Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
24. apr 2007

exp, nielen ze tolko stoji, ale ona ho vypracuje na dialku 😕 to je ovela lacnejsie navstivit osob. trenera a ten ti poradi ovela "osobnejsie". Aspon si to myslim...

krissy1
24. apr 2007

expi a aku mas dietu?

uz som si to objednala.Mangel si sice pomrmle,ale dufam uvidi skoro vysledny efekt.Ked to budem cvicit aspon cca kazdy druhy den 😝

krissy1
24. apr 2007

expi.pokial sa ja na to vychy&stzam a zacnem nejaky pravidelny rezim,bude mat mala uz pomaly rok... 😝 sa poznam 😎

expertka8
24. apr 2007

...baby..bez driny to v zivote nejde..nic nie je zadarmo...a ja len mozem skonstatovat..ze kazde dg bolo krvopotne zhodene 😖

krissy1
24. apr 2007

tak to mas pravdu

expertka8
24. apr 2007

...kris..my sme si tu na fore presli hadam vsetkymi moznymi dietami..vsak verulka??? 😅 ..mne najviac utkvela v pamati "ryzova" 😀
..momentalne som sa vrhla na "rozlisovaciu dietu"

Striedajú sa 4 dni
1. Bielkovinový - chudé mäso- varené dusené, ryby. Namiesto mäsa môžešvajcia, syr, tvaroh v rovnakom množstve ako mäso. Veľa zeleniny. Ktomu krajec celozrnnéhpo chleba a 3dl čistej polievky.Nekombinovať mäso s mliečnymi výrobkami, vajcia s mliečnymi výrobkami. Na večeru to isté,ale bez chleba a polovičná porcia.Bez vývaru.
2, Škrobový- fazuľa ,hrach,soja, šošovica,ryža, zemiaky. Udusené, uvarené.krajec chleba, veľa zeleniny. Môžu sa aj rôzne zeleninové prívarky.Na večeru to isté ale polovicu.
3, Uhlohydráty- cestoviny s omáčkami, ochutené koreninami, alebo pizzu s paradajkovou omáčkou. Akékolvek slané pečivo s nekysnutého cesta. Na večeru 1 kus torty, alebo 3ks drobné pečivo, alebo 3 kopčeky zmrzliny. Záväzne 1 tabličku horkej čokolády.
4 deň- vitamínový- po celý deň konzumovať iba ovocie.
Každý 29. deň sa pijed iba čistá voda.
Piť iba čistú vodu, alebo minerálku, nesladený čaj alebo kávu.

..vobec nie som hladna 🙂

verulka
24. apr 2007

exp. ale tebe to ide, ja driem a potim krv bez efektu. Teraz ako robim, tak mam aj brutal dietu- proste nemam cas jest, tak mam ranajky neskorsi obed a "veceru" okolo 7= ovoco. Okrem kavy pijem litre vody. Beham po svete pesi, mam aktivny program a okrem kondicky prd z toho. Ja nechcem nic zadarmo, ja len chcem vysledok svojej snahy 😠 ale zase, ja som stastna aj takto 😎 😀 😀 😀

expertka8
24. apr 2007

...verulka...mali by sme si "slahnut".../nejaku dietu/...a lezeeeerne skonstatovat..."hlavne ze je pohodaaaaaa"... 😀 😀 😀

krissy1
24. apr 2007

vyzera to zdravo,myslim,ze to mozem aj ja...ved sa tam strieda skoro vsetko

verulka
24. apr 2007

pohoda ta bude bud. tyzden 😉 ja tvrdim, ze ak by som schudla, bola by som uplne spokojna a to nie je dobre 😀 😀 😀

expertka8
24. apr 2007

..kris..daj mi potom urcite vediet...ako budes a ci budes spokojna s cvicenim???..tam to odporucaju cvicit aspon 3x/tyzdenne... 😉 ..ja si miesto toho niekdy vyjdem na 3 hodinu turbo prexadzku s kociarom...a la vietor vo vlasox 😀

..verulka...60 pokorena????

krissy1
24. apr 2007

expertka,to nase vychadzky su tiez turbo...vacsinou niekam meskame 😀

tak a od zajtra zacinam...
a to je jedno v akom mnozstve to jem?

expertka8
24. apr 2007

...kris..mensie davky...kazde cca 4 hod. 😉 ...a obdobne ako hovoril ujo Lenin...pit..pit...pit!!! 😀

expertka8
24. apr 2007

...niekde som citala..ze aj pravidelnym spankom sa xudne..tak vas opustam anorekticky..a hor sa do lucenia so slaninou..pod perinou 😀 😀 😀

krissy1
24. apr 2007

aj ja uz odchadzam..tak ahoj zajtra v noci🙂)

verulka
25. apr 2007

exp, 60tka pokorena nie je ani zdaleka, furt oscilujem okolo 63-64 😠 pravidelny spanok mam denne min od 2-6,30 😅 niekedy sa zadari lahnut si skor, ale to tym mysleli asi spat tych 8 hod od 22.00 do rana- to je moj sen 😉

vendynka
25. apr 2007

Verul, ved si velmi pekna a mas krasnu ritku a tvarovane nohy - kasli na tu 60 😔 Poznam zeny, co vazia 50kg, ale na ten glej nemozu byt hrde ani omylom 🙄 Ty si super tvarovana, takze vahu vobec nemusis riesit 😵

tilly
autor
28. apr 2007

juuuj, baby, leto sa blíííížiiii 😀 fuj, teraz pozerám na svoje nohy v kraťasoch bleeee 😝

