Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
5. jan 2007

cat, drzis tu delenu? co cvicis? a jak si vysoka

verulka
5. jan 2007

certica obe hned ako vyzvedame, ked mala cat taky uspech 😀 😀

certica
5. jan 2007

verulka 😀 😀 😀 . mna to cvicenie zaujima. nieco tusim spominala aj s tou ryzovou, ze vcera zacala

cat
5. jan 2007

No od Nového roka existujem tak že raňajky koktail + nejaký tmavý rohlík, desiata jablko, obed natural ryža s cviklou, olovrant jablko či grep, večera zas ten koktail. Po nom mám pocit akoby som zjedla slona a už na nič nemám chuť. Ešte: vypijem 2,5l nesýt. minerálky, 3 čaje na chudnutie a 2 malé kávy/ to tá závislosť/. Večer a ak sa dá aj cez deň dám 20 min na bicykli a potom asi pol hodku cvičím na brucho na tom stroji čo mi doniesol Ježiško 😀 toť vsio.
certica, mám 167cm.
strašne sa z tých 1,5 kg teším, mám pocit že tentoraz to dokážem a nepovolím 😎

certica
5. jan 2007

jasne, ze vydrzis 😉 . aky koktail?

vendynka
5. jan 2007

Cat ak mas problem s bruskom, tak na to su kalanetikovske brusaky naj-naj-naj 😵 - to mam overene = za mesiac som mala brusisko fuc, neklamem 😀

vendynka
5. jan 2007

Baby, musime to vydrzat!!!
Navrhujem, ze ked kazda aspon trosku zhodi mozeme si dat cajove stretko - co Vy na TO 😵 ???

cat
5. jan 2007

Proteínový koktail. Budeš sa smiať lebo je od Herbalifu. Vždy som si myslela že je to shit až kým mi kamoška teraz týmto štýlom neschudla 11 kg. Určite za to nemôže ten koktail, skôr je to o tom že ťa tá investícia už nepustí žrať a motivuje cvičiť, ja zázrakom neverím.

certica
5. jan 2007

vendynka, tak hod tie brusaky sem - nejake speci? aj ked ja paradoxne s bruchom mam asi najmensie problemy, ale spevnit nikdy nezaskodi

vendynka
5. jan 2007

Cat 😀 😀 😀 😀 😀

vendynka
5. jan 2007

Certica ja to neviem az tak opisat - mam knizku a aj keby som Ti prepisala ten text pod obrazkom, je lepsie to vidiet... - mozem Ti pozicat knizku alebo prefotit cviky na brucho a poslat postou - ???

certica
5. jan 2007

vendy, to by si bola zlata 🙂

wanda
5. jan 2007

vendy a to by sa nedalo urobit tak aby si tie cviky prefotila a dala ich do svojho albumu? 😅 (ja viem ....pravidla) 😅 ☹

certica
5. jan 2007

alebo aspon nazov knizky 😉

vendynka
5. jan 2007

... nazov presny neviem 😒 - idem kuknut a napisem 😉 - teraz som totiz u nasich, tak hned ako pridem domov a dostanem sa k pc napisem ho 😀

vendynka
5. jan 2007

Wanda, mozem to naskenovat a dat do albumu - to je napad, ci to sa nesmie???

cat
5. jan 2007

vendynka čo by sa nesmelo. veď to nie je reklama a mnohým nám to pomôže. dikk 😉

vendynka
5. jan 2007

... tak potom plati 😉 - idem domov, vezmem knizku a zacnem skenovat 😀 - ak mi mama pomoze s malym, tak v nedelu by som to mohla mat hotove aj s popisom 😝 - a ak by bol problem, poslem Vam to mailom 😎
... takze utekam 😀

wanda
5. jan 2007

dobre,tak utekaj,ale pomaly 😉
tesim sa
papa

bobicek
5. jan 2007

ahojte baby, vidim, ze tu je rusno, mozem sa pridat?
taky potrebujem zhodit zopar kileciek, ale akosi to nejde...

wanda
5. jan 2007

ahoj bobicek,jasne ze sa mozes pridat 😉

tilly
autor
5. jan 2007

vendy, ale on ťa vydiera... tým ceckovaním... veď je už veľký, musí papkať aj niečo iné, toto mu nemôže stačiť, aj keď nevyzerá, že by bol zle živený 😀 aaale, jeho to prejde, tak zo dňa na deň 😉

ja som prišla dnes k našim, mama robila palacinky... ostatné asi ani nemusím písať ☹

certica
5. jan 2007

tilly, palacinky s kym s cim 😀 , ak neboli s orechami, cokoladou a slahackou - odpustam ti 😀

bobicek
5. jan 2007

diky za "prijatie" do klubu🙂

tilly
autor
5. jan 2007

jahodovým domácim lekvárom s kúskami jahôd

cat
5. jan 2007

bobicek a ty máš nejaké mimi, čiže chudneš po pôrode či iba tak?

certica
5. jan 2007

cat, este chodis na tie rehabilitacie?

cat
5. jan 2007

tilly 😠 😠 inak včera som stretla tvoju babku, nato kolko má rokov má dobrú kondičku 😉 som sa potešila lebo odkedy umreli moji starkí tak už k nám nechodieva..

bobicek
5. jan 2007

no snazim sa len tak, som student, bez babatka, ale zato s chlapom, co mi denne vyklada, ake by bolo, keby som zhodila...

cat
5. jan 2007

čože?? to ja by som už asi bola sama.. 😠