Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

olianko
18. apr 2007

bobicek tu doktorku by som aj ja privitala pri mojej chladnicke 🙂

cat
18. apr 2007

veru dnes večer si ten program na Prime nenechám ujsť, tie ukážky boli otrasné a to išlo len o 24 ročné baby 😲 ja nechápem ako sa niekto môže až tak vyžrať 😝

majka35
18. apr 2007

ja to tiež nechápem, dnes sa viem poriadne napráskať, ale do takých rozmerov si to ani neviem predstaviť, keď vidím, že už váha stúpa, stopnem sa ... 🙂

majka35
18. apr 2007

bez toho dnes ... malo tam byť ja ... mala sa mi celá dokakala, tak som z toho strááášne omámená ... máme zamorený byt 😀 😀

lidka619
18. apr 2007

bobicek, nic si z toho nerob, aj ja som zjedla "pomimo", zatiaľ efekt nulový ☹ , ale dúfam, že sa to nejako rozbehne. Večer je to pre mna najtezsie, pretože som bola zvyknutá jesť aj o desiatej, takže teraz o siedmej a dosť 😉 . A rýchlo sa ponáhlam spať, aby som necítila hlad 😅 . A to som odolala aj zmrzline, aj mužovým poznámkam, ked si on naloží večer k televízoru: "a ty čo chudneš, ked nejes? A nedáš si???? " 😠 .

tilly
autor
18. apr 2007

aj ja sa dnes chystám pozrieť si tučkov, nechápem, dve 24 ročné maminy také strašne tučné, hrúza...

lidka619
18. apr 2007

baby, ja nemám tú česť pozerať Primu, pretože ju nechytáme, ale idem sa vás spýtať, našla som aj www stránku primy, dá sa to tam pozrieť? Aký je presne názov tej relácie? Díky

majka35
18. apr 2007

jste to co jíte ... 😝

lidka619
18. apr 2007

majka dakujem, ale som zistila, ze sa to nedá pozrieť ☹ , tak potom aspon napiste, o com to bolo 🙂

bobicek
18. apr 2007

lidus, toto robia aj mne. ide sa jest a pri tom desat minutovy komentar, ci idem aj ja, co si dam, ci nie som hladna a pod. 😠 vtedy by som vrazdila!!!! 😀

bobicek
18. apr 2007

baby,
poradte, co si myslite o diete podla krvnych skupin? 🙄 poznate to niektora? mate skusenosti? 😕 moc diky, uz fakt neviem, co so sebou! 😠 😠

olianko
18. apr 2007

no pozeram tu primu...a teda vampoviem ze hroza 😕

lidka619
19. apr 2007

bobicek a ak sa mozem opytat, kolko by si chcela schudnut??? Ked uz nevies, co so sebou 😅 . Ja by som potrebovala dakych 5-6 kg 😉 a hlavne aby mi splasol zadok a zostihlili sa stehna - to je u mna hroza 😠

verulka
19. apr 2007

kocky, ja sa musim pochvalit- dostala som mrchu a pekne mi splaslo brucho. Jem stale ryzu so zeleninou a chodim cvicit- 2x spin, chcem zacat pravidelne v ut rano aj taebo.
bobicek- ja ti opat napisem, ze ja diety nemusim. Teda jedinu- vela zeleniny, ovocia (rozostup vraj ma byt min 3hod) malo tukov a cukrov. Dens som mala na ranajky rybu so zeleninou. Obed mam ryzu s rajcinami a veceru este neviem. Chodis cvicit? ja si ani nepamatam, kolko mas deticiek a v akom veku?
Jeeej, a zabudla som sa pochvalit kupila som si plavky- jaska, ze dvojdielne (v bepone maju vypredaj plaviek -50% 😎 ) v skus. kabinke som sama seba presvedcila, ze vyzeram uplne v pohode a tak som si ich kupila. Leto sa blizi, zisli by sa upravy, ale ak sa mi to nepodari, tak nic sa nedeje... 😀

vendynka
19. apr 2007

Ahojte 🙂
Tak ja sa drzim na zelenine, len vcera mi k nej priplietla klobaska a dnes sniclik 😕 Ale hranolky som ani neovonala, aby sa na mna nahodou nieco nenalepilo 😎

