Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

tilly
autor
13. apr 2007

NO TOTO ČO JE!!!! vstávať a cvičiť 😀
už sme dochudli? alebo chudnete potichu? a potom len vyvalíte koľko ste schudli a ja odpadnem??? 😀

lidka619
14. apr 2007

ahoj tilly - mas pravdu, je tu fakt akosi pusto. ale od pondelka sa pridávam k vám, dnes nie, lebo ideme na oslavu 😅 a zajtra to nemá význam, takže od pondelka musia ist kila dolu, a to už hovorím na 100 percent, lebo ma šľak triafa, ked sa vidim v zrkadle. Idem bojovať s mliečnou dietou. Ak chces, budem ju postupne pisat. 😉

vendynka
14. apr 2007

Cafte 😀
Ja neviem, ci sem vobec smiem napisat, lebo som prave zozrala 2 klobasky (obrovske) 😕 a uz sa neviem dockat zajtrajska ako sa pojdem na Drazdiak natpacit langosmi 😵 - ak ma nechyti vlci hlad a neskocim po kvasnice do Tesca a nespravim si ich uz dnes sama doma 😎 - no prosto, mam pred mrchanou a neviem sa dozrat 🤐

bellasandra
14. apr 2007

Baby a dá sa nejak chudnut ked kojím ? 😀 😝 lebo ja som od pôrodu neschudla ani kilo 😝 😀

bobicek
15. apr 2007

ahojte!
ja sa taaaak hanbim! 😔 baby, neschudla som ani gram, ale sa mi zda, ze priberam! 😠 na vahe som nestala dlho, akysi mam zly pocit, ze ked sa ta postavim, otoci sa rucicka o 360*! 😀
lidka 619, to mas mliecnu taku, ze prvy den pijes len mlieko a potom ides na druhy den: termix, tvaroh, maso, zelenina, vajcia+caj? aj ja mam taku, mozme ist na to spolu? 😉 kludne aj od zajtra, dufam, ze neskolabujem v takomto teple nejest! 😀 😀 😀
ozvi sa! papa

cat
15. apr 2007

čafte, hlásim sa znovu k vám, včera sme vystupovali na brušných tancoch, spálila som kopec kalórií, aj fotos sú v albume kto chcete, no a od zajtra chodím cvičiť do tej Estetiky, do skleníkov 😀

vendynka
15. apr 2007

Bellasandra aj ja dojcenim drzim tuk ako fras 😠 - teda aspon si to nahovaram, lebo aj moja mama kym ma dojcila tak bola ako sud 😕 - vraj to mame geneticky... Ale zas mam kvalitne mliecko a dojcim uz takmer 20 mesiacov a to mi je prednejsie ako figura 😵 - takze hned ako dodojcim, schudnem na super kocku, teraz som iba kocka s krasnym synom 😀 😉

lidka619
15. apr 2007

bobicek, presne tú mám na mysli, ktorú si aj ty napísala, takže ja budem len rada, ak začneme spolu 🙂 .Ja mám túto dietu z časopisu Nový čas pre ženy, a už raz som ju držala, ale vydržala som 3 dni 😅 .Tak dúfam, že to teraz bude lepsie.

bobicek
15. apr 2007

lidka,
aj ja som ju drzala, 😎 tusim tiez tri ci styri dni. ☹ brusko mi opadlo pekne, 🙂 ale potom sme mali akusi oslavu a islo to spat. 😠 som ju prestala drzat a opat sa vratila do povodneho stavu. 😖 takze ideme na to od zajtra? 🙄

lidka619
15. apr 2007

ja som bobicek pripravená, takze zajtra zacneme mlieckom - fuj, uz mi je teraz do gr.u 😅 , ale zvladneme 😉

mimakro
15. apr 2007

Aj sa hanbím tu napísať, ale ja som dojčením schudla takmer 8kg. Ešte 4 kilečká a na váhe to bude ako pred prvým pôrodom. Horšie je to však s tvarom postavy. To už len cvičením. Len keby bola vôľa...

olianko
15. apr 2007

ahojte kocky 🙂 som tiez zufala z toho ako do seba pcham a pcham 😠 ani v tehu som tolko netlacila do hlavy ako teraz 😅
no a do juna musim zhodit par kil nech v plavkach nevyzeram ako slon,len toho casu na cvicenie je tak malo

bobicek
16. apr 2007

lidus,
ty zvladas cely den len mlieko? ja si dam aj jogurtik, teda nieco co je od mlieka. a naposledy som prvy den uplne vynechala, bo to sa neda, ked robis a este k tomu to teplo... 😕 😕

cat
16. apr 2007

Pozerávate na Prime Jste to co jíte? Tam tá doktorka povedla jednu zaujímajú vetu: K štíhlosti sa musí človek prejesť. Fakt je to tak, treba jesť ako kojenec každé 3-4 hodiny a nie mať večer vlčí hlad a zožrať všetko čo pred nami neutečie 😀

