Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
2. nov 2006

verulka ja odkedy bývame samy len vyváram a vypekám, takže dieta je v nedohľadne. No ale dnes som toho veľa nespapala, nejak sa mi nezadarila polievka, je poriadne ale poriadne štiplavá...ale štiplavé je vraj dobré na chudnutie 😀

verulka
2. nov 2006

My sme dnes jedli iba prazenicu...V ladnicke mame maslo, jogurt, mlieko a vajicka. A este mame polovicu chleba. Akosi nevarime, nenakupujeme, len sio uzivame...Som zvedava, co si vezmem zajtra na jedlo do prace 😎 Fuj ale som leniva....
Stiplave je dobre na chudnutie? To som nepocula, ale ak aj ano, tak na mna to nezabera ☹ stiplave lubim 😀

snilko7
2. nov 2006

vraj sa po štipľavom rýchlejšie spalujú tuku, zrýchľuje to metabolizmus...to mám z jednej múdrej knižky 😀 no naša chladnička dnes večer vyzerá podobne, zajtra sa chystáme urobiť zásoby na víkend 😀

cat
2. nov 2006

Verulka a kde si dala detičky? Ja tu práve popíjam šťavu z mrkvy a cvikly, fuj 😀 do 24.11. musím dačo zhodiť, máme pomaturitné stretko po 10 rokoch 😲 Som sa objednala aj na lymfodrenáž, možno aj to pomože.. 😖

verulka
2. nov 2006

Kedze su v skole prazdniny a ja este nemam dovolenku (aj keby som mala, musim ju veeelmi setrit), tak som ich rozposlala kde sa dalo 😎 .. Ale nie svokrovci isli do ZV a chalani sa vypytali s nimi. Ajka sla do Vrakune a uziva si cisto babske zalezitosti s mojou mamou(dnes boli na vylete v Tn, zajtra zase niekam idu...) Takze momentlane som vyspata, vysexsovana 😵 Ale uz mi veeelmi chybaju, lebo ked snezi, tak vtedy sa mozem s nimi tesit ako mala. Ked som sama vyzeram ako blazon, ktory nahana sneh. vlocky 😅
No ale ako vravim, moc nejeme- neni co a vydavam nejake tie kalorie.
Inak to studio kde sa tak super draho a rychlo chudne sa vola kompliment alebo tak nejako...
Drziom palce Cat, mne sa podarilo kupit si skvele gate a zenm len pochavly ako dobre vyzeram 😎 a iked vaha nic ☹

madeleine
2. nov 2006

verulka, ty sa aspon mozes vyhovorit na deti... 😀 o mne si kazdy uz mysli svoje... hlavne moji chalani v teame... 😀

inak, nechce sa vam niekomu chodit do Pengymu na Halovej? So sestrami sa snazime zase zacat... 😉 Bodytonig dvakrat tyzdenne a mozete jest co chcete... 😀

verulka
3. nov 2006

Made a o kolkej? Ja bych rada, ale mozem az na 20,00...Inak som rada, ze nie som jedina 😀 😀 😀

tilly
autor
5. nov 2006

tak, ja si robím zásoby na zimu, žeriem o 106 😠 ale snažím sa len mandarinky a tak, ale teraz mám takú brutálnu chuť na chipsy, uaaaa

certica
5. nov 2006

tilly, ja som si tie zásoby začala robiť už v lete, úplne nenormálne som sa rozožrala, hlavne čo sa sladkého týka. No horor! Inak mandarínku som aj ja dnes mala a dokonca aj nejaké syrové tyčinky-straaašne dobré, aj keď ja slané nemusím. No ale keď už, tak už všetko nie? 😀 😀

tilly
autor
5. nov 2006

tak si idem dať tie čipsy, keď v tom nie som sama 😀

a k tomu čokinu 😀 😀 😀 😀

certica
5. nov 2006

poriadne si to uži 🙂 🙂 🙂 . A čo je to za čokina? Pre istotu doma žiadnu nemám 😖

emjee
5. nov 2006

😀 a ja ze tu sa chudne 😀 no ale poznam, aj ja mavam "zrave stavy"