vendynka
28. apr 2007

Tilly, tak ja si potom tie svoje morove stlpy pozem dat rovno amputovat ☹ - ak tie Tvoje srncie su bleee... - alebo vymenime? 😀

tilly
autor
28. apr 2007

že srnčie 😲

kurnik, ale kašlem na to, aj tak teraz len žeriem, moja pevná vôľa... hmmm

miska99
29. apr 2007

no baby necitala som celu temu lebo je toho vela. napisem len par slov k chudnutiu. do svojich 18 som vazila pri vyske 170cm vzdy tak 50kg. casom ako som zacala robit a mala som sedave zamestnanie som pribrala 13kg. cize som mala 63kg pri vyske 170cm a to som uz suchala stehna o seba 🙂 . a tak som sa snazila cvicit ale ani po par mesiacoch sa moja vaha neupravila a aj som obmedzila stravu. takto som zila asi 3 alebo 4 roky az kym zrazu som si povedala dost naco sa budem trapit ked to je aj tak stale tak ako to je. no a cudujte sa ked som prestala cvicit a chudnut zacala som mat zdravotne problemi a vaha sla rapidne dole az na terajsich 53 niekedy 54kg. no a teraz na odporucanie lekara by som mala pribrat lebo mam problem zdravotny. tym chcem povedat to ze by sme sa nemali trapit s vahou a chudnutim. ste tu skoro vsetky vydate a mate deticky a tak nepotrebujete vyzerat snad ako modelky. takze moc to neprehanajte 😉

lidka619
29. apr 2007

miska veľmi pekne si to napisala, a nemaj strachy, my to vôbec nepreháňame 😅 , my sa len snažíme 😝 . Ale ako si to napisala ty, v prvom rade sme šťastné že máme zdravé detičky, a my už ako vyzeráme, tak vyzeráme - budú nás isto ľúbiť aj také, no nie??? 😉

vendynka
29. apr 2007

Miska, mas pravdu - zdrave deti su pre nas vsetky prioritou - inak by som nemohla v tehotku pribrat 32kg 😀 - jednoducho som sa v tomto smere nestrazila, lebo mi to bolo fuk 😉
Ale teraz napriek tomu, ze dufam, ze mam doma toho praveho a posledneho 😵 - aj tak sa nechcem spustit a aspon sa strazit, aby ma neskor syn s muzom nemuseli radsej preskakovat ako obchadzat 😕 😀
No, nemusis sa bat - som taka pazrava, ze nejake rapidne chudnutie mi fakt nehrozi 😎 Skor sa orientujem na sport 😉
Tebe vsak drzim palce, aby si sa po zdravotnej stranke dala rychlo dokopy!!!

A Vam ostatnym podvyzivenym zienkam dzrim palce, aby sme vydrzali papat menej ako by nase ocka chceli 😀

cat
30. apr 2007

cafte, verulka, ak ti mozem daco poradit, tak nevynechavaj ranajky a ovocie na veceru je tiez zla volba, je sladke a o.i. sa ovocie ma jest na prazdny zaludok, najlepsie doobeda. Mna v tej Estetike cepuju zakazdym, pretom som taka mudra 😀
teraz mam 61 kg, uz som mala aj menej, ale mrcha hnusna dosla a hned vaha skace 😠
inak jem kazde 3 hodiny ako mimino, preto chudneem 🙂 🙂
asi takto:
rano: tmave pecivo, syr,sunka, redkovky, cibulka, paradajky, paprika
desiata: zelene jablcko
obed: nejake chude masko so zeleninou
olovrant: grep, kiwi
vecera: 2 jogurty vitalinea
za cely den 3 az 4 litre vody.
Toto funguje, zato vsetky diety kde vam zakazuju jest su total hovadina s jojo efektom 😖

vendynka
30. apr 2007

Cat znie to supis 😵 - ale ja ked pravidelne papam, tak aj priberam ☹
Ja nesmiem chlieb a prilohy a vtedy to ide prec 🙂 Len zistujem, ze od porodu sa mi tazko chudne na vahe, ale na gatiach citim uspech 😎 - je to normalne?
Mozno je to tym, ze mrte sportujem - denne spravim s malym 10-30km na biku, zavisi od pocasia 😝 😵

tilly
autor
30. apr 2007

jaj, ale keď ja neviem dodržiavať pravidelnosť, to je najhoršie...

verulka
30. apr 2007

ja mam skor teraz problem vypit 3-4l vody. Som rada ak prekrocim 2- v robote nestiham chodit na WC, a vonku zase nie je k dispozicii. no musim to nejako premakat a zacat aj viac cvicit, ale pocas skusok nevladzem- nemam energiu. Dnes vecer sme sli na vecernu prechadzku a hodinu sme sa nahanali a bojovali, dost namahave a strasna sranda. Len bohuzial deti nad nami uz suverenne vyhravaju 😀

tilly
autor
1. máj 2007

jeeeej verulka, to muselo byť zlaté, také boje s malými bojovníkmi 😀

bobicek
6. máj 2007

hmmm, zeby ste uz vsetky schudli podla vasich predstav a nikto nepotrebuje moralnu podporu ? 😲 😲 🙄 🙄

verulka
6. máj 2007

bobicek, od zajtra budem potrebovat lnu....IDem naspat k cviceniu, dorobila som vacsinu skusiek a teda nemusim vela pit kavu a mozem zacat vecer cvicit. vecer si musim pripravit jedlo na po, ench nevymyslim nejaku blbost v praci v bufete 😝