Verulik Bobi este deticky nema 😉
Verul aku ryzu papas??? Ja som tu Tvoju povestnu ciernu nikde nevidela 😖
A plavky by aj mne bodli, ale nemam si ich ako vyskusat - Samik je presne ako tata, nema na mna nervy ☹

Bobi ja som tu dietu podla krvnych skupin drzala asi mesiac a neschudla som vobec! Este som aj pribrala 😎 Tieto delene stravy mne nerobia dobre a nemam s nimi ziadne uspechy 🙄

bobicek
19. apr 2007

verul, lidus, deticky nemam a ma 28 rokov. 😎 no a kolko schudnut? momentalne mam 170 cm a 86 kg. najlepsie som sa citila, ked som mala 75 kg, takze takych 10 kileciek by bodlo! 😔 😅

lidka619
19. apr 2007

bobicek neboj nic, volako to zvladnes, a co nasa dieta, ide ti??? 😝 Ja už pocitujem abstáky zo sladkosti 😅 , ale zatial odolavam /uvidim dokedy/, lebo v nedelu ideme na krstiny 😉 .

olianko
19. apr 2007

verulka kam chodievas na spinning?

tilly
autor
19. apr 2007

tak ja fakt neviem, či sa mi oplatí chudnúť, keď sa chystám zas priberať, jedine, že by som moooooc schudla, aby som bola kočka, aj keď znova priberiem...

juuuuj, tak som navnadená na snažilkovanie 😀

verulka
19. apr 2007

tilly, jedeees 😎 olianko, chodim do pengymu na wolkrovu aj s vendynkou 😉
vendy- normlana naturalka- terno aj tesco ju ma
ficim ku muzikovi pekny vecer

olianko
19. apr 2007

tilly tak trosku schudnes a mozes zasa pribrat.aspon budes musiet potom menej zhadzovat 😉

vendynka
20. apr 2007

Tilly, Vy uz idete na dalsie? To nas nepockate 😖 ? 😀
Len do toho, ved v prvom trimestri sa chudne, takze pohodaaa 😎

Ja som dnes zjedla celu pixlu netely 😕 - takze do vecera musim vydrzat uz iba na ovoci, zelenine a vodeee 😠

verulka
20. apr 2007

vendy, no podla tvojich slov by mohla aj riadne dlho cakat. Ci si sa dnes nakazila miminkovskou vonou 😀 ?
ja dnes nedokazem nic robit, nejako som mimo 😝 ale chudnem o 106 😀

tilly
autor
20. apr 2007

inak, to je fakt, keby som teraz dala dole takých 15 kíl, tak by som mohla v pohode priberať a potom by som to už len doposilňovala.... 😀 😀 😀 utóooopia 😀

verulka
20. apr 2007

tilly, neboj trosku posilnuj, nech potom pekne rodis a vaha pojde pri obhanani 2certov dole 😉 teda u podaktorych. ale mozem zarucit skvelu kondicku 😉 uz sa tesim na tvoje okruhle brusko 😀

olianko
20. apr 2007

verulka a kolko stoji ten spin v pengyme? a treba sa tamasi objednat , vsak?a byva tam natresk? Ja som chodievala na Zochovu do fitka na spin a tam to bolo celkom fajn

verulka
20. apr 2007

olianko, raz sa nam stalo, ze bolo plno, potom sme sa raz objednali a potom 2x naslepo a bolo v pohode miesto. Teraz uz asi vsetci ficia vonku 😉 stoji to 85sk/hod alebo na permanentku tusim 760...ja som este inde nebola, ja v pengyme pocitujem silnu nostalgiu 🙂 co pridas sa knam? budeme radi

olianko
20. apr 2007

rada by som chodila ked ma vezmete medzi seba 🙂 v ktory den chodievate?

tilly
autor
20. apr 2007

no ja sa toho brušiska trošku bojím, lebo vraj, keď je prvý plod nad 4 kilá, tak je veľká pravdepodobnosť, že aj druhé bábo bude také veľké... a pri domčovi som teda mala brucho ako hrom, mám ho aj v albume