certica
5. nov 2006

No ved ja aj chudnem: od pondelka, od zajtra, od prveho...Ale vazne, ja ked sa nastvem, tak to fici. takze od zajtra 🙂

emjee
5. nov 2006

😀 poznam 😀 zacat je najmensi problem, ovela tazsie je vydrzat 😝 takze drzim prsty, nech vydrzite 😉 ja drzim uz od zaciatku oktobra 😝 s mini prehreskami ale drzim

certica
5. nov 2006

Vdaka za podporu. Ja som uz teoreticky taka zdatna, ze by som snad mohla prednasat, horsia je vzdy prax. Ale kedze mame chladnicku napchatu samou zeleninkou, acidkami, kefirkami, bifidkami a ja neviem cim, a dnes mi segra doniesla takych dobrych 20kg jablk zo zahradky,...uz sa nemozem na nic vyhovorit 😀

cat
5. nov 2006

ja som dneska požrala všetko čo predo mnou neušlo, hanbím sa ☹ 😢 ☹ od zajtra jem len jablká, kua 😠

certica
5. nov 2006

rada sa podelim 🙂 s tymi jablkami 😵

cat
5. nov 2006

oki, tak zajtra večer si možme /polomŕtve od hladu/ napísať ako sa držíme 😀 😀 ale rozožraté brušisko treba najprv stiahnuť, takže tak mi treba 😲

certica
5. nov 2006

súhlasim a spolucitim. Tak zajtra vecer. Normalne sa idem psychicky pripravovat uz teraz 🙄

verulka
6. nov 2006

No caute, ja som vam tu nechcela kazit moralku, ale postavila som sa na vahu a tam, ze 69kg 😕 Uplne som skoro odpadla, ze co sa stalo,za tyzden sa tak predsa nepribera. A ani som sa necitila nejaka velka...Normalne som chytila depku..No a v sobotu som dostala mrchu a v nedelu som mala povodnych 64kg. V zivote som sa takej vahe nepotesila tak ako vcera 😀 Apropo, od dnes som na ryzovej kure, aky to vydrzim budem dobra...No skusim. Najvacsi problem je nesladena kava bez mlieka 😝
Made, tak kedy ideme cvicit- kludne aj ine baby v Petrzky 😉 Ja vdaka mrche zacinam cvicit najskor od stvrtka, nakolko mam momentalne vcelku vodopady 😖
Baby, drzime sa, nech sa Cat oplati robit aktualnu tabulku...U mna to bude 100% treba 😀 😀 😀

cat
6. nov 2006

Verulka, popíš mi tú ryžovú kúru pls. Ja som rozmýšlala že si navarím aj tú tukožrútsku kapustovú polievku, ale to asi spravím až ten týždeň pred maturitným stretkom, hoci je mi jasné že si tam nebudem mocť dať ani 1 pohárik aby som sa s tým prázdnym bruchom neožrala ako prasa 😀

verulka
6. nov 2006

cat- ta ryzova doteraz vsetkym zabrala, ale je to o hubu:
9dni jes neslanu varenu ryzu natural
9dni- ryza naural(mozes trochu prisolit)+varena zelenina
9dni-pridas strukoviny
9dni- pridas surovu zeleninu
pit sa ma len nebublinkova mineralka, byl. caj a ak sa neda vydrzat tak nesladka a bezmliecna kava...
Ja vydrzala raz 6 dni, ale potom som ochorela a poviem ti o jedla sa mi snival 😕 Pocas tych prvych dni sa ti odvodnuje organizmus, tak treba veeela pit.
Baby co to drzali dali dole cca 7 kg. A po tejto kure treba opatrne nabiehat na norm. rezim- pomaly zaradit maso(fugovat pomaly na delenej strave) a potom postupne vsetko. Dost sa ti stiahne zaludok, lebo jest neslanu ryzu nie je bohvieco, takze jes ovela menej ako stale to iste...
da sa to skratit na 5dnove cykly. a este je dobre ryzu aspon na 5 hodin namocit. Ja som ju vecer namocila a rano uvarila na cely den (mam super tlak. hrniec, v kt. to trva 15min 😉 )
Mozem ta priebezne informovat ako mi to ide 😎

