Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
14. dec 2006

ozaj ervotoc, dnes som kukala ten tvoj recept na gulky, ake ingrediencie mi treba. to masielko v akej gramazi 125 alebo 250g?

ervotoc
14. dec 2006

dala som 150, 😉
a nerob mi tu chute,mnam ,štve ma že už nie su... ☹

certica
14. dec 2006

OK, lebo tych 125g sa mi zdalo malo tak na pohlad, ze ci to bude drzat pokope 😀

snilko7
14. dec 2006

babenky vy ale pekne chudnete 😀 😀 ja som prave zbodla manzelovu rumba tyčinku 😎

certica
14. dec 2006

ja sa ukajam len takto pisomnou formou 😀 , inak som dnes prakticky nic nejedla 😒

ervotoc
14. dec 2006

j nugátova,aj ladove gaštany,milena... 😝 😝 biela milena 😝 😝 😝
pečienku si potom robila?

ervotoc
14. dec 2006

ja si robim chuťky na zemiakove placky..teraz uz nechcem smradiť ☹ ☹

certica
14. dec 2006

nugat tycku mame doma 😉

snilko7
14. dec 2006

ervotoc ano ale len tu obycajnu, tie tvoje napady som nenasla ☹ mala som ich ulozene na starom hardisku a keď sa pokazil odišli aj s nim. Dnes sme robili fazulovu polievocku so zemiakovymi pagacikmi, maly sa mi tak napraskal, dufam ze nepraskne

ervotoc
14. dec 2006

su na babetku,ja budem robiť v sobotu plnku a drahy slintá po vypražanych,tak mu spravim asi aj to.. 🙄

ervotoc
14. dec 2006

idem si spraviť kafičko..

snilko7
14. dec 2006

my chystame slinky na spanielske vtaciky 😀

ervotoc
14. dec 2006

😝 😝 😝

verulka
14. dec 2006

cafte baby, tak je to tu- hormony sa mi definitivne zblaznili...Dnes som sa nafukla ako v 5. mesiaci....No mam nakazane spevnit brucho- az do zelezna 😉 nakolko mi velmi klesa maternica ☹ inak som na atb ataaaak....nejako sa na mna vsetko lepi 😒 uz nech je novy rok 😀 😀 😀 a ficime naplno 😉 Svoje 26 nerodky (tj marec) oslavujem stihla 😎 ...

vilki
14. dec 2006

tak aby ste vedeli dnes som jedla naposledy o tretej.uz musim volaco so sebou robit.som zvedava dokedy vydrzim nevecerat...

certica
14. dec 2006

ahoj verulka a co mas, dali ti nejake hormony? Inak aspon mas fakt dobru motivaciu ohladne toho bruska, zdravotne hladisko by mna osobne asi najviac dokazalo vyburcovat k cinom. A co si chora? To asi aj z toho stresu, co si teraz mala-skola, praca....
Ozaj, kedy si - tusim 20.3? 😕 .To ja chcem byt stihla minimalne do vikiho 2 rockov 🙂

certica
14. dec 2006

vilki, ale o tretej sa mi zda, ze je prilis skoro ukoncit den jedlom, ked si vezmes, ze nejes do dalsieho rana 😅 Aspon nejake ovocko o tej piatej, siestej by som si hodila 😉

vilki
14. dec 2006

certica ale ja niesom hladna chvalabohu tak to nechcem provokovat lebo ked si dam ovocie tak si poviem ze si dam uz aj nieco ine.najem sa rano ked budem hladna.rano som vzdy najhladnejsia.

viamka
14. dec 2006

ahojte, co je v telke, ked tu nikto neje, a nereferuje, co neje?

certica, slubovala som si viac od tvojho odchodoveho serialu? ako je to s chlebom nasim kazdodennym?

verulka, prajem ti skore uzdravenie a k tomu tvojmu brusku: uz davno som sa chcela spytat - ked cvicis tak aj pan. dno?

tilly
autor
14. dec 2006

verulka, tak to sme rovnaký ročník? 1981? kokso a ja že si mladšia, teda podľa výzoru... 😅

inak, nepečie sa tu nejako príliš veľmi, keďže sa tu chudne? teda aspoň by sa malo 😅

tilly
autor
14. dec 2006

hmmm, tu sa fakt pečie... tak DN 😉

vendynka
15. dec 2006

Boze Verulka, to co je s Tebou??? Ja sa chystam k homeopatovi 😎 - vela ludi s nim bolo spokojnych... A kedze som momentalne tiez na hormonoch kvoli zenskym problemom, tak skusim... Nemam co stratit - lebo z tych hormonov iba puchnem 😖 Fakt mi nerobia dobre ☹

vendynka
15. dec 2006

Tilly ja som kedysi vazila do 50kg 😵 - ale uz som skoro 16mesiacov po porode a neviem sa dostat pod 60kg, takze pomaly prestavam verit, ze este niekedy budem vyzerat ako pred babom ☹ - vzdy mi je luto tolkych veci, co mi v skrini papaju mole 🙄

snilko7
15. dec 2006

vendynka som na tom presne tak isto s kilečkami akurát že ja už som dva a pol roka po pôrode a až teraz som sa dostala ledva na 58,5 kg a to som šťastná jak blcha. Tiež som predtým mala 50.

vendynka
15. dec 2006

Snilko je to des - nie som zvyknuta na taku vahu - velmi ma z toho bolia klby, najma kolena ☹ A to nehovorim o tom, ako sa citim v plavkach 😖

snilko7
15. dec 2006

vendynka nič mi nehovor, ja ešte aj teraz keď kuknem do zrkadla je mi do plaču...a je mi ľúto tých super šiat, ktoré nemôžem nosiť. Teraz v zime je to super, ale v lete som nebola ani na kupko, tak som sa blbo cítila

vendynka
15. dec 2006

Ja som bola s nasimi v Talianksu - na par dni za nami prisiel aj muz (viac nemohol z prace) - ked som tam videla okolo seba premavat sa tie slecinky a kukla na seba = velky zadok, vytahane cecky a mlandravy zvysok ☹ - no jasna depka 😖

vendynka
15. dec 2006

Ale zas, ked som videla, ako sa muz hrdi s malym 😀 - vzdy, ked sa kuknem na to moje babulo, tak si vravim, ze teraz mam viac ako predtym 😀 (skoda len, ze aj kil 🙄 )

barunka
15. dec 2006

vendynka, tak ti prezradím, čo môj manžel povedal, keď tam tú chvíľku bol očumoval...všetky čo tam boli zhodnotil slovami, že by chcel vedieť, prečo tie ježibaby u nás v dedine strašia, že každá žena po pôrode zostane tučná... Vraj tam nebola ani jedna tučná baba 🙂 a všetko samé mladé mamičky 😀

vendynka
15. dec 2006

Barunka, mas super vychovaneho a galantneho manzela 😉
Ale Ty aj si naozaj chudaaa 😎
Ja, ked sa vyzliekam, tak iba po tme 😝