rozjela. Manm, ale aj bleee. Inak vaha sa mi vratila, tam kde bola 😢 . Dnes sme boli v podstate 8 hodin vonku (na kolibe po petrzke apod) ale aj sme pekne papali- spekaciky, kolaciky a pod
OD zajtra idem opat na klasiku- ovoco zeleninu a ryzu. Musim sa odfucat 😀
tilly, lipoxal je normalne povzbudzovac? To som nevedela, to by som potrebovala...
Vendy, na biku do centra- to po ceste abo ako?
Krasny vecer. Idem porobit aspon brusaky a kukat pribeh zraloka 😎

vendynka
9. apr 2007

Verulik ani nepis 😖 - moja tukozrava polievka mi skysla 😢 a ja som sa miesto nej napchavala klobaskami a slaninkami a kolacmi a tortickami 🤐 - fuj! Slaboch som 😠 ! Od zajtra sa musim zas vziat do parady 😠 !!! Este ze nemam vahu, to by mi nedalo spat 🙄 Ale na gatiach citim, ako mi pukaju svy 😕 Boze, ja to stale zvalujem na to dojcenie, ale ved medzi nami pravda je jasna... 😖 😠 🤐

tilly
autor
9. apr 2007

čaute,
verul, lipoxal je humus, je mi z neho stále zle...

fuj, som sa zas poriadne najedla dnes u našich, ale aspoň že koláčik som si dala len jeden, ale za to som pekne ležkala pri telke, čo ja teda nezvyknem... za to si zajtra hodím mesto a späť rýchlym krokom, myslím, že to sú také tri kiláky tam a späť, tak aspoň niečo