tilly
autor
6. nov 2006

jahodová milka bola tá čokoládka 😉

aj čipsíky som celé zožrala a dala som si k tomu biele víno s kolou, no kombinácia na grcku 😀 ale trošku sme to večer vyšportovali 😅

a jabĺčka by som si dala, v sobotu sme mali s mužom sladkú krízu, nevedeli sme čo "do huby" a nechcelo sa nám vitiahnuť päty z domu, tak som vytiahla všetky jablká, čo sme mali doma, postrúhala som ich, do misy som dala dlhé piškóty, čo mám pre domčeka na von, na to tie postrúhané jablká so škoricou a na to ešte piškóty a šlahačku a posypať škoricou, no super dezert 🙂 čo človek v kríze nevymyslí 😀

kattum
6. nov 2006

to je ale drsna dieta ta ryzova, no to by som nezvladla. Ja sa radsej nevazim, no kupila som si nove gate a dokonca len 38, tak sa trosku vytesujem. No je zima a neviem, kedy ich obleciem.

certica
6. nov 2006

no caute spolutrpitelky, ja sa dnes zatial este drzim, ficim na tych jablckach, hrozne a pridam aj nejake to acidko, mozno s ananasom. Potrebujem sa trochu precistit, tak by som tak nejak chcela fungovat 3 dni a potom pridam zeleninku, nejake tie celozrnne veci, rybku.
tilly: ja som skor na take bezprichutove cokiny, mliecna, s lieskovcami, nugatka, aj kvalitnu horku v poslednom case mozem, len je trochu draha a studenska je moja oblubena.
verulka: tu ryzu konzumujes klasika bielu alebo naturalku?

verulka
6. nov 2006

my papame iba natural- aj krpci...vdaka supis hrncu odpada dlhe a otravne varenie naturalky 😉 Bielu varim len prilezitostne. Rizoto a pod je ovela chutnejsie z hnedej 😉

verulka
6. nov 2006

kattum- ono to ide iba ak nevaris. Ja som v robote 5 dni, v sobotu cely den v skole, takze krizova je nedela ☹ Vsak uvidim, kazdopadne sa mi aspon trochu stiahne zaludok 😉

emjee
6. nov 2006

verulka - niekde som citala, ze prave pocas mrchy by si nemala zacinat s dietou - tazsie vydrzis, skor sa odporuca zacat niekedy v strede cyklu

cat
6. nov 2006

Verulka, diky, ja to skusim, my kupujeme zásadne len hnedú ryžu, snaď sa mi o nej nebude aj snívať. Len teraz mám depku, tak pijem rybizlák, je silný, kua, ešteže aspoň krpec už spí 😒

certica
6. nov 2006

Ahoj cat, tak ako, co si dnes popapkala? Sice den este neskoncil. Ja som si uz preventivne vycistila zubky, to uz potom fakt nejem. Vydrzala som dnse na tom ovoci, len asi pred hodkou a pol som zozrala musli tycku, co teda nemuselo byt 😀
verulka, aky zazracny hrncisko to mas, nejaky tlakovy? Ja uz som naturalku dlho nerobila, ani neviem preco. Aj ju zvyknes pred varenim namocit? A este jedna vec a to pitny rezim. Ja som sa ho naucila dodrziavat, ked som zacala dojcit a ostalo mi to uz 🙂 , takze vypijem tak 3,5-4l vody denne. Pri tej ryz.dietke to staci?