Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
29. dec 2006

u nás sa nechudne určite a spať sa mi nechce, lebo manželík pozerá nejaký film tak ho poslušne čakám 😉

verulka
29. dec 2006

viamka, ja nema problem oblecena, ale napr v skusob. kabinke 😝
snilko,vsak neboj coskoro sa zadari (dnes sa konecne zadarilo mojmu brachovi a jeho polovicke 😀 😀 😀 ) a budes nas sem chodit iba podporovat.
cat ja by som nechcela ziadny um. zasah do tela, teda ani liposukciu a pod...Mne nejde len o vysledok ale aj o tu cestu k nemu.
minule som klikla na www.merrylinka.cz- a tam su velmi zaujimave recepty, kt planujem vyuzit- hned ako dojeme tu nasu kapustnicu 😉
inak aj ja som uz bojovne naladena, vybava nakupena 😎 baby, skusili ste niektora taebo? Vraj je to skvele, len dost drahe, ale ze cvicenie citis aj v korienkoch vlasov a na vl. oci som videla neuveritelne pokroky 😕 😕 ja len cakam, kedy zacnem brat tie hormony a mozem zacat natvrdo

cat
29. dec 2006

verulka, veď to ja len tak..ja sa tak bojím že by som aj tak nato nešla. Ono keď sa človek už dostane do toho cvičenia, je to super. Ja som vždy bola taká plná energie 🙂 ale teraz po sviatkoch som rozožratá, nemám žalúdok ale knihu, čepiec a bachor 😀 😀

snilko7
29. dec 2006

ahoj verulka, ani ty nemôžeš spať? 😀 gratulujem braškovi 😉

tilly
autor
29. dec 2006

tae bo som skúšala, mne to nejde, neviem to, skrátka mám asi príliš dlhé končatiny 😀

fafa
29. dec 2006

Verulka, ja som taebo skusala...ale ked som kukla do zrkadla a videla som ako pri tom vyzeram, skoncila som... 😀 😀

viamka
29. dec 2006

ja som tiez skusila tae boale to poli len dve ukazkove lekcie a u nas to nema ktopredcvicovat. me sa moc pacilo, aj ked mi prislo krute na kolenne klby 😝

verulka
29. dec 2006

no ja to skusim vo februari 😉 na januar mam v plane body work a spinning a skusky 😒 najprv sa chcem trochu rozhybat a potom budem taebovat 😀
fafa, ja sa na sebe vzdy na cvicku smejem
snilko, ja by som sa mala ucit, tak vymyslam co ine sa da robit ako to...muz je vonku s brachom- su fakt desne happy...aj ja- budem mat babo, ktore nebude moje, ale bude blizko 😀 😀

snilko7
29. dec 2006

verulka ale to by si mohla zatúžiť po ďalšom aj ty 😉 aj sestra keď doniesla z nemocnice Simi a ja som ju uvidela, prvé čo bolo som povedala manželovi že aj ja chcem také 😀 a odvtedy ma to drží 😀

fafa
29. dec 2006

Verulka aj ja sem -tam...ale toto bol brutal 😀 😀
Inak Verulka, videla som fotky, su super aj deticky, aj mamina..

cat
29. dec 2006

verulka a kam budeš chodiť cvičiť?

viamka
29. dec 2006

😔

snilko7
29. dec 2006

viamka nesmúť 😉

verulka
29. dec 2006

dakujem za pochvalu...Snilko, ja nezacnem, nakolko uz tuzim cca 2 roky 😀 a uz by som aj draheho zlomila, no moje zdrav. problemy mi plany prekazili a nab. rok koncim skolu, tak ak to pojde tak potom- ale neboj, mi nekoncime 😎
cat, vraj jedine dobre taebo v BA je v Auparku, len je aj dost drahe 120.-/hod, ale vraj ides max raz za tyzden a viac nevladzes a aj tak su skvele vysledky- co pridas sa?

fafa
29. dec 2006

Kocky, DN.... 😉

verulka
29. dec 2006

papa

cat
29. dec 2006

hm verulka, už som zaplatila ďalší "semester" na brušných tancoch a muž mi asi 2x do týždňa mimi nepostráži, to by sme sa poriadne ani nevideli, aj on má svoje aktivity akože tenis a tak.. ale možno ho ukecám a nahovoríme aj Babulku, vlastne ja už som s ňou aj na túto tému hovorila len nikam sme sa nedostali..oki, musím it, papa a dobrú nocku 😎

verulka
29. dec 2006

vsak uvidis, ja som babulke slubila, ze sa ozvem, ked pojdem, ale ja som nikde nebola, cvicim iba doma...nooo, ale kazdopadne rok 2007 vidim vo velmi stihlom duchu 😀 😀 😀

cat
29. dec 2006

😀 😀

tilly
autor
29. dec 2006

hmmm, idem asi tiež hajať, moc sa mi nechce, ale ide ally, tak si asi pozriem čo nikdy nebudem robiť 😀

tilly
autor
29. dec 2006

áno, takže spoločné predsavzatie do nového roku???

tilly
autor
29. dec 2006

DN 😉

verulka
29. dec 2006

ne, to je spolocne silvestrovske 😉 ale teraz saide tvrdo dotoho, nielen kecanie 😀 a cat sa mozno opat podujme spravit tabulku, ktoru bude aj pravidelne obnovovat 😀 😀 dobru...

tilly
autor
29. dec 2006

jasne, takže od pondelka 😀 či už od nedele?

ale už fakt idem 😉

certica
30. dec 2006

ahojteee! som si vas este o polnoci citala, ste sa pekne rozjeli 😀 a vidim, ze ste aj vyzbrojene cvic.planmi a strojmi - tak sa pridam 😎

certica
30. dec 2006

ozaj verul, krasne fotky aj ty si riadna kocica 😉 😎

viamka
30. dec 2006

tak vcera ryba s nicim a zvysok dna rajcinova stava, dnes kapusne flaky a rajcinova stava, zajtra .... a rajcinova stava. dnes som sa odvazila odvazit a nic. ani hore ani dole. uf uf!!!

maminky - gazdinky, kde kupim tu vec, co sa dava pred varnu dosku, aby sa dieta nepopalilo alebo nestiahlo na seba hrniec s vv? a kolko to stoji? blavacky jukli by ste v ikea? bola som v nasej "metropole" v x kuch. studiach a cumeli na mna, ze What´s go?

dakujem!

snilko7
30. dec 2006

viamka v IKEI majú stopro, lebo sme tam v stredu boli a videli sme to tam. Inak predávajú aj na mimibazare, aj na www.babetkovo.sk.

tilly
autor
30. dec 2006

viamka v ikea, ale v TN ti nepomôžem... jedine, že by ti to tam niekto kúpil a poslal na dobierku, keby sa ti to tak oplatilo...

verulka
30. dec 2006

viamka, neporadim, nakolko take nemam a ani som nikdy nemala 🤐
certica diky za pochvalu...a vsak v tejto teme sa zapajame vsetky 😎
ja som dnes - voda, kava, taky ten "chlebik" s rybacou pomazankou a na obed sososvicova polievka, resp. uvarena sosovica v slanej vode s cesnakom...no a do vecere este daleko 😀