Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
6. jan 2007

no baby, dajte nejaky dobry recept na zeleninu typu: cukina, bakalzan...nieco dietne...chcela by som zahajit zeleninove vecere... 😝

zuzu13
6. jan 2007

ja čistú vodenku a bylinkové čaje, tiež mám v sebe skoro 2,5 l...idem žehliť, malá spí tak využijem čas na ďalšie spaľovanie kalórií 😀

fafa
6. jan 2007

Baby, ja keby som vypila tolko vody - a to ste asi este neskoncili- tak nemozem vyjst z domu...ako to robite?

zuzu13
6. jan 2007

fafa to je zvyk, aspoň u mňa. Ja bežne vypijem 4-5l denne. Bola som aj na vyšetreniach či som OK a v pohode. Bála som sa či nemám cukrovku al. niečo iné. Ja nevyjdem z domu bez fľašky s vodou a doma mám v 0,5 l pohári vždy naliate. 😅

certica
6. jan 2007

fafa, tak toto mi radsej nespominaj, ja ine nerobim, len hladam hajzle alebo ponahlam domov 😲

bobicek
6. jan 2007

caute
tak ako? ja som dnes nakoniec ten steper nekupila, ale musim sa pochvalit, prvy den s 90 dnovou dietou je uspesne za mnou 😎 len dokedy??? uz vidim, ako zajtra mamina navari obed a je po tom... 😝 ale snad... 😉

fafa
6. jan 2007

Bobi, gratulujem k prvemu dnu...najhorsie je zacat....hoci ja som dochudla uz pri nazve tej diety...ale asi sa na to kuknem, ked sa tam moze jest vsetko... 😝

certica
6. jan 2007

inak 90 dni odradilo aj mna 😅 , nemam az taku dlhodobu viziu a vydrz 😀

bobicek
6. jan 2007

uplne v pohode, fafa!
na ranajky som si dala jablka, na obed kura na ananase, na veceru parok(ci parku?🙂) 😀 dufam, ze to dobre jedla 😝
zajtra to bude horsie, nedela, obed....no uvidime, ci som nedochudla hned na druhy den. ja lahko zacinam, ale taky druhy, treti den je najkritickejsi...

verulka
6. jan 2007

fafa, vsak ja sa zatim drzim hlavne vdaka tomu, ze su vsetci zdravi. ja som si tu 90dnovku mrkla- a podla mna sa tam nemoze jest vsetko...ale verim ze sa z toho schudne. Bobicek, drzim palce 😉 ja budem skusat diety az ked budem bez deti 😀 😀
inak ja mam etapy- niekedy vypijem vsetko a inokedy vecer zistim, ze som nevypila pomaly nic. Ale teraz sa snazim...a WC- casom sa vytrenuje mechur a ked je zle, tak kricky to istia 😅
ja nedokazem fakt drzat dietu. Dnes som pekne papala cely den, az do 4- kedy som si bahchla maslove susienky ku kave 😉 a ani som nemala vycitky, vsak som predtym 1,5hodky chodila na kolibe a vecer hodim cvicko a rotoped 😉
inak moji krpci slapu na nom ako divi- pekne po stojacky aj 5min vkuse- uz to vidim kto v nasej family "zhodi(teda to dufam ze oni nioe, ale ani nepriberu, co by mohli)

certica
6. jan 2007

verulka, aky mas rotoped a kolko si na nom ficis?

bobicek
6. jan 2007

no, vrulka, to by zaujimalo aj mna... dnes ma teta svokra sprdla, ze si nemam kupovat steper ale rotoped...tak a vcul mam chrobaka v hlave 😀

certica
6. jan 2007

bobicek, ja mam aj stepper-na nom musis rozhodne dlhsie makat, aby si dosiahla intenzitu bicyklovania, aj ked ja mam velmi stary typ, taky dobre 12 rocny (ten steper)

bobicek
6. jan 2007

takze odporucas racej stacionarku??? 😲 no, to som teda rada, ze niekto poradi...
a co baby, vy ste ako na tom s pomockami? 😀

fafa
6. jan 2007

bobi, ja odporucam nieco ako orbitrek...teraz som prechadzala v posilke po vsetkych tychto strojoch a mne absolutne vyhovuje toto...precvicis cele telo..na steperi som bola strasne unavena, priam ustvana...a bycikel bol slaby, tam sme len kecali...

certica
6. jan 2007

orbitrek je aj o nieco vacsia investicia

ninocka
6. jan 2007

ja mam doma orbitrek a vobec na tom necvici mam ho zlozeny a zabera vela miesta
ja idem radsej do fitka si zacvicit

fafa
6. jan 2007

no to som zatial neskumala, asi kolko? ja len svoje poznatky z fitka...ale mangel by mal radost, trepat to na stvrte 😀 😀

certica
6. jan 2007

fafa, moj rotoped ma asi 20kg 😀

fafa
6. jan 2007

Certi a financne? ten orbitrek? dnes pisem nejak v hadankach...

snilko7
6. jan 2007

ahojte, ja som našla najlacnejšie orbitreky v jednom topshope a v exisporte - v tvproduct 3.990, a exisport 3490 a potom už len drahšie

certica
6. jan 2007

fafa, ja inak velmi rada v hadankach 😉 , ale tu sa praveze snazim normalne. tiez zalezi od kvality a ci su nejake akcie. tak 10-15tis. na priemernej uzivatelskej domacej urovni pre amaterov 😀

snilko7
6. jan 2007

aj my sme chceli kupovať, ale je to pre nás dosť drahé, takže zatiaľ tiež asi ostávame pri rotopede, tam sú aj lacnejšie

certica
6. jan 2007

snilko, ale to nebude bohvieco, pri tych aj ked akciovych cenach 😒

fafa
6. jan 2007

Snilko dik...vazne o tom premyslam...

snilko7
6. jan 2007

ten topshopový neviem ako je s kvalitou, ale ten od exisportu si dosť pochvalujú...osobnú skúsenosť nemam...ale rotopedy sme objavili aj za 2500, dokonca minule som videla aj za 1500 ale to sa mi už zdalo prehnane lacné 😨

certica
6. jan 2007

v exisporte sme kupili aj my v akcii rotoped za 5900,-, povodna cena bola 16.500, potom znizena na 11.900 a potom bola 50% zlava. je otazne, ci to tu povodnu hodnotu naozaj malo. mali tam vtedy aj orbitrek v akcii za nejakych 7.900 a som dost rozmyslala nad nim

snilko7
6. jan 2007

ale dá sa vôbec schudnúť na rotopede, dajme tomu, keby som denne 30 - 60 minút bicyklovala?

davidko
6. jan 2007

fafa nevieš poradiť ako je najlepšie cvičiť na orbitreku, či dlhšie a pomaly alebo rýchlo a krátko proste mám orbitrek ale som neprišla nato ako sa nejlepšie a hlavne s nejakým výsledkom na sebe 😀

certica
6. jan 2007

snilko, je to len jedna cast cvicenia by som povedala. nieco to da, ked cyklujes 6xtyzdenne, tak snad to niec spravi.
davidko, vseobecne sa tvrdi, ze radsej vytrvalejsie, dlhsie a pomalsie, nez kratko, narozovo, intenzivne. Aj ked zase zalezi, o co cloveku presne ide. A je dobre po case striedat intenzitu, nie stale ten isty stereotyp, dlzku trvania a zataze, lebo organizmus si zvykne a potom uz tak dobre nespaluje, treba ho trochu prebrat a oblbnut 😀