vendynka
16. apr 2007

Ahojte 🙂!
Tak ja sa zas drzim na polievkach a na salatoch 😉 - teda ak neratam cokolady, co pozieram 😎 - ale to ja musim, lebo inak som agresivna 😕

cat
16. apr 2007

tak ja mám dnes na obed dusenú zeleninu na cibuli 😀 mňam 😀 a čokolády som starému zakázala kupovať 🤐

majka35
16. apr 2007

ja som dnes dala s manželom záväzok, že od dnes žiaden chlieb a teda vôbec nič, čo obsahuje múku ... hmm ... tak uvidím, ako dlho nám to vydrží a aký to bude mať efekt ... 😝

vendynka
16. apr 2007

ja pecivo nejedavam uz dlhooo - dost tazko ho travim 😖 - ale zeby ma bolo vdaka tomu menej napisat nemozem ☹ No, mozno by ma bolo ovela viac, kedy som ho jedla 😎

lidka619
16. apr 2007

tak ja som pekne na mliecku, pijem vodičku, čajik, chodim kazdu chvilu cikať 😅 , tak uvidim, čo bude neskôr popoludní a hlavne večer, ale už dnes sa teším na zajtra - aspon sa najem 😉

bobicek
16. apr 2007

baby, ako zvladate nejest pecivo? a s cim salam? a klobasku? a maslo? no ja neviem, ale skusit to casom mozem 😎 teraz som s lidkou na mliecku🙂

lidka619
16. apr 2007

bobicek, ahoj ako ti to ide? Ja citim strasny hlad, idem si už asi lahnut, aby som nemyslela na jedlo 😀 😀 😀 . Zajtra sa to už dúfam napravi 😠

verulka
16. apr 2007

cafte, ja dnes pekne ryza, ryza, ryza a banan a koooopa vody + kafe...Slapem aj na stacionary, furt behame po vonku a zati nic- ale to pride.... 😀

cat
16. apr 2007

tak som sa práve vrátila z cvičenia, verulka, zrovna banány aj ryžu aj krumple mi zakázali, bože skoro som tam dušu vypustila, ale to pojde, určite schudnem, je to makačka jak sviňa 😀 a chlastať nemáme, ak chceme schudnúť, noo, to bude problém 😀 😀 aj ten pohár červeného večer mi zatrhli ☹
hehe bobicek že salám a klobásku 😀 😀

tilly
autor
16. apr 2007

tak s čokoládami je u nás problém, tých máme kopec ešte od mikuláša a keďže už bola aj šibačka, tak ich môžem doma vážiť na kilá 😠

verulka
17. apr 2007

ja viem ze banan je kaloricky, ale pred kramamy mi zmiernuje chut na sladke. Krumple moc nemusim, ale na ryzu nedam dopustit 😉
cat, to mas tu 3mes. kuru? to ti aj zostavia jedalnicek?
ja som vysibane sladkosti nadelila detom do misky, nech to rychlo pojedia, nech ma to nemata.
dnes ficim na spinning, vcera som pocvicila aspon doma.

cat
17. apr 2007

verulka, 2 mesacnu, vcera ma zmerali a odvazili, hruza. ale tesim sa nato cvicenie a z jedalnicka mi len vyskrtli zopar veci..ryza sa nema jest v prvej polke, mam sa teraz sustredovat na chude maso a zeleninu 😎 to pojde, som veelmi pozitivne naladena 😉

vendynka
17. apr 2007

Tak to ja ryzu nemusim - staci mi par zrniek a mozeme z WC spravit hostovsku izbu 😀
Zato cokoladu poziaram na tony - aj teraz som nasla muzovi zasite cokodukatiky 😝 - pomsta bude sladka = zozeriem mu ich uplne vsetky 😀

tilly
autor
17. apr 2007

vendy, my máme doma toľko čokolád, už to nikomu nechutí 😀 možno by si sa aj prejedla a už by si čoko ani nechcela vidieť 😀

olianko
17. apr 2007

ahojte 🙂 tak ja sa cokolady prejest nedokazem 😠
zajtra v programe Ste to co jite maju byt dve maminy.videla som ukazky a hruuuza 😝
kocky tu 90-dnovu dietu ste neskuasli?

bobicek
18. apr 2007

lidus, a je to v cudu, zasa som sa prehresila a zjedla som maso so zemiakmi. 🤐 mne uz asi nepomoze ani svatena voda, ani zamknuta chladnicka ani zasita pusa! 🤐 🤐 🤐 😠 😠 uz som na seba taka nasr 😢
baby, neviete, ci sa da pozvat ta pani dr zo ste to co jite aj na sr? 😕